Ho-Ga Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich

Wrocław

Opinie o Ho-Ga Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich

Mika

A jaką opinię mają pracownicy? Jestem nauczycielem angielskiego i gdy szukam pracy tam co jakiś czas pojawia się wakat. O co chodzi? Dlaczego jest tam taka rotacja pracowników?

aska

szkoła jest straszna ,omijać szerokim łukiem.Uczęszczałam do niej przez kilka dni ,o kilka dni za dużo :) z początkiem roku od razu przepisałam się na ulice Kamienną.Uciekać póki można

Anna

Jestem bardzo zadowolona z pracy w szkole ho-ga i niezrozumiałe są dla mnie wcześniejsze opinie malkontentów.

anna

Pracowałam i szkoła pomogła mi się rozwinąć. Uzyskałam dodatkowe kwalifikacje i kompetencje. Możliwość szybkiego awansu.

Magda

Beznadziejna szkoła! Uwaga na [usunięte przez moderatora]. Nie polecam tej szkoły; pracodawcy mają o niej wyrobioną - negatywną opinię! Dużo lepsza szkoła na ul. [usunięte przez moderatora]

ola

jedno slowo - omijać z daleka!

Zostaw opinię o Ho-Ga Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ho-Ga Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich