Opinie o RZEPECKI MROCZKOWSKI SP. Z O.O. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy RZEPECKI MROCZKOWSKI SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w RZEPECKI MROCZKOWSKI SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RZEPECKI MROCZKOWSKI SP. Z O.O. w Poznań

Maja Nowy wpis
Inne

Hej, widziałam, że jest teraz dostępna oferta dla Asystenta Działu Sprzedaży Samochodów. Piszą w niej i umowie o pracę ale nie dopatrzyłam się już wzmianki o premiach czy też prowizjach. czy jakiekolwiek występują?

SIARA Nowy wpis
Inne
 Pytanie

W dniu 23 września 2023 roku wykonywałem przegląd mojego samochodu T - Roc w waszym serwisie. Jest to kolejny mój samochód zakupiony u państwa i mam nadzieję ze nie ostatni. Od kilku lat przeglądy moich samochodów wykonuję tylko u państwa. A dlaczego??? Bo prace zawsze wykonywane są fachowo i precyzyjnie. Ponadto obsługa jest zawsze uprzejma i gotowa spełnić dodatkowe prośby klienta oraz zwraca uwagę na szczegóły. Serwis do swojej pracy podchodzi poważnie. Klient jest traktowany profesjonalnie. W serwisie panuje także przyjazna atmosfera. Jestem przekonany, że bardzo duży wpływ na bardzo dobra ocenę, ma profesjonalne zachowanie się Pana Tomasza Koniecznego i jego wysoka kultura osobista. Pozdrawiam Pana i życzę dalszych zadowolonych klientów Zbigniew Sulkowski mam nadzieję stały klient.

anonim Nowy wpis
Inne

Mam prośbę, czy ktoś mógłby obiektywnie wypowiedzieć się o pracy w firmie? Szukają Doradcy ds. serwisowych, a przeglądając to forum mam mieszane odczucia. Jakie widełki oferują? W ofercie jest, że są zależne od wyników, to ile średnio można dostać na rękę? Te wyniki są bardzo wygórowane? Czy łatwo wyrobić dany target? Piszą też o odporności na stres, to ciekawe w sumie. Jakie sytuacje się dzieją, że potrafi być nerwowo?

Dara
Pracownik

(usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora)… traktują pracowników przedmiotowo i bez jakiego kolwiek szacunku… zarobki słabe.. wybudowali hale za x milionów a latem pracownicy musza pracować w 40 stopniach bo na klimatyzacje nie starczyło… oszędzanie na narzędziach i co miesiąc nie wiadomo jaka wypłatę się dostanie…

Mirosław
Inne
@Dara

Pracujecie na akord, że nie wiadomo ile się zarobi? Możesz choćby orientacyjnie podać co to za pieniądze?

Bożena
Inne
@Dara

Ej ale praca w 40 stopniach to brzmi jak spartańskie warunki.. Zgłaszaliście ten problem wyżej? Była jakakolwiek reakcja albo obietnica zamontowania klimatyzacji?

.... Nowy wpis
Inne
@Dara

Sama prawda, do tego słyszałem że zwolnili pracownika z dnia na dzień który pracował u nich ponad 20lat z warsztatu. Na innych oddziałach VW śmieją się z tej spółeczki. A z takich zwolnień korzystają inni pracodawcy, gdzie doceniają wiedzę i doświadczenie i człowieka trakuja jak człowieka a nie słupek...

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma RZEPECKI MROCZKOWSKI SP. Z O.O. prowadziła rekrutację na stanowisko Blacharz Samochodowy. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Rozbieracz
Ostrołęka
Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A.
(31 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Ustawiacz, pracownik wypożyczalni narzędzi
Wiązowna
Mera Bellows Sp. z o.o.
(44 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Referent ds. Technicznych
Warszawa
Mennica Polska S.A.
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Czy w RZEPECKI MROCZKOWSKI SP. Z O.O. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Rzepecki Mroczkowski
Pracownik
@Pytanie

Tak, reakcja na zgłaszane problemy przez pracowników jest natychmiastowa. Oczywiście w zależności od skali problemu , problem jest rozwiązywany w ciągu najdłzej 5 dni.

