Opinie o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Prąd S.A w Warszawa

Kaśka

Z tego co piszecie wynika ze firma zwalnia zanim bedzie musiala zaczac placic prowizje przedstawicielom??Jesli to prawda bylaby to niezla strategia - koszty zadne, ogloszenia wisza non stop, chetni do pracy sa, jakies umowy podpisza przez miesiac dwa...?? Ciekawe.

Janek

Pracuje w sprzedaży i wiesz co jak ktoś jeździ i ma spotkania to udaje sie plan zrealizować. Warto brać pod uwagę fakt ,że trzeba pozyskiwać klientów a nie złapać jednego i czekać aż sie zdecyduje. Jak ktoś jeździ i sprzedaje to może zrealizować plan...

Witam. Powiem krótko nie polecam!!! Prosty przykład. Pracujemy dla kasy, tak? firma "pseudo gigant" proponuje od 1 listopada 1000zł netto podstawy + premia ok 4000zł netto. Skoro we wrześniu 4 PH z ok 50 pracujących zrobiło plan w październiku 7 to o czym mowa. 1000zł netto (Vat i tak trzeba odprowadzić do US) nie starcza na pełny ZUS, a gdzie podatek dochodowy, czy np biuro rachunkowe. Prezes mówi że 350MWh robi w trzy dni - co to jest. To proszę o wytłumaczenie dlaczego tylko 4 PH zrobiło plan we wrześniu. Ponad 40 PH to pomyłka??? w mniemaniu Przezesa to nie pomyłka tylko "Łowcy podstawy" - dokładnie tak mówi. Poza tym praca w ogromnym piekarniku. Tylko plan plan i plan. Oferta niekonkurencyjna a czasu mało. I codzienne telefony do Managera z wymuszeniem deklaracji ile będzie ile będzie. Dobrzy ludzie odchodzą sami bo w branży prąd plan to w dużej mierze szczęście. niektóre umowy ciągną się tygodniami a Ty, 2 miesiące bez planu i albo sam rezygnujesz bo ile można dokładać albo Ci podziękuję bo jesteś Łowcą Podstawy. Poważnie omijajcie z daleka. Pracowałem, nie polecam

Janek
@były pracownik

Jak sam napisałeś ktoś zrealizował plan a skoro tym kilkunastu osoba udało sie to oznacza,że można. A taka jest sprzedaż wiekszą część wynagrodzenia masz z premii i prowizji i to ma byc główny motywator. Ci którzy mieli podstawy bardzo czesto mówili ok mam 3 albo 4 tys i to mi wystarczy... po co mam sie przemęczać. Jak ktos ma takie podejście to nie dziw sie ze firmy nie daja podstaw.

Gumiś

Kasa jest wypłacana na czas. Pracuje w tej firmie od sierpnia i jeszcze nigdy sie nie zdarzyło abym nie miał kasy w terminie.

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie w kawiarni w Łodzi z prezesem PP

Pytania banalne dotyczace doswiadczenia. pytania dotyczace spraw osobistych kredyt i rodzina.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Olooo

W sprzedaży zostali najlepsi ... po co firma ma inwestować kase w osoby, które nie sprzedają. A nie ukrywajmy to sa bardzo duże koszty ( narzędzia. materiały , podstawa....)

marcin

a dodam ze sa u nas pracownicy ktorzy pracuja od samego poczatku :)

wojtek
@marcin

Plany sa realne do zrealizowania ale trzeba sprzedawać. Dostajesz sprzęt i podstawę i wszystko co Ci jest potrzebne do pracy... Ci którzy odeszli porostu sie nie sprawdzili.

marcin

placa do 3 dni od wytawienia FV, nie maja problemów z kasa bzdury piszecie bo was zwolnili za obijanie. plan dla ph jest i byl 350 dla doradcy jest 600, jak sprzedaz taniej masz mniej do planu jak za drożej to wiecej do planu.

Premie są a i owszem za 100% planu. Masz 99,99% nie ma premii. Poza tym długo trzeba na nią czekać bo problem z kasą to mają i to spory. Na 1200 podstawy trzeba było czekać ponad tydzień od terminu. Ale co z tego jak i tak każdego zwolnią tak żeby mu nie płacić prowizji...

No tak już sama rozmowa to ściema masz rację, bo obiecują 2000netto podstawy a na umowie potem widnieje 1660 brutto. A po nowych aneksach na umowie masz 1000brutto niby kosztem wyższej premii

mima

przerobiłem podobny scenariusz, ci którzy napisali prawdę na forum, zostali zagłuszeni przez firmę, n(usunięte przez administratora)koniec końców pracownicy zostali "zrobienie na szaro", miałem tylko kontakt na rozmowie kwalifikacyjnej z tą firmą ale to co usłyszałem to ściema, to nie jest wiarygodne, nauczyłem się już, że jak obiecują ci złote góry to mocno przeanalizuj co zostało ci powiedziane a co nie ... zalecam dużą ostrożność

Na szczęście już pożegnałem się z tą firmą. Widzę, że u wszystkich bez względu na to czy wyrabia się plan czy nie po 3 miesiącach się z każdym żegnają. A dlaczego? Prosta sprawa przepięcie każdego klienta to okres min 3 m-cy. Wszystko po to żeby nie płacić handlowcom prowizji. A firma niby tak wypłacalna? Proponują premię po 3,5 tys a mają problem żeby na konto w terminie wpłynęło 1200zł... Ponad tygodniowe opóźnienia w płatnościach. Nacisk jedynie na wynik najlepiej poniżej ceny bazowej... Bo przecież dla nas liczy się to tylko jako jakiś procent planu a firma zyskuje całego nowego klienta. A że u nas klient mający zużycie 100MWh liczy się tylko w połowie to mamy 50MWh do planu. Nam trudniej go zrealizować a firma zyskuje.I to podwójnie bo ma 100MWh a nam ni emusi płacić premii. A plany rosną, bo plan na listopad u PH to już 600MWh, w dwa tygodnie 250 a na koniec ma być wynik 600

marek

jak pracujes to zarabiasz jak sie opierniczach to nie zzrabiasz. to nie jest praca w stylu czy sie stoi czy sie lezy to wyplaata sie nalezy :)

ola
@marek

Słyszałam o tej firmie dużo pozytywów, szczerze mówiąc liczy się kasa i mnie też to najbardziej interesuje. Skoro są tam ludzie którzy dobrze zarabiają to się da.

rudy

Dobry pracodawca dla chcących pracować i zarabiać.Tym którym wszystko przeszkadza a wata między palcami to ich sposób na życie nigdy nie dogodzisz. Za ciężką pracę dobra płaca i stabilne zatrudnienie. Czego więcej trzeba dla chcącego.

ewa
@rudy

Ja też jestem w stanie poświęcić się na max-a ale czy za wynikami i realizacją celu kasa jest pewna?

kaja

a jakieś opinie osób związanych z działem księgowości, rozliczeń itp? warto starać się o prace tam czy nie?

Rolf

(usunięte przez administratora)przyznal ze dyrektorzy sa również do zwolnienia bo nie potrafią zrekrutowac odpiwiednich ludzi do swojej cudownej firmy. Chyba prezes powinien wsiasc w Pande i wziac sprawy w swoje rece ;)

xxxx

Ciekawe, ciekawe Marku to co wypisujesz, pokaż piekarnie , która zużywa 500 MWH, albo tartak na 3000 MWh. Może gdzieś i takie są , ale to pewnie pojedyńcze egzemplarze w Polsce. A jak już trafisz to spróbuj podpisać umowę skoro to takie łatwe. Jakoś nie widać , aby np. komuś z góry udało się podpisać umowę z jakąś dużą siecią sklepów. A dlaczego skoro to takie łatwe? Czemu szanowne szefostwo nie załatwia takich "priorytetowych" klientów, skoro PP ma taką "szałową" ofertę? Bo zwyczajnie się nie da!!!! Oferta droga , rynek energetyczny zepsuty i zapchany, a luzie traktują przedstawicieli jak namolnych domokrążców. Ot cała prawda o pracy w tej firmie..

marek

plan jest zawsze taki sam PH ma 350 MWH a Doradca 600. Plany nie są wcale takie wysokie. mały sklep spożywczy ma 10-20 MWH. piekarnia ok 500 MWH. tartak od 200 do 3000 MWH. plan można zrobić nawet jedną umową. przeważnie to jest do 10 umów. rezygnuja Ci co nie dają rady a jak sie nie zwolnią to ich zwalniają ale jak ktos pracuje to robi plany

marain

plan stale się zwiększa i płacą tylko za 100% zrealizowania

xyz

Biedny Polski Prad daja realne targety placa na czas albo przed czasem oferte maja konkurencyjna a co miesiac musza zwalniac nikompetentych handlowcow i managerow albo w/w sami rezygnuja nie wiedziec czemu z perspektywicznej i dobrze platnej roboty.

marian

ja również ostrzegam przed współpracą z nimi, podstawowa sprawa plan niezrealizowany w 100% = o zł na koncie a firma szczęśliwa (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Prąd S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Prąd S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Prąd S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Prąd S.A?

Kandydaci do pracy w Polski Prąd S.A napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Prąd S.A