Kancelaria Gut

Opinie o Kancelaria Gut

Joanna

W Kancelarii [usunięte przez moderatora] pracowałam 2 miesiące. Zwolniłam się szybko bo niczego bym się tam nie nauczyła. Pani [usunięte przez moderatora] jest dziwną osobą, prowadzi podejrzane interesy, przekręty. Krąży wokół niej wiele opini- zwłaszcza że jest oszustką i malwersantką oraz że jest zamieszana w jakieś [usunięte przez moderatora] porachunki. Nie jest też pewne czy ma prawo do wykonywania zawodu. Zajmuje się głównie swoimi prywatnymi sprawami bo ma ich w sądzie wiele. Ogólnie nie polecam alebo polecam ostrożnaośc i konsekwencję bo nie płaci terminowo.

Zostaw opinię o Kancelaria Gut - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Gut