Opinie o Kancelaria Pomocy Poszkodowanym Bona Fide Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kancelaria Pomocy Poszkodowanym Bona Fide Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Pomocy Poszkodowanym Bona Fide Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Pomocy Poszkodowanym Bona Fide Sp. z o.o. w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czy w Kancelaria Pomocy Poszkodowanym Bona Fide Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

gosia Nowy wpis

Nie polecam - wysokie stawki, ukryte zapisy w umowie, na sprawę skierowali niezorientowanego stażystę - absolutnie negatywna opinia

Catering

Czy ktoś z Państwa ma kontakt do tej Pani Kingi? Parę lat temu robiła mi windykację i przypuszczam, ze to właśnie ona. Potrzebuje do niej kontakt, bo się nagromadziło zaległości do posprzątania:))

Catering

Dziękuję za kontakt. Następnego dnia przekazałem sprawę do windykacji Pani Kindze i pieniądze dziś pojawił się na koncie. Nie wiem jak ona to robi, ale to działa. Brawo

Jolanta
@Catering

t. 791557507 to do niej bezpośredni kontakt mi teraz prowadzi windykację zaległych faktur

@Jolanta

Dziękuję, dodzwoniłem się, bardzo dziękuję za ten kontakt

Grom
@Jolanta

Szczerze Wam powiem słabe to wszystko u Nich.

@Catering

Pani Kinga Kaniewska Kancelaria KPP z Warszawy ul. Młynarska 42, mam do niej tel 791 557 507. Mi tez odzyskuje i kontakt jest w porządku

Jolanta waligórska Nowy wpis
@Catering

Pani Kinga, pomogła w unieważnieniu kredytu CHF wraz z mec Wożniakiem, odzyskali środki z ZU europa Ja mam taki telefon bo oni chyba formę zmienili tel. 793 994 639

Edyta

Jeżeli ktoś szuka dobrej Kancelarii, która zwindykuje faktury, zaopiekuje się przedsiębiorstwem od strony prawnej to z czystym sumieniem polecam Kancelarię KPP i Panią Kingę t. 791 557 507

A. Ch.
@Edyta

Pewnie Edyta to Kinga kto rozsądny podaje tel publicznie pewnie Pani Kinga robi sobie reklamę

Super dziękuję za kontakt

Jadwiga
@A. Ch.

Też polecam. Ale ponoć jyz nie współpracuje z tą Kancelarią KPP. Czy ktoś ma kontakt do (usunięte przez administratora)

Tadeusz Nowy wpis
@Edyta

Kinga Kaniewska t.(usunięte przez administratora) to Pani W Kancelarii KPP ale chyba nie tej tylko podobna nazwa. z Warszawy ul. Młynarska Tak czy inaczej gorąco też polecam. współpracowałam z Panią Kingą i czułem sie zaopiekowany. Charyzma i rzeczowość a do tego skutecznie.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Kancelaria Pomocy Poszkodowanym Bona Fide Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Dariusz

Sporo klientów się wypowiada i raczej dobrze piszecie, ale szukam jednak opinii pracowników, da ktoś znać jak się pracuje w Bona Fide? Jaka atmosfera i godziny pracy?

Kuba

Szkoda, że na forum pracowniczym tylko klienci zostawiają swoje opinie.

Tick

Jestem zadowolony, wszystko zgodnie z umową.

Eryk

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię pracodawcy. Podpowie mi ktoś czy rekrutują i jaka jest atmosfera?

Iza

Przypominam, że wątek powinien służyć pracownikom firmy do wymiany opinii o pracodawcy. Czy firma Bona Fide to działalność jednoosobowa? Jeśli nie, zachęcam Was do dyskusji odnośnie do warunków zatrudnienia w tym miejscu. Jakie umiejętności będą niezbędne w pracy?

Wojciech

@kozak, widzę, że wiesz sporo na temat rekrutacji w firmie, opowiedz proszę o tym coś więcej. Takie informacje są bardzo ważne dla wielu osób. Co znaczy, że pracodawca jest w porządku? Oferuje dobre warunki zatrudnienia i stwarza możliwości rozwoju?

Mcquin

Zgadzam sie, rzetelna firma. Mi tez pomogli. Juz odzyskalam duza czesc pieniedzy przeciwko Vienna Life. Teraz czekam na kolejna rozprawe. Wszystko zalatwilam przez telefon i e-maila. Wszystko jasno i prosto wytlumaczone, same konkrety. Mialam kontakt z p. Kinga Kaniewska Szczerze jestem zadowolona z obslugi.

