Opinie o Adam Sieniarski Ośrodek Nauki Jazdy Auto Stop w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Adam Sieniarski Ośrodek Nauki Jazdy Auto Stop. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Adam Sieniarski Ośrodek Nauki Jazdy Auto Stop o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność wspomagająca

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adam Sieniarski Ośrodek Nauki Jazdy Auto Stop w Warszawa

Robert Nowy wpis

Polecam. Bardzo dobra szkoła Zajebisci instruktorzy. Zwłaszcza polecam pana Rysia

Robert Nowy wpis

Szkoła Nauki Jazdy godna polecenia bardzo dobre podejście instruktorów,dobrze tłumaczą i przekazują bardzo przydatne informacje ,egzamin zdany za pierwszym razem i wszystko robiłem tak jak zostałem nauczony przez instruktorów. Polecam AUTO STOP Adam Sienarski

Michał Nowy wpis

Kontakt bardzo dobry .Realizacja szybka.Bardzo dobre podejście . Bardzo polecam usługi Ośrodka Nauki Jazdy Auto Stop Adam Sieniarski. Najlepsi w branży,jakich poznałem.

Honorata Nowy wpis

Widzę, że klienci bardzo zadowoleni z tej szkoły jazdy. Ja co prawda jestem zainteresowana opiniami ze strony pracowników, bo chciałabym się tu starać o pracę, ale w sumie opinie klientów też są ważne. To co, ktoś tu podzieli się opinią z perspektywy instruktora jazdy? Na jakie warunki zatrudnienia konkretnie można liczyć?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Adam Sieniarski Ośrodek Nauki Jazdy Auto Stop.
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Robert

Pierwszy egzamin miałem jakos rok temu niezdałem na wlasne zyczenie , kierunkowa strzałka do skretu w prawo , teraz poszlo gladko 2 dni temu , dosyc duzo pamietałem , 6 godzinek i wszystko sie przypomnialo , to ze duzo zostało w glowie to zasluga instruktorow , i teraz tez praktyczne podpowiedzi , profesjoinalnie , dokladnie , spokojnie , polecam jak najbardziej

Michał M

Gorąco polecam!Zdałem C+E za pierwszym razem.Również przekazuje szczególne podziękowania dla instruktorów .Potrafią dobrze nauczyć ,a trening czyni mistrza.Nauka nie tylko pod kątem egzaminu,lecz również informacje bardzo przydatne dla każdego kierowcy zawodowego.Bezproblemowe umawianie terminów ,profesjonalne podejście do kursanta ,życzliwość. Polecam Auto Stop Adam Sienarski .Najlepsza szkoła na jaką trafiłem!

Krzysiek

W jaki sposób rekrutują tu instruktorów jazdy?

Mariusz M

Szkoła godna polecenia. Kat. C+E egzamin zdany za 1 razem. Polecam

Jacek G.

Egzamin łączony C i C+E. Profesjonalny kontakt pomiędzy kursantem a właścicielem. Przełożenie terminu wybranej godziny lekcji nauki bez żadnego problemu. Egzaminy pierwszy i drugi za pierwszym razem. Pojazdy egzaminacyjne takie same jak w WORD Warszawa ul. Odlewnicza. Instruktorzy posiadają wiedzę o charakterystyce placu manewrowego w wyżej wymienionym WORD. Spośród instruktorów polecam Pana Ryszarda. Jest instruktorem wymagającym, aczkolwiek na takiego nie wygląda. Krótko, facet zna się na swojej robocie i potrafi przekazać swoją wiedzę. Bez wątpienia polecam tą szkołę.

Sebastian Sz.

Super Ośrodek Nauki Jazdy. Kurs łączony C, C+E tak owocny, że wszystkie trzy egzaminy zdałem za pierwszym razem. Szczególne podziękowania dla instruktorów - Waldemara, Ryszarda i Jacka - profesjonalne podejście do kursanta. Tylko tak dalej.

Zostaw merytoryczną opinię o Adam Sieniarski Ośrodek Nauki Jazdy Auto Stop - Warszawa

• Jak się pracuje w Adam Sieniarski Ośrodek Nauki Jazdy Auto Stop?

Zobacz opinie na temat firmy Adam Sieniarski Ośrodek Nauki Jazdy Auto Stop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Adam Sieniarski Ośrodek Nauki Jazdy Auto Stop
  • Św. Wincentego 89 lok. 33