Opinie o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Prąd S.A w Warszawa

??????????????????????????????????????

a ktoś tam jeszcze pracuje??? większość sama odchodzi.

niki

a może ktoś wie co się stało że niedawno tylu wyleciało ?

Polski Błąd SA

Myślę, że szkoda już pisać o tej firmie.

alina
@Polski Błąd SA

a ja uwazam ze warto pisac, bo kazdy ma inna opinie i warto sie nia dzielic, ja mam pozytywna, taki styl pracy mi odpowiada i ja sie w niej dobrze czuje

benek

Słuchjcie z PP nie odchodzą ludzie którzy nic nie sprzedają , tylko dobrzy przedstawiciele . Z bardzo prostej przyczyny są nagminnie oszukiwani . Plan sprzedaży jest tak zrobiony żeby za prace nie zapłacić , a firma dostaje faktury klientów i sama dzwoni . A dyrektor handlowy to bajkopisarz (usunięte przez administratora)

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie w kawiarni w Łodzi z prezesem PP

Pytania banalne dotyczace doswiadczenia. pytania dotyczace spraw osobistych kredyt i rodzina.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
kiton23

17,5k jest realne przy takim wolumenie i narzucie

kf

Nabor do PP trwa nieustannie ...... :)

Przemek Pieprzyk

Witam Jestem Partnerem jednej ze spółek giełdowych z Gdańska.Sprzedajemy gaz ziemny i energie.Dla ludzi z doświadczeniem na początku daje 40% od narzutu potem,45%.Za gaz info na priv. Jak realizujesz plan,masz spotkania z CC w następnym miesiącu. Mój nr: 884674172

edek

a jaka to firma? 50% marzy masz? wypłacają od razu czy po przepięciu klienta?

Simon

Jest tutaj sporo głupich wypowiedzi a mój kolega chciał aplikować do tej firmy. Pracuje już trochę w tej branży zaczynałem w AMB (oszuści) a teraz w największym partnerze dużej firmy na E :-). W mojej firmie robiąc wolumen roczny 350 Mwh przy narzucie 50zl umowa na 2 lata dostaje się 17500 minus podatek dochodowy. Wiec i samochód i podstawa i telefon są zbędne... A jeszcze widząc ceny to już w ogóle widzę ze firma słaba

kuma
@Simon

o czym ty piszesz? jakie 17500? przeczytaj siebie ........ to sa tzw głupie posty które rozumie tylko autor..... co poeta miał na mysli....?

jacek
@kuma

a co ty w pp nawet nie wiesz jak taka kasa wygląda. :) PP to sciema na kazdym kroku

agata
@jacek

ja u nich sciemy nie widze, praca jest interesujaca, bo nie siedze w biurze calymi godzinami przed kompem, mi sie podoba

kropek

230 zł maja nawet przy 20 MWh :)takich po 20 mwh musiałbyś spisać 18 klientów powodzenia :)

seba19

a są jakoś te wozidła obrandowane czy gołe? jakie inne firmy w branży energetycznej dają narzędzia do pracy ?? ewentualnie gdzie bez zabawek można najwięcej zarobić z Waszego doświadczenia? Pozdrawiam

baton
@seba19

auta są bez reklam... Dobre nie ma co narzekać , nie mają więcej niż 100 tys .. a z reguły to około 20 -30 tys... Zarobić można jeżeli się w tym odnajdziesz .. bo to niestety nie jest FMCG... Plan realnie w 100 % do wykonania przy pracy na tak zwane "pół gwizdka".

@baton

...tak, chyba że dotrze też konkurencja. Z cenami niższymi o dobrych kilkanaście zł niższymi.(usunięte przez administratora) A dotrze , bo jest jej sporo. Nawet amber ma niższe ceny.

baton
@Andrzej

Tak masz rację ... może i konkurencja ma niższe ceny ... ale polityka sprzedażowa polskiego prądu skierowana jest dla klientów zużywających między powiedzmy 20 a 200 mwh w skali roku a, tam raczej nie ma niższych ceny . znaczy są ale sporadycznie . z dużym klientem który zużywa po 500 Mwh , 1 gwh i wiecej nie ma nawet co rozmawiać... bo jeżeli ktoś tego w firmie klienta pilnuje to ceny są w przedziale 200-230 zł za Mwh.

LoLo z oranżady

jutro szkolenie.(usunięte przez administratora)nie jadę.Dzięki wszystkim za uczciwe rady.

jacek

oczywiscie ze jest gps bo to samochody z wypozyczalni.(usunięte przez administratora). nikt nie umawia Ci spotkań sam musisz wszystko ogarnąć i robisz baze klientów.

seba19

zapomniałem spytać jakie samochody dają i czy regulamin ich użytkowania jest "do podpisania"? ma GPS?

seba19

witam, mam zamiar aplikować do PP. Pracuję obecnie w telekomach i firma mi się sypie. Pytanie brzmi czy realne jest zarabiać w granicach 5 tyś netto i czy jest jakieś wsparcie sprzedażowe ze strony hm..telemarketingu? jest jakiś sort klientów i gotowe spotkania czy trzeba samemu sobie wszycho ogarniać?

Pracownik PPSA

niby robiąc po 3 spotkania dziennie jesteś w stanie zrobić plan, ale według mnie jak nie będziesz miał szczęścia i nie spiszesz jakiejś dużej firmy to raczej ciężko zrobić ten plan, poza tym niektórzy niedługo po awansie na doradcę biorą premię i odchodzą bo nie są w stanie zrobić (usunięte przez administratora)mega... pozdro. p.s. kasę dostałem z opóźnieniem ale dostałem więc nie gadajcie że PPSA nie płaci..

przed 2 etapem

(usunięte przez administratora) podstawa reszta to premia auto(usunięte przez administratora)zł na paliwo na miecha daja

poka

Wiecej w podstawie? 1000 to jest wiecej? Samochod i paliwo to chyba kazdy daje czyz nie?

@poka

Jak masz fart i wiedzę i znasz się na tym (produkcie) to możesz go zrobić powiedzmy w tydzień ale jak nie masz farta tylko wiedzę ... To nie licz na taki wolumen.....

Przed 2 etapem

Witam was. Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i przeszedłem do 2 etapu, czyli będzie następna rozmowa na regionalnego przedstawiciela handlowego. Oczywiście warunki takie ja: Działalność (usunięte przez administratora) I tutaj pytanie czy ciężko jest zrobić 350 mkw czyli ten plan sprzedażowy?

Burrito

1200 na paliwo przy ilu wizytach? Niektorzy pisza ze po wyplate to z adwokatem trzeba?Nabor widzę trwa bez przerwy.. .

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Prąd S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Prąd S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Prąd S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Prąd S.A?

Kandydaci do pracy w Polski Prąd S.A napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Prąd S.A