Opinie o Ramirent S.A. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ramirent S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ramirent S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ramirent S.A. w Szczecin

Sylwia

@Słowianka, w swoim komentarzu piszesz o atmosferze, a co możesz powiedzieć w temacie warunków pracy? Czy firma Ramirent oferuję swym pracownikom jakiegoś typu dodatki socjalne? Zapraszam Cię do udzielenia nam odpowiedzi, z miłą chęcią poznamy nowe informacje w tym wątku!

Sylwia

@Szczery, piszesz w swoim komentarzu o benefitach, proszę napisz jakie to dokładnie benefity otrzymują pracownicy firmy Ramirent? Chętnie dowiemy się od Ciebie informacji na temat aktualnej atmosfery panującej w firmie, nowe wieści będą tu bardzo pomocne dla innych! Firma Ramirent ma obecnie aż 44 oddziały w całej Polsce, osoby interesujące się pracą w tej firmie zachęcam do odwiedzin oficjalnej strony tego pracodawcy w Internecie: http://rekrutacja.ramirent.pl/ Na pewno zdobędziecie tam informacje o nowych miejscach pracy!

DA DO

Proszę o informację na temat oddziału w Lublinie najpierw poszukiwali kandydata na stanowisko kierownika ( składałem ofertę ale się nie odezwali ) a teraz na stanowisko doradcy handlowego, Czy wymieniają cały skład czy tak mocno się rozwijają? Proszę o odpowiedź czy warto jeszcze tam kandydować ?

Tedi

Odnośnie Oddziału Lublin odradzam ubieganie sie o stanowisko Kierownika. Oddział Lublin obecnie jest jednym z najgorszych oddziałów firmy w Polsce ledwo pokrywa swoje koszty utrzymania. Załoga zapomniała co to znaczy dostać prowizje za wyrobienie planu. Nieudolny kierownik DZ okazał się zdolny do wnikliwego lizania patyka dyrektorowi AD i w nagrode otrzymal stołek w WaWie po pozbyciu sie CM. Stawiam 10-szke ze za wnikliwe lizanko bo raczej nie za szczegolne osiagniecia oddzialu Lublin w ostatnim czasie. Dostaniesz umowe na 3 miechy bedziesz pełnił P.O. Kierownika jako ze spadnie na Ciebie wina za zle wyniki oddzialu dostaniesz kwita po tym czasie. I tu nagle pojawi sie odpowiednia osoba na kierownika mianowicie Rudy -GCH, ktorego przecież trzeba gdzieś umieścić bo likwiduja jego stanowisko a ludzie z talentem gumowego ucha sa cenieni w każdej korpo. Jako ze kozła ofiarnego zwolnią wczesniej Rudy dostanie czyste konto oraz plan naprawczy jako Dystrykt Wchodu i K.O. Lublin Caly smrod zostanie przy tobie wraz z latka zlego menadżera a Rudy obejmie posade z czystym kontem. Wiec jeżeli zdecydujecie sie na posade Kierownika O.Lublin to przynajmniej starajcie sie owysoką podstawe bo miejsca tam nie zagrzejecie.

Leszno
DA DO

Proszę o info na temat lublina czy warto kandydować na kierownika i jakie warunki

Szary

Cześć. Dlaczego w LUBLINIE zmienia się kierownik? Czy ktoś coś wie i mógłby się podzielić wiedza na ten tematami na temat tego przedstawicielstwa ? Z góry dziękuje. Pozdr.

Teresa

Szukają w Łodzi na stanowisko przedstawiciela. Ktoś coś o warunkach i zespole? Normalni ludzie? Jak lojalki? Samochód - korzystanie po pracy? Z zewnątrz wygląda to dobrze.

Lupus
@Teresa

Pracowałem tam 8 lat temu. Nie było dramatu ale od tego czasu podobnio równia pochyła.

@Teresa

Korzystanie z auta służbowego po pracy wygląda tak że tylko niedzielę zapisujesz jako wyjazdy prywatne. A na tygodniu jeździsz za free. Nikt w tej firmie nie sprawdza. Ogólnie staraj się by się dostać. Telefony same dzwonią więc po budowach nie trzeba jeździć....

ziom

Oooo, i samo się robi??? Brednie wyczesane, tylko nie wiem z jakiej części ciała. Ogarnij się kobieto!

Szczery
@Lupus

Nie było inwestycji to była również pochyla. Podobno nie narzekają. Jest dobrze.

Sylwia

@Pracownik rozumiem, że samochód jest jednym z narzędzi pracy, a czy firma Ramirent oferuje dodatkowe benefity dla swoich pracowników? Jak wygląda kwestia potencjalnego awansu, czy pod tym kątem powyższy pracodawca wyróżnia się na tle konkurencji?

Szczery
@Sylwia

Bardzo fajna firma. Dużo benefitow, których niestety pracownicy nie doceniają. A szkoda. Polecam!!!

Tomasz

Idealnych firm nie ma. Może czasami coś idzie nie tak jak byśmy oczekiwali ale dobrze się tu pracuje!!!

