Opinie o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Prąd S.A w Warszawa

Pracowałem w rożnych firmach energetycznych i moim zdaniem w tym momencie PPSA ma najlepsza ofertę na rynku. Tym bardziej ,że praca jest bezpośrednio u sprzedawcy a nie u partnera to też jets na pewno duzy atut.

Benjamin Guzik
@Adam

Co to znaczy "najlepsza oferta na rynku"? Bo jeśli uważasz, że cena blisko 270zł/MWh to najlepsza oferta to zastanawiam się jakie masz rozeznanie w temacie energii-no chyba że najlepsza oferta na rynku...dla kiosków ruchu lub kwiaciarni? 90% postów jest na jedno kopyto, piszą Ci sami ludzie, więc proponuje zachować czujność!

Kuba
@Benjamin Guzik

Widocznie nie masz wiedzy na temat obecnej oferty PPSA . Ja wiem jaką ma konkurencja i wierz mi oferta dla klienta jest bardzo korzystna...a przez to dla PH również.

@Kuba

No co ty powiesz? Załóżmy, że jesteś właścicielem dużej firmy produkcyjnej. Koszty energii elektrycznej stanowią dla ciebie około 45% ogólnych kosztów produkcyjnych. Którą ofertę byś wybrał od pp za 306 zł za MWh, czy za 230 zł od konkurencji?

Ja zaczynam współpracę z PP. Mam za sobą 2 dniowe szkoleniowe w Warszawie. Egzamin teoretyczny i egzamin praktyczny zdałem bez problemu ;)

franek

co prawda to prawda,handlowiec musi umiec sie dopasowac do sytuacji, nie ma innego wyjscia jak chce pracowac w takich charakterze

opo

Ja jestem umówiony na szklenie i liczę na to, ze będzie owocne. Jedyne co musze opłacić to dojazd do Wawy, bo szkolenie i zakwaterowanie jest po ich stronie więc nic nie tracę- mogę tylko zyskać.

@opo

tak faktycznie jest jak piszesz, ale koszty dojazdu są niewielkie w porównaniu z resztą. a szkolenie naprawdę dobre, można się douczyć, mi się w pracy przydaje. kitów nie wciskają tylko realnie przedstawiają warunki.

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie w kawiarni w Łodzi z prezesem PP

Pytania banalne dotyczace doswiadczenia. pytania dotyczace spraw osobistych kredyt i rodzina.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

W tamtym tyg byłem na spotkaniu rekrutacyjnym w PPSA i jestem zadowolony z tego co sie dowiedziałem. Wszystko jest jasno okreslone (zasady wynagradzania, rozliczania, szkolenia, proces wdrożenia, cele itd.) Panowie ,którzy wypowiadają sie negatywnie powinni wiedzieć ,że sprzedaż to praca dla ludzi, którzy z jednej strony są w stanie podporządkować się regułom i stosować przyjęte procedury postępowania, z drugiej - potrafią pracować samodzielnie. Oba te wymagania łączy jeszcze inna niezbędna w tym zawodzie cecha charakteru – samodyscyplina. A także umiejętność przygotowania pracy nie tylko na poziomie koncepcyjnym, ale i organizacyjnym – od pomysłu do realizacji.Dobry handlowiec musi też umieć słuchać , aby później być w stanie zaproponować klientowi rozwiązanie stosowne do jego potrzeb. Jak masz te wszystkie cechy zawsze podpiszesz umowe z klientem .Kwestia nastawienia oraz cech osobowości i umiejętności, które posiadacie.

@Marcin

tak to wygląda, dobre podsumowanie. fajnie, że pisze ktoś kto jest na świeżo z tym co się dzieje w pp. jedną umową mi się jeszcze nie udało planu wyrobić ale czekam na taki moment ;) na razie żeby mieć sukces trzeba się jednak trochę przygotować do tego. najważniejsze to połapać się w organizacji żeby nie tracić czasu i działać.plus wiedza ze szkolenia do opanowania i można iść w teren.

