GK Integer

Opinie o GK Integer

Akcjonariusz IntegerPL

Informacja dla wszystkich posiadaczy akcji spółki Integer.pl S.A. Fundusz Advent i Prezes Integer.pl S.A. ogłosili wezwanie do sprzedaży akcji w cenie 41,1 zł, w dalszej kolejności - po przekroczeniu 90 % głosów planują wycofanie akcji z giełdy i przymusowy wykup od reszty akcjonariuszy. Ta firma ma wielki potencjał - uważamy, że proponowana cena nie odpowiada wartości godziwej i jest za niska. Dołącz do Porozumienia Akcjonariuszy Mniejszościowych Integer.pl S.A. - razem możemy uzyskać wyższą cenę. Naszym celem jest przekroczenie progu 10 % - brakuje nam niewiele. Każda ilość akcji się liczy - nieważne czy masz 20, 100 czy 500 akcji - działamy w interesie wszystkich akcjonariuszy! Wspiera nas Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Więcej na stronie www.integer.akcjonariusze.com Zachęcamy także do kontaktu mailowego: integer.porozumienie@gmail.com ********* Integer.pl S.A. to operator popularnej usługi Paczkomaty oraz usługi kurierskie i listowe Inpost.

Zostaw opinię o GK Integer - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GK Integer