Opinie o Elżbieta Panek Ciastkarnia Elżbieta & Piotr Panek w Elbląg

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Elżbieta Panek Ciastkarnia Elżbieta & Piotr Panek. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Elżbieta Panek Ciastkarnia Elżbieta & Piotr Panek o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elżbieta Panek Ciastkarnia Elżbieta & Piotr Panek w Elbląg

Wiktor

Zacznijmy od właścicielek są dwie jedna fajna druga trochę mniej fajna ogólnie strasznie się spierają , Czasami trochę się nudzę ale do pracy chodzę . Ogólnie trochę ten zawód mi się znudził ale w tym wieku a m 7 8lat trudno się przebranżowić . Fajnie Że są takie gruby gdzie można coś napiąć zaglądam tu od czasu do czasu . Kiedyś to były czasy z zawodu jestem kelnerem . Mam na imię Witek . Pracowałem w wielu lokalach mogę trochè poopowiadać jak to kiedyś było całe noce się pracowało to nie to co dziś wszyscy biedolą . Dużo się nie zarabiało ale skromnie na wszystko starczało .Chodziło się na piechotę lub. Tramwajem jeździło w szachy grało . Dziś puste ulice ludzie pędzą nie wiem za czym biegają . W sklepach drogo czynsze drogie kiedyś było inaczej . W pracy każdy imieniny obchodził . Było miło i sympatycznie , teraz młodzi tylko narzekają co to za pokolenie

Teresa
@Becia

A ta opinia wyżej? Jest zgodna z prawdą czy niekoniecznie skoro wychodzi na to, że faktycznie jedna Pani mogłaby być?

Facet się umówił że mną.Szukal do prac konserwacyjnych i nie przyjechał w wyznaczone miejsce ,czekałem 25 minut jak kołek…

Natalia Nowy wpis

Polecam

Wiktor

Kor
@Wiktor

W Ciastarnii jest jedna właścicielka, chyba pomylił Pan firmy.

Becia Nowy wpis
@Kor

Są dwie jedna wcale nie przyjeżdża jest w Innym odziale

Teresa Nowy wpis

Karol

Czyli w firmie macie dużo kłótni?

Benio
@Karol

U wójcika jazdy są co dziennie

Beti
@Karol

Sam robię to z kim mam się kłócić

Minia

A co cię to obchodzi

Misuek
@Karol

Robię w Biedronie zatrudnij się to zobaczysz jakie są jazdy

Misiek
@Karol

Kłócę się ze wszystkimi szczególnie z babą w domu

Stasiek

Teresa

To znaczy, że tak?

Gniot
@Teresa

W mopsie masakra dawno już tę robotę rzuciłam

@Staśka

Sprzątałam w mopsie ale to było dawno bezdomni wojowali zostawiali w toaletach straszny bałagan coś strasznego

@Staśka

Fajnie masz się czym chwalić ze sprzątasz w mopsie ale super ambitna praca

Becia

Kochamy się wszyscy

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Elżbieta Panek Ciastkarnia Elżbieta & Piotr Panek się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Karol

Bardzo dobre wyroby cukiernicze.

PORUSZONY ELBLĄŻANIN

ZACZNIJMY OD WŁAŚCICIELKI (usunięte przez administratora)NIE BIERZE ZA NIC ODPOWIEDZIALNOŚCI ,WYZYWA KLIENTÓW JAK I PRACOWNIKÓW, NIKOGO NIE SZANUJE JAK WIDAĆ NAWET SAMEJ SIEBIE...PERSONEL LENIWY I BEZ ODPOWIEDZIALNOŚCI, ALE MOŻE ZASTRASZANY GUBIĄ SIĘ W ZAMÓWIENIACH ,NIE WIEDZĄ CO KTO ZAMÓWIŁ DAJĄ SZEFOWĄ A TA BEZ SŁUCHANIA 2 STRONY OD RAZU WYZYWA I NIE DAJE DOJŚĆ DO GŁOSU...Z ZAMÓWIONYCH CIAST POŁOWA ZNIKNĘŁA NIE DOJECHAŁA ,POKRĘTNE TŁUMACZENIE TAK BYŁO USTALONE ZE CAŁOŚĆ POJEDZIE DO RESTAURACJI A GDZIE MOJA 2 POŁOWA CIAST? ZAPŁACONE I ZNIKNĘŁY ANI PRZEPRASZAM, ANI ZWROT CZĘŚCI KOSZTÓW GOŚCIE WESELNI BEZ CIASTA A WŁAŚCICIELKA WYZYWA NA PÓŁ MIASTA MNIE OD WYŁUDZACZA. NIKOMU NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!! (usunięte przez administratora) :(