Ja polecam współpracę z pp. Póki co miesiąc. Jestem już po szkoleniu, bardzo dużo ciekawych rzeczy się nauczyłam no i odkąd zacząłem współpracę z pp uczę się i okdrywam swoje możliwości każdego dnia

@Michał

Ha ha ha. Jestem już po szkoleniu i wielu ciekawych rzeczy się nauczyłam. Dziewczyna pisze pod pseudonimem Michał. Zawsze podejrzewałem, że autorami tych pozytywnych opinii są dziewczyny z biura i ci szkoleniowcy, którzy twierdzili, że plan robi się 1 umową. Nawet się już nie kontrolują. Coś wam powiem to wy nie macie argumentów. Brednie typu jak tu fajnie schowajcie sobie do kieszeni. To ma być rzeczowa dyskusja. Gdy ktoś pisze zle o tym tworze to zaraz karzą iść do psychiatry. Brak mi słów na was- ja 1 post, a wy 50. Żeby tylko to, co piszecie było prawdą. Nie szukajcie darmowej siły roboczej- zacznijcie sami sprzedawać i robić plany 1 umową. Tak się składa, że zaraz idę do pracy, a pewnie wszyscy ci pracowici handlowcy jeszcze śpią i będą pisać w godzinach pracy ze swoich "tabletów" jak tu dobrze.

@Polski Błąd SA

Najlepsze jest to ,ze nie potrafisz nic konkretnego napisać.... tylko czepiasz takich głupot i wypominasz nam każda literówkę... jakbym ja miał wypisać i komentować wszystkie błędy i literówki , które wam sie zdarzają to naprawdę nie wygląda to najlepiej. A poza tym w dziale sprzedaży tez sa kobiety. :)

migdał

nie ma się co denerwować, bo zaraz dojdzie do przepychanek. nie ma argumentów, nie ma rozmowy spokojnie :) widzę,że jednak są chętne osoby do spróbowania przygody z pp, czyli widocznie nie jest tak źle jak mówią ;) (usunięte przez administratora)

Adamus

Prawda jest taka że teraz nikt nie pracuje od początku do końca w jednej firmie. Kiedyś całe życie pracowało się u jednego pracodawcy teraz jest inaczej. Sam byłem w kilku firmach teraz rozpocząłem przygodę z PP i jestem dobrej myśli.

@Adamus

Teraz to się pracuje w kilku firmach na raz, po godzinach itd. Ja odkąd zacząłem współpracę z pp nie mam co narzekać, wypłata w zalezności od mojego zaangażowania i przede wszystkim na czas.

radek
@Adamus

kazdy szuka swojego miejsca i zmienia prace jak mu nie odpowiada, ja zmieniac nie mam zamiaru, bo tutaj mam warunki takie jakie chcialem

@radek

Ja niedawno zmieniłem miejsce zamieszkania, szukałem pracy przez dłuższy czas. Znajomy polecił mi PP, spróbowałem. Nie żałuję. Współpraca z PP daje mi dużo satysfakcji, pieniądze są na czas.

Irek
@Marcin

Od niedawna współpracuję z PP. Co mnie cieszy, że są progi prowizyjne, jak więcej sprzedajesz to masz wyższą prowizję. Czyli zarabiasz tyle ile z siebie dajesz

@Irek

to jest dobry system bo mobilizuje do pracy. przynajmniej mnie ;) jak ktoś nie ma drygu do tego żeby sobie narzucić rygor pracy to nic nie osiągnie. a że szkolenia w pp są dobre to można osiągnąć to co się sobie wyznaczyło :)

PH

Zawsze bedzie część osób, ktorym sie po prostu nie udalo z róznych względów.... to nie sa czasy ,ze w jednej firmie pracujesz 20 lat....wiekszość z nas miało już kilku pracodawców a poza tym tak relanie patrzac to nie ma idealnej firmy...i idelanych pracownikow. Zawsze któras ze stron bedzie chiała czegos wiecej itd.

oliwia

dobrze ze sa opinie taki i takie, to jest normalne, ja sie chce przekonac na wlasnej skorze jak to wyglada naprawde

Powerman

Niestety czasem niektórzy mają złe nastawienie zatną się i nie chcą słyszeć innych argumentów jak u Kargula i Pawlaka, to chyba nasza narodowa bolączka. Coś komuś nie podpasuje i później jątrzy gdzie może.

Widać że ktoś prowadzi osobistą vendettę przeciwko PP. Masz małą grupę wsparcia która jątrzy a nie podaje konkretów. Wiele osób pracuje i jest zadowolonych, dlaczego nie możesz przyjąć do wiadomości że takie osoby istnieją? Niestety według ciebie każdy kto jest zadowolony to kłamca.

@Marcin

ale tego nie zmienisz ;) widać panowie mają misję do spełnienia. jak ktoś ma kontakt z pp to wie jak jest.w te firmie nie ma miejsca na niejasności, karty na stół i każdy podejmuje decyzję sam. ja podjąłem jakiś czas temu i podtrzymuję ją bo zostaję tu gdzie jestem.

marcel
@michu

no to widze ze w kocu ktos sie wypowiedzial po mesku, a nie narzeka narzeka i narzeka i nic kontetnego z tego nie wynika, brawo

Racja teraz nie ma miejsca gdzie nie ma zasięgu czy internetu z nudów człowiek zajrzy by poczytać co kto napisał, i gdy czasem widzi się głupoty to się odpowiada. Ostatnio w PP trochę się zmieniło ale moim zdaniem na lepsze, można więcej zarobić, o ile ktoś jest aktywny i prężnie szuka klientów.

irek

Wiele pozytywnych opinii tu znalazłem co nastawia mnei pozytywnie do rozmowy na któą jestem umówimy

zynek

jak ktos ma negatywne nastawienie , to w zadnej pracy sie nie spelni i nigdzie nie bedzie mu sie podobalo

weronika
@zynek

swiete slowa, zawsze szklanka bedzie do polowy pusta, takim osobom nigdzie sie dobrze nie pracuje

@weronika

Szkoda strzępić sobie język, nie przekonasz tych zacietrzewionych ludzi. Przecież nikt nie zmusza do pracy w PP jak się nie podoba to odchodzisz, nie wiem o co im chodzi.

Jędrzej

Taka prawda jak ktoś jest dobrym handlowcem nie tylko utrzyma pracę, ale i więcej zarobi. W PP są progi prowizyjne, jak więcej sprzedajesz to masz wyższą prowizję.

A ja powiem krótko porządna firma i ciesze się ze tu pracuje. Zostałem bardzo dobrze przeszkolony i juz czuje sie specjalista w branży energetycznej, teraz sam wprowadzam nowe osoby do pracy wiec zdobywam doświadczenie managerskie, atmosfera w pracy tez jest bardzo dobra (wsparcie pracowników), zarabiam i kase mam zawsze na czas. Absolutnie polecem PP jako pracodawce. A co do osób , które piszą negatywy to niestety zawsze ktos taki bedzie...kwestia tylko tego jakim jesteś człowiekiem i jak sie zachowasz po rozstaniu z firmą.

@Adam

Dobre he he. Dopiero co go przeszkolili i już wprowadza nowe osoby do pracy, przez co zdobywa doświadczenie managerskie. Tak po prostu. Pewnie pływałeś też tym jachtem z prezesem po Morzu Karaibskim. To tak się da, że po tym szkoleniu wstępnym już się jest ekspertem energetycznym? Przecież pisaliście, że to ciężka praca- trzeba być zmotywowanym, ciężko pracować, uczyć się, być z wiedzą na bieżąco. Taką wiedzę zdobywa się długo- przecież padały takie pozytywne wypowiedzi. Jakaś widać niekonsekwencja w tym co piszecie. I jeszcze jedno- dobry handlowiec B2B od 8.00 jest w terenie i zdobywa klientów. To jest właśnie motywacja i pracowitość, a nie pisanie bzdur na forum, jaka to cud firma. Na tym szkoleniu była o tym mowa, ale ty na nim w ogóle nie byłeś ekspercie energetyczny.

@Polski Błąd SA

Polski Blad.... a powiedz prosze , w którym miejscu jest napisane ,że dopiero co mnie przeszkolili???;) (czytanie ze zrozumieniem - ważna cecha. A co do pisania opini to nie wiem czy wiesz ale w telefonach jest internet (pewnie cie zaskoczyłem ale naprawde technologie poszły naprzód) a jak sie czeka na klienta w wolnej chwili można cos napisac. :)

@Polski Błąd SA

Takiego gostka jak ty jeszcze ani nie widziałem ani nie czytałem takich wypowiedzi. Jestem ciekaw co przeskrobałeś że pp tak cię drażni. Napisz może w takim razie za co ci pp nie zapłacił i czy byłeś w tym w sądzie. O takim przypadku nie słyszałem. Napisz może ile sprzedajesz. Z twoich wypowiedzi można różne rzeczy wywnioskować ale nie to że jesteś osobą kompetentną. Byłeś u psychiatry? Pamiętaj - tylko prawda cię wyzwoli.

Dyrektor

Podaj w końcu konkrety. Ja mogę napisać, że piszesz bzdury i nie wiesz nawet o czym a o rynku energii nie masz w ogóle pojęcia. Poza tym, każda firma ma swoją politykę i jeżeli pp chce sprzedawać prąd po określonej cenie ty tego nie zmienisz. Jest wiele firm na rynku i każdy ma prawo wyboru. Ty jednak ponieważ nie potrafisz sprzedawać ani nic innego robić wypisujesz tylko jakieś farmazony. Zajmij się lepiej czymś pożytecznym lub zmień lekarza.

