4 Dodaj opinię
4 2761 1164 5 1

Opinie o Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Dola81

Witam. pracuje ktoś w Langenau jako operator wózków widłowych? Jakie opinie, jaka atmosfera i ogólnie jakieś info odnośnie warunków pracy i zakwaterowania?

Prycel
@Dola81

Langenau - Pagus. Absolutnie ....... rotacja masakryczna. Do pagisa nie polecam. Poza tym jak chcesz pracować tockierownikowi na miejscu musisz alkohol podac

A
@Dola81

Witam Pracuję tam od roku. Zakwaterownie bylo po stronie Pagusa i wywiazali sie z tego bardzo dobrze. Teraz juz mamy wlasne mieszkanie. Co do pracy to musi czlowiek chciec pracowac a nie ulegac roznym mitom ze w Niemczech wystarczy byc w pracy a Euro samo wpadnie na konto. Praca jest zroznicowana w zaleznosci od stanowiska ale nie jeat zle. Przelozeni sa wyrozumiali i pomagaja jak np:w nauce jezyka. Atmosfera jest dobra i zawsze mozna liczyc na pomoc innych.

Uliam
Nazwa działu: Produkcja

Nie polecam.agencji. darmowe zakwaterowanie to tylko chwyt. Dietę odejmuja. Wiem bo jeden pracownik przez.nich miał płatne zakwaterowanie a dietę 25. A drugi miał 8 i darmowe zakwaterowanie w tym samym miejscu.

Aktualność
Decydując się na wyjazd do pracy w Niemczech z Mondi, możesz liczyć na długotrwałą współpracę!
P.

Niestety atmosfera w firmie stała się fatalna. Ostatnimi czasy po zmianie struktury, awansach, źle się zadzialo. Firma nie widzi, że straciła bardzo dobrych pracowników wewnetrznych tylko dlatego, że kierownictwo ślepo podązą za opinią jednej, awansowanej osoby, ktora niestety nie jest obiektywna osobą i to od jej zdania (a bardziej od tego czy Cię polubi) zależy czy będzie ok czy zasługujesz na potępienie i zwracanie uwagi na kazdym kroku. Bardzo jest to przykre.

@P.

Szanowna Pani, bardzo nam przykro, że pracując w naszych strukturach spotkała się Pani z takimi odczuciami. Zależy nam na tym, aby tworzyć zespół funkcjonujący zgodnie z hasłem Human Relations i udoskonalamy działania, które mają na celu utrzymanie satysfakcji Pracowników na jak najwyższym poziomie, dlatego dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska

Justyna
Nazwa działu: Produkcja

Witam, Pracowałam z narzeczonym w wielu agencjach w Niemcach i Holandii oraz dwa razy przez firmę Pagus. Najlepsza agencja. Byliśmy bardzo zadowoleni jednak sprawy osobiste zmusiły nas żeby wrócić do Polski. Wypłaty były na czas, zakwaterowanie w dobrych warunkach, pomoc koordynatora była zawsze. Jeżeli nie odbierali to zaraz oddzwaniali. Pomoc w meldunku i w innych kwestiach. Bardzo polecam pracę przez tą firme

Tak2Nie

@Justyna

Dzień dobry, dziękujemy za pozytywną opinię, jest nam niezwykle miło. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska

Kolik
Nazwa działu: IT

Uszukują na przepracowanych godzinach. Uwzględniając przerwy i tak zawsze wypłacali mniej. Pracowałem kilkanaście lat temu w Niemczech i jeszcze z takim procederem się nie spotkałem.

@Kolik

Szanowny Panie, bardzo prosimy o kontakt w celu weryfikacji sprawy, ponieważ takie przypadki się u nas nie zdarzają. Zawsze wywiązujemy się z umowy, a pełna kwota wynagrodzenia za każdym razem wypłacana jest na czas. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska

P.
@Kolik

Zgadza się...... (usunięte przez administratora) Poza tym koordynatorzy nie da pomocni ......

Nick

Brałem kiedyś udział w procesie rekrutacji do struktur wewnętrznych. Nie dostałem się, ale przyznam szczerze , że byłem pod wrażeniem profesjonalizmu rekruterek. Umiejętnie poprowadzona rozmowa i rozbudowana informacja zwrotna.

Tak3Nie1

@Nick

Dzień dobry, bardzo nam miło, dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska

Nick

Firma-katastrofa. Ale spróbójcie jak nie wierzycie sami.