Szef szefów
@Mcquin

Tak, zgadzam się z Tobą Mcquin. Prowadzą moją już druga sprawę. Pierwszą zakończyli w ciągu 9 miesięcy druga jeszcze się toczy. Też miałem przyjemność z Panią Kingą. Usmiechnieta kobieta, wyluzowana i otwarta. Idąc do Kancelarii badałem rynek, ale po rozmowie z nią, byłem przekonany o słuszności współpracy z KPP. POLECAM

Krystyna
@Mcquin

Ja z Panią Kingą współpracowałam jak jeszcze pracowała w innej Kancelarii w centrum. rok zajęło mi jej szukanie. Moją windykację robi tylko Pani Kinga Kaniewska, nie ważne gdzie pracuje. mnie zachwyca jej ludzkie podejście i znajomość branży a co najważniejsze skuteczność

Grzegorz transport
@Mcquin

Mnie tez prowadzi obecnie Pani Kinga Kaniewska. Twarda babka ale rzeczowa i słowna a co najważniejsze skuteczna. mnie nie interesuje firma która prowadzi moje sprawy a osoba

Pokrzywdzony

Dobry żart zero profesji

ANNA K

POLECAM. właśnie otrzymałam pieniądze które odzyskali mi z polisolokaty w Skandi. Mnie od początku też prowadziła ta Pani Kaniewska. Rzeczowa i konkretna. Polecam

Wojciech

Opinie osób korzystających z usług firmy są bardzo ważne, jednak wątek został stworzony, by poznać zdanie osób pracujących w Kancelaria Pomocy Poszkodowanym. Czy to dobry pracodawca? Jakie warunki zatrudnienia oferuje? Czy wymagane jest wcześniejsze doświadczenie zawodowe, by rozpocząć pracę w tym miejscu? Czekam na Wasze komentarze!

Grzegorz transport
@Wojciech

Jeżeli widzisz tyle pochlebnych informacji, to trudno sobie nie odpowiedzieć na to pytanie

Michal

Polecam firmę, rzetelnie zajeli się sprawą, byłem informowany na bierząco o kolejnych podejmowanych krokach. Skasowali prowizję ale wiedziałem o niej od początku. Wszystko dobrze się skończyło. Polecam

@Michal

Jestem pewny że pisał tą opinię sam zaiteresowany

@anonymous

Oczywiście, jeżeli jestem zadowolony to o tym piszę. Mnie prowadziła Pani Kinga i polecam

Wojciech

Czy ktoś z was aplikował do firmy Kancelaria Pomocy Poszkodowanym? @VIoka, wiesz może jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna, o co pytają i jakie warunki zatrudnienia oferują? Każde dodatkowe szczegóły pomogą w poszukiwaniu pracy.

kozak
@Wojciech

To zalezy na jakie stanowisko aplikujesz. Inne pytania są na aplikanta, inne na handlowca, czy sekretariat. Pracodawca jest w porządku. Ile dasz z siebie tyle dostaniesz w zamian. Atmosfera rodzinna i bez stresu

kk

Odzyskują opłaty likwidacyjne, są na ul. Płockiej w Warszawie Współpracowałam z Panią Kingą Kaniewską t. 791 557 507 Genialna babka, rzetelna i pomocna- fachmistrz

Zadowolony klient
@kk

O tak polecam te Panią Kingę, byłam u niej na spotkaniu fajna i rzetelna. Wizytówka Kancelarii. Z umowy się wywiązali a Skandia wypłaciła szybciej pieniądze niż było to wstępnie ustalone

Janusz
@kk

Zgadzam się Odpowiednia osoba w odpowiednim miejscu

Wojciech

@Pracowni, a jak można rekrutować do Kancelarii? Odwiedzałam stronę internetową, ale nie wiem jak aplikować. Podpowiesz? Jestem jeszcze ciekaw czy aktualnie szukają pracowników i jak przebiega sama rekrutacja? Podpowiecie?

kpp
@Wojciech

trzeba napisać emaila na biuro@kpp.com.pl

VIoka
@Wojciech

wyślij swoje cv na adres podany na stronie, jak będa Toba zainteresowani, to oddzownią

Zbigniew

6 miesięcy hahaha :) Pani Małgorzato w naszych realiach na wyznaczenie terminu w sprawie czeka się około 6 miesięcy, a Pani chciała mięć zamkniętą sprawę w tym okresie? Pani komentarz to śmierdzi na odległość konkurencją/czarną reklamą. Mi zamknęli temat w 11 miesięcy i uważam to za błyskawiczne działanie. Przypominam, że sprawę przekazaliźmy mecenasą, którzy mieli wygrac pieniądzę, a nie rozpieszczać nas telefonami.

Gocha

Pani Małgorzata to skąd się urwała?

Wojciech

Potrzebujemy Waszych opinii odnośnie Kancelarii jako pracodawcy? Kto może się wypowiedzieć? Polecacie? Czy jest zapewniona umowa o pracę? Jest szansa na dodatkowe benefity od firmy?

Praconik
@Wojciech

Jestem pracownikiem Kancelarii i jestem zadowolony. Atmosfera koleżenska, szefostwo OK. Nie ma opieki medycznej czy innych profitów, bo Kancelaria jest mała. Dużo mozna sie nauczyć, a przedewszystkim samodzielności

joanna

Fachowa obsługa. Może informacji mało co w sprawie, jednak jak sie czeka na termin rozprawy w Naszym sądownictwie po kilka miesięcy to trudno informować klienta o tym że sie czeka :) Odzyskali mi i Opłate Likwidacyjna i robią mi kredyt hipoteczny i oceniam zaangazowanie i wiedzę na najwyższym poziomie

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Pomocy Poszkodowanym Bona Fide Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kancelaria Pomocy Poszkodowanym Bona Fide Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Pomocy Poszkodowanym Bona Fide Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kancelaria Pomocy Poszkodowanym Bona Fide Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Nowodworska 25A lok. 503
    03-133 Warszawa

Kancelaria Pomocy Poszkodowanym Bona Fide Sp. z o.o.