MONDI sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o MONDI sp. z o.o.

Aktualność
Wyjedź do pracy w Niemczech jeszcze przed świętami!
Zadzwoń do nas, porozmawiajmy, daj sobie szansę :)
+48 500 456 300
Szkatulny Tomasz

Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o. jest firmą z którą współpracuje już drugi kontrakt. Od samego początku wszystko układa się w ???? procentach bardzo dobrze. Że wszystkiego co zostało mi zaproponowane w umowie firma się jak najbardziej wywiązała, żeby nie być gołosłownym wypłata zawsze na czas z jasnookreslonymi składnikami, mieszkanie zorganizowane i oplacone jedno lub dwu osobowe z internetem w pobliżu pracy i z meldunkiem, zapłacony ekwiwalent za urlop lub możliwość wybrania urlopu. Firma zapewnia wdrozenie do obowiązków w każdym nowym zakładzie pracy. Agencja Pracy Mondi utrzymuje stały kontakt z pracownikami poprzez koordynatorów dzięki czemu pracownik w tym wypadku ja nigdy nie byłem pozostawiony sam sobie z żadnym problemem. Duży problem moja koordynatorka załatwia od ręki, na cuda zazwyczaj potrzebuje godzinę może dwie. Najbardziej to jestem zadowolony z cyklicznych podwyzek, ostatnia dostałem właśnie dziś, jupi!. Szczerze polecam wszystkim pracę przez Agencję Mondi. Według mnie praca w Mondi to jest sposób na życie. Tym bardziej że jak się kończy jeden kontrakt to firma Mondi oferuje nowe oferty pracy, a sama umowa jest podpisana na czas nieokreślony czyli na stałe. Warto, naprawdę warto podjąć pracę przez Agencję Mondi również dla pieniedzy jakie oferuje Mondi ale także dla pozytywnej atmosfery jaka panuje w firmie. Aktualnie firma posiada wiele ciekawych ofert pracy.. Tomek

Katy
@Aaa

A to nie jest zależne od tego, co zostało opisane na umowie? jakie teraz są sporządzane? Każdy ma ustaloną tę samą datę? Jest możliwość na wprowadzenie pewnej elastyczności? I co z kasą obecnie, wszystko jest terminowo?

Wiszniewski

Mondi oferuje bardzo dobre warunki pracy. Pracowałem w magazynie w Niemczech. Całkiem niezła praca, dobre zarobki. Wszystko na miejscu mieliśmy załatwione, od spraw formalnych po nocleg. Teraz wróciłem do kraju, ale pewnie po świetach znowu z Mondi pojadę do Niemiec :)

Iwona
@Kasia

Cześć, dasz znać jak długo już tu pracujesz? i generalnie na którym stanowisku jesteś, co robisz? Mnie też te zarobki by interesowały ale ogólnie też sama relacja z pracy, napiszesz co i jak?

Bartosz

Serdecznie polecam biuro MONDI. Szczególnie cenię tę firmę za jakość współpracy - wszystko załatwiane na bieżąco, czarno na białym na niemieckim prawie, z ubezpieczeniem społecznym i szczegółowymi rozliczeniami wypłat włącznie oraz za pomoc koordynatorów, którzy chętnie odpowiadają na pytania na każdym etapie współpracy oraz pośredniczą między pracownikiem a niemieckimi urzędami, lokalną firmą czy wynajmującym mieszkanie. Każdą sprawę da się załatwić w bardzo miłej atmosferze, a zaliczki wpływają często nawet tego samego dnia. Z całą pewnością niedługo skorzystam ponownie ????

@Bartosz

Dokładnie dla mnie jest to najlepsza firma w jakiej pracowałem w Niemczech. Panie w biurze bardzo pomocne i sympatyczne. Pracuje w niej od zeszłego roku i jestem bardzo zadowolony z pracy, mieszkania, w razie wątpliwości, czy jakiś problemów wszystko idzie załatwić. Dla wszystkich ponadto i dla waszego komfortu uczcie się języka niemieckiego.

Damian

Pracuje kilka miesięcy w MONDI i jest wszystko ok. Kontakt z agencją jest bardzo dobry , tak jak z kordynatorką mojego projektu. Były problemy zostały rozwiązane. Ta agencja została mi polecona przez inne osoby które pracują albo pracowali i powiedzieli, że nie będę żałował. Wypłaty na czas.Kwota jaka była ustalona taka była na kwitku wypłaty. Wcześniej pracowałem przez trzy inne agencje i takiego kontaktu nie miałem i co było ustalone przed wyjazdem nie pokrywało się w rzeczywistości, a chodziło o wypłatę. To była jedyna agencja która mi znalazła pracę w Niemczech bez doświadczenia wszystkie inne wymagania miały albo w ogóle nie podejmowały tematu. Warto było czekać te kilka miesięcy na pracę. TAK TRZYMAĆ. pozdrawiam Damian.