@Nick

Szanowny Panie, bardzo nam przykro, ale jeżeli w dalszym ciągu będzie Pan zamieszczał opinie z kilku różnych kont, będziemy zmuszeni zgłosić sprawę administracji serwisu GoWork. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska

Pola
Nazwa działu: IT
@Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o.

Po to jest strona żeby wyrażać i złe i dobre opinie.W innym przypadku strona by nie istniała.Trzeba umieć przyjąć krytykę

@Pola

Szanowna Pani, jesteśmy otwarci na opinie Pracowników – zarówno pozytywne, jak i negatywne, jeśli są one konstruktywną krytyką opartą na solidnych argumentach. W innym wypadku nie decydowalibyśmy się na posiadanie profilu na GoWork.pl. Uważamy jednak, że zamieszczanie przez tego samego Użytkownika kilku opinii dotyczących tej samej sprawy z różnych kont, jest działaniem zakłócającym funkcjonowanie serwisu i naruszającym dobre obyczaje, o czym mowa także w regulaminie korzystania z serwisu GoWork. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska

Angela

Dzień dobry, czy można dowiedzieć się czegoś więcej na temat pracy w Ulm-komisjonowanie? Chciałabym się przede wszystkim dowiedzieć czego komisjonowanie to jest? Jakich artykułów? Pozdrawiam

Roni

Totalna porazka. Zrezygnowałem z oferty prac. poinformowałem o tym rekrutera, ktory ponoc uszanowal moje zdanie a mimo to inny rekruter, kierownik wydzwania i pyta o powód i nie daje spokoju. chyba nie maja ludzi do pracy................................

@Roni

Szanowny Panie, powodem ponownego kontaktu była chęć przedstawienia innej oferty, a pytanie o przyczyny rezygnacji z innej rekrutacji było związane z potrzebą dopasowania oferty, która będzie dla Pana atrakcyjniejsza. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska

Aktualność
Każdy z zatrudnionych przez nas Pracowników ma zapewnioną stałą opiekę niemieckojęzycznego koordynatora!
Obejmuje ona cały okres trwania umowy, dając poczucie bezpieczeństwa oraz pewności.
Tak3Nie3
Tosiek

Nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń do współpracy z Mondi Polska, a zdarzyła mi się ona nie jeden raz. Świetna opcja przekierowania i koordynacji jak ktoś pierwszy raz chce wyjechać do pracy i chce mieć wszytko pewne, bezpieczne. Polecam!

@Tosiek

Pracodawca

Szanowny Panie, jak już informowaliśmy poniżej, Pana wpisy nie są kasowane - ze względu na konieczność przejścia weryfikacji przez administratorów serwisu GoWork, pojawiają się one na stronie z opóźnieniem. Prosiliśmy też poniżej, aby nie zamieszczał Pan opinii dotyczących tej samej sprawy z różnych kont. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska

Pracodawca

Szanowny Panie, ponownie prosimy, aby nie zamieszczać wpisów z różnych kont. Nikt nie kasuje Pana wypowiedzi - zanim pojawią się one na stronie, przechodzą weryfikację przez zewnętrznych administratorów serwisu GoWork, co wydłuża czas ich publikacji. Obecnie wyświetlają się one poniżej, ale opublikował je Pan z innych kont. Ponadto usunięcie przez nas opinii nie jest możliwe bez podania konkretnych powodów, gdyby taka sytuacja miała miejsce, administracja GoWork przywróciłaby wpis ponownie. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska

Odpowiedź

No to mamy słowo, przeciwko słowu. Mądry wyciągnie wnioski. Natomiast mniej mądry, niech przekona się na swojej skórze.

@Odpowiedź

Szanowny Panie, odpowiedzieliśmy na Pana poprzednią opinię, zwracając się z prośbą o bezpośredni kontakt w celu wyjaśnienia sytuacji. Poprosimy również, aby zamieszczać wpisy z tego samego konta i w konkretnym wątku dotyczącym danego problemu. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska

Qmaty

Ciekawe rzeczy piszecie państwo. Jak miałem sytuacje że na koniec roku było mniej pracy, to powiedzieliście że musicie zakończyć umowę. Ja powiedziałem ok, rozumiem jednocześnie pytając czy może nie dać mi bezpłatnego urlopu i wrócę w styczniu. Odpowiedzieli że nie ma opcji. Po czym okazało się że przyjmowali nowych po dziesiątym stycznia. (Zaznaczam iż normalnie pracowałem i nie bumelowałem). Masakra jakaś, zdecydowanie odradzam. Nie wiecie kto? Sprawdzcie w swoich papierach, chyba że tam też macie bałagan. Pozdrawiam normalnych pracowników, którym chce się pracować.

