Opinie o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Prąd S.A w Warszawa

wwww

dług

kto jest dyrektorem sprzedazy nie (usunięte przez administratora)?

Inf

Informatyków nie zwolnili tylko im nie płacili od listopada, sami odeszli jeśli już.

GK

Ci co chcą iść do pracy do PP niech idą - przekonają się na własnej skórze o tym co było tu opisywane. Byli nie wdawajcie się z nimi w dyskusje to nic nie da większość z nich to obecni pracownicy i piszą na życzenie prezesa Jak ktoś jest zainteresowany przyczyną naszych zwolnień to podawałem na tym forum swój adres e-mail w celu ewentualnej korespondencji), tylko nie rozumiem dlaczego firma nie chce nam zapłacić za to co wypracowaliśmy i co wynika z umów o pracę, ewentualnie umów o współpracę (ja miałem taką umowę)- umowy te mają charakter prawny obojętnie czy zostały podpisane na kolanie, czy na zlewozmywaku, więc prędzej czy później należności z tytułu tych umów wyegzekwujemy. Na tym forum próbowaliśmy lojalnie ostrzec wszystkich przyszłych aby uważali na PP i nie mieli tak jak my z tego problemu. Mnie Polski Prąd za listopad nie zapłacił do tej pory. Mam dzieci w wieku 3 i 5 lat, bezrobotną żonę, żeby w grudniu spędzić godnie święta Bożego Narodzenia oraz zrobić dzieciom Mikołaja musiałem pożyczyć pieniądze od rodziny (chociaż mam zasadę: "dobry zwyczaj nie pożyczaj")NIE WIEM CZY SYTY GŁODNEGO ZROZUMIE Na Nowy Rok życzę byłym żeby odzyskali swoje pieniążki, znaleźli pracę (w której nie będą mieli kłopotów), zaś przyszłym i obecnym pracownikom PP żeby nie mieli takiego kłopotu jak my. Zarządowi PP życzę wyrozumiałości dla swojej byłej i obecnej kadry pracowniczej) I jeszcze jedno: obecni, byli i przyszli pracownicy PP nie "obrzucajcie się błotem" na tym forum, lecz opisujmy nasze doświadczenia jakie znamy o pracodawcach. Pozdrawiam Wszystkich Z poważaniem (usunięte przez administratora)) adres email do kontaktu: kaba7@op.pl

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie w kawiarni w Łodzi z prezesem PP

Pytania banalne dotyczace doswiadczenia. pytania dotyczace spraw osobistych kredyt i rodzina.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
Decks

Mial umowe nie dostal kasy nie wazne czy robil wyniki czy nie. Byle jakie CV a PP go zatrudnil. Masz tylko 16 stron czytaj uwazne na wiekszosc pytan masz odpowiedzi (usunięte przez administratora) Nabor wolontariuszy trwa w najlepsze ogloszen pelno..

Raf

Tak nie potrafię ! Bo każdy woli się kłuć , obrzucać błotem w jedną jak i w drugą stronę ,a nikt nie opisze jak to dokładnie jest i w jakich okolicznościach doszło do zwolnienia was z pracy !(usunięte przez administratora)

Raf

Byłem na rozmowie . Moim zdaniem jasne przejrzyste warunki współpracy. Zobaczymy jak mnie wezmą to się przekonam jak jest naprawdę bo tu z tego waszego bełkotu ( w 90 % ) nie bardzo można coś wywnioskować.

Gresiek PGE

Zatrudnię się w PP.Bardzo nie lubię waszego dyr sprzedaży (usunięte przez administratora)S.Ale zajebiście umiem sprzedawać.W PGE mam drobne 15k mc jak PP da wiecej to jestem zainteresowany+FURA ,SKÓRA I KOMóra.A co mi tam. (usunięte przez administratora)

flotman
@Gresiek PGE

Kultura w Twoim wypadku to pewnie ta bakterii z jogurtu. Przedstaw się z imienia i pierwszej litery nazwiska, jak jesteś taki mocny. Sprzedajesz, zarabiasz 15K (to szału nie ma...jesteś taki trochę Ferdynand...szkoda że kiepski). Czemu chcesz zmienić firmę, chyba masz coś na sumieniu?

zarobiony

Z tego co czytałem wasze wpisy to nawet nie wiecie gdzie macie się zgłosić. Żeby tylko wasza godzina W nie skończyła się tak jak ta historyczna. Może po porostu powinniście się zabrać do pracy. Zakładam, że gdybyście solidnie pracowali to każdy by wam zapłacił. Jeżeli nie wypełniacie zadań to rozwiązanie jest tylko jedno - do widzenia.

były
@zarobiony

koleś mi PP wisi za wykonanie pracy - konkretnego zlecenia a nie podstawę więc się bujaj

ggg

Tu też jest błąd ortograficzny. Przez grzeczność nie wskażę w jakim słowie, ale pewnie dlatego , że słowo napisane niezgodnie z zasadami ortografii to cenzura puściła, bo takiego wyrazu nie ma w słowniku.....

???

czy ktoś z byłych pracowników podjął już jakieś kroki w sprawie wyegzekwowania nalezności???

zarobiony

A co miało się wydarzyć w godzinie W?

proletariusz
@zarobiony

wybuchlo powstanie przeciw PP już trwa i zaczeły się donosy na PP tu i uwdzie

podatnik

w mojej miejscowości Urząd Skarbowy już wie .............

OSZUKANI

ODGŁASZAM GODZ. W PISZCZIE DONOSY GDZIE SIĘ DA

Zadowolona

Polski Prąd przelał kasę jest już na koncie!!!!!!!To nie oszustwo tylko prawda

były
@Zadowolona

Bredzisz Ja kasy nie dostałem

windykacja

Nie ma się co spinać luuuudzie :) ja oddałem sprawę do firmy windykacyjnej, legalnie i uczciwie, kasa zostanie wyegzekwowana :)

Zdenerwowani

Widać ludziom zaczynają puszczać nerwy. Jeszcze pewnie chwila i zjadą się ponownie do firmy. Ciekawe czy będą się chować przed rozjuszonymi pracownikami i uciekać tylnym wyjściem. Powodzenia

długi

Może faktycznie warto sprzedać komuś ten dług? może jak siądą na rodzinę to się opamiętają...

Strach

Zaczęły się odzywać media w sprawie dowodów i faktów z życia prywatnego członków zarządu PP :) będzie rozlew na całą polskę jacy ludzie zarządzają pp i jak firma traktuje ludzi, będą wywiady i komentarze z poprzednich miejsc pracy. Panie prezesie na nic panu MBA w obliczu tego co pana czeka jako prezesa tak nieuczciwej organizacji. Zapłaćcie ludziom wreszcie pensje za listopad i grudzień! będziemy dobijać pp tak długo jak się da, aż nie wstanie. To samo tyczy się pozostałych dyrektorów ich także obejmie materiał.

:):):)

Niecała godzina Panie Prezesie :):):)

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Prąd S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Prąd S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Prąd S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Prąd S.A?

Kandydaci do pracy w Polski Prąd S.A napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Prąd S.A