2.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Sima Consulting Sp. z o.o.

Administrator Nowy wpis

Sima Consulting Sp. z o.o. jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Operator Cnc. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

ani Nowy wpis
Kandydat

Witam czy w chwili obecnej rekrutują Państwo na stanowisko "doradca klienta"?

Nowy wpis

@ani

Dzień dobry Pani Anno, Obecnie prowadzimy rekrutację na Doradcę Klienta, zapraszam do zapoznania się z ofertą i aplikacje przez formularz: https://simaconsulting.elevato.net/pl/doradca-klienta,j,31607 Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Sima Consulting

Kandydat

Dwukrotnie byłem umówiony na rozmowę w sprawie pracy na stanowiska lidera zespołu. Za pierwszym razem Rekruterka nie pojawiła się na rozmowie, twierdząc, że nie miała do mnie kontaktu, a zepsuł się jej komputer służbowy. To nic, że 10 minut przed rozmową wysłałem sms, że już czekam. Pani przeprosiła i zapewniła, że już wysyła zaproszenie na poniedziałek. Nie otrzymałem go. Za drugim razem (dzisiaj) również Rekruterka nie pojawiła się o umówionej godzinie, nie wysłała nawet wiadomości, że coś się wydarzyło i sprawa jest nieaktualna. Gdy zadzwoniłem w tej sprawie, stwierdziła, że "zapomniała". Bardzo nieprofesjonalne.

Nowy wpis

@Kandydat

@Kandydat Drogi Kandydacie, jest nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji i dziękujemy za podzielenie się swoją opinią - jest to dla nas bardzo ważne. Dzięki takim sugestiom jak Pana opinia, wprowadzamy do swojej pracy zmiany, które pozwolą nam na uniknięcie podobnych sytuacji w przyszłości i polepszą jakość wykonywanych przez nas usług. Zależy nam na wyjaśnieniu sprawy. Prosimy o wiadomość na e-mail: biuro@simaconsulting.pl. Czekamy na Pana odpowiedź i pozdrawiamy serdecznie!

Zawiedziony
Kandydat

Totalny brak profesjonalizmu podczas rozmowy kwalifikacyjnej - typowi naganiacze, sami nie wiedzą co oferujom

Magdalena
@Zawiedziony

Ale co takiego na tej rozmowie zaszło? Nic konkretnego nie piszesz, jedna część zdania jakby zaprzecza drugiej :/

Ciekawy
Kandydat

Czy firma szuka kierowników lub liderów do pracy ? Jakich zarobków można się spodziewać ?

@Ciekawy

Dzień dobry, Dziękujemy za pytanie. Obecnie, dla naszych Klientów, firmy produkcyjnej z Poznania poszukujemy Szefa zmiany, a dla zakładu mieszczącego się w Swarzędzu Lidera produkcji. Wynagrodzenie uzależnione jest od doświadczenia i umiejętności Kandydatów. Dodatkowo prowadzimy również proces na stanowisko Kierownika Sklepu z branży FMCG w lokalizacjach Luboń oraz Szczepankowo. Chętnie przedstawimy szczegóły każdej oferty, poniżej kontakt do Rekruterów odpowiedzialnych za projekty: Oferta w Poznaniu – Klaudia Piątek k.piatek@simaconsulting.pl 790 200 760 Oferta w Swarzędzu / Kierownik Sklepu – Jadwiga Pielatowska j.pielatowska@simaconsulting.pl 506 839 264 Pozdrawiamy!

Anonim
Kandydat

Skandalicznie nieprofesjonalni ludzie. Ludzie, którym napisanie maila z ewentualną odpowiedzią niestety nie przychodzi do glowy. Nie chodzi o to czy człowiek ta prace dostanie, ale standardy powinny być zachowane.. No po prostu dramat.

@Anonim

Dzień dobry, dziękujemy za kontakt. Czy możemy prosić o więcej szczegółów dotyczących projektu w którym Pan/Pani brał/a udział? Dzięki temu będziemy mogli zweryfikować status kandydatury i udzielić informacji zwrotnej o tym, na jakim etapie jest projekt. Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z rekruterem prowadzącym projekt, który będzie potrafił odpowiedzieć na wszystkie szczegóły. Pozdrawiam, Chrystian

kandydatka
Kandydat

Szkoda, że same pozytywne opinie wystawiają sami obecni pracownicy firmy :) Wszystkie negatywne komentarze zostały usunięte przez pracodawcę. Zresztą widać to od razu na pierwszy rzut oka po ilości postów względem wystawionej oceny ogólnej, a ilości oddanych głosów :) Dobrze, że na konkurencyjnym portalu dot. opinii pracodawcy zostały zamieszczone przez kogoś zrzuty z gowork ostrzegające innych przed "miłą atmosferą" w tejże firmie, którą (według innych na opineo) zarządza kadra CEO nie mająca kompletnie kompetencji w tym zakresie lub pewnie uciekają od swojej odpowiedzialności wystawiając się pracownikami. Skasowali również i mój komentarz, który dotyczył procesu rekrutacyjnego i nieprofesjonalnego zachowania i braku taktu w rozmowie z strony Pani Katarzyny M. Serdecznie nie polecam, a jak już, to radzę poczytać na zamkniętej znanej grupie na FB odnośnie pracodawców firm rekrutacyjnych.

kandydatka2
@kandydatka

Tak, dokładnie jeszcze potrafią nękać telefonami z wytłumaczeniem, dlaczego wystawiło się im negatywną opinię.

egon
@kandydatka2

widze, ze ta firma nadal niczego nie nauczyła się na podstawie tego, ze pracownicy sami odchodza bo proponowane sa im psie warunki jak i sami zwalniaja niewygodnych ludzi, bo ktos wykracza poza ich staroswieckie poglady. Tyle lat, a nadal poziom bliski zeru.

Piotr
@kandydatka

Dziękujemy @kandydatka za Twoją opinię, przyczyni się ona do poprawy naszych działań i komunikacji. Słusznie zauważyłaś, iż część komentarzy nie jest już upubliczniona – wszystkie opinie zawierające obraźliwie lub nieprawdziwe informacje ad personam, bądź łamiące zasady komunikacji GoWork zostały edytowane lub wycofane. Takie komentarze mogą kreować zakrzywiony wizerunek firmy, bazując na domysłach oraz subiektywizmie wypowiedzi. Mamy nadzieję, że kolejny kontakt z naszą firmą odbędzie się bez komplikacji. W przypadku dodatkowych pytań lub sugestii zapraszam do kontaktu mailowego: p.kalewski@simaconsulting.pl Pozdrawiam Piotr

nowy kandydat
@kandydatka

@kandydatka czy możesz podesłać linki albo szczegóły - chętnie poczytam, zanim złożę aplikację ;)

@kandydatka

Kojarze Pani wcześniejszy, usunięty już komenatrz. Skąd Pani wiedziała, że P. Kasia nie lubi Pani imienia? :)

kandydat kandydatki od szefa
@nowy kandydat

mało bystre podszywać się jako pracownik tejże firmy celem wybadania innych źródeł informacji, sory, ale chyba nikt taki głupi nie jest i się domyśli, że sami pracujecie ciężko aby poprawić wizerunek, spokojnie, premii nie bedzie xD

kandydat kandydatki od szefa
@Kandydat

I kolejny komentarz z nawet podobnym stylem w piśmie. Skoro kojarzysz, to chyba warto sobie przypomnieć jego treść. Na pewno czytałeś/czytałaś

@kandydatka

Ktoś skasował mój komentarz, domyślam się, że Pracownik SC. Napisałem, że Pracownik firmy, po rozmowie rekrutacyjnej, zobowiązał się, że przekaże mi informację zwrotną o wyniku rekrutacji. Wiadomości nie otrzymałem, mimo podwójnego zapewnienia, że taka czynność nastąpi. Niesłowność i brak profesjonalizmu. Poza tym, rozmowa standardowa.

@Lesław

Panie Lesławie, Pański komentarz nie został usunięty - znajduje się poniżej wraz z odpowiedzią z naszej strony. Pozdrawiam, Chrystian

Kandydat

W sumie, to krótko, mieli dać znać, czy są na tak, czy na nie. Zobowiązali się do tego. Znać nie dali, więc łatwo wywnioskować, że jednak byli na nie. Pozostaje tylko negatywne wrażenie za bycie niesłownym.

