Opinie o Clinicare Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Clinicare Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Clinicare Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clinicare Sp. z o.o. w Kraków

Ania Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.
Inne
 Pytanie

Ja jestem zadowolona z obsługi. Owszem w czasie covidu było ciężej o bieżącą komunikację, ale po napisaniu maila p.Natalia potrafiła odpisać nawet w środku nocy, więc wnioskuje,że robiła co mogła. Zazwyczaj oddzwaniają z innego numeru- nie stacjonarnego, a komórkowego chyba z uwagi na przekierowania (?). Opóźnienie..jak wszędzie. Tam jest z uwagi na troskę o pacjenta, a nie picie kawy :) panie z recepcji mogły/nie mogły poinformować, widocznie lekarz nie zgłosił takiej potrzeby. Zawsze obrywają panie na recepcji, a winny lekarz :-D

Małgorzata
Inne

Szczerze nie polecam tej kliniki. Uczęszczałam do dr Kaszowicza - jego polecam, miły i rzeczowy lekarz. Jednakże sama placówka pozostawia wiele do życzenia. Przede wszystkim brak kontaktu z recepcją - na pierwszą wizytę probowalam umówić się telefonicznie, bezskutecznie. Wykonałam ponad 10 telefonów, bez odbioru i oddzwonienia.. udało się dopiero dzięki aplikacji znanylekarz. Ponadto kazda wizyta wiązała się z opóźnieniem, minimum 40 minut. O czym ciężarna kobietę mogłaby poinformować Pani z recepcji, jednakże nigdy tego nie doświadczyłam.. Zdecydowanie nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Clinicare Sp. z o.o. - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Clinicare Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Henryka Wieniawskiego 66 lok. 34
    31-436 Kraków
  • NIP: 9452189213 REGON: 363265220 KRS: 0000592873
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Clinicare Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii