Sima Consulting Sp. z o.o.

Opinie o Sima Consulting Sp. z o.o.

Welder

Jak wygląda praca na spawalni w Środzie?? Jakie stawki i warunki?? Pracuje ktoś z Gniezna lub okolic??

@Welder

Dziękujemy za pytania, do zakresu obowiązków spawacza należy: spawanie detali i podzespołów zgodnie z dokumentacją techniczną metodami MIG, MAG lub TIG w zależności od umiejętności. Co do warunków, umowa o pracę, praca w systemie II zmianowym, 5000-7000 brutto z możliwością negocjacji w zależności od doświadczenia i umiejętności. Niestety nie jesteśmy w stanie określić czy ktoś z pracowników jest z Gniezna lub okolic. Pozdrawiam Maciej Wlekliński

Ewelina
@Sima Consulting Sp. z o.o.

Czy jak w Sima Consultingu wynegocjuje się konkretną stawkę na start, to czy później, jak nasze kompetencje będą wraz ze stażem pracy rosnąć, są możliwe podwyżki pensji? Czy trzeba się o nie jakoś szczególnie ubiegać i wykazywać? Czy może są przyznawane automatycznie gdy ten staż pracy się zwiększa?

Chrystian
@Ewelina

Pani Ewelino, wszystkie kwestie płacowe, wraz z premiami i podwyżkami, nie są od nas zależne. Kandydaci na oferowanych stanowiskach są zatrudniani bezpośrednio przez firmy, które są naszymi klientami, więc wszystko zależy od warunków oferowanych przez konkretne przedsiębiorstwo. Pozdrawiam, Chrystian

Kogut

Witam serdecznie Panie i Panowie polecam ta agencję ponieważ pomagają znaleźć pracę i mili ludzie pozdrawiam serdecznie

Aktualność
Szanowni Państwo,
Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych jak i byłych pracowników. Śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z regulaminem platformy oraz prawem będą usuwane przez administratora.

Przypominamy, że  wszystkie  pytania i sugestie możecie Państwo kierować do nas bezpośrednio pod adresem e-mail: biuro@simaconsulting.pl

Aktualność
Regulamin

1.Użytkownik umieszczający opinię na profilu Sima Consulting (dalej zwanym Forum) zobowiązuje się do przestrzegania zasad niniejszego Regulaminu.
2. Użytkownicy zobowiązani są do powstrzymania się od rozpowszechniania za pośrednictwem Forum wszelkich treści o charakterze bezprawnym.
3. Zabronione jest dokonywanie za pośrednictwem Forum jakichkolwiek działań naruszających powszechnie obowiązujące przepisy prawa, w szczególności niedozwolone jest:
a) rozpowszechnianie treści naruszających dobra osobiste osób trzecich (w tym innych użytkowników Forum) lub zagrażających naruszeniem takich dóbr osobistych;
b) podejmowanie działań spełniających znamiona przestępstwa lub zachęcających do popełniania przestępstw (w tym zniesławienia lub pomówienia);
c) wzywanie do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej;
d) propagowanie przemocy i agresji;
f) rozpowszechnianie treści reklamowych i promocyjnych;
h) rozpowszechnianie materiałów naruszających lub zagrażających prawom własności przemysłowej (w tym prawom z rejestracji znaku towarowego lub patentu) lub innym prawom osób trzecich;
j) umieszczanie linków do innych stron www;
l) rozpowszechnianie danych osobowych, teleadresowych, adresów mailowych itp.;
n) rozpowszechnianie treści naruszających zasady współżycia społecznego;
o) rozpowszechnianie wulgaryzmów, treści obraźliwych, obscenicznych lub naruszających powszechnie uznawane zasady etyczne i zasady kultury osobistej;
p) rozpowszechnianie spamu.

4. Każdy z Użytkowników ponosi wyłączną i osobistą odpowiedzialność za zamieszczenie na Forum wypowiedzi naruszających przepisy prawa lub zasady wynikające z Regulaminu.
5. Zamieszczone treści, które łamią powyższe zasady Regulaminu, będą bezzwłocznie usuwane a ich autorzy mogą być pociągnięci do odpowiedzialności prawnej.

Sima Consulting Sp. z o.o.

Mam pytanie jak wygląda praca na magazynie wózkiem widłowym i rozwożeniem towaru chce zmienić prace aktualnie pracuje w firmie paroc i nie chce spaść z deszczu pod rynnę :)

@Kandydat

Dzień dobry, dziękujemy bardzo za opinię. Specyfika pracy magazynowej jako operator wózka widłowego różni się w zależności od konkretnej oferty oraz branży firmy. Aktualnie posiadamy kilka aktywnych ofert na takowe stanowisko. Zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.simaconsulting.pl/oferty-pracy/, znajdują się tam wszystkie aktualne oferty naszej firmy. Kiedy zainteresuje Pana któraś z konkretnych ofert, skontaktujemy się i przedstawimy specyfikę pracy w danej firmie. Zapraszam również do kontaktu mailowego m.wleklinski@simaconsulting.pl Pozdrawiam Maciej

Atmosferę między działami, tak jak i atmosferę w działach budują ludzie! Firma dzieli się na dwie linie biznesowe: rekrutacje liniowe oraz rekrutacje managerskie i specjalistyczne. Zespoły dzielą się na rekrutrów oraz handlowców. Przejrzysta struktura bez rozbudowanej hierarchii sprzyja partnerskiemu zarządzaniu. Atmosfera jest nieformalna - wszyscy są "na Ty". Zespół stosunkowo młody, pracownicy są w wieku między 21 a 38 lat. Aby poczuć ducha zespołu trzeba dołączyć! Zapraszamy.

Darek

A jako operator maszyn cnc jakiej płacy mogę się spodziewać?

@Darek

Cześć Darku! To zależy od lokalizacji, maszyn i liczby zmian. Chętnie opowiemy Ci więcej jak to teraz wygląda i jakie mamy otwarte procesy na to stanowisko. www.simaconsulting.pl

Powyższy wpis nie jest prawdą. W przeciągu ostatnich 6 miesięcy doszło 3 nowych pracowników, nikt nie rotował. W obecnej sytuacji zmiany są nieuniknione, rozwój dobrowolny. Zespół zgrany, atmosfera przyjemna, mimo pandemii stabilnie i pozytywnie. Polecam! Właściciele przeprowadzają firmę przez pandemię bez zawirowań i chaosu. Czuję się bezpieczny o swoja przyszłość w tej firmie.

Luka

Każdy zarabia tyle na ile zapracuje i jak bardzo odpowiedzialna jest jego praca. A tak w ogóle to jest dobry pracodawca, polecam.

Pozytywnie zaskoczony

Gorąco polecam! Szybkość i jakość działania bardzo mnie zaskoczyła, podobnie jak poziom profesjonalizmu staffu, który zatrudnia firma. Pani (usunięte przez administratora)była pomocna w wielu kwestiach i ani razu nie odniosłem wrażenia, że chce skończyć rozmową, bo jestem wymagającym klientem. Oby tak dalej!

Łukasz Szczygieł

Rewelacja! Bardzo porządna firma. Od samego początku współpracy z tą firmą jestem bardzo zadowolony i pod dużym wrażeniem jakości i rzetelności w działaniu. Pozdrawiam.

Zadowolony klient

Polecam! Bardzo profesjonalna firma. Na początku tego miesiąca rozpoczęłam współpracę z tą firmą i jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Sima Consulting Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Sima Consulting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sima Consulting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sima Consulting Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sima Consulting Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sima Consulting Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.