Tak2Nie1

@Qmaty

Szanowny Panie, bardzo prosimy o kontakt prywatny. Jeżeli faktycznie spotkał się Pan pół roku temu z taką sytuacją, to chcielibyśmy zweryfikować, jakie były tego powody, jednak potrzebujemy w tym celu szczegółowych informacji. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska

Nick

Spoko firma Lubię atmosferę w Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o. za: Traktują ludzi bardzo dobrze jak na agencje pracy. Kasa na czas, paski pzejzyste i wszystko się zgadza. Pomagają w załatwianiu meldunków w DE i w innych sprawach, polecam

Tak6Nie1

Qmaty

Zdecydowanie odradzam firme Mondi. Bezpłatne przymusowe urlopy. Załatwiają byle jakie kwatery w opłakanych warunkach. Słaba komunikacja (czesto nie odbierają). Przedmiotowe traktowanie pracownikow. Z firmą klientem też nie za bardzo są skuteczni w załatwieniu czegokolwiek.

@Qmaty

Szanowny Panie, chcielibyśmy odnieść się do Pana opinii. Każdy Pracownik jest pod opieką jednego z niemieckojęzycznych koordynatorów, którzy dokładają wszelkich starań, by pomagać Pracownikom w Niemczech rozwiązywać pojawiające się problemy. Dlatego nie rozumiemy skąd zarzut dotyczący słabej komunikacji, telefony odbierane są na bieżąco, a w sprawach pilnych koordynatorzy pomagają pracownikom także w weekendy. Przymusowe urlopy nie wynikają z naszego zaniedbania, a z faktu, że niekiedy firma niemiecka niezależnie od nas wstrzymuje zamówienia, ponieważ sytuacja na rynku bywa dynamiczna. Niestety nie mamy na takie decyzje wpływu, jednak występują one rzadko. Jeśli chodzi o kwatery, dbamy o to, aby były one umeblowane i posiadały internet WiFi, a także by możliwe było natychmiastowe zameldowanie po przyjeździe. Pomaga to w uniknięciu komplikacji związanych z nadaniem klasy podatkowej, która w innym wypadku może być mniej korzystna. Przypominamy także, że kwatery, które proponujemy są opcjonalne – każdy Pracownik może samodzielnie zorganizować sobie zakwaterowanie wedle własnych potrzeb. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska

Aktualność
Jeśli pracujesz z nami minimum 6 miesięcy, chętnie pomożemy Ci z formalnościami dotyczącymi Kindergeld  niemieckiego, korzystniejszego odpowiednika polskiego 500+! O szczegóły zapytaj koordynatora.
Agnes
Nazwa działu: Produkcja

Witam, generalnie zaczne od tego iż wspólpracuję z firmą Mondi ponad rok . Wypłaty na czas, kontakt z koordynatorami jak najbardziej ok. Dużo ciekawych ofert pracy to też plus, że jest w czym wybierać. Druga sprawa jest taka, że niestety w tym roku przeszłam pod firmę Pagus i rozpoczęłam pracę w Schäflein w Langenau... I naprawdę odradzam tym którzy mają szacunek do siebie samego i nie pozwolą sobą pomiatać! Dosłownie tam jest na tyle patologiczna sytuacja, że tylko szybciej i szybciej ... a wspomnę tylko jeszcze że ten magazyn jest z ciężkimi częściami metalowymi;/ gdzie czy to panowie czy panie muszą przerzucać skrzynki z tym towarem. Problem tam jest nawet o wc, że ktoś musi skorzystać więcej niż np 2razy w ciagu dnia :O (usunięte przez administratora) z SCHICHTLEITEREM na jednej ze zmian (usunięte przez administratora) na czele. To nie jest normalne gdzie osoba na takim stanowisku mająca pod sobą liczną grupę pracowników tak ich wykorzystuję... Swoim ludzią z którymi "trzyma" albo swoim rodakom (Słoweńcom) daje zawsze lżejszą pracę i tak jest cały czas albo oni się mogą obijać i to nic a inni jak chwile z kimś porozmawiają to jest problem... tam się licza tylko pixy i nic więcej... ludzie jak maszyny są traktowani. Gdzię jest odrobina człowieczeństwa ? O narodzie tureckim w tej firmie juz nie chcę wspominać rządzą jak mało kto a są na tych samych stanowiskach co inni krzyczą tylko na papieroska co chwilę a Polacy muszą za nich pracować. Kpina i nic więcej... Także podsumowując pracujcie z Mondi albo z Pagusem ale w każdym innym miejscu niż Schäflein Langenau. Polecam Rotlein (Bawaria) Pozdrawiam

