Opinie o Karcher Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Karcher Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Karcher Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karcher Sp. z o.o. w Kraków

Zwykly

Firma Jake marka jest dobrze kojarzona na rynku z powodu dobry ch produktów. Wewnatrz jest biurokratyczna I hierarchiczna, nie ma nic wspolnego z nowoczesnym podejsciem do zarzadzania iludzi. Zarzad. Tutaj nie mam dobrej opini. Brak szacunku do ludzi starszych, slabszych, ekspertow. Roznorodnosc to problem. Najlepiej aby wszyscy przytakiwali dream teamowi he plus zarzad I sie nie wychylali.Folwarczne zarzadzanie. Nepotyzm, najblizsza rodzina zatrudniona. Hr. Tutaj to juz cele sie komus pomieszaly skrajnie. Zastraszanie, karanie, nagany I zwalniania bez planow naprawczych, nawet bez wyraznej winy.funkcja wsparcia pracownikow nie istnieje. Ludzie ląduje na terapiach, oddzialach. Benefity znikaja w oczach. Co ciekawe jest Luxmed, ale psychiatra w pakiecie zniknal. Kiedys bym polecil, teraz odradzam, chyba ze ktos nie ma zadnych wartosci.

nieKłamciejuż
@Mamba

Oczywiście opinia frustrata, którą polubiło 34 osoby i nikt nie zrobił innej reakcji. Mowi się ze na 10 zadowolonych może jeden pojdzie opisać milosć do firmy w sieci, jednak z 8/10 niezadowlonych, 6 pójdzie wylać żal. Nie bez powodu są tu takie opinie. Oczywiście ze sużbiści, rodzina i dobrze opacani managerowie, którzy pracują jak żołnierze, będą zaprzeczać tym opiniom zwłaszcza jeśli tyczą one ich pracy osobistej....a w HR powinno sie być człowiekiem bo jest się tam dla ludzi a nie machiną bez własnego zdania.

Nela Nowy wpis

Hej, pokazała mi się na stronie oferta pracy dla przedstawiciela handlowego z opcja pracy w 100% remote na pełnym etacie. Niestety nie wskazują wprost na to jakie ewentualne umowy mogą przysługiwać. Należy się spodziewać B2B czy raczej tej o pracę?

Zwykly

Zszokowany
@Zwykly

Czytam z przerażeniem opinie i jestem w szoku. Byłem zainteresowany ofertą pracy w Karcher Sp. z o.o. ale już nie jestem. Wiele problemów się powiela w opiniach pracowników co utwierdza mnie w przekonaniu, że jest to bardzo toksyczne miejsce pracy. W obecnych czasach firmy dbają o pracownika, już nie tylko o rozwój zawodowy ale i o dobrostan pracownika. Pracownicy w tej firmie to chyba mają piekło na ziemi, ja nie zaaplikuję ale współczuję tym, którzy tam pracują.

Mamba
@Zszokowany

Zalecam rozwagę w braniu tych opinii serio. Piszą je przeważnie byli pracownicy. Atmosfera w pracy jest super! Obiady w kantynie smaczne, a w wolnej chwili można pograć w ping-ponga. W dziale gdzie szefem jest pan D - pracę polecam każdemu. Nie słuchajcie wpisów frustratów. Kierownicy tutaj mają wieloletnie doświadczenie, poświęcają sporo czasu na utrzymanie "dobrej atmosfery" w swoich zespołach. Doskonała komunikacja z podwładnymi, szybka profesjonalna reakcja na różne kryzysy (w handlu zawsze występują) to wizytówka tej firmy. Z informacji od kolegów wiem, że na wybrzeżu jest nawet jeszcze lepiej.

