Dalpo Trading Sp. z o.o.
counter
Zainteresowany Nowy wpis

Fajnie by było gdybyście podpowiedzieli jak przebiega rekrutacja i czy trudno się dostać?

jt Nowy wpis
 Rekomendacja

Pracodawca godny polecenia- pakiet socjalny w pełnym zakresie(opieka medyczna, multi-sport, pożyczki , premie świąteczne), atmosfera bez zastrzeżeń.

Jolanta Nowy wpis

Firma funkcjonuje na rynku od przeszło 29 lat. Czy na forum obecni są długoletni pracownicy firmy? Nie ma tu zbyt wielu opinii, dotyczących zatrudnienia, a temat ten jest bardzo ważny dla osób, które planują podjąć pracę w Dalpo Trading. Na oficjalnej stronie firmy można znaleźć informacje o benefitach, jakie są dostępne dla pracowników. Wymieniono spośród nich między innymi: dofinansowanie dojazdów, bezzwrotne zapomogi, premie świąteczne, czy też prywatną opiekę medyczną. Czy rzeczywiście wszystkie te benefity są dostępne w Dalpo Trading?

Tala Nowy wpis
 Rekomendacja

Pracowałam w Dalpo ponad 3 lata, na stanowisku Specjalisty ds. Opieki nad Klientem w dziale Exportu. Bardzo rozwinęłam język obcy, nauczyłam się samodzielności. Polecam Dalpo z czystym sumieniem. A atmosfera - niepowtarzalna!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Macie jakieś aktualne wieści o pracy w przedsiębiorstwie Dalpo Trading Sp. z o.o. w miejscowości Poznań?

Zostaw merytoryczną opinię o Dalpo Trading Sp. z o.o. - Poznań

Dalpo Trading Sp. z o.o.