@Dyrektor

Nie chodzę do psychiatry. Obrażając mnie wcale mnie nie zniechęcisz to pisania prawdy o tej firmie. Jesteś zwykłym chamem, który ma ludzi za nic. Potwierdzasz to, co napisałem w poprzednim poście. Robię coś pożytecznego. Piszę prawdę o tej pseudo firmie, aby pp ich nie oszukiwał. (usunięte przez administratora)

@Polski Błąd SA

Jakoś nic obraźliwego do ciebie nie napisałem a ty nadal tylko bredzisz. Dalej zero konkretów. Współczuję ci. Czasy kiedy nic nie musiałeś robić dawno minęły i czas już się z tym pogodzić. Poza tym to ty nazwałeś mnie chamem. Jesteś tylko żałosny i nic więcej na twój temat dodać nie można. Zmień zioło.

@Adam

Mistrzu, to nie ty masz czekać na klientów, tylko aktywnie ich poszukiwać. Po takiej cenie nikt do ciebie nie przyjdzie. Widać, że handlowcem nie byłeś.

@Polski Błąd SA

Własnie taka jest róznica miedzy nami Ty biegasz po firmach bez celu i bez planu i oczywiście nie robiąc wynik. A ja czekam na umówione spotkanie z klientem i wychodzę z niego z umową. :)

Kurczak
@Adam

Dobre szkolenie na początku to podstawa. Rzeczywiście może pomóc na stracie, ale i tak najlepsza szkoła dla handlowca to praca z klientem.

aga
@Kurczak

a praca z klientem latwa nie jest, bo ludzie sa rozni i nie kazdy daje rade, jak widac czytajak opinie na forum

Kurczak
@aga

I o to chodzi jakby było łatwo byłoby nudno.

@Kurczak

to prawda! czasem trzeba się nieźle namęczyć żeby osiągnąć cel czy w ogóle dotrzeć do klienta. parę razy przerabiałem ale co się nauczyłem to moje. najważniejsze to być konkretnym i przekonanym że to co się sprzedaje jest dobre. bywa tak,że sama wiedza ze szkolenia to mało i trzeba sięgnąć po inne środki.

meli
@Kurczak

latwo jest nic nie robic i narzekac i krytykowac, a trudniej zrobic cos co wymaga troche wysilku

Panowie to jest sprzedaż nikt nie mówił ,że będzie łatwo. Wszędzie trzeba się nabiegać żeby cokolwiek zarobić i tak to już wygląda. A poza tym gdyby firmy chciał miec najtańszy prad to wystawiałyby baner na budynku i nie potrzebowałby wewnętrznych działów sprzedażny wiec sie zastanowicie troche nad tym co piszecie.

artik

motywacja potrzebana jest w kazdej pracy, i w kazdej pracy znajda sie osoby, ktore chca dostawac duzo za nic

@artik

Właśnie. Tylko niekoniecznie są to osoby. Czasem również podmioty. W tym wypadku pp jest właśnie takim podmiotem, który chciałby dostawać dużo za nic.

artik
@Polski Błąd SA

nie wiem skad wysnuwasz takie wnioski, bo ja akurat tego nie widze, pracuje i mi za to placa, to transakcja wiazana jak wszedzie, nie zdazylo mi sie, zebym sie napracowal i nic z tego nie mial

@artik

bez tego to lepiej z domu nie wychodzić. jak się nie chce, to trzeba iść do pracy gdzie się robi wszystko na pałę i mechanicznie. sektor handlowy to nie ten adres. trzeba się odpowiednio nastawić do takiego rodzaju pracy,a nie każdy ma takie cechy.

zorro
@Polski Błąd SA

weź ich olej kolego w końcu . szkoda zdrowia i klawiatury.

Maciek

Współpracuję z PP od 3 miesięcy, minęło trochę czasu, więc mogę się wypowiedzieć o pracodawcy. Wypłata zawsze na czas, wypłata jest proporcjonalna do wkładu który wkładam w prace. Ja akurat jestem ambitny i w każdej pracy staram się dawać z siebie 100 procent

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Prąd S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Prąd S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Prąd S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Prąd S.A?

Kandydaci do pracy w Polski Prąd S.A napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Prąd S.A