Kamila
Inne
@Rzepecki Mroczkowski

A czy takie problemy występują często? :)

Rzepecki Mroczkowski
Pracownik
@Kamila

Z przyjemnością można stwierdzić, że nie :)

Grażyna
Inne
@Rzepecki Mroczkowski

A jakiego charakteru był zgłoszony taki największy problem? Bo ciekawa jestem z czym pracownicy tutaj mogą się borykać. ;)

Prąd 77
Były pracownik
@Pytanie

Zdecydowanie nie. Wszystko jest tam bagatelizowane, zamiatane pod dywan, pracownika traktuje si na ostatnim miejscu. Szantaż i mobbing na porządku dziennym. A Prezesi żyją jakby na innej planecie, doskonale pokierowani swoimi popierdulkami.

Grażyna
Inne
@Prąd 77

A taki Ty problem miałeś, że podobno go zamietli?

Rzepecki Mroczkowski
Pracownik
@Grażyna

Wnioskowaliśmy o zmianę godzin pracy. Prośba została zaakceptowana.

Pytanie
 Pytanie

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie RZEPECKI MROCZKOWSKI SP. Z O.O. w przypadku pracy jako Recepcjonistka / Recepcjonista?

RZEPECKI MROCZKOWSKI
Pracownik
@Pytanie

Na stanowisku w recepcji niestety nie ma mozliwosci pracy zdalnej. Pozdrawiamy, Rzepecki Mroczkowski

Pytanie
 Pytanie

Jakie są warunki zatrudnienia w RZEPECKI MROCZKOWSKI SP. Z O.O.?

Rzepecki Mroczkowski
Pracownik
@Pytanie

Umowa o pracę.

Pytanie
 Pytanie

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie RZEPECKI MROCZKOWSKI SP. Z O.O.?

Rzepecki Mroczkowski
Pracownik
@Pytanie

Witam, W firmie Rzepecki Mriszkiwski sp. z o.o. preferowana jest umowa o prace. Pozdrawiam, Zespół Rzepecki Mroczkowski

P. Ch.
Inne
 Pytanie

Na początku lipca odbyła się rekrutacja na stanowisko kierowca zaopatrzeniowiec. Czy osoby zainteresowane zostaną poinformowane o jej rezultatach? Nie wiem czy mam szukać innej pracy. Proszę o odpowiedź

Rzepecki Mroczkowski sp. z o.o
Inne
@P. Ch.

Uprzejmie informujemy, iż odzywamy się tylko do wybranych osób. Osoby, które były zaproszone na rozmowę są telefoniczne informowane o wynikach rekrutacji. Pozdrawiamy, Zespół Rzepecki Mroczkowski

P. Ch
Inne
@Rzepecki Mroczkowski sp. z o.o

Dziękuję za odpowiedź w takim razie czekam za telefonem. Pozdrawiam

P. Ch
Inne
@Rzepecki Mroczkowski sp. z o.o

Nadal nie zostałem poinformowany o wynikach rekrutacji na stanowisko kierowca zaopatrzeniowiec . Szkoda że tak duża firma nie szanuje ludzi.

Rzepecki Mroczkowski
Inne
@P. Ch

Szanowny Panie najmocniej przepraszamy za zaistnałą sytuację. Wszyscy zaproszeni kandydaci zostali przez nas poinformowani telefonicznie o wynikach rekrutacji. Dlatego prosimy serdecznie o kontakt z nami pod numerem telefonu 61 8711833 w godzinach 8 -16 celem wyjasnienia zaistnialego nieporozumienia. Z wyrazami szacunku.

Byly
Były pracownik
@P. Ch

Nic nowego

P. Ch.
Inne

Mija prawie miesiąc jak byłem na rozmowie o pracę jako kierowca zaopatrzeniowiec i mimo zapewnień nie dostałem telefonu z informacją odnośnie rekrutacji. Więc zostałem wprowadzony w błąd że będąc na rozmowie dostanę informacje na telefon i jej wynikach!!!!!

