Codibly Sp. Z o.o. Sp. K.

Kraków

Opinie o Codibly Sp. Z o.o. Sp. K.

dżej

Cześć, jestem pracownikiem Codibly. Firma obecnie bardzo się rozwija, mamy fajne i ciekawe projekty, mamy stworzony system rozwoju który naprawdę działa, mamy zgrany zespół (chyba największa wartość), widełki przedstawiane na stronie www są zgodne z prawdą. W perspektywie międzynarodowe konferencje które na pewno jeszcze bardziej popchną nas do przodu. Jedyne na co można narzekać to ze mamy naprawdę dużo pracy!;-)

Dominika
użytkownik zarejestrowany

A jak wyglądają teraz oferowane warunki zatrudnienia? Część waszych opinii jest pozytywna, część z Was z mniejszym entuzjazmem wypowiada się o Codibly Sp. Z o.o. Sp. K. Może, ktoś z obecnych pracowników mógłby przedstawić krótko aktualną sytuację w firmie. Może zmieniło się coś, ważnego z perspektywy pracownika?

godzilla
użytkownik zarejestrowany

@ Ja - przybliz prosze o jakiej manipulacji jest tutaj mowa? obiecują co innego czy coś kręcą ?????

COOO

Wiem, ze ciezko porownywac korpo do malej firmy, ale takie stawki to nic dziwnego w Nokii dla magistra inzyniera, ktory dostaje pierwsza umowe po stazu... Nie jestem z konkurencji, ale pisal do mnie ktos z tej firmy na linkedinie, ale jak zobaczylem, ze ktos z 4letnim doswiadczeniem sie zachwyca 3500 na reke to mi sie slabo zrobilo... Nie znam firmy, ktora placi az tak zle, a pracowalem u dwoch typowych Januszow Biznesu.

COOO

Ludzie, 3500 na reke to duzo? W Krakowie? I napisal to ktos z 4 letnim doswiadczeniem? Nokia potrafi dac 4500 ludziom prosto po studiach...

Zostaw opinię o Codibly Sp. Z o.o. Sp. K. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Codibly Sp. Z o.o. Sp. K.