Dalprint Sp. z o.o. Sp. k.

Poznań ()

Ocena pracodawcy 6/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o Dalprint Sp. z o.o. Sp. k.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dalprint Sp. z o.o. Sp. k.

Weronika

@Wernyhora mówiąc "marna motywacja" masz na myśli system motywacyjny w firmie? Możesz powiedzieć jak on wygląda obecnie?

Weronika

@sa rozumiem, że byłaś zainteresowana pracą w Dalprint. Czy udało Ci się ten plan zrealizować? Jeśli tak, to chętnie dowiem się więcej o Twoich doświadczeniach. Jak obecnie wygląda praca w firmie? Na jakie warunki zatrudnienia i możliwości rozwoju można teraz liczyć? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy.

Wernyhora
@Weronika 24.08.2017 10:08
@sa rozumiem, że byłaś zainteresowana pracą w Dalprint. Czy udało Ci się ten plan zrealizować? Jeśli tak, to chętnie dowiem się...

Nie polecam. Marna motywacja, dużo słabego asortymentu, słaba komunikacja ze strony przełozonych. To tylko kilka argumentów na nie.

sa

Według mnie @olek, wszystko zależy od podejścia, bo to pracownicy budują atmosferę jaka ma panować w firmie. Ciekawe tylko czy pojawią się niedługo jakiekolwiek oferty pracy, bo nie ukrywam, że fajnie by było podjąć z nimi teraz współpracę na dalszą chwilę.

Zostaw opinię o Dalprint Sp. z o.o. Sp. k. - Poznań ()

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dalprint Sp. z o.o. Sp. k.