Opinie o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Prąd S.A w Warszawa

Franek

A te opinie o szkoleniach sa zabawne ...szkoda tylko ,że ostanie szkolenie było w kwietniu ;) Dlaczego????? Nikt nie chce z nimi pracować...oferta jest bardzo słaba...i żaden szanujacy sie PH tu nie przyjdzie.

W dziale sprzedaży najdłuższy staz pracy to 3 miesiace... pracuje tam około 10 PH....a reszta odeszła..hmmm to zdecydoanie daje do myslenia. Nie pakuje sie w ta firme ...to bedzie bład waszego zycia.

Kobra

Nie polecam wspólpracy....bark podstawy, prowizje niskie, oferta nie jest konkurencyjna

Uważajcie na ta firme....tutaj nic nie otrzymujesz od pracodawcy...tylko inwestujesz swoja kase....Inne firmy daja podstawy i wszystkie narzedzia a tu nic nie ma....Zostaniejsz jedynie oszukany

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie w kawiarni w Łodzi z prezesem PP

Pytania banalne dotyczace doswiadczenia. pytania dotyczace spraw osobistych kredyt i rodzina.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Serwisant rowerowy
PH

W tej firmie nie szanuje sie pracowników..wystarczy ze spytacie jakiegokolwiek bylego pracownika jak tu wyglada praca nik wam nie poleci PP a jest ich wieluuu...wszyscy po 3 miesiacach stad uciekają....

nina
@PH

ja pracuje 4 miesiac i nigdzie sie nie wybieram, latwo nie jest, ale dzis nigdzie nie ma z gorki

Maciek
@nina

Jasne wszedzie trzeba pracować żeby zarobić..szkoda tylko ze wypłacalność jest zerowa. A do tego nie dostajesz żadnych narzędzi pracy. A w innych firmach masz :podstawe, prowizje i wszystkie zabawki..wiec nie gadaj że jest super bo tak nie jest.. A realizujesz plan sprzedażowy?

hahahah
@nina

Pracujesz 4 miesiąc ...a to ciekawe :))) hmm tyle, że tam nie pracowała żadna kobieta ani w kwietniu , w maju..czerwcu.... :) To ewidentny dowód na to kto produkuje te żenujące i płytkie opinie. :)

Kurczak
@Maciek

A jakich to narzędzi nie dostajesz? Bo wszystko co potrzebne handlowcowi PP daje, łączeni z odpowiednim szkoleniem.

Tomasz
@Kurczak

Bardzo chetnie wypowiem sie na ten temat jako przedstawiciel byłego działu sprzedaży w PP. Sytuacja wyglada nastepujaco: - brak podstawy - system prowizyjny 25% :))) -brak telefonu -brak tebleta - brak samochodu -brak zwrotu za benzyne - szkolenie jakieś jest trwa 1 dzień wszystko na szybko i chaotycznie :) Konkurencja jajakolwiek inna firma: - podstawa, -prowizje 40 % i wiecej - wszystkie narzedzia pracy - program wdrozeniowy Zdecydowanie widac róznice... ta firma to banda oszustów,którzy chca budowac baze firm i nie pąłcić ludziom za ich ciezką prace tylko zawsze sie chca wykrecić :)

PH

Absolutnie nie polecam pracy w tej firmiee..i ostrzegam innych zarówno PH jak i Managerów. Oferta dla klienta bardzo nie opłacalna,zero oszczednosci, prowizje dla PH żenujace do tego co sie dzieje na rynku, brak samochodu, brak zwrotow za paliwo...inwestujesz swoja kase i nic nie zarabiasz....

PH

Ta firma to najwiekszy bład mojego życia....starta kasy, zdrowia..i opini bo sprzedaje sie kiepska ofertę. PP nie jest najtanszy na rynku i klienci o tym wiedza...wiec za nim zmienia sprzedawce polecam aby zapoznali się z innymi ofertami. A do tego naginne oszukiwanie PH , nie wypłacanie kasy itp.

wiktor

niezły opis ale słyszałem,że w pp zaszło trochę zmian i to na lepsze, także jeśli ktoś jest w branży a chce spróbować to pewnie warto. o tych szkoleniach też mi wiadomo,że są dobre a to duży plus.

ulka

ostre slowa, ale chociaz jakies konkrety, ale i tak sama sprobuje, bo taki mam charakter, musze sie przekonac na wlasnej skorze

Jarek

Każdy kiedyś zaczyna i nikt nie mówi że początki są łatwe. Na szczęście jeśli włoży się trochę wysiłku to są efekty które później przekładają się na wypłatę.

