Opinie o Ramirent S.A. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ramirent S.A., jak również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ramirent S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ramirent S.A. w Szczecin

Młody

Folwark gwiazd z bardziej lub też mniej ciekawymi fryzurami. Kolesiostwo to norma, szefostwo robi home office z przekierowaniem połączeń na biuro a reszta pracuje na ich pensje. Im bardziej liżesz tym wyżej jesteś. Układ za układem, każdy ma kogoś w kieszeni, niektórzy bardziej a niektórzy mniej a może też ktoś u kogoś siedzi w kieszeni :) Prywata w czasie godzin pracy + przesuwanie tabelek w excellu ewentualnie tworzenie super istotnych raportów i 4 slajdowych prezentacji przez kierowników oddziałów to codzienność - Typowy ramirent

DTH Gdynia

Dla wszystkich osób , które planują zatrudnienie się w Ramirencie. W skrócie uczestniczyłem w rekrutacji na DTH w Gdyni. Miałem okazję poznać Panią Joannę M. Roberta K. Marka Cz. Niestety nie są to odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu możliwe, że nadają się do zbierania truskawek w Holandii, Albo zarządzania drabiną szczeblastą. Dlaczego? Ponieważ podczas rozmowy Pan Marek Cz. Cały czas się śmiał i mnie dekoncentrował, Pani Joanna M. Twierdziła, że nie mogę pracować pośród ludzi, a Pan Robert K. Stwierdził że jestem beznadziejnym negocjatorem. od 2 miesięcy pracuję w firmie Atut Rental i robię 100% wyniku. Życzę wam aby ktoś jak stracicie pracę w Ramirencie, też was tak potraktował DNO!

Merytorycznie

Chciałbym wystawić tu laurkę. Naprawdę. Ale przyzwoitość nakazuje opisać fakty. I są to fakty z pierwszej linii frontu. Nie zmyślanie, wyolbrzymiane, wybielanie, zaklinanie rzeczywistości. Prawda, suche fakty. Żadne hejty, żadna wazelina. Jak jest w Rami? Ciężko. Brzydko. Smutno. Nie chce się już do roboty przychodzić. Codzienna walka z "działami wsparcia", które bardziej są działami WYparcia (wypierają wszystko, co do nich trafi). Z niewielkimi wyjątkami. Wtajemniczeni wiedzą, kto jest wyjątkiem. Kiedy wreszcie zrozumiecie, że to my: Magazynierzy, Mechanicy, BOKowcy i Handlowcy przynosimy wam wypłaty? Kiedy zaczniecie pracować, tak jak powinniście to robić, czyli kiedy będziecie pomocni wreszcie? Kiedy dotrze do was, że to WY bez nas nie istniejecie, a nie odwrotnie? My radzimy sobie bez was codziennie. Pomocy już chyba nikt (normalny) w tej firmie od was nie oczekuje, bo i tak jej nie otrzyma. Wieczna spychologia. Wieczna niekompetencja. Zamiatanie pod dywan spraw, które wymagają minimum kreatywności i wzniesienia się ponad wyżyny swojego lenistwa. Ciepłe stołki w księgowości, KAM (jednoosobowym, przypominam; BTW, co on tam robi, prócz jeżdżenia to tu to tam i za co bierze pieniądze, bo nie rozumiem, nie wiem, nie znam się może...), "marketingu" (celowo małą literą), FLEET, i jeszce kilku innych, których nazw i skrótów nawet spamiętać się nie da, i ZERO empatii i wyobraźni. No i... managment... Dyrektorzy, dystrykci, KO (niektórzy)... TOTALNIE oderwani od rzeczywistości. Kompletnie nie(do)widzący i niewiedzący (chyba) na czym ten biznes polega. Jak można robić pieniądze na wynajmie, kiedy nie ma czego wynajmować? Albo to, co jest stoi w HUB'ach po kilka miesięcy, bo inny pion "walczy" z kosztami i nie zamawia części zamiennych, albo nie wysyła do zewnętrznych serwisów, bo... "walczy z kosztami"... Dramat... Jak tak można? Jak można kupować maszyny, które o "kant (usunięte przez administratora) można potłuc? Jak można kupować sprzęt inny, niż ten, którego potrzebują handlowy i rynek? Chcecie wozidła budowlane? Dobra, kupimy Wam milion młotków (żebyście wozidła sobie z głowy wybili). I tak w kółko. Budżety "z czapki", poziom zażenowania sięga zenitu, jak się patrzy na radosną "tfurczość" niektórych asów z TOP (przypominam) managmentu... Jak można budżetować przychód z najmu konkretnej grupy sprzętowej, wiedząc, że tego sprzętu... po prostu nie ma... Albo jest, tyle że w ilości sztuk jeden, może dwa... W całej Polsce... I więcej nie będzie. Jak bardzo trzeba być oderwanym od rzeczywistości??? Wiadomo. Papier przyjmie wszystko... Budzi to wszystko mój gniew i frustrację. Z naprawdę fajnej i przyjemnej do pracy firmy zrobił się (usunięte przez administratora) Coraz większa odpowiedzialność, za coraz mniejsze pieniądze. I coraz większa frustracja wśród ludzi. Bo jak reagować na hipokryzję tych, którzy powinni dawać przykład do mobilizacji? Jak długo można udawać, że się nie widzi pewnych rzeczy? Opamiętajcie się, zanim będzie za późno. COVID kiedyś minie, jak wszystkie plagi na tym świecie. Ludzie, którzy tu pracują (w większości) nie są głupi. I będą pamiętać. I jak już nadejdzie czas rozliczeń, znów się okaże, że rewolucja zawsze pożera własne dzieci... Ku przestrodze... Olek - mam nadzieję, że to przeczytasz i wyciągniesz wnioski...

