Medicast Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Medicast Sp. z o.o.

Iwona
użytkownik zarejestrowany

@frodo dalej pracujesz w Medicast? Chętnie usłyszymy więcej na temat warunków pracy oferowanych przez firmę.

kowboj
użytkownik zarejestrowany

a możesz tych premii jakieś przykładowe stawki podać?

frodo

Pracuje w medicast kilka miesiecy na stanowisku ph. Premie sa jak najbardziej realne. Nowy dyrektor daje swietne wsparcie. Przedstawiciele trzymaja sie razem i mozna liczyc na pomoc. Nie ma presji i cisnienia.

PH

witam rekrutują na południe polski. jakie daja samochody? sa GPS'owane? ile wizyt dziennie? jak z użytkowaniem priv samochodu?

ok
@PH 25.02.2016, 19:46

- skody rapid itp - są GPS - około 8 - można użytkować priv samochód

odpow.

Wiemy o tym sporo arturku p.

aga

Jakie są zarobki PH? Jaka jest podstawa?

baton
@aga 18.06.2015, 19:52
Jakie są zarobki PH? Jaka jest podstawa?

podstawa 2800 netto, premii się nie spodziewaj - generalnie potwierdzam że moderator tej strony usunął dużą część niepochlebnych wpisów na temat tej firmy które resztą były odzwierciedleniem sytuacji tam panującej.. Ten wpis zapewne też wkrótce zniknie. Nie polecam pracy w Medicast z całą odpowiedzialnością.

kuba

Administrator usuwa niepochlebne opinie na temat pracodawcy których było duużo więcej -ta strona strona straciła swoją wiarygodność... pozdrawiam życząc sukcesów

Banan

obecnie w medicast jest 3 przedstawicieli i 3 kierowników.Wakatów aż 5 (na 01.12) szukają intensywnie bo rąk do roboty nie ma.......(usunięte przez administratora) Powyższe opinie potwierdzam w 100%.

zainteresowana

była możesz podać do siebie namiary, chciałabym się dowiedzieć szczegółów?

Leszek

Hmm miałem do czynienia z tą firmą, jednak nie jako pracownik. Odniosłem zupełnie inne wrażenie... Tak to już, najczęściej w necie widzimy czarny PR ;).

baton

brak profesjonalizmu szczególnie u osób mieniących się managerami, ciągła rotacja pracowników w biurze i w polu,wiecznie napięta atmosfera,(usunięte przez administratora)brak możliwości rozwoju i awansu, słabe pensje, nie polecam - pracowałem tam i straciłem czas, potwierdzam powyższe opinie

Itsuma

Coś więcej? Interesuje mnie ta firma

pik

Całkowicie nie polecam pracy w tej firmie (usunięte przez administratora)Tragediaaaa!

Zostaw opinię o Medicast Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medicast Sp. z o.o.