Ramirent

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 36 ocen.

Opinie o Ramirent

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ramirent

PoProstuJa

Pracuję w Rami ponad 10 lat i niestety muszę się zgodzić z Władeczkiem... :(

Julita

@Władeczekile pracowałeś czasu w firmie Ramirent? W każdej pracy może być presja. Co najbardziej nie podobało Ci się pracując tam? Co byś dokładnie zmienił? Czy ktoś jeszcze podzieli się swoją opinią na temat pracodawcy?

Władeczek

Presja i ciśnienie, szczerze nie polecam, zwłaszcza w pracy na terenie Warszawy, dr. Arturo z innego regionu - tam znali go na tyle dobrze, że nie miał możliwości zaistnieć... Pozdro dla wszystkich którzy tam jeszcze wytrzymują :)

Władeczek

Presja i ciśnienie, szczerze nie polecam, zwłaszcza w pracy na terenie Warszawy, dr. Arturo z innego regionu - tam znali go na tyle dobrze, że nie miał możliwości zaistnieć... Pozdro dla wszystkich którzy tam jeszcze wytrzymują :)

Julita

Aktualnie poszukują Magazyniera w Radomiu. Ktoś pracował na tym stanowisku i powie jakie są warunki pracy? Każda wasza opinia jest ważna dla osób, którzy chcą aplikować.

erf

hej hej no widze ze pojawily sie nowe oferty pracy na przyjlad na stanowisko doradcy handlowego w Lublinie wymagane jest miedzy innymi tutaj wykształcenie min. średnie, doświadczenie w sprzedaży i znajomość branży budowlanej będzie dodatkowym atutem.

adam

Ogólnie firma jest ok. Zatrudnia na podstawie umowy o pracę, nie ma nic pod stołem. Prawo pracy jest przestrzegane. Pensja wpływa co miesiąc przed dziesiątym.Co do wysokości zarobków to się nie wypowiadał bo to zależy od stanowiska. Wewnątrz organizacyjnie jest spory bałagan ale idzie wytrzymać, wszystko zależy kto jest twoim szefem. Jest sporo nepotyzmu ale gdzie nie ma.

wiktoryy

@indianin tak naprawdę to w każdej branży trzeba się z tym liczyć- albo jest popyt albo go nie ma.. a wynagrodzenie- myślę że jest stała podstawa bo tylko za % za wypożyczenie, nikt by raczej nie pracował. Widziałem że jest oferta która akurat dotyczy Łodzi- na kierownika oddziału, wiecie co gwarantują na tym stanowisku

Indianin

Weźcie tylko pod uwagę, że zajmując się wynajmem sprzętu budowlanego trzeba liczyć się z pewną nieprzewidywalnością tematu. Może tak być, że nagle wszyscy będą potrzebowali wypożyczyć, a może tak być, że przez pół roku sprzęt będzie nieużywany i wtedy w Warszawie generowane są straty. Podejrzewam, że wynagrodzenie na kolana nie powala..

patrycjusz

Może ktoś uzupełnić te widełki płacowe w Ramirent, bo jednak płace poniżej 2500, to zbyt ogólny przedział, nie wiadomo, czy chodzi o 2400, czy o 1300 na rękę. Jest to subtelna różnica, bo jednak ja bym nie chciał pracowac za minimalną krajowa, mój wymóg to 2 z przodu. Do osiągnięcia jest to bez problemu, czy jednak to np. pensja z premią?

ff

poniżej 2500

HOOKER

Jeszcze rok i zamiast 8 dyrektorów zostanie dwóch, trzech, a piony zostaną zlikwidowane, tak się stanie. Możesz być nawet przo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ikiem pracy :) a i tak cie nie ominie cięcie. Układy zadziałają i zostaną wybrańcy.

Okolice Warszawy

Totalna porazka, brak higieny w stołówce, myszy biegajace po stołach, toaleta z której brzydziłem sie korzystac. Nie przestrzegano tam ustawy o przeciwdziałaniu paleniu w zakładach pracy. Sam kierownik zatruwał wokół wszystkich, łaził z faja w zębach jak c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . Warunki do pracy kiepskie, brak imadła pezy stanowisku mechanik, stołu, praski, wszystko młotem sie tam robi. Nikomu nie polecam tam pracy, strata czasu.

ramoII

Nigdy ciekawie nie bylo dla ludzi majacych kluczowe znaczenie w terenie :) pamiętam gościa, który był najlepszy w Polsce w konkursach, awansowali go na kierownika, bo akurat był potrzebny, po kilku miesiącach odszedł, bo miał dość. Tak kariera dla tych bez pleców.

