Opinie o Codibly Sp. Z o.o. Sp. K. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Codibly Sp. Z o.o. Sp. K.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Codibly Sp. Z o.o. Sp. K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Codibly Sp. Z o.o. Sp. K. w Kraków

marik1234

Pracowałem tutaj kilka miesięcy, więcej nie wytrzymałem. Może trafiłem na zły okres w firmie. Generalnie na start zostałem wrzucony w kilka projektów na raz, od razu oczekiwano ode mnie wyników tak jak byłbym już wdrożonym pracownikiem. Czułem sporą presje od zwierzchników. Uznałem ze nie warto się starać dla firmy, która nawet nie dała żadnej przestrzeni na wdrożenie i poznanie ich stylu pracy. Oczywiście z racji presji czasu brak miejsca na samorozwój i jakąkolwiek kreatywność. Może ktoś trafi w lepszy czas, ja nie polecam.

Dorota
@marik1234

Może chociaż pensja była adekwatna do obowiązków? Jak to oceniasz? I czy chociaż można było pracować zdalnie?

@4C

Może byśmy mogli Państwu pomóc prowadząc odpowiednie szkolenia

Iza
@@4C

Ale komu pomóc tym szkoleniem? O co chodzi?

Programista Java/kotlin

Jest szansa, są ściśle i jasno określone warunki awansu. Są wyznaczane cele i każdy kto je realizuje przechodzi przez kolejne szczebelki. Kierunek rozwoju jest dowolny, podobnie z awansem. Dodam jeszcze, że nowe osoby nie dostają więcej dlatego że są nowe – jeśli widełki się przesuwają ze względu na warunki rynkowe, to wszyscy obecni pracownicy również dostają "automatyczną" podwyżkę.

Marzena
@Programista Java/kotlin

A możesz te szczeble przedstawić liczbowo by dac taki obraz jak to wygląda? Będę wdzięczna :)

Czy pracodawca Codibly Sp. Z o.o. Sp. K. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

test

nie, a o co chodzi?

Hanna
@test

motywacja - premia, podwyżka, benefity, mówi Ci to coś? :)

Marzena
@test

A ty jesteś pracownikiem? Jak tak to jak oceniasz w firmie atmosferę?

Dostałem do zrobienia zadanie kwalifikacyjne (sądząc po czasie od wysłania apki do otrzymania zadania - z automatu). Zadanie zrobiłem, odesłałem. Po odesłaniu zapytałem gościa (był podany przy zadaniu jako do spraw technicznych), kiedy mogę się spodziewać oceny - komentarza do zadania. Odpowiedzi nie było. To samo pytanie zadałem po tygodniu. Odpowiedź przyszła, standardowy formularz że fajnie, ale jednak mi dziękują. Jest to jedyna firma, od której nie dostałem oceny zadania kwalifikacyjnego. Zawsze był feedback, dosłownie- zawsze.

Czy tak samo olewacko traktują klientów?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Rezza

Niesłowny dział HR-u, nie wraca z obiecanym feedbackiem, nie odpowiada na wiadomości - brak kompetencji i profesjonalizmu. Nie polecam tracić czasu!

Pracownik HR
@Rezza

Dzień dobry! W dziale HR podejmujemy wszelkich starań, by proces rekrutacyjny dla kandydata był pozytywnym doświadczeniem i nie tylko zapewniamy feedback, ale również pytamy o informację w drugą stronę. 9/10 kandydatów poleca nasz proces rekrutacyjny, nie mniej każdemu zdarzają się błędy i jeśli podczas procesu odczuł Pan/Pani jakikolwiek dyskomfort bardzo przepraszamy i prosimy o mail "hr@codibly.com" w celu wyjaśnienia sytuacji.

