MONDI sp. z o.o.

4.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MONDI sp. z o.o.

Pracodawca

Aktualność
Wyjedź do pracy w Niemczech jeszcze przed świętami!
Zadzwoń do nas, porozmawiajmy, daj sobie szansę :)
+48 500 456 300
Maciej

Gorąco polecam Warunki płacowe i mieszkaniowe zgodne z przedstawioną ofertą. Wszystkie szczegóły dopięte na ostatni guzik. Pani Agata (koordynatorka) bardzo skrupulatna i sumienna. Kontakt z biurem w jasno określonych godzinach bezproblemowy i bardzo przyjemny.

Greg
@Maciej

Gdzie na kontrakt trafiłeś ,cos możesz powiedzieć

Szkatulny Tomasz

Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o. jest firmą z którą współpracuje już drugi kontrakt. Od samego początku wszystko układa się w ???? procentach bardzo dobrze. Że wszystkiego co zostało mi zaproponowane w umowie firma się jak najbardziej wywiązała, żeby nie być gołosłownym wypłata zawsze na czas z jasnookreslonymi składnikami, mieszkanie zorganizowane i oplacone jedno lub dwu osobowe z internetem w pobliżu pracy i z meldunkiem, zapłacony ekwiwalent za urlop lub możliwość wybrania urlopu. Firma zapewnia wdrozenie do obowiązków w każdym nowym zakładzie pracy. Agencja Pracy Mondi utrzymuje stały kontakt z pracownikami poprzez koordynatorów dzięki czemu pracownik w tym wypadku ja nigdy nie byłem pozostawiony sam sobie z żadnym problemem. Duży problem moja koordynatorka załatwia od ręki, na cuda zazwyczaj potrzebuje godzinę może dwie. Najbardziej to jestem zadowolony z cyklicznych podwyzek, ostatnia dostałem właśnie dziś, jupi!. Szczerze polecam wszystkim pracę przez Agencję Mondi. Według mnie praca w Mondi to jest sposób na życie. Tym bardziej że jak się kończy jeden kontrakt to firma Mondi oferuje nowe oferty pracy, a sama umowa jest podpisana na czas nieokreślony czyli na stałe. Warto, naprawdę warto podjąć pracę przez Agencję Mondi również dla pieniedzy jakie oferuje Mondi ale także dla pozytywnej atmosfery jaka panuje w firmie. Aktualnie firma posiada wiele ciekawych ofert pracy.. Tomek

Katy
@Aaa

A to nie jest zależne od tego, co zostało opisane na umowie? jakie teraz są sporządzane? Każdy ma ustaloną tę samą datę? Jest możliwość na wprowadzenie pewnej elastyczności? I co z kasą obecnie, wszystko jest terminowo?

Bartosz

Serdecznie polecam biuro MONDI. Szczególnie cenię tę firmę za jakość współpracy - wszystko załatwiane na bieżąco, czarno na białym na niemieckim prawie, z ubezpieczeniem społecznym i szczegółowymi rozliczeniami wypłat włącznie oraz za pomoc koordynatorów, którzy chętnie odpowiadają na pytania na każdym etapie współpracy oraz pośredniczą między pracownikiem a niemieckimi urzędami, lokalną firmą czy wynajmującym mieszkanie. Każdą sprawę da się załatwić w bardzo miłej atmosferze, a zaliczki wpływają często nawet tego samego dnia. Z całą pewnością niedługo skorzystam ponownie ????

@Bartosz

Dokładnie dla mnie jest to najlepsza firma w jakiej pracowałem w Niemczech. Panie w biurze bardzo pomocne i sympatyczne. Pracuje w niej od zeszłego roku i jestem bardzo zadowolony z pracy, mieszkania, w razie wątpliwości, czy jakiś problemów wszystko idzie załatwić. Dla wszystkich ponadto i dla waszego komfortu uczcie się języka niemieckiego.

Damian

Pracuje kilka miesięcy w MONDI i jest wszystko ok. Kontakt z agencją jest bardzo dobry , tak jak z kordynatorką mojego projektu. Były problemy zostały rozwiązane. Ta agencja została mi polecona przez inne osoby które pracują albo pracowali i powiedzieli, że nie będę żałował. Wypłaty na czas.Kwota jaka była ustalona taka była na kwitku wypłaty. Wcześniej pracowałem przez trzy inne agencje i takiego kontaktu nie miałem i co było ustalone przed wyjazdem nie pokrywało się w rzeczywistości, a chodziło o wypłatę. To była jedyna agencja która mi znalazła pracę w Niemczech bez doświadczenia wszystkie inne wymagania miały albo w ogóle nie podejmowały tematu. Warto było czekać te kilka miesięcy na pracę. TAK TRZYMAĆ. pozdrawiam Damian.

