finestra

Kraków

Opinie o finestra

Piter

Jeszcze uściślenie. Tutaj widzę opinię tylko JEDNEGO z podwykonawców. Chodzi o górnika dołowego z Zielonej Góry, który podszywa się pod kogoś innego i opisuje swoją wersję zdarzeń. Dla ciekawych; dysponuję zdjęciami obróbki wewnętrznej przy oknach w wykonaniu tych "montażystów". (Przy oknach na szczęście montowanych przez kogoś innego, bo można sobie wyobrazić, jak wyglądałyby efekty jego montażu.) Prześlę zainteresowanym. Pozdrawiam.

A ja z Krakowa :) Nie górnik
@Piter 05.03.2017, 07:18

No pan panie kierowniku to raczej nikogo tu nie oczaruje :D Ludzie tu zaglądną by poznać opinie osób trzecich a nie kierownictwa :) No bo niby co innego możecie pisać o własnej firmie !! Straszne roszady są jeździsz nieswoją robotę poprawiać idź w ch.j że tak brzydko się wyrażę a i polska pensja w pracy za granicą to coś nie halo. Atmosfera ok choć są fałszywe gnid i tyle w temacie. Krótko pracowałem lecz się wystarczająco nasłuchałem aż miałem dość nie trawie takiego plucia. Firma kombinuje jak każda a to że jesteście kilka/kilkanaście lat na rynku to ch.j za przeproszeniem znaczy żaden gwarant uczciwości !!!

Piter

Informuję wszystkich, że firma Finestra działa na polskim i europejskim rynku od 1993 roku i na tej przestrzeni czasowej współpracowała z wieloma firmami i zatrudniała pracowników. Są firmy współpracujące do dziś przez 10 lat. I są pracownicy, którzy tworzą załogę od początku przedsiębiorstwa. Żale, które tutaj przeczytałem pochodzą od pseudo-monterskich firm, które bądź nie były wyposażone nawet w narzędzia montażowe, bądź nie były w stanie wziąć odpowiedzialności za swoje prace. Są też żale od byłych pracowników, którzy przepracowali tydzień lub dwa i okazało się, że są bezwartościowi, nawet jako pomocnicy , bo albo nie umieją posługiwać się podstawowymi narzędziami, albo ukrywają problemy alkoholowe. Dla takich amatorów nie ma miejsc pracy nie tylko w firmie Finestra, ale też w żadnym szanujący się zakładzie pracy. Ja Pozdrawiam.

Kolejny oszukany

Nawet się nie zastanawiaj, chyba że lubisz biegać po sądach za swoimi pieniędzmi. Zwykli oszuści !!! Odradzam jakąkolwiek współpracę czy to jako ich pracownik, czy podwykonawca.

lukas
@Kolejny oszukany 08.11.2016, 12:12

na czym polegją te oszustwa ,jak się wykonuje dla nich zlecenie i dzieli na etapy to chyba muszą zapłacić bo w przeciwnym razie nie wykonasz kolejnego etapu no chyba ,że się mylę ???/

użytkownik zarejestrowany

monter
@GórnikDołowy 27.08.2016, 03:18
jestem majstrem w Firmie z DE .Takiego idioty , pijaka i hazardzisty w jednym , jak ich ostatni nabytek w osobie prowadzącego...

To widzę że od 10 lat nic w tej firmie się nie zmieniło. Taktyka jest taka sama- szukać nowych do wydymania.

Zainteresowany
@GórnikDołowy 27.08.2016, 03:25
Okucia ,aluminium nie produkują facet tylko zamawiają u innych firm.Produkują ramy do okien z profili innych firm . np. alupla...

Bardzo mądry wpis. Widać, że zna się Pan na rzemiośle. Powodzenia.

FreeMan

Byłem niedawno u nich na rozmowie. Żeby móc wyjechać w ogóle w delegacje do Niemiec wg p. P[usunięte przez moderatora] trzeba popracować troche na zakładzie nabrać doświadczenia i zgrać się z pozostałymi z brygady za kasę nie pamiętam 1500 albo 1600 zł. Wiadomo kiepskie pieniądze, jednak najbardziej rozbawił mnie temat delegacji i ewentualnych zarobków, które miały wynosić 150 złotych za każdy dzień zagranicą, a jeszcze jeden posiłek w tym, jakieś[usunięte przez moderatora] śmiechu warte [usunięte przez moderatora]

anonimNICK

Więc jak się pracuje w tej firmie proszę o wyczerpującą odpowiedź jakie zarobki ile godzin jaka atmosfera

przestrzegam wszystkich którzy nie chcą pracować jak [usunięte przez moderatora] ,firma wysyła na delegacje do Niemiec na montaż okien gdzie obiecuje duże pieniądze ,a w rzeczywistości dostaję się ok 1200 zł stałej wypłaty na resztę czeka się miesiącami bądź wcale się nie można doczekać

Zostaw opinię o finestra - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie finestra