Fr

Byłem ostatnio na rozmowie rekrutacyjnej. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Wyjątkowo profesjonalna Pani Kierownik, świetnie przygotowana. Czekam na odpowiedź - bardzo chciałbym pracować w tym salonie, bardzo ciekawe miejsce.

M.T.

Zapraszamy do kupna aut marki VW w salonie w Swarzędzu, Poznańska 49. Mamy lepsze auta i lepszy serwis, przebijamy każdą ich ofertę.

1
Mateusz
Inne

@rozmowa a jakie zadawała pytania na tej rozmowie skoro była tak słaba ? Możesz opowiedzieć ?

Salomon

Proszę być ostrożnym w podjęciu decyzji o zatrudnieniu w tym miejscu. Na początku wydaje się profejsonalnie, ale jak zrobisz coś co nie spodoba się zarządowi to mogą uczynić Ci coś po złości, aby utrudnić jak najwięcej.

Dorota

Kupowałam używany samochód w salonie Rzepecki-Mroczkowski i jestem mile zaskoczona.Po rozmowie telefonicznej ,umówiłam się na wizytę w salonie z p,(usunięte przez administratora).Wizyta była bardzo miła i przeprowadzona profesjonalnie.Będę polecać ten salon bo wiem ,że to uczciwa firma.

Grażyna
Inne
@Dorota

@Dorota Nawiążę tylko, że forum Gowork.pl służy do wypowiadania się na temat warunków zatrudnienia w RZEPECKI MROCZKOWSKI SP. Z O.O. A Ty wypowiadasz się na temat oferowanych usług przez tę firmę. Firma ta od 1991 jest autoryzowanym dealerem. W swojej działalności stawia na profesjonalizm zarówno w ramach sprzedaży samochodów oraz oryginalnych części Volkswagen, jak i obsługi serwisowej. Co możecie napisać na temat wynagrodzenia u tego pracodawcy?

rozmowa

Poziom rozmowy kwalifikacyjnej masakrycznie niski, Pani kierownik nie wiedziała kompletnie jak ją przeprowadzić, trwała niespełna 15 minut, było widać brak przygotowania, oraz zachowanie mające na celu poniżyć osobę rekrutowaną, a wyższość rekrutera.

Grażyna
Inne
@rozmowa

Czy mimo niezadowolenia z rozmowy rekrutacyjnej będziesz chciał podjąć pracę w firmie? Może rekruter specjalnie pokazywał swoją wyższość aby zbudować autorytet od początku poznania przyszłego pracownika. Powiedz nam jeszcze czy warunki oferowane przez firmę spełniały Twoje oczekiwania.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Sebastian
Inne

@Anita tak, ostatnio pojawiła się nowa oferta pracy w RZEPECKI MROCZKOWSKI. Na jednym z największych portali z ogłoszeniami o pracę znalazłam informację, że firma rekrutuje na stanowisko Kierowca - Zaopatrzeniowiec. Oprócz prawa jazdy kat. B, należy posiadać minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego, a także trzeba znać topografię Poznania i okolic. Zamierzasz aplikować czy może zainteresowałaby Cię inna oferta? Czy jakiś kierowca z RZEPECKI MROCZKOWSKI napisałby nam coś więcej o tym jak się pracuje w tej firmie?

Anita
Inne

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Waldi
Inne

W takiej firmie utrzyma się tylko dobry pracownik. Nie dziwią negatywne wpisy , to zwykła zazdrość!

Były

Dużo się można nauczyć .... samemu. Warto spróbować

Zostaw merytoryczną opinię o RZEPECKI MROCZKOWSKI SP. Z O.O. - Poznań

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w RZEPECKI MROCZKOWSKI SP. Z O.O.?

  Zobacz opinie na temat firmy RZEPECKI MROCZKOWSKI SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w RZEPECKI MROCZKOWSKI SP. Z O.O.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RZEPECKI MROCZKOWSKI SP. Z O.O.
2.7/5 Na podstawie 13 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Wiatraczna 5
  61-242 Poznań
 • NIP: 7822136516 KRS: 0000186929
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
RZEPECKI MROCZKOWSKI SP. Z O.O.
Przejdź do nowych opinii