Opinie o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Prąd S.A w Warszawa

Jacek

"były pracownik" ty już chyba się sam zamotałeś w tym co piszesz i kopiujesz ciągle te same głupoty. Widać że się nudzisz skoro potrafisz pisać te brednie przez cały dzień. No jeśli ty zawsze miałeś tyle czasu to nie dziwię się że jesteś " były pracownik"

techniczny
@Jacek

(usunięte przez administratora) Fakt jest jeden, że byli pracownicy nie dostali hajsu a ty może jesteś obecnym pracownikiem więc nie wypisuj tych bzdur bo i tak prezes (usunięte przez administratora) premii ci nie zapłaci

pozew

Jest taka organizacja(usunięte przez administratora)l prowadzi ją bardzo zaufana osoba. Ktos jest chętny żeby pozwać ich zbiorowo? założyć temat?

Gabi

Firma jest niepoważna, a raczej ludzi, którzy tam pracują.(usunięte przez administratora). Nikt nawet nie raczy odpisać, odebrać telefonu. (usunięte przez administratora)

Pracuje w PP od kilku miesiącu i jeszcze mi sie nie zdarzyło nie dostać wypłaty.

MB
@pracownik

Ja tu czegoś nie rozumiem. Skoro firma płaci to skąd te wszystkie kontrole w firmie i skargi? Myślę, że to zadowoleni pracownicy pp nasłali zarabiający 15 tysięcy miesięcznie.

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie w kawiarni w Łodzi z prezesem PP

Pytania banalne dotyczace doswiadczenia. pytania dotyczace spraw osobistych kredyt i rodzina.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
Garry

Ludzie o co wam chodzi? nie dość, że chcecie przychodzić do pracy to jeszcze chcecie za to wypłate? no bez jaj "Takie rzeczy tylko w Erze" (usunięte przez administratora)

jerry

Człowieku Ty weź się do roboty a nie jakieś bzdury wypisujesz. W PP pracuje kilkadziesiąt osób i co myślisz ze wszyscy nie dostają wypał. To jest żałosne co piszesz. Wypłaty sa co miesiąc bez problemu: podstawa, premia. I nie ma znaczenia jaka masz umowę.

Kali
@jerry

Widzę ktoś tu ma problem z wysławianiem się? i prcownik i jerry popisali się inteligencją. Jeśli takich ludzi zatrudnia pp to ja jednak podziękuję. Nawet czytać ze zrozumieniem widzę ciężko, powyższe napisane było od pracownika z umowy o pracę a nie ze sprzedaży więc o jakiej podstawie i premii mówisz? Klepcie sobie dalej bzdury a prawda jest jasna jak słońce, firma nie płaci, a media już powzięły temat na tapetę(usunięte przez administratora)

tom
@jerry

jerry a ty jesteś byłym czy obecnym pracownikiem, pewnie obecnym i bzdury piszesz bo Pan Prezes kazał? (usunięte przez administratora)

Placek

Dokładnie w kolko to samo nie dosc ze mieli zaszczyt matizem pojezdzic to jeszcze by wyplate chcieli. Co za ludzie..

Grzegorz

Witajcie Lektura tego forum skłania mnie do kilku wniosków. Jeżeli chcieliście zaistnieć na rynku energetycznym-to dlaczego nie staraliście się o współpracę z poważnymi firmami energetycznymi.Tak,tak pracuję u konkurencji i wcalę się tego nie wstydzę.Co prawda nie dają darmowozów ani bzdurnych podstaw ale zasady są przynajmniej proste.Jak czytam,że najlepsza wypłata w PP za listopad to 15 tyś to tylko się uśmiecham bo u nas to jest wynagrodzenie jakie osiąga większość handlowców i to co miesiąc.Widocznie ta bardziej zaradna część handlowców wylądowała w PGE czy RWE a do PP poszli Ci co liczyli na darmowozy i podstawy.Tak moi drodzy w sprzedaży panują okrutne reguły.A podstawowa jest taka,że zanim zaczniesz wymagać od pracodawcy zacznij wymagać od siebie bo twój wynik jest uzależniony od pracy jaka w niego włożysz -pomijając że to sprzedaż i tu gwiazdą przy odrobinie farty można zostać w 5min.

Jacek
@Grzegorz

Ty już lepiej wniosków nie wyciągaj. Kolejny flustrat któremu podziękowano jak temu z działu technicznego i z nudów siedzi i pisze. A bzdury powtarzają się ciągle te same, zmieńcie płytę. Jeden czy dwóch którzy myśleli że za wstawanie płacą coś się pomyliło.Szkoda słów,pracuje rzesza ludzi i ciekawe że nie mają czasu ani ochoty na te pierdoły.

techniczny
@Jacek

sam jesteś flustrat. Ciekawe jak byś gadał jak by Ci kasy nie zapłacili... Wiem kim jesteś i nie podpisuj się nie swoim imieniem.

Pracowałem na stanowisku kierowniczym. Nie dogadaliśmy się co do dalszej współpracy, rozwiązaliśmy umowę za porozumieniem stron. (usunięte przez administratora) To nie jest zarządzanie "twardą ręką" , to się nazywa inaczej...

haha

twardą reką do super men sobie może .... wiadomo co zrobić

@haha

Ale czemu mnie do cholery obrażacie. Sto tysięcy postów, a ja sobie próbuję wyrobić opinię. Rozumiem - 1) nie jesteś pewien swoich umiejętności sprzedażowych, nie idź do Polskiego Prądu 2) tym co się utrzymali płacą na czas, i chyba wystarczająco bo cały czas tam kilkadziesiąt osób pracuje przecież. Nie wierzę że jakikolwiek handlowiec siedziałby w PP bez wypłaty, szczególnie przy tym co się tutaj wypisuje

Sasetka

Skoro zatrudniles (usunięte przez administratora)to musisz mu zaplacic takie prawo niestety - podstawe jezeli nie zrobil wyniku albo cos więcej jezeli zrobil.(usunięte przez administratora)Twarda reka nie ma tu nic do rzeczy.

Koza

Jakie to ma znaczenie byly czy obecny, jezeli ktos pracowal lub pracuje i nie dostał hajsu...?

@Koza

No dla mnie ma podstawowe znaczenie. Jak narzekaja tylko fagasy wyrzucone za brak wyniku znaczy - firma nie daje sie wydymac. Jak dla mnie nie ma problemu, jakbym mial wlasny biznes tez bym go prowadzil twarda reka

NIKO

Jezeli jes was wiecej moze rozwazcie pozew zbiorowy ??

@NIKO

CZY JEST TU JAKIKOLWIEK OBECNY PRACOWNIK KTORY MA PROBLEMY Z WYPLATA? Czy narzekaja tylko wyrzuceni?

Marceli Szpak

Zastanawiające jak to jest? Pracownicy, którzy robią plany dostają odpowiednie pieniądze, uczciwie pracują i nie marudzą. Firma bez mrugnięcia okiem wypłaca premie wielokrotnie wyższe niż same podstawy. Bulwersują się ludzie którzy, nie robili nic, liczyli na darmowóz, opłacony ZUS, i myśleli że potraktują tę branżę jako drugą nogę. Szczerze mówiąc jak chcesz zarabiać, to musisz ruszyć swoją cięższą część ciała od głowy i zacząć zasuwać. Dziś za darmo można jedynie narzekać i mieć pretensje do całego świata. Widziały gały co brały. Tu nikt na siłę nikogo nie werbował, a jeśli ktoś rozpoczął współpracę, i nie zaznajomił się z zasadami pracy, specyfiką branży, to niech spojrzy sobie prosto w oczy stojąc przed lustrem i zrobi rzetelny rachunek sumienia - do kogo powinno się mieć pretensje. Wiadomo samokrytyka w mentalności narodu, nie jest naszą mocną stroną, ale może warto samego siebie uczciwie rozliczyć...Good night, and good luck!

Dylki Boss

Już rozumiem o co tu chodzi w tym Polskim Prądzie. Pracownicy kiedyś wyrzuceni za brak wyników nie dostali zaległej kasy, a Ci którzy dalej pracują i robią wyniki dostają wszystko na bieżąco. Zgadza się?

@Dylki Boss

Nie do końca się zgadza Ja nie sprzedawałem w tej firmie prądu lecz wykonywałem KONKRETNE ZLECENIA TECHNICZNE za które Polski Prąd brał kasę (usunięte przez administratora) Nie zostałem wyrzucaony za brak efektów - wyników lecz za to że Prezes nie mógł poradzić sobie z tym problemem bo (usunięte przez administratora) wie. Spójrz gościu na stronie Polskiego Prądu na referencje - audyty, szukanie oszczędności w poszczególnych obiektach i "zawyj do księżyca" jak myślisz czyja to robota?

@Dylki Boss

i wymyśl sobie inny Nick bo do tego człowieka za którego próbujesz się podać jest dla Ciebie daleka droga (usunięte przez administratora)tak z 5 tys km

Dan

Kasy nadal brak i za listopad i za grudzień

Ja również nie dostałem , niech Was nie zmyli ten sam nick we wcześniejszych komentarzach. Przypadek ?

pensje dostali taaak pewnie, ale tylko prezes i finansowy

popieram, brawo

To dziwne , ja też już nie pracuję i dostałem to, co powinienem. Skontaktuj się może z nimi.

@Tomek

a jak? skoro telefonów nie odbierają a na email nie odpowiadają

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Prąd S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Prąd S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Prąd S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Prąd S.A?

Kandydaci do pracy w Polski Prąd S.A napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Prąd S.A