@Mamba

Zgadzam się. Te opinie piszą chyba osoby, które nie ogarniają wlasnej rzeczywistosci i niestety z takich czy innych przyczyn musiały opuścić firmę. Kary, nagany- jesli sa to najwyzsza pora. Niektórzy myslą, że czy sie stoi czy sie lezy kasa sie nalezy. W koncu ktos zaczal wyciagac konsekwencje od nierobów i lawirantów. Faktycznie firma jest mocno biurokratyczna i hierarchiczna i to jest jedyna prawdziwa informacja z tego wpisu. Pakiet benefitów standardowy : tj luxmed, multisport, ubezpieczenie na zycie, szkolenia itd. Ponad standard oceniam dofinansowanie do obiadów. Moi znajomi nie maja takiego benefitu w pracy. Poza tym firma płaci naprawdę bardzo dobrze. Ilosc dodatkowych premii poza wypłata jest równiez ponad to co mozna znalezc w innych firmach, dlatego nie zmienilem pracy od 15 lat. I większosc ludzi ma tutaj taki staz lub wiekszy. Czemu nie odchodzą? Jak komus tak zle, to zachecam poszukać innego miejsca pracy i sprawdzic czy faktycznie jest tu tak beznadziejnie.

Ktoś
@Mamba

Opinie, które tutaj się znalazły są umieszczane w głównej mierze przez pracowników a nie byłych pracowników, bo ci drudzy już dawno cieszą się ze zmiany pracodawcy i nie wracają do koszmaru, który im zgotowaliście w ostatnim czasie. Widać tu pogardliwy stosunek pracodawcy wobec byłych pracowników, wyrażany przez osoby, które w nieudolny sposób próbują na tym serwisie ratować wizerunek pracodawcy. Jest to świadectwo tego, jak faktycznie traktuje się pracowników w tej firmie i jaka w rzeczywistości panuje w niej atmosfera. Rozbawił mnie przykład "w wolnej chwili można pograć w ping-ponga", można było bo stół był własnością pracownika, który przyniósł go do firmy, i z niechęcią zgodzono się, aby po godzinach pracy (to był warunek) można było zostać, na korytarzu rozłożyć stół i zagrać. Puste słowa się nie obronią, fakty są takie, że pracownicy tutaj wyrażają swoje niezadowolenie z panującej obecnie sytuacji w firmie, pamiętają jak jeszcze niedawno w firmie było a wyrzucenie ich i zatrudnienie nowych nic nie da, bo ci nowi szybko zorientują się, gdzie się znaleźli.

SiostraWujka
@Zwykly

No cóż zgadzam się w 100 % i podpisuję pod tą opinią i nie dziwie się dlaczego az 30 osób zgadza się z tym stwierdzeniem. Nowy HR ? żle się dzieje w tej firmie....ludzie umyjcie w końcu oczy...pracownicy to konie pociągowe, ludziom się nie chce do pracy chodzić, zmiany, które miały przyniesc nowy powiew, cóż nie wiem jak się bada kompetencje managerów podczas rekrutacji....

Realista

Co za bzdury!!! Nie chodzi o żadnych leni, bo za poprzedniego dyrektora wyniki były spektakularne, a obecnie jest kicha. To chyba samo temu przeczy! Chodzi o zwykłe nagonki i robienie miejsc dla swoich koleżków. Osoby, które świetnie sprawdzały się na swoich stanowiskach, kształciły wiele lat pod kontem swoich obowiązków, uczyły innych są z dnia na dzień przerzucane na inne stanowiska, niejednokrotnie degradowane, a w to miejsce przyjmuje się ludzi z zewnątrz, bo koleżka managera już drepta nóżkami aby go wcisnąć po znajomości.

nieKłamciejuż Nowy wpis
@Mamba

Widzę w ofercie dla specjalisty ds. e-commerce, że wymagane jest wyksztalcenie wyższe. Kierunek nie ma kompletnie znaczenia? Do tego jeszcze zastanawia mnie ta praca zdalna, piszą ze 10 dni w miesiącu jest dostępnych. Jeśli weźmiesz jednym ciągiem ze dwa tygodnie z rzędu to nie ma z tym problemu?

