Opinie o Beetsma w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Beetsma. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Beetsma o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beetsma w Kraków

Magda Nowy wpis

Co według was jest mocną stroną firmy ?

zielonek-gr Nowy wpis

Zawsze na 20. mam kase z wypłaty, więc jestem zadowolona. Pracowalam jeszcze w szpitalu w bufecie, ale sie stamtąd zwolnilam, i wole pracować w betsmie, bo cały czas mam zajęcie w normalnych godzinach pracy, a nie po 12-14 godzin. Szczerze polecam, nie zawiodlam się i mam nadzieje, że tak pozostanie!!

tomala74 Nowy wpis

Szukałem pracy w zawodzie, nie mogę znaleźć a kase trzeba skądś mieć. Zona kazała mi iść do betsmy bo jej koleżanka od ponad roku pracuje w Tesco. Poszedłem i robota następnego dnia, wykładanie towaru ale może w przyszłości coś lepszego będzie tak mówią. Pracuje na rano ale raz mi nie pasowało i zamieniłem się na nockę bez problemu.

333miska333 Nowy wpis

mimo zlych opinii zdecydowałam się, by spróbować popracować w beetsmie. Super, że mogłam połączyć prce ze studiami teraz co prawda wracam do domu na wakaje, ale od października pewnie tu wroce....!!! z pierwsza wyplata mialam niezgoność, ale teraz są nowe babki i juz 2 miesiące jest ok! Ciesze sie, że umowa jest na rok i nie muszę co miesiac chodzić do biura i podpisywac nową. Tak saom jak wroce na studia nie musze nic na nowo podpisywac. Można bardzo dibrze zarobić!!!! W porównaniu do inncyh, warto!!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Beetsma. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
lukasz_90

Stawka za prace spoko, nie spodobało mi sie w jedna praca to mnie przeniesli w inne miejsce. Nie wiem skad narzekanie na wyplate, ja oddalem liste i dwudziestego byla kasa na koncie. Teraz chyba nowe panie tam pracuja, a pracuje pare miechow wiec nie wiem jak bylo wczesneij. Polecilem betsme koledze, bo chcial dorobic 2 miesiace i nie bylo problemu. Fajnie tez, ze mozna w razie czego wyslac esa, jak nie mozna gadac. Jak ktos chce na stałe albo dorywczo dorobic to polecam

grazyna

Pracuję od dwóch miesięcy poprzez Beetsmę w jednych ze sklepów. Na plus mogę powiedzieć, że udało się dobrać miejsce blisko mojego domu, panie dzwonią z grafikiem regularnie. Jakby mi coś nie pasowało w danym miejscu pracy powiedzieli, że mogę spróbować w innym sklepie. Wypłatę dostałam w terminie tak jak było mówione na rozmowie. Polecam tą agencje, jest lepsza niż pozostałe u których pracowałam.

malami

Przestrzegam WSZYSTKICH przed tą "agencją pracy' !! Jest to firma NIE kompetentna, panie które się zajmują wypłatami nie umieją liczyć. Wypłaty są nieterminowe !! ( w umowie do 20 a w rzeczywistości 10 dni spoźnienia a na dodatek za mało!) Przez dwie kolejne wypłaty musiałam się prosić i wyjaśniać to że brakuje mi pieniążków na koncie. Chodziłam z moją koleżanką - dzień w dzień. miałyśmy tyle samo godzin przepracowanych a jednak ja dostałam niższą wypłatę. xD po 10 dniach wpłynęła mi ta różnica jednak nadal brakowało 50 zł :D A ponad to wszystko APnie które zajmują się ustalaniem grafików są wielce niezadowolone i oburzone kiedy one dzwonią i odmawia się wpisania w grafik a z kolei kiedy się do nich dzwoni to nie ma już wolnych miejsc :D

Zostaw merytoryczną opinię o Beetsma - Kraków

Beetsma