CC Kinepolis

Poznań

Opinie o CC Kinepolis

hens
użytkownik zarejestrowany

@anonim tak jest, zatrudniają studentów i zapewniają im elastyczny czas pracy, więc można to pogodzić ze studiami.

minusy: -świątki, piątki ta sama stawka, nie opłacają godzin nocnych (marne 6 zł). -chcą studentów, ale najlepiej jakbyś do szkoły nie chodził, tylko był dla nich dyspozycyjny 24h -grafik potrafią walnąć po 11-13 godzin dziennie -kierownictwo pokazuje wyższość nad pracownikiem, co prowadzi do beznadziejnej atmosfery -ludzie tam pracujący(już jakiś czas) też lubią patrzeć na ciebie z góry - jeśli chcesz się zwolnić żądaj dokumentów( o oddanie stroju itp) natychmiast, bo potrafią się po tygodniach odezwać, że masz im przynieść strój(który już zostawiłeś) ale oni tego nie mają udokumentowanego więc agencja nie wypłaci ci pieniędzy. plusy: -brak

Nie polecam tej firmy zero wolnego, praca za marne 6 zł i do tego nadenci kierownicy

sialala

przyjmują tylko osoby pełnoletnie z statusem osoby uczącej się ( studenci) , marna stawka, ludzie z reguły dziwni, specyficzne warunki pracy....[usunięte przez moderatora]. i do tego słabo płacą

a przyjmuja tam 16 latkow do pracy?

użytkownik zarejestrowany

Atmosfera i ludzie tam pracujący są ok.

Zostaw opinię o CC Kinepolis - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CC Kinepolis