Codibly Sp. Z o.o. Sp. K.

Kraków

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 56 ocen.

Opinie o Codibly Sp. Z o.o. Sp. K.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Codibly Sp. Z o.o. Sp. K.

dżej

Cześć, jestem pracownikiem Codibly. Firma obecnie bardzo się rozwija, mamy fajne i ciekawe projekty, mamy stworzony system rozwoju który naprawdę działa, mamy zgrany zespół (chyba największa wartość), widełki przedstawiane na stronie www są zgodne z prawdą. W perspektywie międzynarodowe konferencje które na pewno jeszcze bardziej popchną nas do przodu. Jedyne na co można narzekać to ze mamy naprawdę dużo pracy!;-)

Dominika
użytkownik zarejestrowany

A jak wyglądają teraz oferowane warunki zatrudnienia? Część waszych opinii jest pozytywna, część z Was z mniejszym entuzjazmem wypowiada się o Codibly Sp. Z o.o. Sp. K. Może, ktoś z obecnych pracowników mógłby przedstawić krótko aktualną sytuację w firmie. Może zmieniło się coś, ważnego z perspektywy pracownika?

godzilla
użytkownik zarejestrowany

@ Ja - przybliz prosze o jakiej manipulacji jest tutaj mowa? obiecują co innego czy coś kręcą ?????

anonim
użytkownik zarejestrowany

(usunięte przez administratora)

COOO

Wiem, ze ciezko porownywac korpo do malej firmy, ale takie stawki to nic dziwnego w Nokii dla magistra inzyniera, ktory dostaje pierwsza umowe po stazu... Nie jestem z konkurencji, ale pisal do mnie ktos z tej firmy na linkedinie, ale jak zobaczylem, ze ktos z 4letnim doswiadczeniem sie zachwyca 3500 na reke to mi sie slabo zrobilo... Nie znam firmy, ktora placi az tak zle, a pracowalem u dwoch typowych Januszow Biznesu.

COOO

Ludzie, 3500 na reke to duzo? W Krakowie? I napisal to ktos z 4 letnim doswiadczeniem? Nokia potrafi dac 4500 ludziom prosto po studiach...

Zostaw opinię o Codibly Sp. Z o.o. Sp. K. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Codibly Sp. Z o.o. Sp. K.