Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o.

4.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o.

Aktualność
Pracowniku! Podziel się z nami zdjęciem z wakacji i wygraj głośnik muzyczny JBL Clip 4! Szczegóły i regulamin akcji znajdziesz we wrześniowym newsletterze na swojej skrzynce mailowej! :)
Bartosz

Serdecznie polecam biuro MONDI. Szczególnie cenię tę firmę za jakość współpracy - wszystko załatwiane na bieżąco, czarno na białym na niemieckim prawie, z ubezpieczeniem społecznym i szczegółowymi rozliczeniami wypłat włącznie oraz za pomoc koordynatorów, którzy chętnie odpowiadają na pytania na każdym etapie współpracy oraz pośredniczą między pracownikiem a niemieckimi urzędami, lokalną firmą czy wynajmującym mieszkanie. Każdą sprawę da się załatwić w bardzo miłej atmosferze, a zaliczki wpływają często nawet tego samego dnia. Z całą pewnością niedługo skorzystam ponownie ????

Szkatulny Tomasz

Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o. jest firmą z którą współpracuje już drugi kontrakt. Od samego początku wszystko układa się w ???? procentach bardzo dobrze. Że wszystkiego co zostało mi zaproponowane w umowie firma się jak najbardziej wywiązała, żeby nie być gołosłownym wypłata zawsze na czas z jasnookreslonymi składnikami, mieszkanie zorganizowane i oplacone jedno lub dwu osobowe z internetem w pobliżu pracy i z meldunkiem, zapłacony ekwiwalent za urlop lub możliwość wybrania urlopu. Firma zapewnia wdrozenie do obowiązków w każdym nowym zakładzie pracy. Agencja Pracy Mondi utrzymuje stały kontakt z pracownikami poprzez koordynatorów dzięki czemu pracownik w tym wypadku ja nigdy nie byłem pozostawiony sam sobie z żadnym problemem. Duży problem moja koordynatorka załatwia od ręki, na cuda zazwyczaj potrzebuje godzinę może dwie. Najbardziej to jestem zadowolony z cyklicznych podwyzek, ostatnia dostałem właśnie dziś, jupi!. Szczerze polecam wszystkim pracę przez Agencję Mondi. Według mnie praca w Mondi to jest sposób na życie. Tym bardziej że jak się kończy jeden kontrakt to firma Mondi oferuje nowe oferty pracy, a sama umowa jest podpisana na czas nieokreślony czyli na stałe. Warto, naprawdę warto podjąć pracę przez Agencję Mondi również dla pieniedzy jakie oferuje Mondi ale także dla pozytywnej atmosfery jaka panuje w firmie. Aktualnie firma posiada wiele ciekawych ofert pracy.. Tomek

Mikolaj

Najlepsza agencja pracy oferująca pracę na terenie Niemiec. Ludzie z biura bardzo pomocni i sympatyczni. Wypłaty zawsze na czas a nawet kilka dni szybciej. Z czystym sumieniem zdecydowanie polecam, szczególnie ludziom którzy dopiero zaczynają pracę w Niemczech.

Damian

Pracuje kilka miesięcy w MONDI i jest wszystko ok. Kontakt z agencją jest bardzo dobry , tak jak z kordynatorką mojego projektu. Były problemy zostały rozwiązane. Ta agencja została mi polecona przez inne osoby które pracują albo pracowali i powiedzieli, że nie będę żałował. Wypłaty na czas.Kwota jaka była ustalona taka była na kwitku wypłaty. Wcześniej pracowałem przez trzy inne agencje i takiego kontaktu nie miałem i co było ustalone przed wyjazdem nie pokrywało się w rzeczywistości, a chodziło o wypłatę. To była jedyna agencja która mi znalazła pracę w Niemczech bez doświadczenia wszystkie inne wymagania miały albo w ogóle nie podejmowały tematu. Warto było czekać te kilka miesięcy na pracę. TAK TRZYMAĆ. pozdrawiam Damian.

