Sima Consulting Sp. z o.o.

2.5 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Sima Consulting Sp. z o.o.

D Nowy wpis
Inne

Ryzykowanie swoim życiem po zatrudnieniu? Zainteresowała mnie ta dostępna oferta dla analityka w dziale operacyjnym, przyszło mi do głowy, że mogą pojawić się opinie odnośnie pracy na tym stanowisku. jak na razie sprecyzowanych chyba nie ma? jakich zarobków można teraz spodziewać się na tym stanowisku? oraz jaka w końcu jest atmosfera? po przeczytaniu poprzednich komentarzach zastanawiam się czy cos się zmieniło?

Samanta
Kandydat

Cześć, interesuje mnie oferta praktyk w dziale rekrutacji, widziałam tu pewne opinie, że szkolenia są robione na szybko. No ale czy ostatecznie przez cały okres trwania zdołałabym odpowiednio wiele się nauczyć? Może ktoś takie praktyki odbywał i wie więcej na ten temat. Czy po stażu możliwe jest zatrudnienie w firmie już na stałe? Jakie warunki proponują takim mniej doświadczonym osobom?

Była pracownica
Były pracownik
@Samanta

Jeśli chcesz się czegoś nauczyć to szukaj praktyk gdzieś indziej :) Zatrudnienia na umowie o pracę się nie spodziewaj, jeśli będziesz potakiwać wszystkim pomysłom, to może łaskawie dostaniesz umowę cywilnoprawną.

Wera
Kandydat
@Była pracownica

Ale to osobom po praktykach proponują umowy cywilnoprawne czy ogólnie nowym pracownikom? To po jakim czasie można mieć umowę o pracę? I no skoro ta cywilnoprawna ma być dana ' łaskawie' to ktoś bez umowy aktualnie pracuje?

Była pracownica Nowy wpis
Były pracownik
@Wera

Zajrzyj na Linkedin, porównaj ilość byłych i obecnych pracowników. Przeanalizuj jaki jest średni czas "pracy" w tej firmie. Nie zmuszam Cię do odrzucenia tej "Firmy" tylko przestrzegam, bo według mnie nie warto :) W obecnej firmie podczas rekrutacji, koleżanka nie ukrywała zdziwienia, że dałam radę tam tyle wytrzymać. Są znani z pewnych "brzydkich" praktyk ;)

Aaa Nowy wpis
Kandydat
@Była pracownica

Te "brzyskie" praktyki są związane z umowami właśnie? Czy coś innego masz na myśli? a jak z atmosferą tutaj, jest ok pod tym względem? Można się z kazdym dogadać?

Bbb Nowy wpis
Były pracownik
@Aaa

Umowa i wieczne zatrudnienie na zleceniu to najmniejszy problem. Atmosfera jest toksyczna i praktycznie zero zaopiekowania nowymi osobami. Wszycy zostawieni luspas i albo się sprawdzisz albo do widzenia. managment zarządza bezmyślnie bo się zwyczajnie nie zna na tym biznesie - mozna sie tego nauczyć, ale potrzebne są chęci, których tutaj nie ma, bo liczy się tylko kasa. Bardzo dużo ściemy i manipulacyjne wykorzystanie tego, że komuś się chce i się stara. Radzę poszukać innej firmy, albo tę traktować na zasadzie zatrudnienia na chwilę - inaczej ryzykujesz swoim zdrowiem :)

KarFil
Kandydat
 Pytanie

Proszę o informację na temat staniwska Ksiegowa. Czy jest tak samo, jak z pozostałymi stanowiskami?

Administrator

Czy zarobki w firmie Sima Consulting Sp. z o.o. są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

Ida
Kandydat

Jak wygląda możliwość rozwoju zawodowego, o którym mowa w ogłoszeniu?? Czyli wiecie jakie szkolenia, jakie kursy?? Mnie tu interesuje praca jako Inżynier ds. Zakupów. I ciekawa jestem, jak tu konkretnie można się rozwijać właśnie.

kandydat
Kandydat
@Ida

Rozwoj zawodowy zaden jedynie tyle ile sama sie nauczysz. firma w ogole nie inwestuje w pracownikow wiec o kursach zapomnij. Nie potrafia dzielic sie wiedza im wyzej w strukturze tym pusciej. SC stawiaja na wyzysk i to widac po opini klientow i bylych pracownikow :) Biznesplan zbudowany na studentachi osobach bez doswiadczenia. nie pole cam

Leo
Kandydat
@kandydat

Stawiają na studentów, czyli nie oczekują doświadczenia? I jak oceniasz relacje, ilość pracy - pensja?

Maciej
Inne

Nie polecam. Jako były klient miałem styczność także z kadrą zarządzającą SC. Puste słowa i obiecanki, duże EGO. Pycha kroczy przed upadkiem, drodzy Państwo.

