Opinie o GK Integer w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy GK Integer, jak również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie GK Integer o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GK Integer w Kraków

Akcjonariusz IntegerPL

Informacja dla wszystkich posiadaczy akcji spółki Integer.pl S.A. Fundusz Advent i Prezes Integer.pl S.A. ogłosili wezwanie do sprzedaży akcji w cenie 41,1 zł, w dalszej kolejności - po przekroczeniu 90 % głosów planują wycofanie akcji z giełdy i przymusowy wykup od reszty akcjonariuszy. Ta firma ma wielki potencjał - uważamy, że proponowana cena nie odpowiada wartości godziwej i jest za niska. Dołącz do Porozumienia Akcjonariuszy Mniejszościowych Integer.pl S.A. - razem możemy uzyskać wyższą cenę. Naszym celem jest przekroczenie progu 10 % - brakuje nam niewiele. Każda ilość akcji się liczy - nieważne czy masz 20, 100 czy 500 akcji - działamy w interesie wszystkich akcjonariuszy! Wspiera nas Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Więcej na stronie www.integer.akcjonariusze.com Zachęcamy także do kontaktu mailowego: integer.porozumienie@gmail.com ********* Integer.pl S.A. to operator popularnej usługi Paczkomaty oraz usługi kurierskie i listowe Inpost.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o GK Integer - Kraków

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
GK Integer