Opinie o Ho-Ga Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ho-Ga Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich, i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ho-Ga Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ho-Ga Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Wrocław

Lila Nowy wpis

Nie polecam podejmować pracy w tej szkole. Brak zatrudnienia na kartę nauczyciela, bardzo niska pensja, brak jakichkolwiek dodatków do pensji. Wakacje bezpłatne!! Plan lekcji zmienia się z tygodnia na tydzień. Organ prowadzący oszczędza na wszystkim co się tylko da, łącznie z pensjami nauczycieli. Omijać szerokim łukiem!!

Marcin Nowy wpis

W szkole pracuję już czwarty rok. Miła atmosfera w pracy, można liczyć na pomoc. Bardzo stabilne zatrudnienie (to jest pierwsze miejsce, w którym mam umowę na czas nieokreślony). Zachowanie uczniów zróżnicowane, ale generalnie są kulturalni (zdarza się zachowanie wzorowe). Już na przełomie marca i kwietnia musisz podjąć decyzję, co do współpracy w przyszłym roku szkolnym, ale dzięki temu zawczasu wiesz, na czym stoisz.

Paulina Nowy wpis

Bardzo miła i przyjazna atmosfera w miejscu pracy, możliwość rozwoju zawodowego i awansu. Jestem bardzo zadowolona z pracy w tej szkole.

Magda Nowy wpis

Znowu była jakaś nowa rotacja lektorów ? Ktoś wie coś więcej na ten temat ?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Ho-Ga Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Mika

A jaką opinię mają pracownicy? Jestem nauczycielem angielskiego i gdy szukam pracy tam co jakiś czas pojawia się wakat. O co chodzi? Dlaczego jest tam taka rotacja pracowników?

aska

szkoła jest straszna ,omijać szerokim łukiem.Uczęszczałam do niej przez kilka dni ,o kilka dni za dużo :) z początkiem roku od razu przepisałam się na ulice Kamienną.Uciekać póki można

Anna

Jestem bardzo zadowolona z pracy w szkole ho-ga i niezrozumiałe są dla mnie wcześniejsze opinie malkontentów.

anna

Pracowałam i szkoła pomogła mi się rozwinąć. Uzyskałam dodatkowe kwalifikacje i kompetencje. Możliwość szybkiego awansu.

Magda

Beznadziejna szkoła! Uwaga na [usunięte przez moderatora]. Nie polecam tej szkoły; pracodawcy mają o niej wyrobioną - negatywną opinię! Dużo lepsza szkoła na ul. [usunięte przez moderatora]

ola

jedno slowo - omijać z daleka!

Zostaw merytoryczną opinię o Ho-Ga Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ho-Ga Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich
0/5 Na podstawie 0 ocen.