Opinie o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Prąd S.A w Warszawa

sew

Ja jestem zaproszony na szkolenie i z tego co mi powiedziano tylko dojazd jest po mojej stronie. Czy faktycznie to tak wygląda?

olek
@sew

J ylko za dojazd płaciłem.Resztę kosztów oni pokrywali co w innych firmach jest raczej nie do pomyślenia

nikol
@olek

daja narzedzia do pracy, reszta w rekach handlowcow, mysle ze warunki stwarzaja calkiem niezle

Misiek
@olek

No to spoko, że pokrywają takie rzeczy. Właśnie szukam roboty i ten Polski Prąd prezentuje się dobrze. Widzę, że ludzie są zadowoleni z pracy.

Igor

Wyślij CV, i przekonasz się czy spełniasz kryteria, a potem sam po pewnym czasie przekonasz się czy dajesz radę i czy to jest praca dla Ciebie.

arika
@Igor

jak sie nie sprobuje to sie nie bedzie wiedzialo, jak w kazdej innej pracy, jedni maja wieksze predyspozycje inni mniejsze, ale tak naprawde mozna sie o tym tylko samodzielnie przekonac

igor

No ja dołączam się do pytania, bo z tego co czytam wydaje mi się, ze byłbym w stanie się odnaleźć

A co trzeba zrobić, żeby dostać pracę w PP? Jakieś spacjalne wykształcenie, umiejętności? Bo wyle pozytywnych opinii, że spróbowałbym swoich sił...

olga
@Andrzej

na pewno przyda sie doswiadczenie w pracy o podobnym charakterze, a czy specjalne wyksztalcenie nie wiem, ja jestem po studiach humanistycznych i mysle ze wiekszego znaczenia to nie mialo

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie w kawiarni w Łodzi z prezesem PP

Pytania banalne dotyczace doswiadczenia. pytania dotyczace spraw osobistych kredyt i rodzina.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Dlatego nie powinni się wypowiadać ci co mają stare lub zasłyszane informacje. Plotki łatwo się powtarza lecz trudno później wyklarować prawdę.

@Marcin

No dokładnie, ja na współpracę z PP nie narzekam. Fakt pracuję zaledwie od 3 miesięcy, ale nie narzekam. Mam cele, które realizuję i o to chodzi w pracy

@Marcin

Ja myślę, że dezinformacja i zamęt są celowe. Tak powstają plotki zanim zostaną wyjaśnione mija trochę czasu. Poza tym ostatnio w PP sporo się zmieniło.

@Igor

No dokładnie, też widzę wiele pozytywnych zmian w PP. Cóż, ktoś popracuje miesiąc, czy któcej i potem wygaduje głuputy.

@Igor

tak to działa właśnie, a plotka rośnie w siłę i idzie dalej. pp jednak oferuje tyle,że warto spróbować. a do tego jeśli się przyłoży to przekłada się to na kasę :)czyli tak jak powinno być :)

arek
@Marcin

ktos pracowal dawno, nie wie jak jest i sie wypowada, bo pewnie do tej pory nie znalazl lepszej pracy i sie wkurza

mija
@arek

no dokladnie, flustratow nie brakuje, ale za prawdziwa prace tez im sie brac nie chce

Krzysiek

Pracuję w PP, chwalę sobie, mam plan, który realizuję. Nie zamierzam narzekać, paraca jest wymagająca, ale daje satysfakcje

migdał

nie wiem skąd te dane, są nowe osoby i dostają auta, jasne że to nie mercedes s klasa ale do jazdy takiej na co dzień spokojnie starcza. oferta jest dobra, faktycznie 219 zł za megawatogodzinę, co jest ceną konkurencyjną na rynku. taaak nie ma klientów, dlatego pp ciągle zatrudnia nowych przedstawicieli i się rozwija, tak to sobie tłumacz ;)

