Dalprint Sp. z o.o. Sp. k.

Poznań ()

Opinie o Dalprint Sp. z o.o. Sp. k.

Weronika

@Wernyhora mówiąc "marna motywacja" masz na myśli system motywacyjny w firmie? Możesz powiedzieć jak on wygląda obecnie?

Weronika

@sa rozumiem, że byłaś zainteresowana pracą w Dalprint. Czy udało Ci się ten plan zrealizować? Jeśli tak, to chętnie dowiem się więcej o Twoich doświadczeniach. Jak obecnie wygląda praca w firmie? Na jakie warunki zatrudnienia i możliwości rozwoju można teraz liczyć? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy.

Wernyhora
@Weronika 24.08.2017 10:08

Nie polecam. Marna motywacja, dużo słabego asortymentu, słaba komunikacja ze strony przełozonych. To tylko kilka argumentów na nie.

sa

Według mnie @olek, wszystko zależy od podejścia, bo to pracownicy budują atmosferę jaka ma panować w firmie. Ciekawe tylko czy pojawią się niedługo jakiekolwiek oferty pracy, bo nie ukrywam, że fajnie by było podjąć z nimi teraz współpracę na dalszą chwilę.

Zostaw opinię o Dalprint Sp. z o.o. Sp. k. - Poznań ()

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dalprint Sp. z o.o. Sp. k.