Rafał
Były pracownik

Zależy im tylko na ilości nie jakości, pracowałem tam 2 tygodnie po czym postanowili zrezygnować z naszej umowy, szkolenie w 5 minut i dziwią się czemu słabe wyniki jak pracuje się tam pierwszy tydzień xD... Na tym zakończę

1

Pracodawca

@Rafał

Szanowny Panie Rafale, nasze szkolenia prowadzone są długofalowo. Niestety 2 tygodnie to zbyt krótki okres, by móc w pełni przekazać niezbędną wiedzę. Przekazujemy informacje stopniowo, aby nowy pracownik mógł przyswoić i utrwalić nabyte umiejętności przed kolejną dawką wiedzy. Nie jesteśmy w stanie rozwijać kompetencji bez uprzedniego opanowania podstaw. Kolejnym aspektem jest zaangażowanie i chęć do pracy. Tego rodzaju kwestie mogą wpływać na zakończenie współpracy z daną osobą w czasie szybszym, niż przewiduje umowa. Pozdrawiamy Zespół SIMA Consulting

Kandydat
Kandydat

Prowadzenie rekrutacji na stanowiska wyższe to jakaś kpina!!!! Wypisują do ludzi, później brak kontaktu. Pani wymyślająca bajeczki na poczekaniu. Kadrze zarządzające polecam się przyjrzeć jak ich "pracownicy" wykonują swoje obowiązki. Z tego co widzę komentarze i tak są usuwane więc nie pozdrawiam czytającego! :)

Wanda
Kandydat
@Kandydat

Na jakie stanowisko była tutaj rekrutacja? Ten brak kontaktu, chodzi o to, że po rozmowach rekrutacyjnych nie ma feedbacku i odpowiedzi dla kandydata? O to chodzi? A obiecywali, że właśnie będzie odpowiedź?

Gabriela
Inne

Na jakim poziomie wymagają angielskiego od handlowca? W ogłoszeniu podkreślają, że kontakty zagraniczne też wchodzą w grę, to wolę się upewnić, żeby nie iść na marne czy się nie skompromitować

K
Kandydat

Na linkedinie bardzo słaby kontakt, a w zasadzie 0 kontaktu. Prośba z (prawdopodobnie fejkowego) konta o numer telefonu, informacja, że rekruter się odezwie i… dwa tygodnie głucha cisza. Praktycznie brak szczegółów dotyczących rekrutacji i procesu bo wszystko ma być telefoniczne wyjaśnione i… No właśnie :) Mało profesjonalna firma, albo jakiś bardzo duży problem z wewnętrznym procesem.

Sławek
Kandydat

Byłem umówiony w dn. 3.2.2023 godz 8:30 na telefoniczną rozmowę z rekruterem. Nikt się nie odezwał. Zatelefonowałem i nikt nie odbierał. Wysłałem SMS i też bez odpowiedzi. Nie profesjonalne zachowanie. Coś w tej firmie nie działa, tak jak powinno. Proszę szanujcie kandydatów i ich czas.

Edyta
Kandydat
@Sławek

przykre... A pierwsza rozmowa, ta na której się umówiłeś to po jakim czasie od aplikacji była? Długo to trwało?

Pracodawca

@Sławek

Panie Sławomirze, jest nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji i dziękujemy za podzielenie się swoją opinią - jest to dla nas bardzo ważne. Daje to możliwość wprowadzania zmian do naszej pracy, które polepszą jakość pełnionych przez nas usług i pozwolą uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości. Zależy nam na wyjaśnieniu sprawy. Prosimy o wiadomość na e-mail: biuro@simaconsulting.pl. Czekamy na Pana odpowiedź i pozdrawiamy serdecznie!

ani
Kandydat
 Pytanie

Witam czy w chwili obecnej rekrutują Państwo na stanowisko "doradca klienta"?

Pracodawca

@ani

Dzień dobry Pani Anno, Obecnie prowadzimy rekrutację na Doradcę Klienta, zapraszam do zapoznania się z ofertą i aplikacje przez formularz: https://simaconsulting.elevato.net/pl/doradca-klienta,j,31607 Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Sima Consulting

Kandydat
Kandydat

Dwukrotnie byłem umówiony na rozmowę w sprawie pracy na stanowiska lidera zespołu. Za pierwszym razem Rekruterka nie pojawiła się na rozmowie, twierdząc, że nie miała do mnie kontaktu, a zepsuł się jej komputer służbowy. To nic, że 10 minut przed rozmową wysłałem sms, że już czekam. Pani przeprosiła i zapewniła, że już wysyła zaproszenie na poniedziałek. Nie otrzymałem go. Za drugim razem (dzisiaj) również Rekruterka nie pojawiła się o umówionej godzinie, nie wysłała nawet wiadomości, że coś się wydarzyło i sprawa jest nieaktualna. Gdy zadzwoniłem w tej sprawie, stwierdziła, że "zapomniała". Bardzo nieprofesjonalne.