Pracownik HR

Dzień dobry! W Codibly mamy zarówno projekty end-to-end jak i projekty outsourcingowe. Poprzez projekty end-to-end rozumiemy działania wykonywane od początku do końca na potrzeby Klienta i w odpowiedzi na jego wymagania biznesowe. Są realizowane w pełni przez nas zespół, który może również współpracować np. z ludźmi od Klienta bądź też innymi dostawcami (np. usług mobilnych).Wśród najczęstszych branż nieustająco dominuje energy & utilities, fintech, z naciskiem insurance, czy systemy healthcare. Z kolei przez projekty outsourcingowe rozumiemy sytuację, w której nasz zespół bądź developer dołącza do większego zespołu klienta i jest jego częścią. Odpowiadamy tylko za wybrany fragment działań projektowych / produktowych. Wśród obecnych obszarów znajdują się tematy: rządowe, infrastrukturalne, security, FMCG, clean-tech i energetyka. Aktualnie prowadzimy aktywną rekrutację zarówno do projektów end-to-end, jak i outsourcingowych. Obecnie kandydaci w procesie rekrutacji od samego początku procesu są informowani o jakim typie współpracy rozmawiamy. Równocześnie jeśli kandydat nie ma konkretnych preferencji mogą zdarzyć się sytuacje, w których równolegle będziemy rozmawiać o wszystkich potencjalnych możliwościach. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu z działem HR po więcej informacji: hr@codibly.com.

Kosmonauta

Nie wiem czemu ale w firmie panuje takie jakieś dziwne poczucie że trxeba pracować po godzinach, taki jakiś wyścig szczurów się zrobił

Artur
@Kosmonauta

Też bierzesz w tym udział, czy odpuściłeś? Jeśli to drugie, to czujesz się jakoś inaczej traktowany przez to? ;)

expracownik

Potwierdzam opinie innych o fatalnych projektach outsourcingowych, obecnie jest duża rotacja - sporo nowych osób odchodzi w przeciągu pół roku. Jeśli ktoś szuka firmy z ciekawymi projektami i liczy na rozwój to nie polecam

Czy w Codibly Sp. Z o.o. Sp. K. pracuje się na open space?

tak i brakuje salek na Calle

Mania

również potwierdzenie z mojej strony o dużej ilości projektów outsourcing. mydlą oczy o projektach robionych wewnętrznie a jak tylko ktoś się nie złapie to wypychają

Janusz biznesu

Potwierdzam opinię z końca lutego - Codibly outsource’uje ludzi i tym się zajmuje intensywnie na pewno od marca 2020, a wcześniej to nie wiem, nie śledziłem. Innymi słowy: pseudo-software house zajmujący sie IT contractingiem.

Wujek dobra rada

Niekompetentna "kadra menadżerska", HR to jeden wielki niestabilny emocjonalnie żart. Dział marketingu zamiast wspomóc sprzedaż adoptuje rodzinę pszczół (nie żart). A ponad tym wszystkim Wielka Strategia Firmy czyli jak najwięcej osób reszta się nie liczy. Brak rozwojowych projektów = brak szans na rozwój, nie miejcie wątpliwości

@Wujek dobra rada

Cześć, wspomniałeś o braku szans na rozwój.. A jak to wygląda jeśli chodzi o kwestię awansu w Codibly? Czy rozwój zawodowy jest możliwy? Jak można sobie wypracować wyższe stanowisko w firmie? Czy jest to trudne?

kandydat

MArnują tylko czas na rozmowy, pozniej zero kontaktu...kolejna janusz firma

@kandydat

Mogłabym przy okazji dopytać jak wyglądała rozmowa o pracę w Codibly? Jakie obszary na niej poruszano i o co Cię pytano? Czy była to luźniejsza rozmowa czy raczej weryfikująca umiejętności kandydata? O jakie stanowisko się ubiegałeś?

Adamant

Czy Codibly ma coś wspólnego z firmą EQTek? Nie wiem dlaczego pojawiają się w wynikach wyszukiwania dla EQTek...

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Pracowniczka

Ja dostałam umowę tydzień przed rozpoczęciem pracy :)

@Pracowniczka

Na jaki okres czasu jest ta pierwsza umowa w Codibly? :) I kiedy można liczyć na umowę o pracę na czas nieokreślony? :D

Anna Motak

Bardzo rzetelna firma, zespół kreatywnych ludzi, którzy znaleźli rozwiązania usprawniające naszą pracę w firmie. Bardzo sprawny kontakt z właścicielem. :)

