Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Brella Sp. z o.o.?

Pracodawca Nowy wpis
Klient

Nie polecam usług tej firmy. Asystentka niekompetentna i niekulturalna. Skontaktowała się ze mną w imieniu klienta, a później nawet nie raczyła odpisać lub zadzwonić, pomimo, że o to prosiłem. Widać, że zatrudniają ludzi z pierwszej łapanki.

Pytanie Nowy wpis

Czym Brella Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Barnaba Nowy wpis

Czy firma normalnie funkcjonuje? Przestaliście korzystać z forum z jakiegoś powodu?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Adam Z

Drogi ''WŁAŚCICIELU'' - zacznij szanować swoich pracowników i tratować ich na równi sobie jak i dotrzymywać obietnic związany z warunkami zatrudnienia., bo póki co traktujesz ludzi jak pionki, którymi chcesz manipulować, aż do momentu gdy wyciśniesz z Nich wszystkie sok, aby później wyrzucić pracownika jak zużyty przedmiot. Mydlenie oczu na początku oraz obietnice bez pokrycia to standard w BRELLA.PL. Nikomu w tej firmie nie można ufać, pozostaje tylko wchodzić w tyłek jeżeli umiesz tak funkcjonować... Uczciwość jest uznawana za słabość, a szczerość za obrazę majestatu tych zakłamanych ludzi!

Brella
@Adam Z

Drogi Adamie Z. Dziękujemy za cenny komentarz, z chęcią chcielibyśmy odnieść się do Twoich sugestii jednak osoba o tym imieniu nigdy nie była pracownikiem Brella, stąd też ciężko się do nich ustosunkować. Prawdopodobnie pomyliłeś naszą firmę z inną. Oczywiście jeżeli masz odwagę aby przedstawić się ze swojego imienia i nazwiska to chętnie wyjaśnimy Twoją każdą możliwą uwagę. Transparentność oraz uczciwe zasady to standardy, którymi nie tylko kierujemy się we współpracy z naszymi klientami ale także pracownikami firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Brella Sp. z o.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Brella Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Nowina 9