Ramirent S.A.

Zielona Góra

Opinie o Ramirent S.A.

jaco

rogi, teraz poszukują znowu doradcy handlowego. Wymagania mają bardzo proste - Wykształcenie min. średnie i doświadczenie w sprzedaży i znajomość branży budowlanej będzie dodatkowym atutem.

mazel

Cześć Kuba. Roześlij cv do firm transportowych na kierownika albo kierowcę. Twój atut znajomość firm wynajmujących sprzęt.

opinia

No jest ciekawa. Zwłaszcza kierownik :). Najlepszy handlowiec w tej części Polski poszedł po 4 latach w drugą stronę, bo szans rozwoju nie było...Pamiętam jak to się kiedyś karierę z handlowca po chwili awansowało na kierownika :). Żenada - a nazywa się to dynamiczny rozwój.

Zostaw opinię o Ramirent S.A. - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ramirent S.A.