@Lesław

Panie Lesławie, Czy mógłby Pan doprecyzować w jakim projekcie rekrutacyjnym brał Pan udział? Postaram się ustalić szczegóły. Być może proces jeszcze się nie zakończył, stąd brak odpowiedzi od naszego rekrutera. Aktualnie część z naszej kadry przebywa na urlopie, skąd mogą się wziąć ewentualne opóźnienia w odpowiedzi. Pozdrawiam, Chrystian

Kadrowa
Kandydat

Dzień dobry, Czy mogę prosić o lokalizację firmy produkcyjnej w Poznaniu, dla której Sima Consulting szuka Starszego specjalisty ds kadr i płac?

@Kadrowa

Dzień dobry, Firma znajduje się we wschodniej części Poznania - dokładnej lokalizacji nie możemy podać ze względu na tajność rekrutacji. Kandydaci są informowani o szczegółach dotyczących potencjalnego pracodawcy na dalszych etapach rekrutacji. Zachęcamy do złożenia aplikacji. Pozdrawiam, Chrystian Ostolski

Welder
Kandydat

Jak wygląda praca na spawalni w Środzie?? Jakie stawki i warunki?? Pracuje ktoś z Gniezna lub okolic??

@Welder

Dziękujemy za pytania, do zakresu obowiązków spawacza należy: spawanie detali i podzespołów zgodnie z dokumentacją techniczną metodami MIG, MAG lub TIG w zależności od umiejętności. Co do warunków, umowa o pracę, praca w systemie II zmianowym, 5000-7000 brutto z możliwością negocjacji w zależności od doświadczenia i umiejętności. Niestety nie jesteśmy w stanie określić czy ktoś z pracowników jest z Gniezna lub okolic. Pozdrawiam Maciej Wlekliński

Ewelina
@Sima Consulting Sp. z o.o.

Czy jak w Sima Consultingu wynegocjuje się konkretną stawkę na start, to czy później, jak nasze kompetencje będą wraz ze stażem pracy rosnąć, są możliwe podwyżki pensji? Czy trzeba się o nie jakoś szczególnie ubiegać i wykazywać? Czy może są przyznawane automatycznie gdy ten staż pracy się zwiększa?

Chrystian
@Ewelina

Pani Ewelino, wszystkie kwestie płacowe, wraz z premiami i podwyżkami, nie są od nas zależne. Kandydaci na oferowanych stanowiskach są zatrudniani bezpośrednio przez firmy, które są naszymi klientami, więc wszystko zależy od warunków oferowanych przez konkretne przedsiębiorstwo. Pozdrawiam, Chrystian

Kogut

Witam serdecznie Panie i Panowie polecam ta agencję ponieważ pomagają znaleźć pracę i mili ludzie pozdrawiam serdecznie

Aktualność
Szanowni Państwo,
Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych jak i byłych pracowników. Śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z regulaminem platformy oraz prawem będą usuwane przez administratora.

Przypominamy, że  wszystkie  pytania i sugestie możecie Państwo kierować do nas bezpośrednio pod adresem e-mail: biuro@simaconsulting.pl

Aktualność
Regulamin

1.Użytkownik umieszczający opinię na profilu Sima Consulting (dalej zwanym Forum) zobowiązuje się do przestrzegania zasad niniejszego Regulaminu.
2. Użytkownicy zobowiązani są do powstrzymania się od rozpowszechniania za pośrednictwem Forum wszelkich treści o charakterze bezprawnym.
3. Zabronione jest dokonywanie za pośrednictwem Forum jakichkolwiek działań naruszających powszechnie obowiązujące przepisy prawa, w szczególności niedozwolone jest:
a) rozpowszechnianie treści naruszających dobra osobiste osób trzecich (w tym innych użytkowników Forum) lub zagrażających naruszeniem takich dóbr osobistych;
b) podejmowanie działań spełniających znamiona przestępstwa lub zachęcających do popełniania przestępstw (w tym zniesławienia lub pomówienia);
c) wzywanie do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej;
d) propagowanie przemocy i agresji;
f) rozpowszechnianie treści reklamowych i promocyjnych;
h) rozpowszechnianie materiałów naruszających lub zagrażających prawom własności przemysłowej (w tym prawom z rejestracji znaku towarowego lub patentu) lub innym prawom osób trzecich;
j) umieszczanie linków do innych stron www;
l) rozpowszechnianie danych osobowych, teleadresowych, adresów mailowych itp.;
n) rozpowszechnianie treści naruszających zasady współżycia społecznego;
o) rozpowszechnianie wulgaryzmów, treści obraźliwych, obscenicznych lub naruszających powszechnie uznawane zasady etyczne i zasady kultury osobistej;
p) rozpowszechnianie spamu.