Tak12Nie

@Agnes

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię dotyczącą naszej firmy. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Pracownikom komfortowe warunki pracy, dlatego odnosząc się do opisanych przez Panią sytuacji, podjęliśmy już działania mające na celu wyjaśnienie ich zaistnienia w wymienionych przez Panią firmach niemieckich. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska

Tak2Nie7
ona

Równiez polecam rothlein

Dorota
@ona

A czy Ty zechciałbyś napisać w paru słowach dlaczego polecasz pracę podjętą dzięki współpracy z Mondi Polska Agencja Pracy? Jak sam wiesz z agencjami różnie bywa a te wartościowe są na wagę złota. W tym przypadku im więcej pozytywnych ale i obiektywnych opinii o firmie tym lepiej.

Tom
@Agnes

Mondi jest ok, Pagus nie polecam nie liczą sie w ogóle z pracownikami , nie słuchają co ludzie mają do powiedzenia liczą się tylko ze zdaniem osoby która niby jest tam "kierownikiem".

@Tom

Dzień dobry, Pana wypowiedź jest dla nas bardzo ważna, jednak dbamy o to, aby nasz zespół składał się ze świetnie wykwalifikowanych osób - także w przypadku Pagusa. Bylibyśmy wdzięczni za kontakt w celu wyjaśnienia tej konkretnej, zaistniałej sytuacji. Dziękujemy także za pozytywną opinię na temat Mondi. Pozdrawiamy, Zespół Mondi Polska

Adziu

No cóż,własnie dziś dostałem propozycję pracy w Langenau,ale po tym co przeczytałem,muszę się głeboko zastanowić.MONDI pisze 15.07.2019,że rozmawiają z pracodawcą Niemieckim,dlatego chyba poczekam na rozwój wypadkòw,chyba że już cos się zmieniło?....pytanie do tych co pracują od tego roku w Langenau,jak warunki mieszkaniowe?

Aktualność
Dzięki zatrudnieniu na niemieckich warunkach, naszym Pracownikom po upływie 6 miesięcy pracy przysługują dodatki Urlaubsgeld oraz Weihnachtsgeld!
Cytrus

Jest to Firma konkretna,dobrze zorganizowana,i wie co robi.

Tak1Nie2

@Cytrus

Tomek

Czy ktoś pracował w langenau w firmie Schäflein AG chciałbym się dowiedzieć jak tam praca wygląda, jacy ludzie pracują.