Damiano Nowy wpis

Z Mondi wyjechałem do Niemiec na produkcję. Wypłata w euro, na czas, wszystko w porządku. Nieźle się zarabia, mieszkanie mają, nie trzeba się martwić. Spoko robota, polecam.

Produkcja Nowy wpis
@Damiano

Produkcja Wentylatorów Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.
Kandydat

Chciałem zapytać czy pracował ktoś przy produkcji wentylatorów w miejscowości Schontal ?

Maro
Inne

Praca marzenie na warunkach niemieckich, porządna kasa, a do tego świetni ludzie którzy pomagają w załatwianiu papierów w urzędach jak i w znalezieniu lokum na czas pobytu.

Gremlas
@Maro

Porządna kasa to ile? 4500 to ja mam w Polsce. Czy jestem w stanie 1500 euro przesłać do rodziny? Raczej wątpię więc za 1000 euro nie będę z siebie Jelenia robił bo się szanuję.

Xyz
@Gremlas

Gdzie się w Polsce zarabia 4500?

Gremlas
@Xyz

Wszedzie, tylko trzeba miec fach. Ja akurat na CNC pracuje.

Xyz
@Gremlas

No to chyba nie wszędzie skoro na cnc. Typowy Polaczek który chce miliony, skoro robisz na cnc to szukaj pracy na cnc a nie szukasz na produkcji i oczekujesz 3 tys euro netto

Paweł mondi
@Gremlas

z kasą jest tak co proponują to jest ale przelicz koszt dojazdu i amortyzacji i za mieszkanie trzeba płacić od 300 do 550euro czyli dostajesz 2200euro minus od 300 do 550 euro za mieszkanie czyli 1750 euro minus benzyna czyli jakieś 1500 zostaje no jeszcze jedzenie na to też licz ze 400euro dajmy ze 1000 euro zostanie w kieszeni jak auto się nie będzie psuło i papierosów nie palisz .....A jeśli chodzi o kwaterę to luksusów tu nie ma i mieszkasz wspólnie z kimś jednym słowem masakra jakbym miał w Polsce 4500 tysia to bym sie nigdzie nie ruszał

Blabla
@Paweł mondi

Tylko w Polsce z tych 4500 też musisz zapłacić za mieszkanie,jeść,dojechać więc z tych 4500 nic nie zostaje przy tych cenach

Mateo
@Gremlas

tylko nie każda agencja dofinansuje Ci do mieszkania, transportu, i płaci dodatkowo diety a tutaj tak jest :) więc zarobi się więcej niż 2k euro plus do tego nadgodziny :) ale jak się nie chce pracować, to tylko siedzieć na (usunięte przez administratora) i nic nie robić to już nie mój problem. Lepiej mieć te 1500 czy ponad 2 tysiące euro niż nic

Jack
@Gremlas

Ja na projekcie w Koblencji mam 2300€ na miesiąc - jak wziąć pod uwagę, że średnia płaca tutaj to 1500-1700€ to pieniądze bardzo dobre, dla każdego kto chce pracować. Praca jest naprawdę bardzo dobra, pieniądze również. Fajnie, że jest koordynator na miejscu, który bardzo pomaga i stara się, by dobrze się pracowało i żyło w DE.

Marzena
@Jack

Podałeś stawke brutto czy netto?

Jack
@Marzena

Netto

radek Nowy wpis
@Paweł mondi

Rozumiem że jedzenie i Paliwo rachunki w Polsce masz za darmo?

Projekt
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.
Kandydat

Jaki projekt możecie polecić przez tą agencje bo ogólnie widzę że sporo mają pozytywnych opinii ?

brak
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Brałem udział w rekrutacji w lipcu tego roku. Miałem dwie rozmowy: z Panią z HR i z Zarządem. Miałem okazję poznać też otoczenie, bo wziąłem udział w dniu próbnym. Pozytywne odczucia, ale niestety nie dostałem się na to stanowisko. Mimo niepowodzenia otrzymałem konkretny feedback.

Pytania

pytania o doświadczenie

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy
Mała
Inne

Chyba nie jest źle,? Pojedyncze osoby narzekające że je zwolniono z wyraźnego powodu chyba mogą mieć do siebie pretensje ja nie rozumiem takiego bezkrytycznego podejścia. Ktoś się stara to chyba docenia??

Schontal
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.
Kandydat

Czy był ktoś na produkcji wentylatorów w miejscowości Schontal bodajże jest to firma Ziehl Abeg ?

Coburg
Kandydat

Był ktoś na projekcie automotive w miejscowości Coburg i może napisać jak tam wygląda praca ?

