Opinie o Dalprint Sp. z o.o. Sp. k. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dalprint Sp. z o.o. Sp. k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dalprint Sp. z o.o. Sp. k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dalprint Sp. z o.o. Sp. k. w Poznań

kubson Nowy wpis

Ku przestrodze, niestety trzeba tego doświadczyć aby zrozumieć ale przestrzegam innych, na początku uśmiechy żarciki i pozory "rodzinnej atmosfery" a na koniec "szef" nawet nie podziękuje Ci za współprace. Polecam więcej empatii i człowieczeństwa dla ludzi którzy pracują na sukces firmy, wstyd.

Administrator Nowy wpis

Firma Dalprint Sp. z o.o. Sp. k. dodała nową ofertę pracy na stanowisko Logistyk. Czy ktoś o tym słyszał? Co powiecie o zatrudnieniu u tego pracodawcy?

Lolek Nowy wpis

Jeśli lubisz zajazd za minimalną krajową, to polecam. Zarządzanie firmą pamięta czasy PRL-u, wymagania i obowiązki w stosunku do wynagrodzenia są gigantyczne, lepiej iść już na pierwszy lepszy magazyn, przynajmniej (usunięte przez administratora). Podejście i szacunek do pracownika są obce dla osób zarządzających tą firmą, (usunięte przez administratora) i porażka to zbyt delikatne słowa, szkoda czasu nawet na rozważanie zatrudnienia się tam.

karolina Nowy wpis

Dlaczego Dalprint szuka PH na region południowej Polski?

PH

Witam, ile podstawy na rękę mogą dostać handlowcy w tej firmie???

W.09
@PH

Szkoda fatygi. Dobrze radzę...

johnny bravo
@PH

z tego co się orientuje to podstawa jest na poziomie ok. 4tys brutto

Natalia
@W.09

A co masz dokładnie na myśli? Dlaczego 'szkoda fatygi'? Według Ciebie warunki pracy są niezadowalające czy o co chodzi? Sprecyzujesz?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Dalprint Sp. z o.o. Sp. k. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. sprzedaży. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Menadżer ds. technologii oczyszczania ścieków
Technologie Galwaniczne Sp. z o.o.
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
Michalina

Bardzo dobra firma , rozwijająca się. Praca jest również dobra bo to dobry pracodawca, polecam.

@Michalina

zgadzam się!

Jerzy

@W.09 Może otrzymamy coś więcej w uzasadnieniu tej krótkiej opinii? Chyba, że to inspiracja konkurencji?

High Hopes

Praca w firmie Dalprint jest jak jazda samochodem na zaciągniętym hamulcu ręcznym. Niby chcesz ruszyć do przodu, ale nie możesz. Firma należy do kategorii tych "rodzinnych". I rzeczywiście, rodzina ma się świetnie. Gorzej z pracownikami, którzy pracują za marne grosze bez perspektyw na rozwój. Firma zatrzymała się rozwojowo na latach 90-tych ub. wieku. Szkoda czasu.

zadowolony pracownik :)

a ja lubię tutaj pracować. Jest miła atmosfera, wynagrodzenie jest ok (pewnie, żeby mogłoby być większe) ale uważam, że na stanowisku na którym pracuję to dostaje dobre pieniądze. właściciele też ok. ja polecam tą firmę z czystym sumieniem.

Weronika

@Dżony Walker, czy możesz opisać nam kwestię obecnego rozwoju firmy Dalprint? Jeśli posiadasz aktualne wiadomości związane z warunkami pracy oraz poziomem płac w firmie Dalprint, to zachęcam Cię do bardziej obszernego komentarza. Napisz, dlaczego sugerujesz by omijać tę firmę? @TeDy, zapraszam Cię do pozostawienia dłuższej opinii, Twój obecny wpis nie mówi nam za wiele. Jeśli posiadasz najnowsze informacje w temacie firmy Dalprint, podziel się nimi na forum!