zszokowany
@Tomek

Witam byłem pracownikiem w Lengenau i szczerze NIE POLECAM juz tłumacze dlaczego Sa 3 zmiany, na kazdej zmianie Schichtleiter kolejno DENIS rusek ktory cały czas krzyczy szybciej szybciej jak rozmawiasz nawet chwile to juz sie drze do pracy poprostu terror DAJAN słowak to człowiek ktory tylko duzo mowi ............ i na tym sie konczy. Mydli wszystkim swoim pracownikom oczy, obiecuje złote gory i ciagle tylko '' ok w nastepnym tygodniu'' i tylko szybciej szybcie bo jak nie to was odmeldujemy, nawet ma problem do kobiet ze za wolno ida do toalety albo ze za czesto bo praca czeka KRISTINA z Rosji ktora ma poprostu (usunięte przez administratora) na wszystko ale w porownaniu do pozostałychto u niej jest najlepiej . specyfika pracy Praca polega na pakowaniu metalowych elementow ktorych waga czesto przekracza 20 30 a nawet 60 kg załóżmy jetses na boden komisjonowanie z palet na ziemi, na godzine musisz zrobic 8 zamowien w 1 zamówieniu załóżmy srednio ze masz 30 rzeczy. Każda waży od 20 do 30 kg po tygodniu pleców nie czujesz a codziennie słyszysz ze ciagle za mało . Pracownicy tutaj zmieniaja sie jak rekawiczki jedni sa 1 dzien inni tydzien i do widzenia i zamiast byc na plusie jestes na minusie. Kobiety maj tutaj naprade ciężko, Pakują ciezkie metalowe elementy, po jakims czasie maja problemy z nadgarstkami, rekoma, plecami . Szczerze najgorsze miejsce na prace, w agencji mowia ci ze wysyłaja cie na wózek widłowy a Ty recznie przerzucasz tony metalu bo ladujesz na bodenie. Dostac sie na wózek widłowy graniczy z cudem. w firmie pracuja tylko i wyłacznie obcokrajowcy nie ma zadnego Niemca. Bardzo czesto jest problem z komunikacja bo kazdy mowi w swoim jezyku czyli Turecki Mecedonski Rumunski Polski tylko nie Niemiecki jezeli myslisz ze nauczysz sie tutaj Niemieckiego to zapomnij. Jak sa weekendy pracujace to musisz przyjsc bo jak nie to papa. Na magazynie brud (usunięte przez administratora) masakra. (usunięte przez administratora) najlepsze jest to ze jak agencja wysyła pracownikow na dane stanowisko to ladujecie na zupełnie innym a jak sie pytasz dlaczego to mowia ze to wina agencji bo my nie potrzebowaliśmy wózkowych a agencja nic o tym nie wie Pisze to osoba pracowita ktora mowi w 4 jezykach z doswiadczeniem nie jakis patologiczny polaczek . Nie bede podawał swojego imienia bo cenie sobie prywatnosc Jezeli chodzi o firme Pagus to wszedzie na magazynach Schäflein Logistics jest bardzo podobnie jak wyżej opisałem czyli tragedia a mycie skrzynek to juz totalna porażka Jeżeli chodzi o Firme MONDI to jest SUPER , fajne ciekawe oferty pracy z normalnymi ludźmi Firma PAGUS zostałą stworzona jak siostrzana spólka ktora obsługuje tylko Schäflein Logistics dlatego wszedzie jest tylko za mało za wolno szybciej. TRAGEDIA Mam nadzieje ze pomoglem w wyborze odpowiedniej decyzji jak sa jakies błedy w pisowni to sorry pisałem na szybko Pozdrawiam

Tak23Nie1

@zszokowany

Szanowny Panie, dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. Komfort naszych Pracowników jest dla nas bardzo ważny, dlatego podjęliśmy już działanie, aby sprawdzić opisane przez Pana sytuacje i wyjaśnić je ze wskazanymi przez Pana osobami. Dokładamy wszelkich starań, aby relacje zarówno po stronie naszych Pracowników, jak i Klientów układały się pomyślnie, dlatego zależy nam na jak najszybszym rozwianiu wątpliwości względem oferowanych stanowisk pracy. Chcielibyśmy także podziękować za pozytywną ocenę naszej firmy, mimo niedogodności, z jakimi spotkał się Pan podczas pracy w Niemczech. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska

Tak4Nie8
Kmaz
@Tomek

Słuchaj Mondi dobrze płaci i jest ok ale tam w langenau to jest bardzo źle znajomi pracowali to opowiadali że są tam 3 hale na 1 hali to niby komisjonowanie ale trzeba się pilnować co tydzień ktoś nowy bo ludzie odchodzą lub ich wyrzucają bo niby błędy robią itd na hali 2 sami Polacy mówią że tam najgorsza robota norma itd sortuja elementy brudno w oleju szok A wszyscy Polacy

Tak2Nie

@Kmaz

Szanowny Panie, rozmowy ze wspomnianą firmą niemiecką trwają, ponieważ otrzymaliśmy już sygnały w tej sprawie. Z naszej strony staramy się zapewnić Pracownikom jak najlepsze warunki oraz zarobki i dokładamy starań aby sytuacja uległa poprawie. Dziękujemy także za pozytywną opinię na temat Mondi. Pozdrawiamy, Zespół Mondi Polska

TakNie1
Tomek

Czy ktoś pracuje bądź pracował w Langenau firma Schäflein AG. Jak praca wygląda jacy ludzie są na miejscu.