Pracownik Nowy wpis

10 dni pracy zdalnej to prawda, czy wybranie ich ciągiem jest możliwe? Pewnie tak, sam nigdy takiej potrzeby nie miałem.

Zofia Nowy wpis

To nie brzmi jak potrzeba a jakiś wyjazd z praca na kolanach może? :D teraz jak tak patrzę na benefity specjalisty ds. projektów e-commerce to nie piszą niczego o gruszy jednak. Będzie ona wprowadzana?

Zuźka

Czy jest tu może ktoś kto pracował jako specjalista ds. sprzedaży BSC? Mam przed sobą ofertę z takiego portalu. piszą, że wymaga się minimum 4 lat doświadczenia, wyksztalcenia technicznego i tym podobnych. od jakiej podstawy się zaczyna przy takich wymogach?

Czy kandydat na stanowisko Technik Serwisu Warsztatowego w firmie Karcher Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Nadzieja

No niestety to prawda że kierownicy serwisu nie posiadają wystarczających kompetencji co do organizacji i tworzenia ZESPOŁÓW. Kłamanie i manipulacja na porządku dziennym, zastanawia mnie jedno czy i co ćwierkają te ptaszki dyrektorowi ? Czy dyrektor ma w ogóle wiedzę na temat atmosfery i z czego ta atmosfera wynika ? A to że serwis się toczy to nie zasługa kadry tylko doświadczonych i wieloletnich pracowników serwisu których za chwile nie będzie. Ale jak ktoś ufa temu co słyszy a nie widzi to tak jest

Emilia

Hejka, jeszcze nikt o tym teraz nie wspominał więc pozwolę sobie wtrącić, że jest oferta stażowa do działu e-commerce. myślę, że się na nią zgłoszę. Powiedzcie mi czy warto? czy po zakończeniu zazwyczaj zatrudniają?

Księgowych nieczęsto szukają? Nie widzę by pisano w komentarzach ostatnio o tym stanowisku a wiem, że specjalista ds. księgowości jest poszukiwany. chce wysłać CV. jest tu więc może ktoś z działu? Atmosfera jest dla mnie istotna, zastanawiam się także ile mogą wynosić średnie zarobki?

Czy w Karcher Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Do teraz wątpliwości względem tamtych nadgodzin nie zostały rozwiane? Na których stanowiskach występuje cos w formie elastycznego czasu pracy? w tym momencie poszukiwany jest regionalny dyspozytor serwisu, dlatego się nad tym zastanawiam. Czy ktoś teraz się zatrudnia może? jakie przypadają średnie widełki?

Widzę, że ktoś już pisał kiedyś o tym ze były nabory na technika serwisu, pytanie tylko o jaką miejscowość wtedy chodziło? Ja widziałem, że na mobilny jest potrzebny gdzieś na Poznań. Czy w tym przypadku nie ma opcji na nadgodziny? Widzę, że są stale od 8 do 16. Można w razie czego cos więcej sobie dorobić?

ciekawski

kiedy firma płaci wynagrodzenia - na koniec m-ca czy 10-go?

@ciekawski

Pod koniec miesiąca.

Urszula

Prądnik Biały jest wspaniały ;) Chcę kandydować na stanowisko Młodszy Specjalista Biura Obsługi Klienta i mam pytanie do Was o tę opcję dofinansowania studiów przez firmę. Jakie kierunki firma akceptuje i jaki jest % takiegoż dofinansowania? 10 dni w miesiącu zdalnie oznacza, że sprzęt służbowy można zabierać do domu?

Strażnik straznikow

Pierwsze słyszę, żeby nasza firma komukolwiek nie wypłaciła czegoś, co wdg regulaminu mu się należy. Wiec ten wpis mocno mija się z prawdą!