Nowy wpis

Takoja Nowy wpis

Problem jaki się utworzył między pracownikami był bardzo nieprzyjemny. Koordynatorzy zamiast starać się go rozwiązać to wraz z pracownikami gnębili jedna pare. Nie zależało Im na wyjasnieniu sprawy tylko stanęli od razu po stronie większości i słuchali plotek zamiast być bezstronnym. Mieszkania to też kpina. 7 osób na 1 mieszkaniu z 4 pokojami, 1 łazienka, 1 wc i 1 kuchnia. Pralnia ogólnodostępna z innymi pracownikami. Za mieszkanie płacili 1000€ właścicielce, a od pracowników zabrali ponad 260€ od osoby. Polecam wszystkim którzy będą w stanie się dogadać z właścicielem by samemu płacić, a nie przez agencje. Raz w środku zimy po przeniesieniu pracowników na inne mieszkanie było w nim tak zimno ze pracownicy spali w kurtkach bo inaczej się nie dało. Podczas mojej pracy w tej firmie nie zliczę nawet ilu mialam koordynatorów, a co jeden to wogóle się nie znał na czymkolwiek. Zawsze tylko "musze zapytać koleżanki i oddzwonie" " zaraz się dowiem".

Nowy wpis

@Takoja

Dzień dobry, bardzo nam przykro, że spotkała się Pani z takimi odczuciami. W Mondi Polska stawiamy na relacje z pracownikami i bardzo zależy nam na dokładnym wyjaśnieniu tej sprawy. Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem X lub mailowy, wówczas będziemy mieli możliwość odniesienia się do danej sytuacji i stałego doskonalenia naszych standardów. Pozdrawiamy, Zespół Mondi Polska

QBEK Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.
Kandydat

Czy pracował ktoś na produkcji Mercedesa w Bremen? Jak wyglądają kwatery? I jak ogólnie z pracą?

Xxx
Kandydat

Agencja na poziomie, bardzo polecam

Specjalista Ds. Rekrutacji
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rozmowa telefoniczna, testy online. Rozmowa bardzo rzeczowa i na temat, natomiast zadania rekrutacyjne trudne i do zrobienia w krótkim czasie. Po zrobieniu testów kontakt się urwał...

Pytania

Doświadczenie, język, stworzyć własną rekrutację od a do z

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Aktualność
Szukasz pracy w Niemczech, ale nadal wahasz się, czy warto wyjechać? Z Mondi warto!

Podpisz z nami umowę w dniach 07.09.2021 – 18.09.2021 i rozpocznij pracę w okresie 13-24.09, a my wypłacimy Ci dodatkowe 500€ netto!

Aplikuj na mondi-polska.pl
____________________________________
Zapoznaj się z regulaminem promocji
>https://bit.ly/500Mondi
Dolores

Witam czy ktoś pracował lub będzie jechał do pakowania ciastek w Geeste w firmie Coppenrath Feingeback, proszę zostawić wiado.osc, dziękuję

Zszokowany

JA NIE WIEM SKĄD TYLE WIADOMOŚCI POZYTYWNYCH MOŻE MONDI SOBIE SAMEMU ROBI OPINIĘ ACZKOLWIEK NIE POLECAMY TEJ AGENCJI.. BYLIŚMY CHORZY MIELIŚMY L4 na 2 tyg. ( byliśmy u lekarza w Niemczech) PO CZYM DOWIADUJĘ SIĘ ŻE NA 3 DZIEŃ CHOROBY JA MAM ZAPŁACIĆ 17EURO ZA TO ŻE JESTEŚMY CHORZY.. Nie wspomnę o mieszkaniu brak internetu brak kabla do telewizora prosić się przez cały miesiąc by ktoś coś z tym zrobił.. Gdzie Pani z koordynacji tak cukrowała przed podpisaniem umowy że wszystko jest elegancko i będziemy zadowoleniu..

@Zszokowany

A czytałeś umowę która podpisałeś z Mondii?. Tez byłem w tym roku w kwietniu 2 tygodnie chory - chyba covid bo takie miałem objawy z reszta u mnie w zakładzie jak zachorowali to 3/4 oddziału nie było ludzi łącznie z szefem. Też widziałem w umowie o zapłacie ale firma bardzo elegancko się zachowała i nie policzyła za mieszkanie. Internet - jak przyjechałem do Niemiec na mieszkanie - też nie było - w tydzień załatwiłem, pomogły Panie z biura Mondii i ja też rozmawiałem z hausmajstrem tutaj gdzie mieszkam. Telewizor też miałem problemy ale - to już wina anteny i zasięgu - mieszkam w lesie na campingu - piękna okolica. Hausmajster -Niemiec sam się zainteresował i wezwał fachowca - elektronika i ustawili. Piszę to bo czasami czytam te wypociny i narzekania na firmę Mondii. Ludzie ogarnijcie się wszystko idzie załatwić z firmą. Tylko trzeba być człowiekiem dla człowieka a nie być roszczeniowy. Pracuję w firmie rok i jestem bardzo zadowolony z firmy Mondii oraz z firmy gdzie pracuję. Super atmosfera.

@Zszokowany

Dzień dobry, podczas zwolnienia chorobowego pracownik otrzymuje 100% wynagrodzenia. Płatności za zakwaterowanie w okresie zwolnienia naliczamy zgodnie z regulaminem pokrycia kosztów kwatery, który jest podpisywany razem z umową o pracę. Punkt 2 regulaminu mówi, że "Jeśli Pracownik przebywa na zwolnieniu lekarskim dłużej niż dwa dni w miesiącu, od trzeciego dnia jest zobowiązany do pokrycia kosztów w wysokości 17€ za każdy dzień zwolnienia. Koszty te zostaną odjęte od wynagrodzenia." W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt z koordynatorką. Pozdrawiamy, Zespół Mondi Polska

Lolek

Nie polecam współpracy z firma Mondi na terenie Niemiec ,firma Mondi nie płaci Kurzarbeitergeld !!! podczas przestoju firmy z która ma podpisany kontrakt .Wszystkie niemieckie agencje płaca w tym czasie wszystkim swoim pracownikom Kurzarbeitergeld tylko nie Mondi .Polecam podpisywać umowy z niemieckimi agencjami .

@Lolek

Dzień dobry, dziękujemy za przesłaną opinię. Wypłata świadczenia Kurzarbeitergeld jest możliwa po spełnieniu określonych warunków. Jednym z nich jest przynajmniej dziesięcioprocentowy spadek ilości godzin pracy liczony proporcjonalnie do wszystkich zatrudnianych przez firmę pracowników, co powoduje, że niestety sytuacja u jednego klienta wśród wielu nie daje nam możliwości wnioskowania o Kurzarbeitergeld. Wychodząc jednakże naprzeciw oczekiwaniom naszych pracowników, w sytuacjach spadku zapotrzebowania u jednego klienta zawsze proponujemy alternatywne kontrakty, które zapewniają ciągłość pracy i wynagrodzenia. Pozdrawiamy, Zespół Mondi Polska

Kubaa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Co mizna powiedziec o pracy produkcyjnej bremen?

Beata F

Polecam firmę mieszkania ok praca ok tylko trzeba pracować Alkoholicy na pewno nie zagrzeją tam miejsca. Kontakt zawsze jest. Polecam w 100%

Inka93
Klient

Jak wyglądają te bezpłatne mieszkania ?

@Inka93

Dzień dobry, zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym. Wszystkie mieszkania są w pełni umeblowane i wyposażone, posiadają również dostęp do Internetu. Istnieje możliwość skorzystania z pokoju jednoosobowego za dopłatą ok. 150-200€ miesięcznie. Zachęcamy do kontaktu z działem rekrutacji pod numerem +48 500 456 300. Pozdrawiamy, Zespół Mondi Polska

wcale_nie
@Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o.

Chcialabym podkreślić, ze wszystko ladnie pieknie tutaj Państwo przedstawiaja a rzeczywistość jest inna pracownik na ostatnia chwile dowiaduje sie o kwaterze. Która po pierwsze nie ma kuchni, pralki a pani która jest wlascicielka tej kwatery pijana jak belka. Radz sobie Polaku! Dzwoniszndo koordynatora ktory popija sobie kawke i nie wie jaka to udreka sie tak tułać bo co wy wiecie z praca na 3 zmiany w obcym kraju. Malo tego dzwonisz z zapytaniem o kwatere a w biurze rozlega sie śmiech. Bynajmniej tak jest w Poznaniu! Bo wiadomo wszystkich do jednegonwora sie nie wrzuca. Szczerze nie polecam. Koordynator ma gdzies Ciebie!!! I to jest przykre Polak Polakowi wilkiem.

nowy
Kandydat

witam ktos pracuje w Langenwetzendorf fabryka okien? jaka praca o mieszkania?

Miki
@nowy

Daj sobie spokój z tą firmą. Najgorszą firma w jakiej pracowałem. Myślą że ludzie w Polsce nie mają na chleb i można z nimi robić co się chce. Warunki mieszkaniowe słabe. Ogłoszenia do Wertbau są już kilka lat przez kilku pośredników i jak ktoś przyjedzie to szybko szuka następnej pracy.

@Miki

Dzień dobry, uprzejmie prosimy o kontakt ze swoim koordynatorem projektu, celem omówienia, które czynniki sprawiły, że nie był Pan zadowolony ze współpracy z naszą firmą. Każdego dnia dokładamy wielu starań, aby pracować nad jakością naszych usług. Pana wskazówki będą w tym bardzo pomocne. Pozdrawiamy, Zespół Mondi Polska

mirus
@Miki

Wiekszośc też myśli że ooo pojade na niemcy,bede ścieme walił bo mam na godziny euro płacone,troche poganiają bo robić trzeba,troche sie ubrudzą bo drewno itp i już że robota koszmar :) kasa wszedzie taka sama , a mieszkania...wiadomo że to apartamenty nie bedą

Para
Kandydat

Czy jest ktoś chętny jechać do pracy do miejscowości Geeste produkcja ciasteczek wyjazd na 25.08.2021. Było by raźniej.

Karolin
@Para

My jedziemy ;)

beznicku

Firmy do których rekrutuje agencja nie traktują poważnie agencji pracy ani pracowników przysyłanych przez agencje. Agencja powie że niemiecki podstawowy wystarczy a na miejscu się okazuje że trzeba znać niemiecki lepiej. Niemcy nie potrafią po angielsku a np. w Holandii wytłumaczą wszystko po angielsku w prostych pracach. W dodatku nawet gdy znasz niemiecki to musisz pracować 2 razy szybciej niż jakiś wieśniak z Niemiec. Niemcom nie chce się pracować i szukają frajerów. Mieszka się w norach i w każdej chwili może praca się skończyć. Teraz uchodźcy pracują za 1 euro albo za jakieś śmieszne kieszonkowe. Najlepsze są tzw. pensjonaty szukane przez agencje w ostatniej chwili przez telefon gdy pracownik nie wie gdzie będzie mieszkał a ma do przejechania kilkaset kilometrów.

rafik
@beznicku

Hmm.. Myślałem, że to jedna z najlepszych agencji, ale też naczytałem się, że wysyłają ludzi którzy zostają na lodzie, bo okazuje się że niemiecki jest niezbędny. Szkoda, bo tyle pozytywów, tyle fajnych ofert pracy - ale perspektywa zostania na lodzie w obcym kraju jednak przeraża :/

@pracownik
@rafik

@rafik według mnie to jedna z najlepszych agencji, znalazłem się w ciężkiej sytuacji, dostałem zaliczkę, dach nad głową i nawet możliwość rozmowy z koordynatorką. Teraz mam stabilną sytuacje, a wypłata w Mondi zawsze na czas. Polecam wszystkim, aby znaleźć zatrudnienie u nich.

Bart
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.
Kandydat

Witam czy ktoś chętny do wyjazdu do Niemiec jako operator wózka widłowego bądź po prostu magazynier? Potrzebna osoba z autem

???
Kandydat

Jedna wielka ścieła, koordynatorka w niczym nie pomagają, ze wszystkim trzeba sobie radzić samemu. Potrafią tylko na początku ładnie mówić i obiecywać, jak już odpiszesz umowę to mają gdzieś pracownika. Nawet nie potrawfa dopilnowac z ubezpieczeniem,znajomy po przepracowanym miesiącu poszedł do lekarza i się okazało że niema ubezpieczenia.

