Opinie o Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie w Gronowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność wspomagająca

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie w Gronowo

Wiieowyq Nowy wpis

Warto uzbierać sobie kasę na kurs prawa jazdy w normalnej szkole. Brałam udział w 'spełniamy twoje zawodowe marzenia' jednym słowem DRAMAT. Kurs zaczął się dopiero 3 tygodnie po podpisaniu umowy gdzie masz tylko 3 miesiące na zrobienie całego kursu. Kurs odbywa się w Toruniu w chyba najgorszej szkole jaka może być. Dziadka, który prowadzi teorie mogłoby nie być wcale. 30 godzin puszczał filmiki z rzutnika, którego jakość daje wiele do życzenia, nie odpowiadając na pytania kursantow. Nie wiedział nawet na czym skończyliśmy kiedy robił przerwy. Na szczęście nie musiałam z nim jeździć ale widziałam jak jeżdżą z nim inni, po rozmowach z tymi osobami można było się domyśleć, że gdyby mogli cofnąć czas to na pewno nie wybrali by tego kursu. Facet wyrywa kierownice, krzyczy a sam ledwo parkuje w liniach pod ośrodkiem. Straszny gość, bez szacunku do kursantów. Reszta jest na zleceniu, ma w (usunięte przez administratora) to czy kursant zda, liczy się kasa za wyjeżdżone godziny. W trakcie kursu nagle instruktor się zmienia, samochody mają dwa z czego jeden nadaje się na śmietnik. Przez 30 godzin jazdy nie miałam ani jednego parkowania, sama musiałam je ćwiczyć na swoim samochodzie pod blokiem. Co z tego, że pierwszy egzamin jest opłacony skoro i tak nikt nie zda po ćwiczeniach z takimi instruktorami. To jest jakaś farsa. Odradzam każdemu kto myśli o zapisaniu się do tego projektu. Jest podobno jeden fajny instruktor ale prowadzi raczej kat. C. Z tego co wiem każdy go chwali jednak nie ma możliwości żeby z nim jeździć bo szkoła ma tak mało pracowników że facet robi chyba 300 godzin. Jeżeli ktoś nie ma smykałki do jazdy to radzę żeby dokupił sobie godziny w innych szkołach, przynajmniej będzie mógł pojeździć samochodem którym zdaję się egzaminy a nie toyota która ma 70 koni i jest zaniedbana i śmierdząca. Przykry jest fakt że kasa z Unii wędruje do szkół które nie powinny zabierać się za takie projekty bo nie ma ani instruktorów ani dobrych samochodów. Nie wspomnę już o tym, że dla instruktora najlepiej gdyby wszyscy byli bezrobotni lub brali urlopy na czas jazdy bo umówić się po 15 to jakiś cud. Ludzie, zbierajcie kasę i zapisujcie się do szkół które dbają o zdawalność.

? Nowy wpis

Jakie są warunki płacowe na stanowisku sekretarki dyrektora?

Karolina Nowy wpis
@?

Ale to w ogóle szukają kogoś na to stanowisko, że pytasz? Bo ja ogłoszenia to żadnego nie widziałam

? Nowy wpis
@Karolina

Tak, jestem ciekawa jaka płaca?

Ona25

Hej czy jest ktoś kto może robił kurs spełniamy marzenia które są za darmo chodzi o kurs prawa jazdy kat B. Jakie opinie macie?

juleczka123

Stanowczo nie polecam kursu prawo jazdy kategorii B w tej szkole. Instruktor niemiły, wyrywa kierownicę, nie potrafi nauczyć najprostszych rzeczy. Na pierwszych godzinach jazdy daje do zrozumienia że prawo jazdy nie są dla ciebie. Swoje prywatne sprawy załatwia w godzinach jazdy, na których powinno się konkretnie przygotowywać do egzaminu państwowego. Instruktor robi pod górkę, krzyczy. Kiedy coś wychodzi źle, twierdzi ze nie znasz przepisów podczas gdy on ma pretensje nawet o to, że dla własnego bezpieczeństwa rozglądasz się na przejeździe kolejowym. Pan jest strasznie niemiły. Kurs trwa bardzo długo. Instruktor zachowuje się tak, jak gdyby miał uczyć za karę.Na końcu kursu i tak usłyszysz, że "nie nadajesz się na kierowcę" lub "kup sobie rower, przynajmniej nikogo nie zabijesz". Szkoda czasu i nerwów. Lepiej zastanowić się nad konkretnym prywatnym ośrodkiem i posłuchać opinii ludzi ze szkoły dziennej o tym kursie, bo oni mówią prawdę. Z tego, co wiem bardzo dużo osób po kursie na prawo jazdy kat.B w Gronowie ma problemy ze zdaniem egzaminu praktycznego. Nic dziwnego. Stanowczo NIE POLECAM I ODRADZAM!

XYZ
@juleczka123

Chodzi o tego instruktora z którym się jeździ białą toyotą?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Basia

Ile w tej szkole zarabiają instruktorzy?

TADEK
@Basia

Pewnie najniższą jak to w szkołach

tłok

Trochę kiepskie podejście i widać brak komunikacji między dyrekcją a pracownikami

UCZEŃ

NIBY WSZYSTKO OK W TEJ SZKOLE,ALE OBOWIĄZKOWA WPŁATA NA "RADĘ RODZICÓW" W SZKOŁACH DLA DOROSŁYCH TO PRZESADA. NIE DOŚĆ ,ŻE UZYSKUJĄ PIENIĄDZE Z UNIJNYCH DOTACJI TO JESZCZE ŻERUJĄ NA SŁUCHACZACH... TEORETYCZNIE MOŻNA BYĆ ZWOLNIONYM Z TEJ OPŁATY ALĘ WĄTPIĘ ŻE KTOŚ BĘDZIE SIĘ TŁUMACZYŁ CZEMMU NIE MOŻE ZAPŁACIĆ OBCYM LUDZIOM.... ZRESZTA PRZY ZAPISIE W SEKRETARIACIE NIE BYŁO MOWY O PIENIĄDZACH!! TYLKO BIORĄ PAPIERY ŻEBY KASA BYŁA I KIERUNEK OTWORZYĆ ... SZCZERZE ODRADZAM TĄ SZKOŁE ZAOOCZNIE......

uczeń2
@UCZEŃ

potwierdzam, sam zamierzam zrezygnować i przenieść się do torunia, gorzej niż w szkole dziennej..

uczeń3
@UCZEŃ

To prawda, na rozpoczęciu roku szkolnego, pani dyr. A. Cz..la mowi, że opłata jest dobrowolna. Potem na zakończenie semestru musimy pobrać indeksy w sekretariacie by wpisali nam oceny , a tam zonk , sekretarka informuje, że nie wyda indeksu jak nie pokażemy jej kwitka z opłatą na konto szkoły i że takie jest zarządzenie p. dyrektor!

Zostaw merytoryczną opinię o Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie - Gronowo

• Jak się pracuje w Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie?

Zobacz opinie na temat firmy Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie
1.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • 128
    87-162 Gronowo