PKP Przewozy Regionalne

Poznań

Opinie o PKP Przewozy Regionalne

Lena

Właśnie czekam kolejny raz na odjazd. Pociąg opóźniony ZNOWU o godzinę. Ja nie wiem, to są jakieś żarty, szybciej i łatwiej czlowiek dojedzie PKS-em albo z buta.. porażka

studentka

Koszmarem stała się jazda na trasie Kostrzyn nad Odrą - Poznań. Korzysta z tych połączeń masa uczniów i studentów. Każdy pociąg jest opóźniony. Nie zdąży się z przesiadką w Rzepinie , bo pociąg się spóźnił.Nie zdąży się na przesiadkę w Krzyżu (25 minut) bo pociąg z Kostrzyna się spóźnił. Dzisiaj bezpośredni pociąg też dotarł do Poznania z prawie godzinnym opóźnieniem. Koszmar!

Marta Tomczuk

Na dworcu Toruń Wschodni kasjerki oszukują pasażerów - o 2 złote reszty mniej wydają niż powinny. Niektórzy pasażerowie się orientują i wracają, inni nie.

Kamil Majewski
@Marta Tomczuk 25.05.2017 08:26

A to podłe żmije. Za oszukiwanie pasażerów powinny wylecieć. Robią negatywny wizerunek firmie.

Dno

Dno

Sined

Nie ma punktualności pociągów.... brak możliwości aby zdarzyć na kolejny pociąg.... Nie starają się aby to poprawić bo od 2 lat się nic nie zmieniło. Trasa Opole- Strzelce Opolskie-Gliwice

pasażer

Owszem trzeba zachować rozsądek. Tory wyremonowane Na Dębcu k. Poznania, ale obecnie czynny jeden tor . Dzisiaj pociąg jadący tym torem zepsuł się i pociągi stały. I gdzie tu mieć rozsądek - syn jechał na egzamin zawodowy i wyjechał wcześniej by zążyć i co ? utknął w Luboniu. Na egzamin moiże na styk zdąży lub spóżni się i pytanie czy go na niego wpuszczą. Na tej trasie pociągi gorzej jeżdżą niż przed remontem - to opinia osoby codziennie dojeżdzającej do pracy. A tak poza tym skoro remonty to czas przejazdu powinien być krótszy, a jedzie się dłużej niż kiedyś - nie tylko na trasie Poznań - Leszno. Do Krakowa z Poznania nie ma żdnego pociągu expresowego jak to było za czasów pkp no i czas przejazdu do Krakowa czy Zakopanego znacznie wydłużył się i połączeń bez przesiadek jest mało, a nie mówiąc, że na przesiadki trzeba po 2 godz. czekać. Nie mówiąc o tym, że na trasie Poznań -Leszno czy Leszno -Poznań w nocy żaden pociąg nie jeżdzi. Taką pkp teraz mamy klika spółek a na pasażerów się nie patrzy wcale.

mir

Ludzie! To jest miejsce na opinie dla PRACOWNIKÓW PKP PR!!! Po co tu wypisujecie opinie o cenach biletów i temperaturze w przedziale ?! To jest forum dla pracowników PKP którzy chcą oceniać swojego pracodawcę !

Ola

Muszę sie poskarżyć na stronę www pr oraz kasy na Warszawie Wschdniej. 20 minut nie wystarczyło na zarejestrowanie się na stronie www przez co człowiek nie zdąży na pociąg. Większość banków wyszarzona oraz przez uposledzony guzik "zatwierdz", który de facto nie działa. Trzeba najpierw sie zarejestrować i dopiero później szukać biletu bo rejestracja z kupnem przerasta stronę. Panie w kasach ani pomóc nie umiały ani nie chciały. Nie polecam i z pewnością przerzuce się na kursy icc

Ptrrk

Ludzie to jest strona na ktorej umieszcza sie opinie na temat PRACODAWCY a nie waszych przezyciach zwiazanych z jazda pociagiem PR. Rece opadaja..