@PORUSZONY ELBLĄŻANIN

Dziwne od lat wydaje zamówienia i nigdy nie było takiej sytuacji ja odpowiadam za wszystkie zamówienia

Darek
@Kasia

Co to za restauracja która w czasie epidemii organizuje przyjęcia

Alicja
@PORUSZONY ELBLĄŻANIN

Prosimy pisać opinie w języku polskim????

Misia

Płońsk

Iga
@PORUSZONY ELBLĄŻANIN

Wesele wszystko jest zamknięte chętnie się dowiem gdzie to zorganizowałeś

Iga

Ja kupuje w lumpeksie

Daro
@PORUSZONY ELBLĄŻANIN

Mam pytanie co w szkole robiłeś , skoro pisać nie potrafisz , ????

Bomba
@PORUSZONY ELBLĄŻANIN

A ja myślałem , że w tych czasach nie ..... ma analfabetów ......

Poruszony

O czym dziś piszemy

Nikita

A gdzie znajduje się ta firma pracowałem ale oni mają róże odzdzialy , pracowałem w Oławie w tym oddziale jest ok mamy dużo zleceń . Prywatyzowali nas dziesięć lat temu jesteśmy spółdzielnia , pewnie u was zrobią to samo . Może przenieś się do Polanicy tam róenież jest spółdzielnia .? .................... Wszystkiego dobrego

Elena

Pracuje obecnie w firmie ,, Byton ale firma jest w likwidacji czy wiecie co będzie dalej z pracownikami tej firmy. Firma istnieje od 1988 r do tej pory było bardzo dużo zleceń . Zlecenia z dnia na dzień się skończyły . Czy firma będzie prywatyzowana wiem ze sporo osób jest zainteresowanych tym tematem , jeśli coś wiesz na ten temat proszę o odpowiedź

Poruszony burak

Dziwie się , że z kimś takim ktoś miał ochotę rozmawiać , ja bym cię odrazu pogonił poruszony

Poruszony m

Właśnie jestem w pracy restauracja stare miasto- po 13 godzin zasuwamy - wszyscy się cieszymy

Mira

Chętnie zmienię pracę obecnie pracuje w pruszczu

Kinga

To jest w Nowej Rudzie

Ukrainka
@Kinga

Podejmę każdą pracę 552340120

Becia

Gdzie można kupić fajne ciuchy

Beta

Ale mówimy o ciuchach

Poruszona el

Pracowałam na owocowej albo ogrodowej szef młody pan Krzysiu szefowej nie spotkałam ale pracowało się ok .

Beta
@Poruszona el

Super

Nina

Czy możesz coś więcej napisać ? Ale o targu polecam

Uk

Bardzo ?

Misia

Jestem zadowolona czy jestem zadowolony ?

Nina

Tak

Ala

Ul Maryny

Zostaw merytoryczną opinię o Elżbieta Panek Ciastkarnia Elżbieta & Piotr Panek - Elbląg

• Jak się pracuje w Elżbieta Panek Ciastkarnia Elżbieta & Piotr Panek?

Zobacz opinie na temat firmy Elżbieta Panek Ciastkarnia Elżbieta & Piotr Panek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elżbieta Panek Ciastkarnia Elżbieta & Piotr Panek?

Elżbieta Panek Ciastkarnia Elżbieta & Piotr Panek
4.4/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Pułkownika Stanisława Dąbka 177
    82-300 Elbląg