@Jarek

No dokładnie, zawsze jak człowiek się przyłoży i zaangażuje efekty są widoczne. Zwłaszcza w takiej pracy jak w PP

Olek
@Jarek

Wypłata....co to jest wypłata :))) Ta firma nie ma kasy na wypłaty....sprzedaja teraz do klientów indywidualnych ....i oszukuja starszych ludzi. Hmm o czym to swiadczy ..o desperacji....i wierzcie mi nikt nie chce z nimi pracowac.

Cyper

Właśnie to chciałem przeczytać. Dzięki za opinię pomogły mi w podjęciu decyzji. Teraz tylko szkolenie i praca.

Kamil

A gdzie stresu nie ma, najważniejsze by pozytywnie się nastawić, dobrze przygotować i robić swoje, później idzie szybko. Z każdym klientem rośnie doświadczenie i łatwiej wykonać swoje.

marek

Jak każda nowa praca stres jest ale po poczytaniu opinni uświadamiam się w tym że dam radę.

Bogumił

Najważniejsze to nie bać się, praca to wyzwanie a nagrodą jest wypłata. Im lepiej ci idzie tym więcej zarabiasz, moim zdaniem to uczciwe uczciwe.

uyt

Mi samodzielność też odpowiada chociaż trochę boję się, ze nie podołam. No ale jak nie dam sobie szansy to się nie przekonam

@uyt

to zależy jakie masz predyspozycje. ale nie jest to coś tak trudnego,żeby nie można było dać rady.zwłaszcza jeśli się miało wcześniej doświadczenie w handlu. poza tym to nie jest tak że zostaniesz całkiem sam, zawsze można pogadać z innymi ludźmi.atmosfera jest ok.

Kurczak
@uyt

Ale dlaczego masz nie podołać? Masz szkolenie, potem możesz też liczyć na wsparcie. Dasz radę.

uyt
@Kurczak

No na to liczę. Może po prostu za mało w siebie wierzę

@uyt

zobaczysz czy dasz radę, nic nie tracisz tak naprawdę. na początku zanim człowiek się wdroży ma jakieś problemy czy wątpliwości, ale one z biegiem czasu się rozmywają zwłaszcza jeśli Ci praca podejdzie. także się nie martw, bo zawsze można się zwrócić wyżej. poza tym szkolenie jest na tyle sensowne że będziesz po nim przygotowany.

Boski Pront
@michu

Tobi, Michu, Grunwald, Jolka, Jacek, Migdał i reszta... Ja mam do Was konkretne pytanie. Czy Wy widzicie jakąś szansę żeby zahamować ten zalew pijarskiego spamu? Ten wasz 'niby dialog' naprawdę wygląda drętwo.

@Boski Pront

Te pozytywne opinie są tak puste i nic nie wnoszą , zero konkretów i od razu widać ,że piszą go osoby, które zupełnie nie wiedza jak wyglada praca w tej "firmie" a to oznacz,że pisze je jakaś firma z zewnątrz, ktora próbuje naprawić pijar... Ich wypowiedzi sa tak wyssane z palca i takie malo konkretne ,że od razu widac co to jest za przekret:)

pol

Wiele o nich poczytałem i muszę przyznać że pozytywnie do szkolenia się nastawiam, bo zdecydowanie większa ilość jest pozytywnych

@pol

taa a zaraz Ci napiszą,że sorry ale nie możesz mieć takiego zdania :D bo przecież musi być hejt i jak ktoś może chcieć w ogóle współpracować z pp.tak czy inaczej powodzenia życzę, zwłaszcza w wyrobieniu swojego zdania.

David

I tu masz rację każdy ma prawo do tego by zebrać własne doświadczenia i wypowiedzieć się, sam kiedyś byłem w podobnej sytuacji, teraz nie żałuje że poszedłem, pracuję i zarabiam.

tobi
@David

dokladnie, poki sie nie sprobuje nie wiadomo czy sie do doanje pracy nadajemy czy nie, proste

igor
@David

no bo o zarabianie chodzi, mozna prace lubic lub nie, miec do niej predyspozycje lub nie, ala wszystko zalezy tak naprawde od nas samych