JaGoda

Latem ubieglego roku jechalam z rodzina PR. Upal na dworze i wiadomo jak sie jest ubrany. Ruszylismy i..... Klimatyzacja! Poprosilam konduktora zeby wylaczyl albo chociaz zmniejszyl bo jedziemy z malymi dziecmi a nie mamy ze soba cieplej odziezy zeby zapobiec naglemu ich wychlodzeniu. Odpowiedzial mi ze przeciez nie jest zimno! A nie moze wylaczyc bo inni pasazerowie beda mieli oto pretensje.zgodze sie ze wszystkim sie niedogodzi.Ale dlaczego w takim razie PR nie pomyslaly o pasazerach ktorzy nie moga podrozowac w klimatyzowanych wagonach? No coz,wysiedlismy na nastepnej stacji. Troche czekalismy na powrotny pociag i ku naszemu zadowoleniu nadjechal jakis taki stary elektryczny sklad w ktorym byly otwierane okna,wywietrzniki ktore mozna bylo manualnie w zaleznosci od potrzeby uruchomic i swieze powietrze podczas jazdy bylo zapewnione. Od tamtej pory nie podrozujemy zadnymi pociagami!!!!

Kowalski

Niestety prawda jest ze w PR sie tak dzieje. Co prawda tabor jest coraz nowszy ale jak na ironie zawodny i tak naprawde nie przystosowany do przewozu pasazerow mam na mysli szynobusy. Jest jeden wielki przedzial pasazerski w ktorym nie da sie utrzymac w miare rownej temperatury zarowno latem jak i zima. A do tego jeszcze widzimisie aroganckich kierownikow tychze skladow przechodzi ludzkie pojecie. Bo jak wytlumaczyc fakt wlaczenia klimatyzacji-[ o tym decyduje kierownik] kiedy temperatura na zewnatrz wynosi zaledwie 3 st C i chlodzi intensywnie ze po kilkunastu min. jest zimno a jego jakby to bawilo ze ludzie sie ubieraja we wszystko co maja a on twierdzi ze tak ma byc. Zapewne jemu takie warunki odpowiadaly bo w cieple nie dalby rady pracowac. Pil wode mineralna ale co moglo byc w tej butelce skoro za kazdym razem garsc gumy do zucia bral do ust? Chyba nie dla smaku?

tragedia

Za dzisiejszy kompletny brak przygotowania, planowania, organizacji zastępczej komunikacji ze względu na zerwanie linii trakcyjnej na trasie Chociszew - Łódź oraz aroganckie, niedoinformowane panie konduktorki należy się spółce najgorsza z możliwych ocen. Wszystkim odradzam korzystania z usług transportowych tej spółki. Ludzie czekają od dwóch godzin na śniegu. Tragedia. Porażka.

ada

Podobno całkiem przyzwoicie.

Adrian

Czy ktoś wie ile zarabia maszynista?

Weronika

Codziennie dojezdam rano do pracy do Poznania jak i wracam wieczorem. Rano jade pociągiem regionalnym opóźniony, wieczorem wracam opóźniony. I tak w dzień w dzień. Rozumiem opóźniony pociąg, ale nie codziennie! I ciągle spóźniają się tylko przewozy regionalne! Zróbcie coś z tym, albo jak nie pasują godziny odjazdu albo przyjazdu pociągu to je zmieńcie. To jest niedorzeczne żeby tak bylo.

Szkoda gadac

Szkoda gadać dzień w dzień pociąg spóźnia si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] 10 minut obsługa to katastrofa gościu z budki nie potrafi wymowic nazwy stacji sam pociąg też wymaga naprawy od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] 50 lat jedziesz w zimę okno się otwiera -20 w całym pociągu a konduktor ma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na ogrzewanie tapicerka aż się prosi o wymianę czy to jest jakieś nieporozumienie???

ws

Hej, a wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Podobno są jakieś premie do podstawy.

podroznik

Dzisiaj biegłem na ostatnią chwilę do pociągu. Konduktor nic nie zrobił żeby zatrzymać pociąg co za chamstwo i jeszcze ręce rozłożył. Nigdy więcej nie skorzystam z usług tego przewoźnika.

Porużujący
@podroznik 14.08.2016 15:20

Trzeba było przyjść na czas. Jak by miał czekać na każdą spóźnialską siero-ę to nigdy by nie odjechał. Ja mam dobrą opinię o kolej. Trzeba trochę rozsądku zachować.

Jan
@podroznik 14.08.2016 15:20

Gdyby czekał na każdego spóźnionego,to byłyby opóźnienia na kolejnych przystankach i też byłyby skargi.