Rogerio
@Coburg

Też mam tam ofertę na wozki proszę o podanie ja jest tam też jestem ciekawy

Były pracownik Canyon Koblenz

Zdecydowanie nie polecam pracy w firmie Canyon w miejscowości Koblenz . Pracowałem niecały miesiąc , po czym zostałem zwolniony z powodu niezadowolenia firmy , pomimo iż brygadzista dzien wcześniej twierdził że jest ze mnie zadowolony . Pani kordynator nie wiem za co dostaje pieniądze skoro wszystko trzeba załatwiać samemu ( meldunek , klucze do mieszkania , wprowadzenie pierwszego dnia w pracy ) i odbiera telefony do 16 a później nic ją nie interesuje . Oprócz tego słabo jest zorientowana w swoich obowiązkach i wszystko jej trzeba przypominać . Po rozmowie z innymi pracownikami dowiedziałem się , że nie jestem pierwszą osobą którą zwolnili w ten sposób . Na plus jedynie wypłata i kontakt z biurem w Poznaniu .

pracownik Canyon
@Były pracownik Canyon Koblenz

Hmm nie spotkałem się jeszcze z przypadkiem, aby ktoś był zwolniony i napisał pozytywną opinię albo chociaż neutralną opartą o fakty. Czuć, że leje się z ciebie lawina hejtu, która powoduje że twoja opinia staje się mało wiarygodna. Pracuje od dawna w Canyon, najpierw przez agencję a teraz już bezposrio -to, co czytam tutaj to jakby inna rzeczywistość. Może to doświadczenie mogłoby skłonić cie do jakiejś choć małej refleksji, żeby z kolejnej roboty nie wylecieć po miesiącu? ????

@pracownik Canyon

A czy mógłbyś coś więcej napisać na temat pracy. Czy nie ma problemu z godzinami, i czy jest możliwość ewentualnych nadgodzin?? Domyślam się że praca nie jest lekka ale nie boje się ciężkiej pracy. Mam kilkanaście lat doświadczenia w pracy na Magazynie ale sytuacja zmusza mnie do wyjazdu z polski. Poważnie zastanawiam się na tą ofertą.

Miłosz

Praca w Niemczech przez agencję, najlepsza decyzja! Kasa w euro, spokojne życie, oszczędności. Mieszkanie ok. Koordynator pomocny, z językiem i papierami. Robota wymagająca, ale zorganizowana, zespół fajny. Polecam agencję, łatwiej zacząć w Niemczech, mniej stresu.

@Miłosz

Antoni
@Miłosz

Przy tym samym projekcie zawsze bedzie ten sam koordynator? Sam bym ruszył gdzieś gdzie wszystko jest sprawdzone tylko teraz nie wiem czy kasa nie jest słaba jeśli tak bez stresu robią

Irek

Pracuję w Niemczech, na produkcji, dzięki agencji, kilka miesięcy, zadowolony! Kasa w euro, super, zawsze na czas. Mieszkanie fajne, czyste, wygodne, blisko roboty. Koordynator pomaga. Papiery bez problemu. Robota spoko, zespół miły. Polecam jak szukasz stabilnej roboty za granicą!

@Irek

Kandydat
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.
Kandydat

Czy kotś może się wypowiedzię na temat pracy na magazynie rowerowym w Miejscowość: Koblencji. Jak wygląda praca? Czy nie ma problemu z brakiem pracy i czy są ewentualnie nadgodziny? Jakie są koszty zakwaterowania w pokojach 1 i 2 osobowych. Czy wystarczą podstawy angielskiego czy jednak niemiecki jest konieczny?

Katarzyna Mikołajczyk

Firma @Pracodawca to firma, która wywiązuje się ze swoich obowiązków i wszystko co w umowie jest napisane, jest spełnione. Koordynatorzy na wysokim poziomie ale mój Pan Martin najlepszy, który współpracuje z fantastyczną Patrycją. Polecam każdemu firmę Mondi. Jestem w Niemczech 7 lat a z Mondi 2,5 roku. To moja najlepsza firma. Pozdrawiam

@Katarzyna Mikołajczyk

Na jakim projekcie Pani pracuje jeśli można wiedzieć ?

Katarzyna
@Praca

Części samochodowe w Heilbad Heiligenstadt. Teraz u nas nie przyjmują, ale @Pracodawca ma inne oferty a warunki na pewno nie gorsze.

@Katarzyna

Rozumiem wiadomo coś kiedy będą przyjęcia do tego zakładu ?

??
@Praca

I wiadomo coś bo nie widzę żadnej odpowiedzi?

Pracodawca

@??

