TwojaKadra.pl

Poznań

Opinie o TwojaKadra.pl

Mira

Czy dowiem się co słychać , jak się pracuje?

Paulina

Zainteresowani podjęciem współpracy z TwojaKadra.pl? Na stronie powyższej firmy znajdziecie aktualne oferty pracy: http://twojakadra.pl/agencja-hostess/ A Wy jakie macie doświadczenia z ową firmą?

praca

Oczywiscie we wszystkim co robisz w swym zyciu jest nadzieja !!! Przeciesz nic nie moze wiecznie trwac !!!

paol

Oczywiste jest, że trzeba posiadać odpowiednie doświadczenie, żeby się załapać, bo cenią sobie profesjonalizm w kandydatach, bo sami są nastawieni odpowiednio na sukces. Ciekawi mnie jednak czy recepcjonista ma szansę na jakieś benefity socjalne, wiecie? Pozdrawiam

Zostaw opinię o TwojaKadra.pl - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TwojaKadra.pl