Ewa

Ja jestem bardzo zadowolona z usług PKP . Skorzystałam pierwszy raz i zrobię to ponownie.

xxx

Uważam, że to podła firma! Nakładają kary za brak biletu mimo, że na peronie nie ma ani słowa o tym, że trzeba wsiąść do pierwszego peronu zgłosić chęć kupna biletu. Jeszcze 2 lata temu konduktora nie trzeba było szukać. Jak przychodził to bez problemu kupowało się bilet. To smutne i podłe, że pasażer jest traktowany jako potencjalny oszust. Powinni zainwestować w automaty z biletami na stacjach gdzie nie ma kas, a nie łatać dziury w swoim budżecie w taki podły sposób. Pozdrawiam serdecznie konduktora-służbistę z pociągu relacji Poznań Łódź Kaliska.

Zdegustowany

Poznań Główny - Szklarska 6:43 Wbiegam do pociągu i od razu szukam konduktora w celu dokupienia dalszej podróży do biletu przewozy wlkp. Znalazłem i proszę o bilet. Na to kobieta: "a kas nie było" Prostactwo i brak poszanowania. Kiedy pracownicy PR zrozumieją, że klient w tej branży jest ważny?

Pasażer

Najgorsza obsługa w kasie w Gnieżnie panie opryskliwe pracują jak w czasach PRL

wojtek

w dniu dzisiejszym skorzystałem z usługi PR i był to ostatni dzień korzystania z tej popapranej firmy . W kasie biletowej łódź kaliska uzyskałem informacje ( b. długa kolejka) iż mogę zakupić bilet bez opłat u konduktora , zgłosiłem fakt braku biletu przed odjazdem pociągu jak baran konduktor stał na peronie i gupi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie powiedział mi iż mam dokonać opłaty za wypisanie biletu cho [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] go wydrukował , na me zapytanie dlaczego mam ponosić dodatkową opłatę spotkałem się z wyjątkowo chamskimi komentarzami ze strony pseudo konduktora , nadmienię iż pociąg ten jechał do stacji ostrów wlkp. z łodzi kaliskiej o godz 20.41 w dniu 28,07, życze samych sukcesów firmie PR pracując z takimi chamami i baranami nasz człowiek świadczy o nas pozdrawiam były pasażer

Walczak

Mam bardzo dobrą opinię o PR. Pełna kultura i profesjonalizm.

Mrówa

Śmieszne! Śmiechu warte przewozy regionalne... Każą płacić za bilet kredytowany na pociąg, który spóźnił się 10 GODZIN! Jednym uwzględniają reklamację, a drugim nie! Chamstwo i złodziejstwo! Media się tym zainteresują...

ax

1KWIECIEŃ STRAJK GENERALNY trzeba wyznaczyc date STRAJKU GENERALNEGO w moim PANSTWIE by doprowadzic do rezygnacji premiera z tej funkcji ktora mu powierzyllismy PLAKAC sie chce co sie dzieje na NASZEJ rodowitej ziemi WYJDZIEMY NA ULICE czas na zmiany nie mozemy przejsc bez tego obojetnie to swiadczy o NAS samych TO NASZ OBOWIAZEK DLA NASZEJ OJCZYZNY DLA NASZEGO POKOLENIA 1 KWIECIEŃ -STRAJK GENERALNY W PANSTWIE POLSKIM wklejajcie,informujcie JEDNOCZMY SIE WPISUJCIE MIEJSCOWOSCI

zbyszek

Poprawiło sie na dworcu torun miasto. juz nie ma agent tylko jest mila i dobra obsluga. Brawo dla Przewozow Regionalnych za reakcję. Grudziądz miastem bez tlk, interregio a na domiar zlego jest jeszcze Arriva rp

zbyszek

Hamstwo babsztyla z dworca Torun Miasto agent nie zna granic, zle bilety sprzedaja np do Lodź Zabieniec jak sie mowi do kaliskiej i nie wymieniaja potem biletu i kaza jechac na gape ze pewnie nie sprawdza

kriss

ja mam bardzo dobraa opinie, mila obsluga pociagow , atrakcyjne oferty, chetnue podjal bym prace dla pkp pr

Zostaw opinię o PKP Przewozy Regionalne - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKP Przewozy Regionalne