1

Pracodawca

@Kandydat

@Kandydat Drogi Kandydacie, jest nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji i dziękujemy za podzielenie się swoją opinią - jest to dla nas bardzo ważne. Dzięki takim sugestiom jak Pana opinia, wprowadzamy do swojej pracy zmiany, które pozwolą nam na uniknięcie podobnych sytuacji w przyszłości i polepszą jakość wykonywanych przez nas usług. Zależy nam na wyjaśnieniu sprawy. Prosimy o wiadomość na e-mail: biuro@simaconsulting.pl. Czekamy na Pana odpowiedź i pozdrawiamy serdecznie!

Zawiedziony
Kandydat

Totalny brak profesjonalizmu podczas rozmowy kwalifikacyjnej - typowi naganiacze, sami nie wiedzą co oferujom

Magdalena
Inne
@Zawiedziony

Ale co takiego na tej rozmowie zaszło? Nic konkretnego nie piszesz, jedna część zdania jakby zaprzecza drugiej :/

Ciekawy
Kandydat
 Pytanie

Czy firma szuka kierowników lub liderów do pracy ? Jakich zarobków można się spodziewać ?

Pracodawca

@Ciekawy

Dzień dobry, Dziękujemy za pytanie. Obecnie, dla naszych Klientów, firmy produkcyjnej z Poznania poszukujemy Szefa zmiany, a dla zakładu mieszczącego się w Swarzędzu Lidera produkcji. Wynagrodzenie uzależnione jest od doświadczenia i umiejętności Kandydatów. Dodatkowo prowadzimy również proces na stanowisko Kierownika Sklepu z branży FMCG w lokalizacjach Luboń oraz Szczepankowo. Chętnie przedstawimy szczegóły każdej oferty, poniżej kontakt do Rekruterów odpowiedzialnych za projekty: Oferta w Poznaniu – Klaudia Piątek k.piatek@simaconsulting.pl 790 200 760 Oferta w Swarzędzu / Kierownik Sklepu – Jadwiga Pielatowska j.pielatowska@simaconsulting.pl 506 839 264 Pozdrawiamy!

Anonim
Kandydat

Skandalicznie nieprofesjonalni ludzie. Ludzie, którym napisanie maila z ewentualną odpowiedzią niestety nie przychodzi do glowy. Nie chodzi o to czy człowiek ta prace dostanie, ale standardy powinny być zachowane.. No po prostu dramat.

Pracodawca

 Pytanie
@Anonim

Dzień dobry, dziękujemy za kontakt. Czy możemy prosić o więcej szczegółów dotyczących projektu w którym Pan/Pani brał/a udział? Dzięki temu będziemy mogli zweryfikować status kandydatury i udzielić informacji zwrotnej o tym, na jakim etapie jest projekt. Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z rekruterem prowadzącym projekt, który będzie potrafił odpowiedzieć na wszystkie szczegóły. Pozdrawiam, Chrystian

kandydatka
Kandydat

Szkoda, że same pozytywne opinie wystawiają sami obecni pracownicy firmy :) Wszystkie negatywne komentarze zostały usunięte przez pracodawcę. Zresztą widać to od razu na pierwszy rzut oka po ilości postów względem wystawionej oceny ogólnej, a ilości oddanych głosów :) Dobrze, że na konkurencyjnym portalu dot. opinii pracodawcy zostały zamieszczone przez kogoś zrzuty z gowork ostrzegające innych przed "miłą atmosferą" w tejże firmie, którą (według innych na opineo) zarządza kadra CEO nie mająca kompletnie kompetencji w tym zakresie lub pewnie uciekają od swojej odpowiedzialności wystawiając się pracownikami. Skasowali również i mój komentarz, który dotyczył procesu rekrutacyjnego i nieprofesjonalnego zachowania i braku taktu w rozmowie z strony Pani Katarzyny M. Serdecznie nie polecam, a jak już, to radzę poczytać na zamkniętej znanej grupie na FB odnośnie pracodawców firm rekrutacyjnych.

kandydatka2
Pracownik
@kandydatka

Tak, dokładnie jeszcze potrafią nękać telefonami z wytłumaczeniem, dlaczego wystawiło się im negatywną opinię.

egon
Były pracownik
@kandydatka2

widze, ze ta firma nadal niczego nie nauczyła się na podstawie tego, ze pracownicy sami odchodza bo proponowane sa im psie warunki jak i sami zwalniaja niewygodnych ludzi, bo ktos wykracza poza ich staroswieckie poglady. Tyle lat, a nadal poziom bliski zeru.