AW Nowy wpis

Cześć wam. Wczoraj pojawiła się oferta dla pomocnika ślusarza. Chodzi o Northeim. Byliście tam może i moglibyście ocenić warunki? Widzę tam po opisie jakieś dodatki dzienne za prace w nocy, wakacyjne i te świąteczne. Są tu może osoby, które pracowały przez lata? Zastanawiam się czy mógłbym awansować

Daga Nowy wpis

Hejka. ;) jest dostępna oferta dla asystentki ds. rekrutacji, rzecz jasna z językiem niemieckim. w moim przypadku kluczowym warunkiem, który spełniam jest właśnie znajomość języka, stąd moje zainteresowanie. Zastanawiam się nad tymi podkreślonymi ścieżkami rozwoju szytymi na miarę z opisu. omówicie je od strony tego stanowiska?

Nowy wpis

@Daga

Cześć, w MONDI działa program rozwoju pracowników MONDIway, który obejmuje zarówno możliwość rozwoju poziomego/pionowego w strukturach działu rekrutacji, jak i poprzez zaangażowanie w dodatkowe zadania w zespole, jak i w projektach ogólnofirmowych, które proponujemy w ramach działań job craftingu, czyli modelowania (usunięte przez administratora) Fundamentem przy planowaniu ścieżki rozwoju dla każdego pracownika w naszej firmie jest indywidualna diagnoza rozwojowa, wspierająca trafny dobór.

Robert Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Jestem zainteresowany pracą w Koblencji Widzę że są ogłoszenia aktualne na montaż i na magazyniera Czy ktoś kto tam pracuje lub pracował może opowiedzieć coś więcej? Jak wygląda praca takiego magazyniera, jak wychodzi realnie finansowo, ile godzin pracujecie, jaki standard mieszkania, jak daleko do (usunięte przez administratora) Dzięki

IZ

Witam, oglądam właśnie ofertę dla salesa z językiem niemieckim. jest w niej napisane, że to praca zdalna ale czasami zjeżdża się do Poznania. Jak często i w jakim celu? Taki wyjazd nie jest możliwy do pominięcia? Mieszkam po drugiej stronie kraju

@IZ

Dzień dobry, zależy nam na wizytach w poznańskim biurze raz w miesiącu (na około 3-4 dni). Jedną z naszych wartości są relacje, a najłatwiej jest je budować face to face, będąc razem. Jest to standard obowiązujący wszystkie osoby pracujące zdalnie, również takie, które współpracują z nami z terenu Niemiec.

Brałem udział w rekrutacji w lipcu tego roku. Miałem dwie rozmowy: z Panią z HR i z Zarządem. Miałem okazję poznać też otoczenie, bo wziąłem udział w dniu próbnym. Pozytywne odczucia, ale niestety nie dostałem się na to stanowisko. Mimo niepowodzenia otrzymałem konkretny feedback.

pytania o doświadczenie

Greg

Czy ktoś pracował lub pracuje w firmie MEISER Straßenausstattung GmbH (Schmelz) jako operator lini produkcyjnej Prosze o opinie

Tomek85
@Greg

praca jest okej, duzo mozna sie u nich nauczyc, ale calkiem bez doswiadczenia bym tu nie jechal bo cos trzeba na start juz wiedziec. ogolnie ja mam akurat w porzadku koordynatora i wszystko mozna dogadac plus nie oszukuja z wyplatami. ja polecam bo troche juz tych prac w niemczech przerobilem a tutaj mi sie podoba

EN

Wiem, że to mnie ominie ale i tak jestem ciekaw tych takich dodatków opisanych w ofercie dla Spawacza na Dusseldorf. Piszą, że otrzymuje się jakieś dzienne, za prace w nocy, wakacyjne no i świąteczne. Czy wszystkie polskie święta pod to podchodzą?

@EN

Dzień dobry, pracownicy MONDI są zatrudnieni na podstawie niemieckiej umowy o pracę, więc obowiązują ich święta niemieckie i za nie mają płacone. Niektóre pokrywają się z polskimi, ale są też święta, które mamy tylko w Polsce, a w Niemczech jest to standardowy dzień (usunięte przez administratora)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Czy nadal jest prowadzona rekrutacja na produkcję części samochodowych w Treuenbrietzen @Pracodawca ?

Greg

Dzien dobry pracowałem przez agencje mondi 2 lata .Zeit konto tylko 35h.Z kordynatorem kontakt jest bardzo dobry wszystko idzie załatwić,mieszkania bardzo dobre w pełni wyposazone .Agencja naprawde warta uwagi

@Greg

Możesz napisać na jakim projekcie pracowałeś ?

@Chętny

JS Automotive w Wustermarku Operator Prasy

Czy ktoś pracował przy częściach samochodowych w miejscowości Treuenbrietzen? @Pracodawca czy nadal jest tam prowadzona rekrutacja? Dziękuję ????

@Marta

Dzień dobry Pani Marto, aktualnie nie rekrutujemy do Treuenbrietzen. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami na www.mondi.pl :)

Damian
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Cześć, czy jest tu ktoś kto pracował na magazynie rowerowym w Koblenz jako magazynie? Zasanawiam się nad wysłaniem CV Jak wrażenia? Praca ciężka czy do ogarnięcia? Jaki standard zakwaterowania i jak daleko z mieszkania macie na projekt? Jak kształtują się zarobki? Dzięki!

