Ridex-Dekoracja Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Ridex-Dekoracja Sp. z o.o.

krawiec kraje jak mu staje

Pracowałam tam kilka lat. Obecnie stwierdzam, że każdy dzień przepracowany dla Pani Kingi, Pani Barbary lub jak ją teraz nazywają to był dzień stracony. Czy przeszła już z etapu masz 5 punktów na lepsze zarobki? Bo ciągle się słyszało, że już niedługo już za chwilę itp.. SZKODA ŻYCIA NA TĘ FIRMĘ. A jak udało się 25 lecie - byłych pracowników się nie zaprasza? To tyko o Was świadczy! A synuś do końca rozpindoli tę firemkę. Ma pojęcie o pracy jak mamusia o rodzicielstwie. Tak Stefanku mamusia musi zostać dłużej w pracy. Ale mamo dzisiaj jest NIEDZIELA :)

Project

Potwierdzam, niestety żałosne zarządzanie, właściwie jego brak. Mamuśka Prezesowa do wszystkiego się wtrąca, synusiowi robi pranie mózgu. Każdy mówi co innego, zdanie zmienuają co 3 minuty. Zarobki słabe, szacunku dla pracownika zero. Ale na zewbątrz, to jesteśmy jedną rodziną, fałszywy uśmiech na ustach i zagarnianie śmieci pod dywan. Koszmar

tomasz machowina

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej nigdy czegoś takiego nie przeżyłem wielkie upokorzenie ze strony synusia wielkiego prezesa. prosze was nie przekraczajcie progów tej firmy. jedno wielkie chamstwo ten blondynek nigdy w zyciu do niczego nie doszedł a panoszy sie jak nie wiedomo co masaskra. powiem cos jeszcze 5 minut po rozmowie z nimi wpadłem pod naczepe tira rowerem ze zdenerwowania nigdy tego nie zapomne

swaczka

Pracowałam tam kilka lat i niestety są to lata stracone! Najpierw Pani Dyrektor, potem Pani Prezes a na końcu młody synuś Wielki Prezes! Jeden mądrzejszy od drugiego - wszyscy się uśmiechamy i na RIDEX za....amy! Obiecanki o pensjach, podwyżkach (tylko zakresu obowiązków ;-( ) a kończy się na... nooo 5 punktów pani J..... ŻAŁOSNA FIRMA! Nie polecam nikomu!

Zostaw opinię o Ridex-Dekoracja Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ridex-Dekoracja Sp. z o.o.