ramo

w ramirencie teraz nie ciekawie, zwolnienia i jeszcze raz zwolnenienia

paintbull

Co Ty? Przecież większość robi sobie studia w trakcie, bo wymagają - te decyzyjne miotły i tak zmieniające się średnio co 3 lata mają za nic człowieka, według nich musi mieć wykształcenie :) nie ważne jakie aby wyższe :). Parodia nie? W firmie budowlanej, gdzie właśnie fach, doświadczenie powinno być kluczowe - liczy się wyższe, a wiadomo kto i kiedy i po jakim czasie sam je robił :). Całą tą śmietankę bym wywalił na bruk i zatrudnił nowy zarząd, ale co zrobisz - jak góra ze Skandynawii nic nie robi to my też poza tym forum nic nie zrobimy.

Byly pracownik

Uklady,uklady,ludzie po podstawowkach na kierowniczych stanowiskach,premie,samochody.Zenujace.Powod dla ktorego odszedlem Pan [usunięte przez administratora] z Ramirent Warszawa. Pozdrawiam pracownikow (fizycznych)

cc

Dziewczyno droga tak juz jest w tych duzych firmach. Na początku jest podział stołków czyli obsada. Potem się trzeba ustawić, żeby się nie narobić, a zarobić. Marketing dba, aby odchodzenie ludzi z różnych przyczyn nazywało się dynamicznym rozwojem. Plecaki zawsze były w tej firmie i nadal będą. Rynek zna prawdę, klienci, ty, ja, konkurencje - a firma jakoś istnieje, bo urosła w dużym stopniu dzięki normalnym - którzy w większości...już w niej nie pracują :):):).

anonim

Jest sporo racji niestety w wypowiedziach byłych i obecnych pracowników tej firmy-dominuje kolesiostwo dziwne układy z kierownictwem ,brak jakiegokolwiek poszanowania pracownika =szczególnie takiego który nie chce bądż nie potrafi utożsamiać się z tą kliką ,ja na szczęście wkrótce opuszczę szeregi tej jakże wychwalanej przez niektórych firmy i poszukam pracy tam gdzie człowieka cenią za jego umiętności a nie za \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" umiętność\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"włażenia po palcu wiecie gdzie ,kierownictwu celem uzyskania choćby najmniejszej korzyści-żenujące.

account

Pod tymi telefonami można anonimowo opowiedzieć o pracy, osobach, problemach i innych sytuacjach niekorzystnych dla Ramirentu. Z pewnością informacje te trafią do odpowiednich osób zarządzających(nie w Polsce) : telefon 22 511 00 48 telefon 22 511 01 58

ellub1222

Niestety zgadzam się w 100% jeśli chodzi o "rusztowaniowców". Obawiam się, że nigdzie nie ma tylu zakłamanych popaprańców szczególnie w regionie centrum! O zarządzających już nie wspomnę, bo szkoda słów...:(

kilkuletni pracownik Ramirentu

Witam anonimie w którym Ty Ramirencie pracujesz że jest ci tak dobrze???Sory ale pod ziemią?? No chyba że w Scallfolding macie tam inne prawa a obiecanki były że wszystko będzie identyczne...kolejny dowód na robienie ludzi w jajo...

kilkuletni pracownik Ramirentu

Rotacja jak rotacja ale firma schodzi na psy nie wspomne o kierownikach którzy mają przerost formy nad treścią i są generalnie od wykonywania bezwzględnie poleceń dyrektorów...Reforma finansowa schodzi do poziomu hipermaketu Tesco a obietnice są nierealne i generalnie robienie ludzi w jajo...nie tylko pracowników ale i klientów totalna olewka....Ludzie gdzie jest Ramirent z poprzednich lat i jego dbałość o pracownika i klienta?????Podobno nazywa się organizacja...hmmm ciekawe jaką i od czego??

on

Jak to nie wiesz jak jest w innych miastach? Przecież wiesz, że u Was tez jest rotacja. Może za krótko pracujesz i nie wiesz. Wejdź na Ramirent Szczecin - tam sie więcej osób wypowiada jak jest w całej firmie.

anonim

Nie wiem jak w innych miastach ale w Warszawie w Ramirencie nie jest zle

ania

a Tobie płacą delegacje, bo jesteś górna półka :) - skąd wiesz, że mu płacą? może nie płacą... tylko on zna prawdę i oni :)

Zostaw opinię o Ramirent - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ramirent