Expando

Szczecin

Expando

Opinie o Expando

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Natalia

@niech się wypchająchętnie dowiem się więcej o Twoich doświadczeniach z pracy w Expando, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Nie jest to miejsce na obrażanie pracowników firmy. Przypominam, że wszystkich użytkowników obowiązuje regulamin portalu. Przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią.

,hnb

@ Parawan - organizacja faktycznie jest waznym aspektem

Parawan

Osobiście odradzam firme. Brak organizacji.

Parawan

Zarobki w UK. Faceci którzy przyjechali w dwóch ostatnich brygadach dostawali po 1.000£. Brygady które były prędzej 1.200£.

O takiej kwocie pracownicy mogą pomarzyć, zarobki są fatalne. (usunięte przez administratora)Nie polecam.

Osoba

Oczywiście, wszystko na umowie. Firma działa na zasadzie: "Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi?". Tu chyba już tylko sąd pracy, inspekcja pracy i skarbówka może coś zdziałać. Dobrze życzę tej firmie, mam nadzieję że się odbije od dna, jednak nie zmienia to faktu że nie wypłacając wynagrodzeń wykorzystują i oszukują ludzi.

Firma faktycznie w krytycznej sytuacji, ale pisanie o niewypłacaniu pieniędzy pracownikom to totalna bzdura.

Osoba
@pracownik 11.04.2016 23:04

Skoro firma płaci to gdzie są moje pieniądze? Firma oszukuje i kantuje jak się tylko da.

firma

Firma nie płaci ani pracownikom ani współpracownikom .Prawdopodobnie mają wielkie problemy finansowe

obserwator

"Stworzeni do kombinacji nie do telekomunikacji"

cel

Omijajcie tą "firmę" szerokim łukiem - totalny brak organizacji,brak poszanowania ludzkiej pracy i nie płacone faktury

I.Groźny.

W ostatnim czasie zwolnili większosc swoich pracowników, projektantów i tych fizycznych. Co do organizacji pracy porażka, ale zarazem zabawne. No i ten oddział w Anglii, ludzie zostali bez pieniędzy.

murzyn2

Nie wiem jak oni te sieci budują?! kompletny brak organizacji.

murzyn

Niestety na pozór miły i sympatyczny pan [usunięte przez moderatora] jest zwykłym [usunięte przez moderatora] Jego zdolność manipulacji ludźmi pozwala na [usunięte przez moderatora] na każdym kroku pracowników. Szczerze odradzam bo na koniec pracy to nawet zwykłego dziękuje nie usłyszałam...

Zostaw opinię o Expando - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Expando