Opinie o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Prąd S.A w Warszawa

Benjamin Guzik

Oczywiście nie chodziło o Ciebie Zeus tylko o migdała...

Zeus

Miałem okazje się spotkałać z kadrą menadżerską PP i moje spostrzeżenia znajdują lustrzaną odbicie na tym forum: niekompetencja, cwaniactwo i brak słowności.

@Zeus

Widać zamiast "migdała" wycięto Ci jaja. Widać ponownie jaki poziom reprezentujesz sobą mając problem z poprawną polszczyzną. Cóż, burakowi słoma zawsze wystawać z butów będzie, niezależnie dokąd się przeprowadzi. Nie będę zniżać się do Twojego poziomu."bo pracując w pp dni są miłe." - piękna sentencja...

Jacek
@Zeus

A gdzie Ty na forum widzisz niekompetencję, cwaniactwo i brak słowności?

dog&cat

jestem właśnie jednym z tych naiwnych którzy niepomni na ostrzeżenia na tym forum niektórych kolegów uwierzyli w pozytywne wpisy i spróbowali "dać radę". Ba, nawet szkolenie mnie upewniło że będzie ok. Niestety , teraz zaliczam się do tej większości mogącej karwować nad straconym czasem i zszarpanymi nerwami.(usunięte przez administratora)

Minor

Widać niektórzy prowadzą jakąś prywatną vendettę i żadne argumenty do nich nie trafią. Takich ludzi nie da się przekonać strata czasu i nerwów.

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie w kawiarni w Łodzi z prezesem PP

Pytania banalne dotyczace doswiadczenia. pytania dotyczace spraw osobistych kredyt i rodzina.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Psycholog
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Norbert

Też tak myślę, ale na szczęście ten kto czyta wszystko wyłapie i zdecyduje sam. Niedawno byłem w podobnej sytuacji, na szczęście poszedłem i nie żałuję.

Brudny Harry

Po co się nakręcacie, są ludzie którym nie da się dogodzić i trzeba się z tym pogodzić. Widać niektórzy żyją w świecie Hollywood i widza wszędzie teorie spiskowe.

zoska

atmosfere tworza ludzie, rozni sie trafiaja, ale ja sie na tym nie skupiam, robie to co do mnie nalezy poprostu

michu

widzę dalej atmosfera jak spod taniej budki z piwem i niektórym zaczynają puszczać nerwy. paranoja jakaś. widać,że panom nie wyszło i teraz muszą sobie spuścić ciśnienie przez pisanie takich postów. proponuję siłownię a nie taki ton bo nic to nie zmieni,że będziecie pisać jaki to pp jest do (usunięte przez administratora) jest grupa ludzi zadowolonych i tego nie zmienicie. jest praca, są wyniki, jest płaca i już.

niki
@michu

zgadzam sie, bardzo dobrze ujete, niektorzy nie wiedza co ze soba zrobic i wypisuja glupoty w necie

Edam

Chyba ciężko pogodzić się z tym że ktoś może mieć pozytywną opinię? Szkoda mi ciebie.

migdał

sorry ale ja tu kwiatków nt wspaniałości nie widzę :P nie czytajcie wybiórczo tylko wszystko i nie będzie problemu. a to że na pewne posty zwracacie większą uwagę niż na inne to wasz problem. różowo nie jest, bo jest jak w każdej pracy, raz lepiej, raz gorzej. tylko nie wiem czy powtarzanie faktów po raz setny coś zmieni w waszym odbiorze skoro ciągle jesteście na nie. było napisane jakie są plany, ile kosztuje megawatogodzina, że jest sprzęt, szkolenia a to grochem o ścianę. aż się nasuwa na myśl historyjka o kołku w płocie,serio..

Wrzuć na luz dlaczego obrażasz innych, skoro nie masz już do czynienia to skąd wiesz jak jest teraz w PP? Ostatnio było trochę zmian więc masz już nieświeże informacje, a na takich nie możesz swoich tez tworzyć.

migdał

nieład to Ty masz w głowie taki, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem. od kiedy to trzeba odpowiadać na konkretny post bo Ty masz taką fantazję? weź stary zacznij myśleć i czytać, to nie boli. post był ogólny ale jak nie rozumiesz słowa pisanego to Twój problem. za to Twoje posty wnoszą tyle,że ho ho. coś tam wiesz, coś usłyszałeś i teraz gadasz jaki to pp zły, bo Ci nie wyszło. to też Twój problem. napiszę po raz setny- nie ma ochów i achów. Ty je sobie w głowie tworzysz, nie ma takiej roboty która by była idealna, pp też nie jest idealny. zejdź na ziemię i zmień płytę bo póki co ciągle to samo walisz-kopiuj, wklej. słownik jak u małego dziecka co to udaje dorosłego. ale już żeby wyłuskać fakty z tej dyskusji to masz duży kłopot. ps. migdał ma wiele znaczeń, doucz się bo jak na razie prezentujesz żenujący poziom. miłego dnia, bo pracując w pp dni są miłe.

antek
@Marcin

ludzie chwile popracowali, nie udalo im sie i ziona nie wiadomo czy, smutne to jest i slabe

karina

ktos sie zdenerwowal i pisze co mysli, a czy to jest porawda czy nie, to juz w ogole inna kwestia...

Benjamin Guzik

Czytając te plastikowe wypociny, przekoloryzowane jak wyświetlany obraz w Samsungach, zastanawiam się czy chociaż 10% z tych zachwyconych, realizujących wysokie cele sprzedażowe, zarabiających potężne pieniądze, prawych, lewych rąk, monstrualnego czarnego charakteru Gargamela z bajki pod tytułem Smerfy - (klakierów), jeszcze pracuje? Jeśli wasz czas jeszcze nie nadszedł (klasyczny żywot pracownika z działu sprzedaży wynosi od 1-3miesięcy), to znaczy że e-prezes Was chyba sklonował? Nie piszcie bzdur i nie róbcie nadziei tym młodym perspektywicznym ludziom. Sznyta na psychice może nigdy się u nich nie zagoić. Poza tym jakim cudem, ten cały kosmiczny cyrk e-Monty Pythona jeszcze egzystuje? A ten który odpowie na mój wpis typu (co za głupoty itp) - to sam się zdemaskuje jako największy e-KLAKIER albo sam "e"./ 3Muszkieter

zorro
@Benjamin Guzik

(usunięte przez administratora) nie do ogarnięcia są :) praca marzeń, szef spoko, warunki super, dają narzędzia... A CENA SIĘ PYTAM, A MARŻA DLA PH? to do was z PP - tu jesteście ciency jak polsilver- a ściemy na forum walicie by ktoś przyszedł , bo może zrobi umowę, dwie znajomym - i tak odejdzie bo planu nie zrobi więc mu sie nie zapłaci . A stu takich to dwieście umów - i WY kasę macie . Jak w edfie , nie?

Bonus

piszcie jaką macie cenę wyjściową?

Miłosz

Popieram mój szef jest ok. Sama praca w PP wymaga sporo wysiłu, ale warto

Bonus

A jaka jest w pp cena bazowa, czy oprócz ceny jest jakiś inny argument?

tomek

Do mnie przede wszytkim pieniądze przemawiają, bo ambitny jestem i mam nadzieję zę ze wszytskim sobie poradzę. Na dniach zaczynam więc jestem pozytywnie nastawiony tym bardziej po przeczytaniu tych opinii

Praca nie jest łatwa jak to w sprzedaży klienci sami nie przychodzą trzeba sie o nich postarać ale kasa jaką za to otrzymujemy jest warta naszego czasu.

qwe

Łatwo to teraz nigdzie nie jest, bo czasy "czy się siedzi..." dawno się skończyły więc grunt to nastawić się na wyzwanie o do dzieła

ipiter

Ja jestem przed szkoleniem i jestem bardzo ciekway jak mi pójdzie. Jak zakres materiału dają to myślę, że powinieneim sobie poradzić.

jacek

oj jak tu cudownie najlepszy pracodawca :):) przyjmują każdego wiec można się sprawdzić :) powodzenia

mea
@jacek

nie wiem czy cudownie, raczej bym tego tak nie określiła. i też nie każdego przyjmują i nie każdy zostaje bo po prostu to nie jest praca dla każdego. ale jeśli ktoś chce to niech próbuje. a ci co zostają w pp są zadowoleni, zwłaszcza że ostatnio trochę się zmieniło, no i da się z taką ofertą konkurować na rynku.

mikolaj
@jacek

cudownych pracodawcow nigdzie nie ma, sa lepsi i gorsi, u jednych sie da pracowac u innych nie, mi sie tutaj akurat dobrze pracuje

zxc
@mikolaj

ja dpiero zaczynam ale w stosunku do tego jak było w poprzedniej pracy tu jes naprawdę super. Przynajmniej nikt mi nie siedzi na głowie

oki
@zxc

swoboda w pracy jest wazna, ja tez lubie wiedziec co mam robic i jak mi nikt sztywno nie narzuca co i kiedy

Piotr o.

bahahahaha żenada z was. Te komentarze pisane przez klakierów i dupwłazów z PP. Nie żałuje współpracy z nimi bo zawsze to czegoś uczy. Pozdrawiam Monikę największego słonia:) I Pawła też największego przekręta pod słońcem:) I Marcinka z Enei hahah.:) Wielkiego Głąba bo takie miał pseudo w Edfie- pan Tomasz P. żal jak na was patrze z Edfu dziś hahahah

Maus
@Piotr o.

Powiedział co wiedział, pytanie dlaczego swoje frustracje wylewasz na forum, to że nie dajesz sobie z czymś rady to twoja sprawa inna to taka że wielu ludziom świetnie idzie w PP i sobie chwalą.

rik
@Piotr o.

przykre jest to ze niektorzy nie potrafia opanowac swoich emeocji i w dziwny sposob prezentuja je w necie, no ale co zrobic, ludzie sa rozni....

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Prąd S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Prąd S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Prąd S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Prąd S.A?

Kandydaci do pracy w Polski Prąd S.A napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Prąd S.A