Seo4.Net

Opinie o Seo4.Net

KarolWojcik

Współpracę oceniam bardzo pozytywnie, ponieważ nauczyłem się wielu przydatnych rzeczy o SEO, które zostały mi przedstawione w sposób rzeczowy i konkretny. Staram się stale rozwijać w dziedzinie SEO jak i w tworzeniu stron internetowych, dlatego chętnie korzystam ze wszystkich cennych informacji nabytych podczas stażu w firmie SEO4.

Er
@KarolWojcik 16.02.2016 14:20

Panie co z Ciebie za seowiec jak profilu firmy nie potrafisz dobrze rozkminić? http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,872840 Nie ma za co :)

Zostaw opinię o Seo4.Net - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Seo4.Net