Piotr
Pracownik
@kandydatka

Dziękujemy @kandydatka za Twoją opinię, przyczyni się ona do poprawy naszych działań i komunikacji. Słusznie zauważyłaś, iż część komentarzy nie jest już upubliczniona – wszystkie opinie zawierające obraźliwie lub nieprawdziwe informacje ad personam, bądź łamiące zasady komunikacji GoWork zostały edytowane lub wycofane. Takie komentarze mogą kreować zakrzywiony wizerunek firmy, bazując na domysłach oraz subiektywizmie wypowiedzi. Mamy nadzieję, że kolejny kontakt z naszą firmą odbędzie się bez komplikacji. W przypadku dodatkowych pytań lub sugestii zapraszam do kontaktu mailowego: p.kalewski@simaconsulting.pl Pozdrawiam Piotr

1
nowy kandydat
Kandydat
@kandydatka

@kandydatka czy możesz podesłać linki albo szczegóły - chętnie poczytam, zanim złożę aplikację ;)

2
Kandydat
Kandydat
 Pytanie
@kandydatka

Kojarze Pani wcześniejszy, usunięty już komenatrz. Skąd Pani wiedziała, że P. Kasia nie lubi Pani imienia? :)

kandydat kandydatki od szefa
Kandydat
@nowy kandydat

mało bystre podszywać się jako pracownik tejże firmy celem wybadania innych źródeł informacji, sory, ale chyba nikt taki głupi nie jest i się domyśli, że sami pracujecie ciężko aby poprawić wizerunek, spokojnie, premii nie bedzie xD

kandydat kandydatki od szefa
Kandydat
@Kandydat

I kolejny komentarz z nawet podobnym stylem w piśmie. Skoro kojarzysz, to chyba warto sobie przypomnieć jego treść. Na pewno czytałeś/czytałaś

Lesław
Kandydat
@kandydatka

Ktoś skasował mój komentarz, domyślam się, że Pracownik SC. Napisałem, że Pracownik firmy, po rozmowie rekrutacyjnej, zobowiązał się, że przekaże mi informację zwrotną o wyniku rekrutacji. Wiadomości nie otrzymałem, mimo podwójnego zapewnienia, że taka czynność nastąpi. Niesłowność i brak profesjonalizmu. Poza tym, rozmowa standardowa.

Pracodawca

@Lesław

Panie Lesławie, Pański komentarz nie został usunięty - znajduje się poniżej wraz z odpowiedzią z naszej strony. Pozdrawiam, Chrystian

Lesław
Kandydat

Ktoś skasował mój komentarz, domyślam się, że Pracownik SC. Napisałem, że Pracownik firmy, po rozmowie rekrutacyjnej, zobowiązał się, że przekaże mi informację zwrotną o wyniku rekrutacji. Wiadomości nie otrzymałem, mimo podwójnego zapewnienia, że taka czynność nastąpi. Niesłowność i brak profesjonalizmu. Poza tym, rozmowa standardowa.

Pracodawca

@Lesław

Panie Lesławie, Pański komentarz nie został usunięty - znajduje się poniżej wraz z odpowiedzią z naszej strony. Pozdrawiam, Chrystian

Lesław
Kandydat

W sumie, to krótko, mieli dać znać, czy są na tak, czy na nie. Zobowiązali się do tego. Znać nie dali, więc łatwo wywnioskować, że jednak byli na nie. Pozostaje tylko negatywne wrażenie za bycie niesłownym.

Pracodawca

 Pytanie
@Lesław

Panie Lesławie, Czy mógłby Pan doprecyzować w jakim projekcie rekrutacyjnym brał Pan udział? Postaram się ustalić szczegóły. Być może proces jeszcze się nie zakończył, stąd brak odpowiedzi od naszego rekrutera. Aktualnie część z naszej kadry przebywa na urlopie, skąd mogą się wziąć ewentualne opóźnienia w odpowiedzi. Pozdrawiam, Chrystian

Kadrowa
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry, Czy mogę prosić o lokalizację firmy produkcyjnej w Poznaniu, dla której Sima Consulting szuka Starszego specjalisty ds kadr i płac?

Pracodawca

@Kadrowa

Dzień dobry, Firma znajduje się we wschodniej części Poznania - dokładnej lokalizacji nie możemy podać ze względu na tajność rekrutacji. Kandydaci są informowani o szczegółach dotyczących potencjalnego pracodawcy na dalszych etapach rekrutacji. Zachęcamy do złożenia aplikacji. Pozdrawiam, Chrystian Ostolski

Zostaw merytoryczną opinię o Sima Consulting Sp. z o.o. - Poznań

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Sima Consulting Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Sima Consulting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Sima Consulting Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Sima Consulting Sp. z o.o.?

    Kandydaci do pracy w Sima Consulting Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sima Consulting Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii