Opinie o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Prąd S.A w Warszawa

Benjamin Guzik

Ja już swoje napisałem - ostrzegałem. Życzę wszystkim którzy pracują i są zadowoleni, oby tacy byli, żeby nikt ich nie oszukał, a praca w PP była usłana różami przez najbliższe lata. Żeby wszystko było na czas, żeby dalej były podstawy, samochody i tablety, komórki i wszystko co najlepsze. Ale jak rzeczywistość nagle, stanie się bezwzględna, i zostaniecie ni stąd ni zowąd bez najlepszego współpracownika...to pamiętajcie pierwsze zdanie!!!

adel

praca w handlu zawsze wiaze sie ze skrajnymi opiniami, z prostego wzgledu, nie kazdy sie nadaje i potem narzeka

aga

wspolpraca ma swoje plusy i minusy tak samo jak i umowa o prace, dla mnie wygodniejsza jest wspolpraca, pracuje tak od lat i mi taki system najbardziej odpowiada

migdał
@aga

no dokładnie. jeśli taka forma zatrudnienia komuś pasuje to jak najbardziej niech uderza do pp. jest się kowalem swojego losu i dużo od nas samych wtedy zależy. trzeba mieć pewne predyspozycje do takiego rodzaju pracy. i samozaparcie żeby nie olać sprawy i nie osiąść na laurach.

Wojtek

Nie mam zastrzeżeń do pracy w Polskim Prądzie, kasa zawsze na czas, fajni ludzie

@Wojtek

Praca, współpraca... grunt, że kasa na czas

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie w kawiarni w Łodzi z prezesem PP

Pytania banalne dotyczace doswiadczenia. pytania dotyczace spraw osobistych kredyt i rodzina.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Polski Błąd SA

Do wszystkich pozytywnie nastawionych: to nie jest żadna praca, tylko współpraca.PP nie jest pracodawcą.

@Polski Błąd SA

Wiadomo że każdy własną rzepkę skrobie, najważniejsze że pracując zarabiasz, a nie każdy che mieć pracodawcę. Najważniejsze by zarobić opłacić ZUS mogę samemu chociaż nie wierzę w emeryturę odkładam sam, liczy się dla mnie gotówka która systematycznie wpływa na konto.

@Marcin

Twoje zdanie "nie każdy chce mieć pracodawcę" po prostu mnie rozwaliło. Jak słusznie jednak dodałeś "opłacić zus mogę samemu" i bądz pewny, że opłacisz, bo oni ci nie dadzą (jeśli oczywiście jesteś PH-partner PP, w co bardzo wątpię). Dodatkowo na III filarze odkładasz na przyszłą emeryturę z prowizji od PP. Proszę proszę. Tym się zdradziłeś, że nie jesteś PH. Prawda jest taka, że ludzie w PP nie dostają nawet 1000 złotych podstawy i zusu z czego nie mają zapłacić, a co dopiero o prywatnej emeryturze myśleć. Mija 2 miesiące i odchodzą.

@Polski Błąd SA

Nic nie wspominałem ze odkładam na III filarze są różne metody odkładania i inwestowania ale o tym pisać nie będę. Nasz system emerytalny mnie zraził. Co do pracy to nie narzekam na swoje wychodzę, skoro miałeś problemy z zarobieniem to twoja sprawa. Gdyby nikt nie sprzedawał to firma przestałaby zarabiać co równałoby się z bankructwem, a tak nie jest. Wiele osób ma własną działalność i sobie radzą może tylko ty miałeś z tym problem. Znasz warunki na jakich chcesz pracować jeśli ci odpowiadają to wchodzisz jeśli nie to po co w ogóle zaczynać i później narzekać?

marek
@Marcin

PP ma już bazę klientów ktorzy im wpłaca kasę wiec tak szybko nie zbankrutują bez handlowców

@Marcin

Wychodzisz na swoje? Powiedz ile MWH w miesiącu sprzedajesz po 300 złotych, skoro konkurencja ma po 230?

Błażej
@Polski Błąd SA

We współpracy nie ma nic złego. Wielu osobom taka forma zatrudnienia odpowiada, wiele firm ją stosuje.

@Błażej

Zgadza się, tylko, że przeważnie są to firmy niesolidne, których nie stać na pracownika a udają Gazele Biznesu.

olk
@Marcin

Wszystko zależy od tego czy chce ci się pracować. Jak się chce to naprwawdę się opłaca.

karina
@Błażej

dokladnie, jest to coraz bardziej popularne, przynajmnie wsrod moich znajomych rowniez i jakos nikt nie narzeka

monik
@Błażej

a ja wole nawet tak pracowac, etat to nie dla mnie, a na wlasnej dzialalnosci pracuje sie swobodniej

rafal

ja tez nie rozumiem calej tej dyskusji, zyjemy w wolnym kraju, jak sie komus cos nie podoba, to zmienia prace, a narzekajacy zawsze sie znajda, moze poprostu nie nadawali sie do tego typu pracy

@rafal

A bo wiesz dyskusje to jedno, a wybór pracy to drugie. Nie sądzę, żeby na podstawie negatywnych opinii, ktoś z góry skreślał pracodawcę. Chyba, że szuka wymówki żeby nie pracować. Jak na pracy mu zależy, to będzie chciał osobiście sprawdzić warunki.

mea

widzę,że ludzie dalej klepią swoje i mają teorie spiskowe. nikt tu nie pisze peanów na cześć pp, tylko mówi jak jest,o warunkach, płacy, szkoleniach itd, a ktoś kto chce tam pracować i tak musi zdecydować sam. mi tam warunki pasują,zwłaszcza jeśli chodzi o limit na benzynę i o komputer+ telefon. to nie taki standard jak by się można było spodziewać.

michu

dla mnie dojazd na szkolenie nie był problemem, więc się tym specjalnie nie przejąłem. chodziło mi o to,żeby coś wynieść z tego szkolenia, dowiedzieć się czegoś co mi się przyda w pracy. i jak na razie ta zdobyta wiedza procentuje.

Arkadiusz

Pracowalem w PP 4 miesiące - tragedia, jedynie regionalny był w porządku. Wracam w tej chwili ze spotkania rekrutacyjnego - 500km w jedną stronę InterCity - zwrot kosztów podróży, gdzie jeszcze nie mam ostatecznej odpowiedzi czy mnie chcą - to się nazywa klasa !!!

dwie, czy trzy osoby piszą negatywne komentarze, o czymś to świadczy...ważne żeby każdy sam mógł się przekonać jak jest w PP jeżeli ma ochotę i oczywiście jeżeli się dostanie :)

no i to samo mogę napisać, jakoś widać negatywne opinie i Twój wpis, więc chyba nikt niczego nie usuwa...ale nie ma co roztrząsać

Wolverin

A co mam wpisać w nick? Superman, Batman czy Robin Hood? Nie ośmieszaj się, dopisujesz spisek tam gdzie jego nie ma, prawda jest taka że jeśli nie czujesz klimatu to nie pracujesz w tym zawodzie. Nie każdy musi być murarzem czy informatykiem. Mi praca odpowiada i nie narzekam, zarzucasz coś innym zamiast merytorycznie pisać.

Polski Błąd SA

Pozytywna ściema trwa cały czas. Przeczytajcie te wypowiedzi. Jest ich co prawda wiele, ale ten sam styl pisania. Oznacza to, że pisze je 1, może 2 osoby. Usunęli wszystkie negatywne opinie. Widocznie nikt im na szkolenia nie chciał przyjechać, gdy przeczytał to, co kiedyś było na tym forum. Każda firma oddaje za dojazdy na szkolenia. Polski prąd nie oddaje, bo oni najchętniej za nic by nie płacili.

mea

mi się praca podoba, tzn lubię to co robię, a że wcześniej trochę już pracowałam w ten sposób to nie narzekam na pp. baza klientów to nie problem jak ktoś jest obrotny i nie leniwy ;)

cenzura

znowu znikają opinie :):):)

adaś
@cenzura

Ja mam wrażenie, że u nas dalej pokutuje przekonanie że należy się niezalżnie od tego czy się siedzi czy pracuje a tu jednak napracować się trzeba.

majka
@adaś

zgadzam sie z toba,a te czasy minely juz dawno i teraz ten kto nie pracuje ten nie ma, proste

@majka

A ja się nie zgadzam. To chyba oczywiste, że pracownikowi należy się pensja za pracę. Nie widzę powodu, dla którego ktoś miałby pracować za darmo.

Kurczak
@adaś

Jak ktoś nie lubi ciężkiej pracy, to nie powinien szukać zatrudnienia jako handlowiec. Swoją drogą też miewam wrażenie, że ludziom po prostu pracować się nie chce.

hanka
@Polski Błąd SA

a tam kto pracuje za darmo? nie slyszalam o takich przypadkach, jak sie starasz zarabiasz i to calkiem neizle, wiec w ogole nie rozumiem o co chodzi

jasio
@hanka

tak sie super zarabia?? i dla tego wszyscy odchodzą?? czy moze jest tak ze ludzie przychodzą i widza co się dzieje i się zmywają?? a te wpisy w stylu super praca, wiem co mam robic, jak sie chce to sie zarobi to piszą ciegle te same osoby. i te ceny pp dla klientów smiech na sali......ale co tam jest auto telefon laptop super praca jak sie chce to sie zarobi ale nie w pp :):):):):):)

@jasio

Po co generalizować, wcale nie wszyscy odchodzą. Jednym odpowiada innym nie. Mi pasuje.

@jasio

Wszyscy znaczy kto? Mówisz ogólnikowo bez konkretów, mnie wciągnął znajomy. A to że jest ruch w kadrach to normalna sytuacja. Niektórzy jak Ty odkrywają po prostu że nie nadają się do tego. Mi pasuje i nigdzie nie uciekam.

migdał

na razie nie mam zastrzeżeń a że krótko pracuję nie znaczy, że mam nie mówić pozytywnie, będzie negatywnie to napiszę. ale ta dyskusja tu wygląda mi na jakąś śmieszną nagonkę. komuś tam nie wyszło i wypisuje jaki to pp jest do chrzanu. pracuję dalej, zobaczymy co się będzie działo.