DTH

Ja również byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w Gdańsku na stanowisko doradcy handlowego. Zgadzam się z wypowiedzią poniżej odnośnie poziomu rekrutacji. Pani oprócz wyglądu nie reprezentowała sobą zbyt wiele natomiast jej adiutant zachowywał sie jakby pozjadał wszystkie rozumy. Czułem się tam niepotrzebny nawet powiem więcej trochę im przeszkadzałem. Widać było że dawno już wybrali jakąś osobę więc niepotrzebnie zmarnowali mój czas.

DTH Gdynia

Ryszard
@DTH Gdynia

Cześć ja natomiast byłem pracownikiem Atut Rental 4lata, chciałbym powiedzieć tyle kiedyś było super teraz totalne dno. Firma się rozpada tak jak jej sprzęt, cięcia cięcie i jeszcze raz cięcia. A na dodatek non stop kontrola kontroli. Nie wspomnę o ludziach którzy ledwo co odeszli od pługa dorwali się do rząddzenia no i tak to jest. Nie polecam

Brrr
@DTH Gdynia

Mijają lata i nic się nie zmieniło.Albo jesteś przyjacielem prosiaczka,albo Cię wyśmieją i rozmowa to farsa.

Jamal
@Brrr

A czego spodziewać się od ludzi,którzy nie szanują nawet siebie i swoich bliskich,że będą szanować obcych kandydatów na pracowników?????

Maria Nowy wpis

Bez zmian.

Gdy Nowy wpis
@Maria

Co to znaczy bez zmian, Byłaś na rozmowie i ktoś Cię potraktował nieprofesjonalnie, czy pracujesz w Atucie?

M Nowy wpis
@Gdy

Bez zmian,to bez zmian.To nie dotyczy tylko rozmowy o pracę.Zgadzam się z Brr.

DTH

Ph
@DTH

Jakby czas stanął w miejscu! Dwa lata później-bez zmian

M.M Nowy wpis
@DTH

Wystarczy przeanalizować dzisiejszy dzień ,,pracy",a zrozumiesz dlaczego wygląd jest sprawą kluczową.

Młody

Lol
@Młody

Samo sedno.Z góry na dół.Nie wiem dlaczego ktoś skasował komentarz

Pełna zgoda

Rob
@Młody

Przykład to ,,góra".Wszyscy wiedzą co ,, lubią "managerowie.Kadra ma wykonywać polecenia, nawet bezmyślnie,aby tylko nie wynikała za bardzo po co.

Ask
@Młody

Nic się nie zmienia.Szkoda bo fajna firma kiedyś była.Ale firma to ludzie.Układ układem pogania

Jasiu2
@Młody

Co do awansu,warunków,norm , zachowań i oczekiwań to wpis Młodego jest wyczerpujący.