4. Każdy z Użytkowników ponosi wyłączną i osobistą odpowiedzialność za zamieszczenie na Forum wypowiedzi naruszających przepisy prawa lub zasady wynikające z Regulaminu.
5. Zamieszczone treści, które łamią powyższe zasady Regulaminu, będą bezzwłocznie usuwane a ich autorzy mogą być pociągnięci do odpowiedzialności prawnej.

Kandydat

Mam pytanie jak wygląda praca na magazynie wózkiem widłowym i rozwożeniem towaru chce zmienić prace aktualnie pracuje w firmie paroc i nie chce spaść z deszczu pod rynnę :)

@Kandydat

Dzień dobry, dziękujemy bardzo za opinię. Specyfika pracy magazynowej jako operator wózka widłowego różni się w zależności od konkretnej oferty oraz branży firmy. Aktualnie posiadamy kilka aktywnych ofert na takowe stanowisko. Zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.simaconsulting.pl/oferty-pracy/, znajdują się tam wszystkie aktualne oferty naszej firmy. Kiedy zainteresuje Pana któraś z konkretnych ofert, skontaktujemy się i przedstawimy specyfikę pracy w danej firmie. Zapraszam również do kontaktu mailowego m.wleklinski@simaconsulting.pl Pozdrawiam Maciej

Pracodawca

Atmosferę między działami, tak jak i atmosferę w działach budują ludzie! Firma dzieli się na dwie linie biznesowe: rekrutacje liniowe oraz rekrutacje managerskie i specjalistyczne. Zespoły dzielą się na rekrutrów oraz handlowców. Przejrzysta struktura bez rozbudowanej hierarchii sprzyja partnerskiemu zarządzaniu. Atmosfera jest nieformalna - wszyscy są "na Ty". Zespół stosunkowo młody, pracownicy są w wieku między 21 a 38 lat. Aby poczuć ducha zespołu trzeba dołączyć! Zapraszamy.

Darek

A jako operator maszyn cnc jakiej płacy mogę się spodziewać?

@Darek

Cześć Darku! To zależy od lokalizacji, maszyn i liczby zmian. Chętnie opowiemy Ci więcej jak to teraz wygląda i jakie mamy otwarte procesy na to stanowisko. www.simaconsulting.pl

Powyższy wpis nie jest prawdą. W przeciągu ostatnich 6 miesięcy doszło 3 nowych pracowników, nikt nie rotował. W obecnej sytuacji zmiany są nieuniknione, rozwój dobrowolny. Zespół zgrany, atmosfera przyjemna, mimo pandemii stabilnie i pozytywnie. Polecam! Właściciele przeprowadzają firmę przez pandemię bez zawirowań i chaosu. Czuję się bezpieczny o swoja przyszłość w tej firmie.

Luka

Każdy zarabia tyle na ile zapracuje i jak bardzo odpowiedzialna jest jego praca. A tak w ogóle to jest dobry pracodawca, polecam.

Pozytywnie zaskoczony

Gorąco polecam! Szybkość i jakość działania bardzo mnie zaskoczyła, podobnie jak poziom profesjonalizmu staffu, który zatrudnia firma. Pani (usunięte przez administratora)była pomocna w wielu kwestiach i ani razu nie odniosłem wrażenia, że chce skończyć rozmową, bo jestem wymagającym klientem. Oby tak dalej!

Zostaw merytoryczną opinię o Sima Consulting Sp. z o.o. - Poznań

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Sima Consulting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sima Consulting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sima Consulting Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sima Consulting Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sima Consulting Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przejdź do nowych opinii