Ramirent

Poznań

Ramirent
2 20

Opinie o Ramirent

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Co od czasu dodania ostatniego komentarza zmieniło się w Ramirent? Podzielcie się swoją opinią!

Igor

Czy dobrze się pracuje w firmie? Podpowiedzcie czy warto aplikować? Czy proces rekrutacyjny jest bardzo trudny?

Zuzanna

@Nowy czy na Twoje pytania udało się uzyskać odpowiedź? Na stronie Ramirent nadal są aktualne oferty pracy dotyczące stanowiska, o które pytałeś, więc jeśli możesz dać innym zainteresowanym znać, to na pewno rozwiałoby to ich wątpliwości.

Nowy

Witam serdecznie. Może mi ktoś konkretnie napisać, czy pracując w Ramirenet jest możliwość korzystania z samochodu do celów prywatnych (w granicach rozsądku oczywiście), czy jest umowa oo pracę czy jest karta paliwowa i jaką proponują podstawę i czy jest jasno określony system premiowy? z góry dziękuję za odpowiedź

Zuzanna

@stanieka jak teraz wygląda praca w Ramirent? Czy w firmie zaszły ostatnio jakieś zmiany? Chętnie dowiemy się więcej o Twojej pracy i doświadczeniach.

staniek

pams, wedlug mnie nic w tym dziwnego. pracodawcy wola miec pracownika kompletnego anizeli takiego, ktorego musza szkolic i uczyc

koloko

@staszek ja jestem niemal pewny, z ejak jesteś studentem to dostaniesz umowe zlecienie, bo i taka forma umowy jest chyba najbardziej opłacalna dla pracodawcy, nie musi wtedy płaicc z aCiebie żdnych składek i tak nprwde cała kasa idzie dla Ciebie. Czekam jeszcze na inne opinie, czy ktoś się ze mną zgadza?

staszek

mi się wydaje, że dalej możesz normalnie z nimi pracować i nie jest to konieczne, bo jednak masz jakieś konkretne informacje? bo ja chciałem po prostu iść do nich do pracy tak samo, nie mam statusu studenta, więc chyba powinii mi dać minimalnie umowe zlecenie tak naprawde... dajcie znać jak to wygląda realnie.

R

10 tyś - to chyba każdy by poszedł. Ja pracowałem kilka lat temu. Słabo mi płacili. Za to za wyniki chwalili. Ale za dobre słowa w moim banku nic nie mogłem zapłacić. W innej firmie zarabiam 2-3 razy tyle. Atmosfera no cóż - rotacja - a wiecie jak to jest nowy pracownik musi się wykazywać i walczyć o pozycję . Wyścig szczurów - tyle, że kasa jak na bezy :)

r

NIE POLECAM.

o n a

a tu co taka cisza? oddział w Poznaniu powinien sie nazywać " rotation center ", Zysiek dawaj na obrone Poznania - bo tez zaraz zmiany beda, kto tam pracuje? żenadka i luluś w kontenerach

ja

robota jak robota, jak ktoś tak sobie chce popracować to robota jak w każdym koncernie, jesteś pionek i pracujesz, narzekasz i tak czas leci... zwolnili mojego znajomego przez kryzys i robi w innej branży zadowolony jest, a tam kręcił nosem na atmosferę pracy

ja

rotują handlowców 4 rocznie, chyba muszą auta na siedzibie zostawiać, a jak nie muszą to i tak GPS mają, ciśnienie na plany, kasa chyba nijaka, nie polecam

kokos1

co na temat tej firmy z siedizba w poznaniu mozecie pwoedziec?

klient

Współpracowałem z jednym handlowcem chwilę 2 lata temu, nagle zniknął, pojawił się nowy, ale za chwilę był znowu nowy i mówił, że poprzednik poszedł do konkurencji. Dziewczyny z biura też co jakiś czas się zmieniają. Jedno wielkie zamieszanie, zmieniłem dostawcę przez ceny i brak jednego konkretnego opiekuna.

Zostaw opinię o Ramirent - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ramirent