radek

PP to corka EDF i energrtycznego centrum!!! poczytajcie opinie o tych firmach

marek

smiac mi sie chce jak czytam te wypowiedzi!!! opiekun??? czyli regionalny dzwoni i pyta ile spisane ile bedzię spisane gsdzie raport czemu nie ma wynikow i nic wiecej!!! cena 219 na 2014?? ciekawe moze tak umowa na 3 lata a po roku 350 :)?? nie spotkałem jeszcze zadnego klient który kozxysta lub nawet analizował oferte PP. zeby dostac prowizje musisz wyrobic nie realne plany jak nie zrobisz to nic nie dostajesz. podobno nie daja juz nawet samochodów :)

franek
@marek

plan jest ambitny, bo taki powinien byc plan, to prawda ze nie jest latwo go zrobic, ale kto powiedzial ze bedzie latwo

@marek

Nie mają klientów, nie ma samochodów skąd czerpiesz takie informacje? Tematu klientów nie skomentuję, samochody do wyboru kilka marek, w ramach budżetu oczywiście.

Tom
@marek

Zweryfikuj inf a później udzielaj sie na forum to ,że kiedyś firma miała inny proces wdrożenie to nie oznacza ,ze ma go przez cały czas.

Paco
@marek

"Podobno" dobre słowo, podobno masz stare dane, podobno wiesz coś o PP, podobno nikt nie sprawdza oferty PP. A może nic nie wiesz i tylko powtarzasz stare plotki usłyszane pokątnie od innej osoby która usłyszała jeszcze od innej. Zweryfikuj najpierw swoje dane i wiedzę a później się udzielaj. Jak na razie siejesz ferment a nie żadne info.

Tom

Praca w tej firmie daje mi bardzo dużą satysfakcję zarówno finansową jak i zawodową, rozwijam swoje kompetencję managerskie, robię to co lubię, czyli doradzam Klientom i moja praca jest doceniana.

Bartek

Firma indywidualnie podchodzi do pracownika wiec wszystko zależy od potrzeb nowego pracownika.

migdał

bez planów by się nie dało. a co do bazy to powyżej mają rację, nie ma problemów z nią. jak ktoś jest kumaty to po szkoleniu szybko sobie wyrobi rutynę i będzie działał w terenie :)

greg

to prawda, taki opiekun duzo daje na poczatku, bo wprowadza w temat i pokazuje wszystko co i jak sie dzieje

maja

jak moze nie byc planow w dziale handlowym, plany musza byc i jak sie je realizuje, to jest tak jak byc powinno

KKowal
@maja

W PP są progi prowizyjne, jak więcej sprzedajesz to masz wyższą prowizję.

Tailor

A co z planami sprzedażowymi, bo mam sprzeczne informacje nadal są?

igor

Początkowo bardzo na to wsparcie się nastawiałem, ale jak się okazało wcale nie było mi potrzebne. Bazę szybko można sobie samodzilenie wypracować.

Arek

Mi się udało przejść przez wszystko, teraz pozostaje tylko zakasać rękawy i zabrać się za robotę.

Zygmunt

Napiszcie mi, bo nie dopytałem na rozmowie czy jest wsparcie z telemarketingu? Czy dostaje się bazę klientów? Czy tylko bazuje się na swoich kontaktach?

jaro
@Zygmunt

Wsparcie z telemarketingu jest możliwe, ale większość handlowców z tego nie korzysta. Bazę klientów handlowiec tworzy sam lub pracuje na własnej, którą tworzył przez lata;)

Zygmunt
@jaro

Czyli tak jak myślałem, własna baza to podstawa, a telemarketing wspiera, ale pewnie gównie przy umawianiu spotkań.

romek

wiadomo ze zawsze troche sciagaja na ziemie, ale prowizja daje rade, pod warunkiem ze sie dobrze i ciezko pracuje

marcin

zeby dobrze sprzedac produkt trzeba miec wiedze i sie znac na takiej pracy, ja na pracy sie znam a produkt wlansie poznaje

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Prąd S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Prąd S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Prąd S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Prąd S.A?

Kandydaci do pracy w Polski Prąd S.A napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Prąd S.A