Regulaminowy
@Strażnik straznikow

To jak sie odniesiesz, ze według regulaminu nalezy się prawidłowe rozliczanie wynagrodzeń, a te sa naliczane ostatnio zle i dużo osob w firmie sie skarży. Co zreszta tu ktos pisał wcześniej, ale oczywiscie usuneli post. (usunięte przez administratora)

Obecnie Karcher Sp. z o.o. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako technik serwisu. Na Pracuj.pl dodano ogłoszenie 29 lipca.

Ada

Czy będzie może po wakacjach nabór do Biura Obsługi Klienta? Jak się konkretnie tam pracuje, wliczając w to zarobki, benefity, atmosferę i możliwości awansowania? Czytałam tu, że z benefitów jest standardowa trójca, ale czy także dla pracowników BOK-u? :3

Smutny

Pow inna swiecic przykladem komunikacji I byc wsparciem a Nie palac zloscia do ludzi. To wszystko przeklada sie na brak motywacji I rozczarowanie miejscrm pracy. W hr niczego Nie idzie zalatwic pomimo masy zatrudnuonych pracownikow. Szkoda ze tam gdzie sa potrzebni pracownicy Ich Nie ma jak w sprzedazy. Po co tyle bezsensownych szkolen, Nie ma czasu pracowac, nawet Nikt ich Nie ocenia, pieniadze wydawane na potege, to sie Nazywa gospodarnosc. Latwo zniszczyc atmosfere pracy I kulture budowana Latami, zapominajac ze brak motywacji towny jest wynikowi finans

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Karcher Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 14 lutego na Pracuj.pl.

Poznanniak

Jak się pracuje w Poznaniu w odziale na czym polega serwisu?czy praca jest ciężka?

Jony

Ile mozna zarobic jako pracownik serwisu czy magzynu na czym lolega praca?jakie są godziny pracy?

Dominika
@Jony

hej, widzę niestety brak odp, a mąż też szuka pracy teraz na magazynie :( Składałeś może cv do nich i odpowiedzieli ci? Ciekawa jestem jakie teraz warunki są i właśnie czy pensja też godna.

Ronja

Zastanawiam się trochę jak to jest. Z jednej strony jak czyta się te wpisy, to można odnieść wrażenie, że w naszym Karcherze jest naprawdę nieciekawie ostatnio. Ale przecież z drugiej strony ostatnio HRy ogłaszały wyniki ankiety satysfakcji pracowniczej. I ogólnie jako firma mamy tam wyniki pozytywne na poziomie około 90% w wielu ważnych kategoriach, aż sobie zajrzałam, żeby to podać dokładnie: Kärcher jako firma – 89% Zespół i praca zespołowa - 86% Warunki pracy - 81% osób. Wynagrodzenie i pakiet świadczeń firmy - 94% (!) Ankieta była anonimowa przecież i też tylko dla chętnych. Jednak 88% osób ją wypełniło. Pracowałam w wielu firmach i, serio, w żadnej po pierwsze takich badań nie było. A po drugie nawet jakby były, to nie byłoby takich wyników. Wiem, że mój jeden przykład, to żaden dowód. Ale moja opinia jest taka, że może warto docenić to, co ta firma oferuje. Ludzie pracują latami, tak zazwyczaj nie jest w innych firmach. Rok, maks trzy i zmiana. Mamy naprawdę fajny zespół i szczerze lubię chodzić do tej pracy. Także może tak trochę optymistycznie warto patrzeć, co możemy wspólnie zrobić, żeby zachować to co jest ok już teraz i zmienić jak coś nie działa. Nie wiem, długo wahałam się czy w ogóle się odzywać, ale każdy ma prawo wyrazić opinię w końcu.

Kamila
@Ronja

Ile ludzi tyle tak naprawdę opinii. Fajnie, że ludzie sobie chwalą pracę tutaj. To najważniejsze. A co Tobie tak osobiście podoba się najbardziej w tej firmie? Dasz znać?

Zostaw merytoryczną opinię o Karcher Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Karcher Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Karcher Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Karcher Sp. z o.o.?

Karcher Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Stawowa 138-140
    31-346 Kraków