Kmaz
@Tomek

Praca tam jest tragedia co tydzień ludzie odchodzą

And

Witam Pracował lub pracuje ktoś z was w Bad Mergendheim? poprzez Mondi oczywiście. Za wszelkie info z góry dziękuję.

Aktualność
Dbamy o to, aby nasi Pracownicy zawsze otrzymywali wynagrodzenie w wyznaczonym terminie!
Tutu

Witam potrzebuje pilnie opinii o pracy w Schäflein AG w Niemczech , chodzi o prawdziwe opinie odnośnie atmosfery , godzin pracy i zarobków oraz kwater

Marcin
@Tutu

Nie polecam, wysyłają ludzi na przymusowe urlopy, nie licząc się z tym że ludzie maja zaplanowane urlopy w pozniejszych terminach które nie będą mogli zrealizować. Kiedys bym polecił pracę i firmę teraz odradzam.

Tak17Nie
Marcin
@Tutu

Nie polecam, wysyłają ludzi na przymusowe urlopy, nie licząc się z tym że każdy ma zaplanowany już urlop, którego nie będzie mógł wykorzystać. Kiedyś bym polecił pracę i firmę, ale patrząc co oni wyprawiają z ludźmi to szczerze odradzam.

Tak11Nie
Monika
@Marcin

To prawda każdy zaplanował sobie urlop a teraz w pełni nie będzie mógł go wykorzystać. Nie liczą się z pracownikami i coraz jest gorsze traktowanie przez przełożonych.

Tak10Nie

@Marcin

Dzień dobry, prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia wspomnianej powyżej sytuacji, ponieważ nie znając szczegółów trudno jest nam się do niej odnieść. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska

TakNie6
Pani
@Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o.

To firma nie wie że ludzie ida na przymusowe urlopy? Z tego wynika że nie interesujecie sie ludzmi pracujacymi dla waszej agencji! To swiadczy tylko o waszym lekcewazacym podejsciu do ludzi!!!!

Tak14Nie

@Pani

Szanowna Pani, naszym priorytetem jest budowanie współpracy opartej na trwałych, partnerskich relacjach. Dlatego zawsze staramy się zapewnić Pracownikom jak najlepsze warunki, regularnie odwiedzamy firmy w Niemczech, poznajemy stanowiska pracy i rozmawiamy o wzajemnych oczekiwaniach, nieustannie szukając pomysłów na optymalizację jakości naszych usług. Sytuacja jest nam znana, jednak każdego Pracownika traktujemy indywidualnie, dlatego jeśli wypowiada się on anonimowo, trudno jest nam odnieść się do jego konkretnej sytuacji. Chcąc wyjaśnić dany problem, musimy poznać związane z nim szczegóły oraz wszelkie okoliczności. Każdemu Pracownikowi zapewniamy stałą opiekę koordynatora, co pozwala na bieżąco rozwiązywać tego typu problemy. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska

Tak1Nie6
Monika
@Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o.

Osoby pracujące w firmie, sa zmuszone pisać anonimowo, ponieważ wiedzą , że wszystko co jest mówione w zaufaniu firmie to i tak dociera do ich przelozonych w miejsc pracu i potem z tego tytułu mają nieprzyjemnosci.

Tak14Nie

@Monika

Szanowna Pani, chcąc wyjaśnić sytuację z korzyścią dla Pracowników, konieczny jest kontakt z firmą niemiecką, w celu ustalenia przyczyn i wynegocjowania lepszych warunków. Wszelkie działania z naszej strony podejmowane są z nastawieniem na pomoc Pracownikowi oraz rozwiązanie problemu. Dziękujemy za Pani opinię, zależy nam na dobrych relacjach między naszymi Pracownikami a Klientami, dlatego dokładamy starań w celu wyjaśnienia sprawy. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska

Tak1Nie8
Lubanko

Jestem zadowolony, że miałem okazję pracować w Mondi Polska. Znakomita atmosfera panująca w pracy, a praca bardzo rozwojowa i satysfakcjonująca.

Tak2Nie6

@Lubanko

TakNie1
Marcinnn

Wypłaty zawsze terminowe, miłe kierownictwo i przyjemna atmosfera w pracy. Dobra firma w której świetnie mi się pracuje.

Tak5Nie7

@Marcinnn

Dzień dobry, bardzo nam miło i dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska

Tak2Nie2

Zostaw opinię o Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o. - Poznań

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie