Opinie o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Prąd S.A w Warszawa

Zetor

Myslicie ze to wina prezesa i dyrektorkow czy takie bylo założenie - jak najlepszy wynik finansowy kosztem szarakow i sprzedaz firmy?

Din

Napisz cos wiecej o co chodzi z ta firma??

marek

ale wypas zabawki kom i tablet :) i 3000 wypłaty za 350 MWh :):):) za taka sprzedaż w tej cenie co w PP w firmach konkurencyjnych spokojnie masz 15tys. ludzie sami odejda jak zobacza ile musza spisać zeby zrobić plan i dostać 3tys czyli jakieś 15% sa firmy ca daja od 30-50%

@marek

jak chcesz robić na samej prowizji, bez samochodu, paliwa i podstawy, na prowizji 50%, to zapraszamy do nas na rekrutację :)

RoboRick

(usunięte przez administratora) Tak jak udało mi się porozumieć co do warunków, płacy i terminów to się Firma zawsze wywiązywała. Swoje trzeba zrobić to chyba normalne wszędzie. Oferta, jest jak jest, nic nie zapowiada, że się zmieni. Trzeba sobie radzić nie tylko cena jest ważna, dla klienta. Plany jeżeli się pracuje i czuje się co robi można zrealizować. Z przekroczenia też jest kasa, czytam że mało, że inni dają więcej ...... ?(usunięte przez administratora)

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie w kawiarni w Łodzi z prezesem PP

Pytania banalne dotyczace doswiadczenia. pytania dotyczace spraw osobistych kredyt i rodzina.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
Madzia

Znow nierobstwo niekompetence frustracje...A odpowiedzi na merytoryczne pytania brak.To za grudzien jeszcze nie ma? Podobno przed czasem placicie?

@Madzia

A ja pracuję w Polskim Prądzie i powiem Wam prawdę jak jest: - w firmie trzeba (usunięte przez administratora) Każdy kto miał wyobrażenie że dostanie coś za darmo jest teraz szczerze rozczarowany, i wypisuje na tym forum złośliwe komentarze - w firmie można zarobić mega pieniądze. Za normalną robotę dostaniesz 5-6 koła, najlepsi handlowcy wyciągają ponad 15 tysi miesięcznie - Dają samochody, paliwo i podstawy. Mało która firma w branży ma takie warunki Zapraszam do współpracy wszystkich którym powyższe warunki odpowiadają. Do zobaczenia!

Otylia

Piszący to przeżywają frustrację,niestety w większości nie dali rady. Jedni z powodu nieróbstwa inni z powodu być może niskich kompetencji. Najważniejsze że firma idzie do przodu, klienci są zadowoleni a pracownicy otrzymują kasę na czas. Nie wiem dlaczego ktoś pisze o zaległościach z kasą? Za listopad kasa na koncie , o co chodzi ? Chyba konkurencja ma pietra ?

PH
@Otylia

Konkurencja ma pietra? Konkurencja może Was kupić jak będziecie tonąć, a to chyba właśnie się dzieje...

marcin

bardzosłaba oferta dla kloenta. bardzo słabe zarobki system premiowy bardzo dobrze przygotowany na zysk firmy nie polecam pracy w tej firmie w kazdaej innej zarobicie duzo wiecej

amadeusz

sama firma OK, da się zarobić uczciwie kasę, łatwo nie jest, bo to nie rok 2010:) Jeśli lubicie dynamikę, zmiany, niepewność co do tego czy coś co ledwo zdążyliście przyswoić za tydzień się nie zmieni wybierzcie pracę w PP. Pomysł na biznes świetny, oferta chyba też(aż takim specjalistą nie jestem), są drodzy na rynku(stąd wysokie niby-docelowe zarobki). NIESTETY zarządzanie u samej góry to najdelikatniej mówiąc rażąca niekompetencja..

Mirabelka

Kokos ktoś Ty ? Napisz coś jeszcze ? Gdzie można zarobić ?

Gała

Weźcie Wy wszyscy sobie coś na wstrzymanie może co ?????????????? Jedni popłynęli, inni może nie popłyną. Po co to wszystko ? Co tu Komu zrobiono ? Jeżeli są tacy i jest to prawda, to zapraszam do konkretnego rozwiązania problemu. Jeżeli to tylko pisanie to REAL chyba już Was zweryfikował ? PS Sprzedaż to jest coś w czym wystarczy pięć minut, żeby osiągnąć sukces. Ale również porażka wydaje się taka bolesna.

eee

Firma zarabia a ph robi za darmo. 350 mwh 3000 zł. Po cenie powyżej 266 zł. Czyli marzą ok.60 zł to dla firmy 60tys.a ph dostaje 3tys . W konkurencji za to ok.18tys.

marek

tran7

Pracuję w PP s.a od kilku miesięcy(usunięte przez administratora). Dyrekcja robi wszystko żeby nie zapłacic za uczciwia pracę . Co miesiąc sa nowe aneksy do umowy . A szczególnym dyrektorem który opowiada bajki jest pan (usunięte przez administratora). To na jego wniosek zabrano przedstawicielom po 1000 zł . Musiał sie czyms wykazać . Teraz to co płacą nie starczy nawet na ZUS . A ten palant mercedes co sie tak chwalił swoimi osiagnieciami 4 Gwh , podpisał tylko tę umowe bo tam ma znajomego . Naprawdę nie polecam. To co napisałem to prawda.

tom
@tran7

masz świętą rację. Podpisuję się pod tym co napisałeś obiema rękami. Też mam doświadczenie z tą firmą. I jeszcze słówko do tych, którzy twierdzą, że sama cena nie znaczenia , że walczy się prestiżem i takie tam bzdety, to po pierwsze: trzeba najpierw ten prestiż osiągnąć , a puki co PP do tego daleko, a po drugie to musi być choć maleńka cecha wyrózniająca produkt droższy, aby przekonać klienta. A tutaj tego nie ma: czy kupi w PP, czy w Enei, czy Amber Energii, popłynie mu ten sam prąd. Natomiast audyty czy pomiary energii biernej nie są żadnym wyróżnikiem , bo wiekszość firm energetycznych je proponuje, a poza tym są też darmowe programy unijne w ramach których można mieć audyt. Tak więc życzę szczęścia w trafianiu na naiwniaków, którzy fundną sobie audyt za sporą sumkę mogąc go mieć za darmo

do ant

a co taki zdziwiony ze c12a i 1gb??? moze byc c22a jak wolisz lub B23 :) dodam że układ zmodernizowany. jak jest wszystko poukładane jak trzeba to co mi możesz zaoferować jak mam cenę 210??? jako PP nic nie zaoferujesz, a te wasze audytu itp to każda firma oferuje. skoro jesteście lepsi od dystrybutorów macie mniejsze koszt mniej dyrektorów itp to czemu macie tak wysokie ceny? tylko czy to nie będzie kolejna firma w upadłości Pana prezesa?

Kokos

Inwektywy na bok nie umiecie nie potraficie nie nadajecie sie itp kolego spokojnie..Cudna robota a rotacja pracownikow niespotykana nigdzie indziej. Zagadka na miare archiwum X hehe. Dalej czekamy na odpowiedz tego od Merca i merytoeyczne odpowiedzi super zadowolonych dyrektorkow sorki PHoli.. a nie Inwektywy.

Ant

Ty od c12a - OSD proponuje Ci jakieś ceny?? zuzycie na poziomie 1000 MWh i taka grupa taryfowa? Ty wiesz w ogóle o czym piszesz? Bo jesli tak (a w to wątpię...) to dzieki działaniom PPSA duuużo zaoszczędzisza ja i tak na tym zarobię fajną kasę. Większość wylewających tu żale to niestety pomyłki, które nie powinny sprzedawać nic ponad bułki w spożywczaku i to też nie koniecznie. I w pełni zgadzam sie z poprzednikiem - jeśli wszystko co macie do zaoferowania to najniższa cena, zapraszam na kasę do Biedronki.

Kajax

za 2 miechy to PP pewno kupi jakis inwestor jako firme z super wynikami finansowymi bo przeciez koszty zadne :) na pewno nie na szerogowych pracownikow :)

Wszystkim tym rozczarowanym, proponuje pracę w urzędzie, będzie mieli ciszę i spokój a nie w sprzedaży. Widać ile wiecie o sprzedaży energii.

karolg

z takimi cenami PP za 2 m-c może zwijac biznes bo już nie znajdą naiwnych.

Sobak

Wiem kto to jest ten od merca, plan zrobił aż ponad

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Prąd S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Prąd S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Prąd S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Prąd S.A?

Kandydaci do pracy w Polski Prąd S.A napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Prąd S.A