Dżony Walker
@Weronika

Zadufanie w sobie , wiara w geniusz własny i brak pokory biznesowej - tak można opisać właścicieli. Brak pomysłu na rozwój kompetencji zatrudnionych ludzi. Rozmienianie potencjału firmy na drobne. Szef gubiący się w danych z tabelek . Brak prawdziwych autorytetów. Co rusz zmiana osobowa na poziomie dyr. sprz. Archaiczny sposób raportowania. Nie bardzo jest się czegoś nowego nauczyć, co najwyżej można wnieść co się wyniosło z innej firmy.

Odradzam pracę w firmie Dalprint. Mega dziwna firma. Syn właściciela próbuje swoich sił jako manager, nie mając żadnego doświadczenia w tym obszarze. Zarobki na niskim poziomie. Szkoda bo produkty firmy Dalprint mają potencjał ale zarządzanie firmą bardzo słabe.

TeDy
@ja

Zgadzam się w pełni z tą opinią !

Weronika

@Stefan, jaka jest obecnie sytuacja z zatrudnianiem nowych pracowników, czy firma Dalprint tworzy teraz nowe miejsca pracy i rozwija się prawidłowo? Zapraszam Cię do odpowiedzi, na pewno każda nowa informacja będzie mile widziana na forum. @anonymous, Zachęcam Cię do rozbudowy swojej opinii, czemu akurat taka decyzja. Czym było to spowodowane? Bardzo zależy nam na twojej opinii.

Dżony Walker
@Weronika

Stefan się chyba zdenerwował... Mało ludzi z dobrymi CV-kami uciekło w ostatnich miesiącach ? A może Stefan to sam szef szefów? Generalnie omijać szerokim łukiem. Brak wizji, brak pomysłu na własną firmę...

Stefan

Zawsze znajdą się osoby, które muszą narzekać. Jak jest tak źle to odejdźcie.

@Stefan

Dzięki za radę - już to zrobiłem.

Weronika

@Wernyhora mówiąc "marna motywacja" masz na myśli system motywacyjny w firmie? Możesz powiedzieć jak on wygląda obecnie?

Wernyhora
@Weronika

Wcale nie wyglada. Nie dopasowany do rzeczywistości. Towar starocie. Targety science fiction. Proponuję zainteresować się innymi pracodawcami z tej branży

Chodzi o notoryczne braki dobrego chodliwego towaru. przez to nie ma szans wyrobic narzuconych (z sufitu) celów sprzedażowych. Plany sprzedazy osadzone w swiecie fantazji a nie w realiach rynku. Niski poziom utożsamiania się pracownika z firmą. Zarządzanie zespołem przy pomocy podręcznika.

Weronika

@sa rozumiem, że byłaś zainteresowana pracą w Dalprint. Czy udało Ci się ten plan zrealizować? Jeśli tak, to chętnie dowiem się więcej o Twoich doświadczeniach. Jak obecnie wygląda praca w firmie? Na jakie warunki zatrudnienia i możliwości rozwoju można teraz liczyć? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy.

Wernyhora
@Weronika

Nie polecam. Marna motywacja, dużo słabego asortymentu, słaba komunikacja ze strony przełozonych. To tylko kilka argumentów na nie.

sa

Według mnie @olek, wszystko zależy od podejścia, bo to pracownicy budują atmosferę jaka ma panować w firmie. Ciekawe tylko czy pojawią się niedługo jakiekolwiek oferty pracy, bo nie ukrywam, że fajnie by było podjąć z nimi teraz współpracę na dalszą chwilę.

Zostaw merytoryczną opinię o Dalprint Sp. z o.o. Sp. k. - Poznań

• Jak się pracuje w Dalprint Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Dalprint Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Dalprint Sp. z o.o. Sp. k.
2.8/5 Na podstawie 23 ocen.
  • żabikowska 25
    62-052 Poznań

Dalprint Sp. z o.o. Sp. k.