Clear
@Młody

Święta racja.A1 pomaga.Hotel-office(nie home office).

Ol
@Clear

Biedny Mistrzu.Tak bez obciachu wszystko w pracy....

Celebryta
@Młody

Czy wszyscy zdążyli wypełnić ankietę? I czy ankieta została wypełniona zgodnie z instrukcjami od top "managementu" (cudzysłów celowo)? Bo wiecie... Managerów swoich oceniacie, a nie firmę. Ankieta tak anonimowa, jak stały i silny jest pokój na Bliskim Wschodzie...

Jw
@Celebryta

Taaaa....instrukcje w sprawie oceniania.... Etyka się kłania i to nie tylko w tym wątku.

....
@Młody

Prawdziwe i dziś.Plany się robią(same;)),więc spokojnie można robić fryzury.A układ jest jasny,nikt niczego nie widzi.

Fryzjer
@....

A te fryzury przynajmniej ładne są?

....
@Fryzjer

Jest kasa,sporo wolnego czasu(nikt nic nie widzi),to i fryzury śliczne

Elonora

Firma nieporozumienie. Nepotyzm szczególnie w Szczecinie, Gdańsku i w Warszawie, a zwłaszcza w Podolszynie. Najgorsza jest jednak niekompetencja tzw. managerów bez wykształcenia, których jedynym zajęciem są nieustanne imprezki i lanserka. A pracować nie ma komu, bo gdzie się nie spojrzysz, to manager z fast foodu. Obecnie mają wesoło, bo interes sam się kręci, więc panoszą się z nosami zadartymi wysoko, a resztę traktują jak zbędny balast. Jednak postrzeganie firmy odzwierciedlają chyba najlepiej problemy kadrowe, bo nie bardzo mogą znaleźć frajerów do pracy na wielu stanowiskach. Najlepsze jest jednak to, że Finowie którzy są właścicielami spółki nie mają pojęcia, co się w tym cyrku dzieje :] ...polecam osobom po podstawówce, bez ambicji, godzących się na wyzysk i ogólną stagnację własnego rozwoju.

Wenger
@Elonora

Elonoro nie bardzo rozumiem o czym aktualnie napisałaś, fast food już jest poza Ramirentem. A ja nie zauważyłem braku chętnych, którzy chcą pracować dla firmy Ramirent, sa zatrudniani bez powiązań rodzinnych czy koleżeńskich. Pozdrawiam i polecam firmę ????

Nj
@Elonora

3 lata minęły,a oprócz właścicieli nic się nie zmieniło!Przez covid,trochę przystopowali z imprezkami i lanserką,ale już powoli wraca i to.

Doradca Handlowy
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rekrutacja przebiegała bardzo zwyczajnie. Pani była przygotowana, ale to chyba norma.

Pytania

Pytali o dotychczasowe sukcesy w sprzedaży.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Ramirent S.A.?

Bolo
@Merytorycznie

Dziękuję za ten wpis, opisałeś dokładnie to co się dzieje.

Brr
@Merytorycznie

To prawda.Ciężko,brzydko i smutno się zrobiło w fajnej firmie sprzed kilku lat.

@Merytorycznie

Widzisz Drogi J. Znowu nie taki pracodawca to może z Tobą jest co nie tak Trzeba popatrzeć na swoje czyny, działania i pracę które w ciągu tego roku miałeś 3 i za każdym razem opisywałeś swoich pracodawców i kierowników na tym portalu. Masz do tego prawo tym bardziej że myślisz że Twoje wpisy są anonimowe. Jak pokazuje Twoja kariera zawodowa jesteś po prostu durniem który nie potrafi znaleść swojego miejsca na ziemi a za swoje niepowodzenia obarcza przełożonych. Szanowni użytkownicy portalu Jare. jest nie wiarygodny nie warto poświęcać mu uwagi Wstyd z nim pracować

@Ramik

Wstyd to czytać to co napisał kolega/koleżanka Ramik.Wszyscy widzimy co się dzieje.Z tego wygląda,że jak masz swoją własną opinię,toś dureń.Takie właśnie mamy wsparcie!

Prawo
@Ramik

Portal gwarantuje prawo do swobodnej wypowiedzi,a we wpisie Merytorycznie nie znajduję treści,których nie potwierdzą inni. Myślę Ramiku,że Twoja groźba braku anonimowości na tym portalu jest bardziej kontrowersyjna niż komentowany przez ciebie wpis.

@Inny Ramik

Mi chodziło o to że gdyby Jar.. dalej pracował słodziłby szefowi i gadał jak to jest świetnie. A to że nie nadaje się do roboty i go zwolnili albo inaczej nie przedłużyli umowy to wypisuje takie brednie i wyciąga brudy. Nie ma firmy doskonałej. Ramirent też nie jest doskonałością ale trochę szacunku się należy. Z tego co wiem pracował w Bernerze i też opisał przełożonego na GoWork Otóż taki to człowiek Nie piszmy więcej w temacie nie warto

@Ramik

Warto pisać o problemach,tym bardziej,że są realne i narastają.Myślę,że jeśli ich nie widzisz,to może nie zawracaj sobie tym głowy.Wielu innych Ramików je widzi i martwi się tym,bo to nasze miejsce pracy.

@Merytorycznie

Słabe,ale niestety prawdziwe. Znów piszę,bo usunięto.

Sale
@Ramik

Cóż za wojownik z Ramika;))))))). ,,trochę szacunku....",,,nie piszmy więcej w temacie".DESPERACJA!!!!Wszyscy wiedzą jak jest, Merytorycznie świetnie to opisał(jeśli pracował tu tak krótko jak pisze Ramik,to jest to niezwykle spostrzegawczy gość i wybitnie dobrze wyciąga wnioski).

Inny Ramik 3
@Ramik

Ty chyba jesteś Jarząbek ,,Łubu dubu,łubu dubu niech żyje nam prezes naszego klubu". Piszmy w temacie,warto,to nasza praca. Nie jesteśmy durniami, nie piszemy desperackich wstawek,zauważamy problemy

@Merytorycznie

Dlaczego nikt tego nie sprawdzi?Przecież można to szybko zweryfikować.Ale komu zależy na takiej wiedzy o kolegach.Lepiej powiedzieć,że jak się nie podoba,to można odejść.Łatwo ocenia się tylko ludzi na ,,dole".

Fakty
@Ramik

Ramiku,czy możesz doprecyzować,w którym miejscu Merytorycznie pisze brednie?Napisz proszę kokretnie. Wypowiedź Merytorycznie jest pełna konkretnych faktów.Jeśli widzisz to inaczej,podaj konkrety,gdzie on pisze te brednie.

Zwykły pracownik
@Ramik

A mnie cieszy wpis Ramika.Każdy może zobaczyć jakich mamy przełożonych.Kto widzi problem,to dureń.Groźby z brakiem anonimowości,nie wspomnę już o stylistyce wypowiedzi...

Ziom
@Merytorycznie

A dodatkowo-prywata i to w żenującej formie

Bożena

Hej, czy w Ramirent coś się zmieniło z powodu pandemii? Mam ma myśli, czy warunki zatrudnienia nie uległy pogorszeniu. Bardzo mi zależy, żeby się tego dowiedzieć. Jeśli coś zmieniło się na gorsze, to proszę - dajcie znać w komentarzu pod moim postem.

Nowy
Kandydat

Witam, Czy ktoś może napisać o warunkach pracy na stanowisku DTH? Jakie warunki finansowe? (podstawa + premie) Czy premie są do wyrobienia? Czego można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak ze szkoleniami i wdrożeniem nowego pracownika? Jaka flota? Liczę na konstruktywną i obiektywną opinie, bez odradzania :) Oddział w świętokrzyskim. Z góry dziękuje :)

@Nowy

... to dobra robota jest... Jednakże, jest tez kilka "ale", i tak: - Twój oddział, to (prawdopodobnie KLC - Kielce), a więc "taki sobie" rynek (4 liter nie urywa, można trafić lepszy, ale też gorszy); - jeżeli trafisz na dobrego mentora, który będzie chciał nauczyć Cię roboty, a nie będzie pokazywał Ci największej padliny, żeby co lepsze kąski sobie zostawić, to dasz radę; - jeżeli umiesz dogadać się z całą armią ludzi, od których będziesz zależny (sam niczego nie zwojujesz; musisz nauczyc się współpracować tez z działami, z którymi - z założenia - nie będzie Ci po drodze; - jeżeli będziesz potrafił docenić to, że ktoś poświecą swoj czas Tobie (o ile trafisz do kogoś takiego), będziesz umiał odwdzięczyć się dobra współpracą i wynikami, to zobaczysz, że w naszej "RamiBandzie" jest naprawdę fajnie. To robota na lata, ale nie dla każdego... Jezeli nie jesteś miękiszonem, dawaj do nas! :) ;) Cały "pic" polega na tym, do kogo i dokąd trafisz. Możesz trafić wspaniele, ale też jak "kulą w płot"... Ażurowy, w dodatku...

Mel
@Merytorycznie

Taaaa.A teraz tłumaczenie.Jak myślisz samodzielnie to jesteś ,,miękiszonem".Twardzieli nie bardzo dyskutujących i wiecznie zadowolonych zapraszamy.

Pedro
Klient
@Mel

Najważniejsze to patrzeć przez „różowe okulary” jak to mówi dyro z południa :)

???
@Merytorycznie

Piszesz,że nowy człowiek jest absolutnie zależny od pracownika,który będzie go wprowadzał.Jeśli trafi(lotto),to musi być wdzięczny i doceniać,a jeśli nie trafi to ma pecha.Paranoja.Miękiszon to nie umiejący się odwdzięczyć kolo,który nie tańczy jak mu zagrają.Czy to dotyczy tylko świętokrzyskiego,czy całej firmy?

???
@Pedro

A różowe okulary musisz mieć swoje,czy firma daje?;)

#12
@Nowy

Byłeś na rozmowie? Bo słyszałem, że rekrutacja trwa II etap na przedstawiciela handlowego

@???

To dotyczy całej firmy

Hun

Wenger,to ty?

Magdalena

Byłam na rozmowie klasyfikacyjnej, wynagrodzenie dostałam wyższą ofertę na pracę w Lidlu. Poziom rozmowy rekrutacynej poziom -10. Ludzie którzy prowadzili rekrutację zachowywali się jak osoby na stanowiskach kierowniczych, szukających ofiary a nie pracownika. Praca na terenie trójmiasta. Odradzam !

!!!
@Magdalena

Nadal tak samo.

Słowianka

Ta firma, to dno! Jest jak wąż pożerający własny ogon, którym są kolosalne koszty generowane przez pseudo top-managment (co niektórzy, to debile bez szkoły) i kadrę tzw. średniego szczebla (czytaj: plejada gwiazd od flaszki, ziomki od wazeliny, strzelania z ucha i rodzinka). Już niedługo nie będą mieli czego szukać na polskim rynku. Atut i inni wygryzają ich sukcesywnie z każdej małej i średniej budowy, a ta spółka utrzymuje się na powierzchni jedynie dzięki obecności na dużych projektach, które nieuchronnie się kończą. W samej firmie panuje gęsta atmosfera, bo teraz nikt nie zna dnia i godziny kiedy wręczą mu fartucha. Jakiś czas temu, żeby nie siać paniki, znowu zwolnili po cichu kilka osób, które chyba, co dla niektórych były zagrożeniem i do tej pory nie mogą znaleźć chętnych na ich miejsca. A tam nie ma już komu pracować... :D

Romek
@Słowianka

3 lata mijają,a wszystko się zgadza.Szkoda,że od lat każdy udaje ,że nie widzi.

Jaka umowa obowiązuje w Ramirent S.A. podczas okresu próbnego?

Ja osobiście nie znam takiej umowy, jak SRAKA. możesz coś więcej o niej napisać, ponieważ bardzo mnie zaciekawiła

Umowa dojnej krowy.

Korniszon plus mleko
@123

Nie znasz? Zatrudnij się to poznasz. Umowa (usunięte przez administratora)to taka podczas której pracujesz, wykazujesz się, angażujesz, osiągasz sukcesy a u tak... 4 litery pieką. Dlaczego? DLATEGO

Patryk
Kandydat

Witam. Posiada ktoś informacje jak wygląda praca na stanowisku Doradca Handlowy - Magazynier w Biurze Obsługi Klienta? Zarobki, atmosfera, itp.?

Jak jest z pakietem medycznym w Ramirent S.A.? Można dołączyć rodzinę?

Ja
@Pytanie

Tak można dołączyć rodzinę za dodatkową opłatą. Wybierasz pakiet

kandydat
Kandydat

Witam , aplikuje na stanowisko kier. oddziału czy ktoś może powiedzieć jakie są warunki atmosfera , kaska . Dzięki za pomoc

Lamus
 Rekomendacja
@kandydat

Przeczytaj wpis Młodego i zadecyduj. Jeśli chodzi o Centrum,to nie wiem.Jest nowy dyrektor.

Gdynia

Usunięto cały wątek Trójmiasta.Dotarła do ,,góry" ranga problemów.Rozwiązać nie umieli,więc skasowali informacje o problemach.Śmieszne trochę A zarazem straszne.

@Gdynia

Wątek przywrócono.Dobrze.

Jak jest z awansem w Ramirent S.A.?

Patryk
@Pytanie

Jaki awans? W Ramirencie jesteś traktowany/a jak cytryna do wycisniecia a szefostwo jest od tego aby codziennie Ci to udowodnić. Dodatkowo jaki kierownik/manager pozwoli Ci się rozwinąć? Abyś zajał/a jego miejsce :)

Marzena
@Patryk

Mi się wydaje, że jednym z głównych celów jakie ma kierownik firmy jest poszerzanie kompetencji swoich podopiecznych, wtedy, analogicznie cała struktura firmy pnie się ku górze. Skoro nie awans to może można uzyskać tu jakieś benefity? Co z kartą multisport bądź opieką medyczną?

Przyszły
@Marzena

Maja multisport Maja medicovera Maja nawet 13 pensje :P Dodatki na święta i nawet jest coś takiego jak się bierze ślub do wypłacają Ci premie chyba 2 k w prezencie na wsparcie dla młodych małżeństw

Ja
@Przyszły

Co za bzdury...jaka trzynasta pensja? Jakie pieniądze za ślub? Śmieszne...

Jasiu
@Ja

Jak wyrobisz budżet to jest trzynastka. Jak ślubujesz to masz tysiaka.

@ Szczecin

Czy mogę prosić o opinie na temat O/Szczecin. Interesuje mnie dział Windykacj.

Marcin

Czy to prawda, ze firma nie dba o zdrowie i bezpieczeństowo pracowników z I szej linii frontu? Managerka się ukrywa przed COVID-19 a handlowcom każą odwiedzać w dalszym ciągu budowy. Nie ma mowy o home office. Ryzykujecie zdrowie nie tylko wasze ale również waszych klientów. Customer First? Chyba Wallet of customer first?

Handlowiec
@Marcin

To nieprawda. Handlowcy siedzą w oddziałach od czasu epidemii - kontakt tele i mail. Do klienta tylko z dostawami sprzętu co jest nieuniknione w naszej branży.

Marcin
@Handlowiec

A jak było 14.03.?

Bolo
@Marcin

Otrzymałem informacje, że mam być na oddziale.

Rami Worker
@Marcin

Słabo dba o bezpieczeństwo w oddziałach, zmniejszyli liczbę ludzi w oddziale do minimum, reszta na zaległe urlopy, i wysyłaj na tegoroczne jak jakiś (usunięte przez administratora) się zgodzi ( firma zapamięta Twój wybór).

Prawo pracy
@Rami Worker

Jeżeli zmuszają do brania urlopu to podlega pod sąd pracy, A jeżeli masz mieć nieprzyjemności w przyszłości z powodu nie pójścia na urlop to znwoi sąd pracy. Pozdrawiam, nie dajcie się.

@Rami Worker

Dokładnie tak

Czy rozmowa rekrutacyjna w Ramirent S.A. odbywa się również w języku angielskim?

Pablo
@Pytanie

Nie wymagaj od przełożonych że znają język Angielski jeśli niektórzy mają problem poprawnie wyrażać się po Polsku, hello ;)

każdy normalny odchodzi , firma w której tabelka w excelu jest więcej warta niż pracownik, ostatnie miesiące to same odejścia, od BOKu , przez handlowców, kierowników oddziałów, dystryktów czy nawet dyrektora w Warszawie, wszyscy rzucają papierami bo nie warto, szkoda nerwów

@444

I wsztrzymania aneksów,które były przyszykowane a teraz o tym nikt nic nie mówi czy będą i kiedy. Kto normalnie myślący to odchodzi,niestety

Zostaw merytoryczną opinię o Ramirent S.A. - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ramirent S.A.