@???

Dzień dobry, każdy pracownik jest zgłaszany do ubezpieczenia już od pierwszego dnia pracy – to jeden ze standardów, który zapewniamy. Wspomniana sytuacja mogła dotyczyć skorzystania z porady polskiego lekarza, do którego rzeczywiście informacje z AOK mogły jeszcze nie dotrzeć. W przyszłości w takich przypadkach prosimy kontaktować się ze swoim Koordynatorem, który uzyska odpowiednie potwierdzenie z AOK. Pozdrawiamy, Zespół Mondi Polska

Gibon
Kandydat

Witam czy pracuje lub pracował ktoś w Wustermark jako operator cnc? Bardzo proszę o opinię. Pozdrawiam

Darek
@Gibon

Hej, jesli chodzi o firmę J&S Automotive to odpuść sobie. (usunięte przez administratora) i brak organizacji. Niemcy tam robią za 10,50 Euro i mają łatwiejszą pracę, TY jako Polak dostaniesz najgorszą robotę i będzie darcie japy, że za wolno ;-) Lepiej gdzieś na zachód Niemiec pojechać. Mondi jako agencja pracy jest bardzo pomocna i wszystkos się zgadza pod względem organizacyjnym.

@Darek

Dzień dobry, W firmie J&S proponujemy różne stanowiska pracy z różnym poziomem trudności i natężenia pracy. Wszystkie stanowiska są starannie i precyzyjnie prezentowane w trakcie rekrutacji. Zachęcamy do kontaktu, aby dobrać odpowiednią ofertę. Pozdrawiamy, Zespół Mondi

Adam
@Gibon

Odradzam pracę w J&S Automotive... nic dobrego Was tam nie spotka, upokarzanie, krzyki, wyzwiska ze strony Niemieckiego przełożonego. Kompletny brak organizacji i zamieszanie. Polacy na stałej umowie (usunięte przez administratora) a nowych pracowników przez agencję dają na pracę, której nikt nie chce wykonywać czyli najgorszy shit.

Bartosz

Zyrek
@Bartosz

Autoreklama? Cos bardzo ładnie opisane wszytko

@Bartosz

Dokładnie dla mnie jest to najlepsza firma w jakiej pracowałem w Niemczech. Panie w biurze bardzo pomocne i sympatyczne. Pracuje w niej od zeszłego roku i jestem bardzo zadowolony z pracy, mieszkania, w razie wątpliwości, czy jakiś problemów wszystko idzie załatwić. Dla wszystkich ponadto i dla waszego komfortu uczcie się języka niemieckiego.

Kandydat

A jak to jest z tym podatkiem drogowym? Ktoś pomaga to załatwić?

@Ari

Dzień dobry, czy ma Pan na myśli podatek drogowy po zarejestrowaniu auta w Niemczech? Pozdrawiamy, Zespół Mondi Polska

Kandydat
@Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o.

Pracując w Niemczech a uzytkujac auto zarejestrowane w Polsce.... Trzeba płacić podatek drogowy raz w roku.. Od pojemności silnika i emisji CO2. Z tego co czytam to nie dotyczy on pracowników sezonowych do 180 dni. Polak pracujący w Niemczech i korzystający w tym czasie z samochodu zarejestrowanego w Polsce, musi odprowadzić Kfz-Steuer od momentu zamieszkania w Niemczech. Więc pytam jak to dokładnie jest z użytkowaniem swojego auta. ?

@Ari

Dzień dobry, jeśli jest Pan naszym pracownikiem zapraszamy do kontaktu z Pana koordynatorką, która udzieli Panu wszelkich szczegółów. Pozdrawiamy, Zespół Mondi Polska

Kandydat

Polak pracujący w Niemczech i korzystający w tym czasie z samochodu zarejestrowanego w Polsce, musi odprowadzić Kfz-Steuer podotek drogowy. od momentu zamieszkania w Niemczech,.... Nie dotyczy to pracowników sezonowych do 180 dni.. Czy jak to jest dokładnie?

Zostaw merytoryczną opinię o Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o. - Poznań

Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o.