Arek

Eh, wiem coś o tym, bo szukałem pracy długo, dlatego nie narzekam na polski prąd, pracy dużo, ale jest

Robert

A może ktoś napisać jak wygląda szkolenie?

@Robert

Robert, 2 dni szkoleniowe w siedzibie firmy w Warszawie, na początku egzamin teoretyczny z kompendium wiedzy, które jest rozsyłane kandydatom wczesniej, na koniec egzamin praktyczny - scenka sprzedażowa – warunkiem rozpoczecia pracy jest zdanie obu egzaminów oczywiście :)

Robert
@Arek

dzięki za odpowiedź, a zwracają koszty?

maciek
@Robert

hehehe, polski prad nie zwraca kosztów

@Robert

Nie zwracają kosztów. Ja nie znam firmy, która zwraca za dojazdy.

maciek
@Zyzek

nie rozmieszaj ludzi...każda normalna firma zwraca za dojazdy na szkolenie firmowe.... najlepiej jak by jeszcze kazali zapłacić Przedstawicielowi za szkolenie :)

@maciek

Pytanie było o koszt dojazdu i napiszę jeszcze raz, dojazd na koszt kandydata. Natomiast firma pokrywa koszt szkolenia łącznie z noclegiem. Mówimy oczywiście o pierwszym szkoleniu, które kończy się egzaminem z teorii i praktyki. Warunkiem rozpoczęcia pracy jest zdanie obu egzaminów. To napisz teraz, które to są te "normalne" firmy, które pokrywają koszty dojazdu kandydatom.

ewewe
@Zyzek

szkolenia kandydata?? a nie przypadkiem pracownika? egzamin hehehe :) wyglada to tak przyjedzie 30 osobowa grupa i 1 osobe wywalaja żeby fajnie wygladało reszta ma juz gotowe umowy do podpisania

krystian
@ewewe

u mnie szkolenie odbylo sie w bardzo dobrych warunkach, wazne informacje przekazuja, ja sie nastawilem na to zeby dowiedziec sie jak najwiecej i tak wlansie bylo

franek
@maciek

no ja w poprzedniej firmie jezdzilem na wlasny koszt i szkolenie bylo do niczego, a tutaj przynajmniej konkret

były p.p

jesli myslicie że ktoś zarobi tutaj pieniądze to jest w wielkim błedzie , (usunięte przez administratora)

marta
@były p.p

jak ktos pracuje i sie stara to zarobi, normalne w tego typu pracy

mis

pozytywne opinie to ściema, jedyna prawda jeśli już ktoś coś zarobi to kasa jest na czas. moj kolega odchodził ostatnio z pp i mówił ze sa sami nowi handlowcy max moze 2 m-c a to o czym świadczy prawda? (usunięte przez administratora)

@mis

Z terminowością wypłat nigdy nie było problemu, bez jaj!

@mis

Masz informacje od znajomego, może źle mu szło i się poddał to trudny kawałek chleba. A rynek jest spory wiec nie dziwi fakt że coraz więcej nowych osób jest zatrudnianych.

izi
@Marcin

firma sie rozwija stad nowo zatrudnione osoby, a selekcja wsrod niedajacych sie to normalne w kazdej firmie

Lukas
@izi

Właśnie słyszałem o przyjęciach do PP, widzę bardzo wiele pozytywnych komentarzy. Wysłałem CV, zobaczymy, może w końcu znajdę coś porządnego.

michu
@Lukas

no to powodzenia, daj znać jak poszło. warunki są spoko, więc ja zachęcam do pracy w pp.

Lukas
@michu

Nie dziękuję :) Póki co czekam, mam nadzieję, że w poniedziałek dostanę pozytywną odpowiedź. Jeśli nie, będę dzwonił, jestem dobrej myśli :)

Wiesiek
@Lukas

Na pewno zadzwonią, ja czekałem na ich telefon około tygodnia. Pracuję od 2 miesięcy, nie narzekam. W końcu mam kasę na czas na koncie

olek
@Lukas

No niestety niektórym dalej sie wydaje że wszystko się należy. Ja z ciekawości czytałem opinie, bo byłem przed szkoleniem. Teraz jestem po i liczę na to e naprawdę mi się uda

Kurczak
@olek

Jak szkolenie zaliczone i egzamin do przodu, a Ty masz chęci do pracy, to musi się udać. Powodzenia!

olo

Ja jestem zdziwiony tymi komentarzami, bo z tego co kolega mi mówił z wypłatą pensji nigdy nie było problemów. On jest zadowolony bo jego praca jest dobrze wynagradzana więc i ja zdecydowałem się spróbować

lila

Czy ktoś pracował w tej firmie jako audytor energetyczny? Możecie się podzielić opinią - jakie dają warunki, rodzaj umowy, jaki samochód służbowy?

zoro
@lila

jak wszyscy na własnej działalności,

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Prąd S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Prąd S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Prąd S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Prąd S.A?

Kandydaci do pracy w Polski Prąd S.A napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Prąd S.A