Kroją na każdym kroku

To znaczy ?

Tomasz

Praca na produkcji przez agencję to była dla mnie nowość. Całkiem pozytywne doświadczenie, chociaż czasem ciężko. Płacili punktualnie, a w agencji zawsze można było na kogoś liczyć.

@Tomasz

Na jakim projekcie byłeś ?

andrew

witam , czy ktoś pracuje w magdeburgu jako operator cnc ? zainteresowała mnie ta oferta, agencja ma dobre opinie, jak to wyglada na miejscu ? warunki pracy , atmosfera, lokum,, kasa , kontakt z agentem ?

ja pracownik
@andrew

Ja pracowałem ale musiałem zjechać do rodziny. Byłem zadowolony bo załatwiłem sobie razem z kumplem mieszkanie bo on też pracuje w Magdeburgu i spokojnie 2700 euro na rękę wyciągałem :) praca taka sobie, czasem ciężko ale dużo się nauczyłem z obsługi maszyn a co do kontaktu z agentem to chyba chodzi ci o koordynatora? Jest ok, dostępność telefoniczna a nie na miejscu ale w zupełności mi to wystarczało więc jak znasz niemiecki to luz, poradzisz sobie. Bez znajomości języka bym tam nie startował bo faktycznie na zakładzie większość to Niemcy i trzeba się z nimi komunikować

Niko
@ja pracownik

Hej Byles na cnc czesci do porshe co robią?

Automotive
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Czy ktoś był na projekcie automotive w miejscowości Treunbrietzen i może napisać jak wygląda praca ?

Magazyn Koblencja

Czy był ktoś na magazynie rowerowym w Koblencji i może napisać jak wygląda praca ?

gazda8895
@Magazyn Koblencja

ja pracuje i chwale sobie, przede wszystkim brak nocek i prace magazynowe tez nie sa ciezkie, jedyny minus daleko od granicy, ale da sie przyzwyczaic i dookola ladne tereny no i troche polakow juz tu pracuje wiec tez latwiej

@gazda8895

Możesz powiedzieć na czym dokładnie praca polega i czy wynagrodzenie jest takie jakie podają w ogłoszeniu czyli 2100-2300 euro już po odliczeniu mieszkania ?

gazda8895
@Magazyn Koblencja

prace no takie jak na magazynie, tu cos rozladowac, cos zaladowac, czasami cos gdzies przerzucic, troche fizycznie trzeba ponosic ale bez tragedii . .. co do zarobkow to troche jeszcze odciagaja za pokoj, ale zalezy czy chcesz mieszkac sam czy z druga osoba, ja mieszkam z innym pracownikiem i place tylko okolo 70 euro miesiecznie, takze te ok 2100 na spokojnie wyciagam

@gazda8895

Aha to spoko nie ma źle w takim razie pomoc kordynatora jest na miejscu ?

@Magazyn Koblencja

Chciałem jeszcze zapytać czy trzeba znać język niemiecki ?

XW
@gazda8895

Samemu ile będzie? 150 euro? I czy pracownicy mogą mieć możliwość na to by brać czworonożnego towarzysza ze sobą? Jak to od tej strony wygląda?

Blaz j
@gazda8895

Czy zdarzają się regularne nadgodziny? A jeśli tak to na zaitkonto czy wypłacane?

MB

Zdradzisz przy tym na która ofertę pojechałeś? Z tej wypowiedzi sam nie wiem czy ostatecznie jesteś z roboty zadowolony czy też nie, ja nie mam pojęcia na co się zdecydować, chce być na bieżąco, więc jeśli to aktualna praca to opowiedz proszę więcej, może sam się wybiorę

Tak
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Chciałem się zapytać czy był ktoś na projekcie Operator CNC w Magdeburgu? Jak tam jest i czy się opłaca?

Kauczuk
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Czy ktoś był może na projekcie przy produkcji kauczuku w Walterhausen i może coś napisać na temat tej pracy ?

Grześ
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Widzę ofertę pracy na produkcji w Hamburgu Pracuje ktoś tam? Jak wrażenia? Dzięki

eragonrn_33

wyjechałem dwa miesiace temu praca spoko choć trochę trzeba się nauczyc ale wszyscy pomocni . czasami jest cieszko ale jak wszedzie wazne ze placa lepiej niz w polsce . warunki tez okej wszystko jest na mieszkaniu i wazne internet bo zona zostala w polsce i tak mozemy codziennie pogadac

RK
@eragonrn_33

A co z utrzymaniem? Bo to, że kasa większa niż u nas to jedna sprawa, a koszt życia? Jak można go ocenić? To mniejsze czy większe miasto? Jakie są kwatery i w czym Pan pracuje? czy to może blisko granicy?

Zostaw merytoryczną opinię o MONDI sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w MONDI sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MONDI sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 287.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MONDI sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 94 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MONDI sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MONDI sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MONDI sp. z o.o.