Dzień dobry, aktualnie nie rekrutujemy do Heilbad Heiligenstadt, ale wszystkie aktualne oferty dostępne są tutaj: https://www.gowork.pl/praca/mondi-sp.-z-o.o.;pr

Inga
@Katarzyna Mikołajczyk

A co zapisane jest w umowie że tak zachwalasz? Kasa dobra czy jakieś specjalne warunki coś co jest nieczęsto spotykane? Mnie to najbardziej jednak kasa kręci. Ile idzie dostać ?

Marta
Inne

Nie narzekacie widzę, wszystko zgodnie z oferta i w ogóle jak piszecie ale mam nadzieję że to na dłużej współpraca? W sumie jak się pracuje na króciutkich kontraktach to nie wszystko się zobaczy dlatego też pytam.

...
@Marta

No wszystko jest tak jak się umawiasz, nie ma żadnych problemów z wypłatami.

Pracujący

Ludzie nie doszukujecie się w każdej firmie (usunięte przez administratora) Pracuje z Mondi kilka lat z przerwami. Nigdy mnie nie (usunięte przez administratora) Warunki na halach produkcyjnych raz lepsze raz gorsze, zależy jak trafisz ale chociaż starają się interweniować, jak cokolwiek nie funkcjonuje i zgłosisz to jak człowiek bez obrzucaniem błotem. Mi to wystarczy, żeby uczciwie pracować i żyć w Niemczech ze świadomością, że jak trzeba będę mieć pomoc Polaków w tle.

@Pracujący

Gdzie możesz polecić pracę bo właśnie myślę żeby się wybrać przez tą agencje do pracy ?

Lotny31

Całościowo mogę polecić współpracę z Mondi, dostałem pokój jednoosobowy tak jak chciałem, pieniądze bardzo atrakcyjne ale żeby nie było tak kolorowo jedna rzecz mnie bardzo zirytowała a mianowicie kluczowa sprawa… Opis stanowiska (Conti Waltershausen), kompletnie nie zgadza się z rzeczywistością, być może jest tam więcej stanowisk ale w ogłoszeniu trzeba jasno i wyraźnie napisać, że człowiek będzie musiał obsługiwać taką i taką maszynę… to co opowiadała mi Pani przez telefon a co było na miejscu to dwie różne sprawy a i szkoda bo to strata czasu dla obu stron. Jeśli Mondi zacznie skrupulatniej opisywać stanowiska pracy dałbym 10/10. Trzeba pamiętać, że ludzie jadą nie rzadko setki kilometrów i fajnie gdyby każdy wiedział co go naprawdę czeka na miejscu. Pozdrawiam

Zainteresowany
@Lotny31

Jestem zainteresowany tym ogłoszeniem w miejscowości Waltershausen, mógłbyś napisać coś więcej co robiłeś w tej firmie? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź

dav
@Lotny31

Piszesz o atrakcyjnych stawkach, możesz napisać napisać dokładnie o jakich kwotach mowa?

Praca produkcja
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.
Kandydat

Chciałem zapytać czy pracował ktoś przy logach do samochodów Jaguara Mercedesa itp. ?

David
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.
Kandydat

Widziałem ofertę pracy w fabryce Tesli Czy może ktoś tam już pracuje i może napisać nieco więcej? Jak zakwaterowanie, warunki pracy itd?

Mila
Kandydat

@Pracodawca M9ają Państwo ofertę pracy operator cnc niedaleko Lipska proszę Mi powiedzieć czy kobiety są brane pod uwagę?????

Magazyn
Kandydat

Czy ktoś pracował na magazynie rowerowym w Koblencji ?

Dariusz

Moje doświadczenie z agencją Mondi, jako ślusarz maszynowy w Niemczech, przekroczyło moje oczekiwania pod wieloma względami. Od momentu pierwszego kontaktu z agencją, zauważyłem profesjonalne podejście do procesu rekrutacji. Zostałem dokładnie poinformowany o warunkach pracy, wynagrodzeniu oraz możliwościach rozwoju ????. Sam zakres pracy jest wymagający, ale jednocześnie daje dużą satysfakcję z wykonywanych zadań ????. Jestem odpowiedzialny za naprawy i konserwacje specjalistycznych maszyn produkcyjnych, co wymaga precyzji i zaangażowania. Cenię sobie również stabilne zatrudnienie i regularne wynagrodzenie, które są zgodne z umową. Współpraca z Mondi to była jedna z lepszych decyzji w mojej karierze zawodowej, a ich transparentność i wsparcie w adaptacji do nowego środowiska pracy są godne polecenia ????????.

Zostaw merytoryczną opinię o MONDI sp. z o.o. - Poznań

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w MONDI sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MONDI sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 310.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MONDI sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 150, z czego 103 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MONDI sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MONDI sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MONDI sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii