WIDESPREAD;RAMIRENT;RUBO;RJS;BUD-BAU

Gdańsk

Opinie o WIDESPREAD;RAMIRENT;RUBO;RJS;BUD-BAU

szukam

Witam, szukam kogoś kto pracował w firmie RJS w gdańsku, chodzi o informacje na temat firmy (nie za darmo) proszę o kontakt na email: pawelms1@wp.pl

Rybak

W RJS trzeba się trochę wykazac pracą i umiejętnościami a nie mam wyj..ane na firmę i jej majątek, ale kaskę tak bo jestem monterem który potrafi tylko podawać materiał ,nie bardzo rozróżniając rozmiarów np diaksów. Ale papier jest za jajka i masło ze wsi.Pozdrowienia dla monterów którzy ogarniają robotę w RJS.

okocha

ja tam nie wiem ale jak pracuje tu kilka lat dla RJS to wiem jedno. Pieniadze sa na czas, lokalowo też spoko. godzinki też luzik.

Max

Wrzucacie wszystkie firmy do jednego wora. Zgubić się idzie.

MONTER

ludzie co do tej firmy to prawda jest taka ,że z ludzi sobie nic nie robia i prawde pisze kazdy z poprzednich kolegow moge dorzucic tylko tyle, ze wyzyskuja ludzi na maxa tzn. duzo obicuja malo robia , nawet od kilku lat jak maja kontrakty za granica to zaluja kazdej zlotowki na sprzet lub podwyzki nie wspominajac o premiach , a obciazaja o byle [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] PRZEDEWSZYSTKIM JESTESMY TAK TRAKTOWANI NA ILE POZWALAMY ZEBY NAS TAK TRAKTOWANO !!!!

tedzio

No właśnie zatanawia mnie to, dlaczego piszecie, że nie płacą za urlopy. Bo jeżeli, już piszesz o urlopie to znakiem tego masz umowę o pracę, wiec musisz miec płacony urlop to tak jakbys był w pracy a faktycznie Cie nie ma.

heniek

Oszuści uważajcie. Nie płacom urlopów ani za zwolnienia lekarskie. Ogulnie żenada.

scaffolder

Co do firmy RJS rusztowania mam mieszkanie uczucia...ludzie ok tylko zarząd du d...y. Szef klnie na ludzi, trzeba walczyć o swoje pieniądze, w ogłoszeniach piszą o pensji 2500,00zł gdzie jest to niemożliwe do osiągnięcia. 200h w miesiącu nie zrobisz a dadzą Ci na początek 10 - 11zł na godzinę. Ogłoszenie w sprawie pracy wystawiają jak mają więcej roboty na remontówce i tylko wtedy jesteś im potrzebny...

Zostaw opinię o WIDESPREAD;RAMIRENT;RUBO;RJS;BUD-BAU - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WIDESPREAD;RAMIRENT;RUBO;RJS;BUD-BAU