Krzysztof

Witam wszystkich :) Jakiś czas temu pracowałem dla Codibly, i naprawdę byłem bardzo zadowolony z tego jak podchodzili do nowo przyjętego pracownika i jak byłem traktowany w zespole, ale o tym zaraz. Może zacznę od początku czyli od samego procesu rekrutacji, który naprawdę trwał szybko czyli wysłałem CV do HR w kolejnym dniu odezwała się do mnie Pani Magda która przeprowadziła ze mną wstępną rozmowę która była szybka i merytoryczna tak samo w języku ang. Kolejnego dnia zostałem już zaproszony na rozmowę techniczną do siedziby firmy, rozmowa którą prowadziła Pani Magda i Pan Dawid przebiegała profesjonalnie i dosyć szybko dostałem kilka pytań miękkich jak i technicznych po czym porozmawialiśmy sobie jeszcze chwile i dostałem informację, że odpowiedz otrzymam w przeciągu 3 dni i w takim odstępie czasu otrzymałem odpowiedź która była pozytywna. Czytając opinie na Internecie chciałem sam się przekonać czy naprawdę tak, źle jest w tej firmie dodam, że nigdy nie sugeruje się komentarzami bo sam jako dorosły człowiek potrafię wyrazić swoje zdanie dlatego pomimo tylu złych opinii postanowiłem, że będę chciał podjąć współprace z Codibly. Przejdę teraz do 1 dnia w pracy, i tutaj obrazu zaznaczę, że bardzo ciepło i pozytywnie zostałem przyjęty do tego CEO firmy Pan Bartosz zorganizował spotkanie na którym osobiście mnie przedstawił całemu zespołowi co było bardzo miłe i mogłem od razu poznać kto czym się w firmie zajmuje. Do tego wdrażał mnie do projektu Pan Dawid który jako leader zespołu jest świetny w tym co robi umie przekazywać wiedzę w sposób koleżeński i do tego profesjonalny w jednym naprawdę wiedzę jaką udało mi się przyswoić owocuje do dnia dzisiejszego, pozostali członkowie zespołu również bardzo byli pomocni i chętnie pomagali. Na spotkaniach zespołowych nigdy nie czułem się gorszy od kogoś kto dłużej pracuje bo byłem częścią zespołu i na każdym spotkaniu również wyrażałem swoje zdanie które zespół akceptował więc atmosfera była w tej firmie naprawdę bardzo dobra i rodzinna. W przerwach między pracą znalazł się czas na wspólną grę w piłkarzyki czy ping pong więc nie było sztywnej pracy 8h przy biurku. Imprezy które co jakiś czas organizowała firma były bardzo fajne naprawdę jedzenie i picia na imprezach nigdy nie brakowało. Przechodząc do meritum firmę jak najbardziej polecam i życzę samych sukcesów, pamiętajcie nie sugerujcie się nigdy opiniami z gowork'a lepiej jak sami pójdziecie i ocenicie czy naprawdę tak jest czy nie, opinie negatywną nie problem napisać bo każdy w sieci myśli, że jest anonimowy. Ja jak miałem problemy z czymkolwiek w firmie mówiłem to na spotkaniach bo od tego one są. Pozdrawiam i życzę miłego dnia wszystkim :)

byly pracownik

uwaga bardzo duzo projektow body leasing`owych mimo, że firma przedstawia siebie jako software house. Na rozmowie rekrutacyjnej zostalem zapewniony, ze ide do projektu in-house`owego...

Rekruter
@byly pracownik

Dzień dobry - dziękujemy za wiadomość. W Codibly zdecydowana większość projektów to projekty end-to-end, natomiast biorąc pod uwagę rozwój organizacji od kilku miesięcy realizujemy także projekty team leasingowe. Obecnie, we wszystkich procesach rekrutacyjnych prezentujemy całe spektrum naszych działań, wraz z ich specyfiką.

Jakie to są te okresowe szkolenia?

Czy w firmie Codibly Sp. Z o.o. Sp. K. są regularne szkolenia pracownicze?

Rekruter

Nasza firma oferuje dla każdego stały budżet szkoleniowy, dostępny po okresie wdrożenia. Ponadto, pracownicy mogą korzystać z różnego rodzaju okresowych szkoleń, organizowanych przez firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Codibly Sp. Z o.o. Sp. K. - Kraków

• Jak się pracuje w Codibly Sp. Z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Codibly Sp. Z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Codibly Sp. Z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Codibly Sp. Z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Codibly Sp. Z o.o. Sp. K. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Codibly Sp. Z o.o. Sp. K.
  • Kamienna 43
    31-403 Kraków

Codibly Sp. Z o.o. Sp. K.