Polski Związek Windykacji

Opinie o Polski Związek Windykacji

Filtruj opinie po kryteriach:

Halina
 Opinia

Jak obecnie wygląda sytuacja w Polski Związek Windykacji? Czy problem z terminowością wypłat w dalszym ciągu istnieje? Zmieniło się coś? Czy są obecnie prowadzone jakieś rekrutacje do pracy? Zachęcam do dzielenia się prawdziwymi informacjami. Są one cennymi wskazówkami dla osób szukających pracy w Polskim Związku Windykacji.

GejBack

Oni stoją za GetBack

Opinia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Polski Związek Windykacji? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

RH

Prezes figurant...

JK

Kiepsko z terminowością wypłat :-(

OZ
@JK 07.02.2017 01:49

A jak wyglada w ogole kwestia pracy? Skad wiesz ze wypłaty nie sa wypłacane na czas? Zastanawiam się nad stażem tam, bo jest mi potrzebny papier na studia. Bede wdzieczna za jak najwięcej informacji o Związku:)

antynieuczciwość
 Opinia

Szkoda czasu na Tych zakłamanych...

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Polski Związek Windykacji - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Związek Windykacji

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.