@igor

Witam was. Opowiem wam wrażenia z pracy w Polskim Prądzie. Pracowałem w firmie jakieś 3 miesiące - ktoś powie nie wiele, ale na prawdę wystarczająco. Ogólnie Szkolenia na bardzo wysokim poziomie, weryfikacja zdolności, wiedzy i szybkości uczenia się.Kończy to się egzaminem - w moim przypadku rozmowa sprzedażowa z Prezesem p. Pawłem. Pracowałem w momencie kiedy było jeszcze Auto, Flota na 950 zł , tablet, telefon. Plan początkowy to 350MWh po awansie 600 MWh. Dużo nie dużo zależy jak leży. Sklep osiedlowy,nocny, abc itd to jest około 20 MWh Biuro i inne max 5 MWh (tak dla zobrazowania) Firmy w zasadzie, które zużywają około 150 i więcej MWh są bardzo pilnowane przez operatorów do którego przynależy OSD. I są tam ceny najczęściej na poziomie 205-250 złotych/ 1 MWh - czyli z nowym cennikiem który kształtuje się na poziomie 245zł/1MWh nie masz przebicia. Ponieważ rok 2015 to jest 245 2016 251 zł/1Mwh. Załóżmy teraz, aby dobrze zarobić to musisz spisać 300MWh wtedy mamy jakieś 4-5 tysięcy aaa i najważniejsze podpisz i zapomnij:) Pokaże wam jak się liczy zaarobek Np: Sprzedasz po cenie 260 w roku 2015 i 270 w roku 2016 zakładając, że sprzedasz w roku 2014 w grudniu i że klient ma umowę na czas nieokreślony. Rok 2014 Cena bazowa 245 Sprzedaż: 260 - 245 =15x 1MWh Zakładając, że sprzedasz 300MWh (mała produkcja, market) 300x 15= 4500 zł marży dla firmy. 1 rok W drugim roku mamy 19zł na czysto, czyli 300x 19= 5700 Suma: 10 200 zł za cały miesiąc pracy dla firmy zarobiliście tyle W nowym planie sprzedażowym jest tak, że masz 20% lub też 25% dla siebie z marży, liczymy: 10 200 x 0,25 = 2 550zł tyle zarobione z 300MWh Wierzcie lub nie, branża energetyczna jest to branża bardzo ciężka, klienci się boją, że stracą grube pieniądze, ale dzięki tej branży można zarobić nie złą kasę, lecz nie w tej firmie. Jest to firma, która ma najwyższy cennik na rynku a prawda jest taka, że w tej branży nie walczy się niczym innym. Jedyne co mi się podobało firma świetnie przygotowuje pracowników pod względem technicznym i jak klienta można uszczęśliwić aby mógł zaoszczędzić eliminując pewne rzeczy, które wpływają na wzrost faktury w mc. Nie chcę tej firmy oczerniać, lecz kadra zarządzająca jest totalnie beznadziejna do Maja przewinęło się tam ponad 300 handlowców. Mam nadzieję, że coś pomogłem

RobertR

To co napisałeś wygląda na konkretną informację, nie umiem ocenić, bo dopiero szykuję się na szkolenie. Ale optymistyczne jest to, że PP bardzo dobrze przygotowuje do pracy i sprzedaży.

zorro

no i konkret. powiedz jeszcze tylko , co jeśli nie zrobią tych mitycznych 300 MWh ? Ile dostaną?

Jacek
@zorro

To jest firma zewnętrzna , która próbuje stworzyć pozytywny wizerunek firmy... niestey wasze działania ida na marne..te 10000 PH , którzy przewineli się przez ta firmą wiedza jak tu jest i ostrzegaja innych.

ignaś

Ja jestem po szkoleniu i musze przyznać że był to dobrze spożytkowany czas. Mam nadzieję zę dostanę szansę pracy i będę mógł się sprawdzić.

klara

kazda opinia jest wazna, bo zawsze mozna sie czego dowiedziec, jadnak z zasady itak na wlasnych odczuwiach wyrabiam sobie swoje zdanie, wiec ide na rozmowe za tydzien

migdał

dobrze to napisane. zgadzam się. w kulki się lecieć w pp nie da, trzeba się wysilić, czasem nawet więcej niż to. ale potem zarobione pieniądze to wynagradzają to po 1, a po 2 ma się satysfakcję,że się udało z takim a nie innym klientem. ważne, że są narzędzia do tego by podołać zadaniom.

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Prąd S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Prąd S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Prąd S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Prąd S.A?

Kandydaci do pracy w Polski Prąd S.A napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Prąd S.A