Opinie o Ramirent w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ramirent. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ramirent o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ramirent w Poznań

Edyta Nowy wpis

Czy ktoś może podzielić się opinią nr.pracy w biurze?

Maciej

Witam. Posiada ktoś informacje jak wygląda praca na stanowisku Doradca Handlowy - Magazynier w Biurze Obsługi Klienta? Zarobki, atmosfera, itp.?

@Maciej

Widziałam, że jest oferta pracy na to stanowisko w kilku lokalizacjach, w tym w Poznaniu. Zamierzasz na nie aplikować? Jeśli tak, mam nadzieję, że podzielisz się opinią, jak wyglądała rekrutacja i wdrożenie do pracy.

Kamil Nowy wpis
@Maciej

Widziałem ogłoszenie, ale nie wysyłam CV na razie, chociaż byłem z 3 razy po sprzet to dość miła obsługa. Nie wiem jak w drugim punkcie, ale na glogowskiej super

Zuzanna Nowy wpis
@Kamil

Od Twojego wpisu upłynęło trochę czasu, czy ostatecznie zdecydowałeś się przesłać zgłoszenie? Jeśli nie, to z jakiego powodu? Jeśli jednak wziąłeś udział w rekrutacji, napisz, z jakim rezultatem.

Ja Nowy wpis
@Maciej

Dlugo tu nie robie ale widze ze młodym pracownikom strasznie wkręcają śrubę a starych nie szanujom

Wiktor

Czy pracownik ponosi jakąś odpowiedzialność finansową? Jaka jest atmosfera?

Igor

Czy dobrze się pracuje w firmie? Podpowiedzcie czy warto aplikować? Czy proces rekrutacyjny jest bardzo trudny?

Nie
@Igor

Rozmowa rekrutacyjna składa się z dwóch etapów: rozmowa z managerem. Po jakimś czasie rozmowa z managerem i dyrektorem. Standardowa rozmowa rekrutacyjna, jeśli dobrze sie przygotujesz, nie powinieneś być zaskoczony. Później telefon z decyzją.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Ramirent? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Zuzanna

@Nowy czy na Twoje pytania udało się uzyskać odpowiedź? Na stronie Ramirent nadal są aktualne oferty pracy dotyczące stanowiska, o które pytałeś, więc jeśli możesz dać innym zainteresowanym znać, to na pewno rozwiałoby to ich wątpliwości.

Witam serdecznie. Może mi ktoś konkretnie napisać, czy pracując w Ramirenet jest możliwość korzystania z samochodu do celów prywatnych (w granicach rozsądku oczywiście), czy jest umowa oo pracę czy jest karta paliwowa i jaką proponują podstawę i czy jest jasno określony system premiowy? z góry dziękuję za odpowiedź

Zuzanna

@stanieka jak teraz wygląda praca w Ramirent? Czy w firmie zaszły ostatnio jakieś zmiany? Chętnie dowiemy się więcej o Twojej pracy i doświadczeniach.

staniek

pams, wedlug mnie nic w tym dziwnego. pracodawcy wola miec pracownika kompletnego anizeli takiego, ktorego musza szkolic i uczyc

koloko

@staszek ja jestem niemal pewny, z ejak jesteś studentem to dostaniesz umowe zlecienie, bo i taka forma umowy jest chyba najbardziej opłacalna dla pracodawcy, nie musi wtedy płaicc z aCiebie żdnych składek i tak nprwde cała kasa idzie dla Ciebie. Czekam jeszcze na inne opinie, czy ktoś się ze mną zgadza?

staszek

mi się wydaje, że dalej możesz normalnie z nimi pracować i nie jest to konieczne, bo jednak masz jakieś konkretne informacje? bo ja chciałem po prostu iść do nich do pracy tak samo, nie mam statusu studenta, więc chyba powinii mi dać minimalnie umowe zlecenie tak naprawde... dajcie znać jak to wygląda realnie.

R

10 tyś - to chyba każdy by poszedł. Ja pracowałem kilka lat temu. Słabo mi płacili. Za to za wyniki chwalili. Ale za dobre słowa w moim banku nic nie mogłem zapłacić. W innej firmie zarabiam 2-3 razy tyle. Atmosfera no cóż - rotacja - a wiecie jak to jest nowy pracownik musi się wykazywać i walczyć o pozycję . Wyścig szczurów - tyle, że kasa jak na bezy :)

r

NIE POLECAM.

o n a

a tu co taka cisza? oddział w Poznaniu powinien sie nazywać " rotation center ", Zysiek dawaj na obrone Poznania - bo tez zaraz zmiany beda, kto tam pracuje? żenadka i luluś w kontenerach

robota jak robota, jak ktoś tak sobie chce popracować to robota jak w każdym koncernie, jesteś pionek i pracujesz, narzekasz i tak czas leci... zwolnili mojego znajomego przez kryzys i robi w innej branży zadowolony jest, a tam kręcił nosem na atmosferę pracy

rotują handlowców 4 rocznie, chyba muszą auta na siedzibie zostawiać, a jak nie muszą to i tak GPS mają, ciśnienie na plany, kasa chyba nijaka, nie polecam

kokos1

co na temat tej firmy z siedizba w poznaniu mozecie pwoedziec?

klient

Współpracowałem z jednym handlowcem chwilę 2 lata temu, nagle zniknął, pojawił się nowy, ale za chwilę był znowu nowy i mówił, że poprzednik poszedł do konkurencji. Dziewczyny z biura też co jakiś czas się zmieniają. Jedno wielkie zamieszanie, zmieniłem dostawcę przez ceny i brak jednego konkretnego opiekuna.

Zostaw merytoryczną opinię o Ramirent - Poznań

• Jak się pracuje w Ramirent?

Zobacz opinie na temat firmy Ramirent tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ramirent