Witam, Ponad 10 lat pracowałem w Ramiku. Porządna firma do pewnego momentu. Po odejściu starej kadry dużo się zmieniło. Wszystko się zmieniło z odejściem takich osób jak AT,RK, DW, MB i Mikkaela. pracownicy z min. 5letnim stażem znają tych ludzi. Nie mówie że byli idealni ale jednoczyli tą firme i znali się na Rencie. Nowe miotły pożegnały lub doprowadziły do odejścia wielu fachowców. Również ja się pożegnałem z firmą. Chociaż uważam że bardzo dużo się w niej nauczyłem i przeszedłem kilka etapów kariery, firma już nie wróci na piedestał na którym była w PL. Obecnie napędza ich duży popyt na maszyny, kontenery i rusztowania. Nie trzeba wiele robić sprzęt się wynajmuje, a ceny też są rewelacyjne. Jednak to się skończy w PL i obecna kadra managerska sobie nie poradzi z tym problemem. Zacznie się praktyka cięcia znana w Rami. Stracili rynek, Opole nie będzie trwać wiecznie a ten projekt (jak przypuszczam zrobił im 15-20% budżetu) we wszystkich segmentach. Do wynajmu maszyn znajdą handlowców (nie ujmuje koleżanką i kolegą bo wiem że trzeba mieć smykałkę i do tego) , ale fachowców od kontenerów, podnośników, dźwigów towa-osobowych czy rusztowań to w tej firmie zostało jak na lekarstwo. Jak nie wzmocnią kadry to te segmenty zaginą niestety. Konkrecyjne firmy specjalizujące się w danych dziedzinach są mocniejsze, niestety model Solution się nie udał. Nie ma kto nim zarządzać. Pozdro dla byłych i obecnych pracowników.

Olek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

po pracy

Praca w Ramirencie pozostawia wiele do życzenia...przede wszystkim sa bardzo drodzy, inne firmy mają zdecydowaną przewagę. Niektórzy kierownicy oddziałów minęli się z powołaniem co do stanowiska...nie polecam !

Xrc

Firma całkiem ok, niektóre działy słabe jak np. marketing, tak jakby go nie było,☹️, a tak po za tym to ok.

Władeczek

Presja i ciśnienie, szczerze nie polecam, zwłaszcza w pracy na terenie Warszawy, dr. Arturo z innego regionu - tam znali go na tyle dobrze, że nie miał możliwości zaistnieć... Pozdro dla wszystkich którzy tam jeszcze wytrzymują :)

Hanna Gronkiewicz Waltz
@Władeczek

Władziu nie dramatyzujmy. Nie wiem czy pamiętasz poprzednich zarządzających regionem ale wpisy na nich były dużo grubsze. Nigdy nie znajdzie się taki co wszystkim dogodzi. Region jest w miarę poukładany a Warszawa to od lat trudny temat.

Władeczek
@Hanna Gronkiewicz Waltz

Hanna :) mam nadzieję że Twój nick nie sugeruje pochodzenia... ;) Jedna z głównych zasad filozofii życia mówi nam ażeby patrząc w przód, dążyć ku lepszemu poprawiając swe otoczenie też na lepsze, a nie oglądać się w dal pocieszając smutną myślą, że mogło być gorzej. Idźmy z postępem w myśl zasady rozwijać nie uwsteczniać...

xxl
@Władeczek

ale filozoficzna wypowiedź ; )

Ona
@xxl

Zgadzam się z Władeczkiem, firma strasznie się opuściła w stosunku do pracowników, totalny brak szacunku.

Zewnetrzny obserwator
@Ona

A i konkurencja mocno wyprzedziła i zostawiła w tyle Ramirentowe zabawki, na dużych budowach ich mało a i mówią nie najlepiej... Oj zostają w tyle, zostają.... Dystans do innych firm nawet do tych małych, które pozakładali byli pracownicy bez kapitalu już właściwie nie ma szans do nadrobienia, klienci już nie chcą dużego giganta z rozbudowanymi procedurami i niekompetentnymi pracownikami...chociaż na wewnętrznych spotkaniach ramirentowcy "piją toasty " za sukcesy to jakoś ich nie widać i nie słychac w polskim budownictwie ....a kiedyś zapowiadało się tak dobrze

WarszawaPL

Nie polecam, pracy na terenie Warszawy Manager z Providentu... Istny kretyn który sądzi, że wszystkie rozumy pozjadał, atmosfera w firmie Ramirent S.A Płacz i beksa... Zasłaniają się super wynikami, a wynagrodzenia gorsze niż na Ukrainie.

Tedi

Ciekawe określenie "nie wnoszący nic do firmy" "nikt nie zauwarzył jego nieobecności" Hmm zobaczymy za jakiś czas ile wnosił do firmy. To ze na ten moment bardzo dobrze idzie w Lublinie to tez nie jego zasluga? Wypracowany rynek, klienci, kontrakty np: (Ikea Lublin) samo sie zrobiło ponieważ Ramirent jest tak zajefajny że aż Klienci się oknami pchają haha! Prawda jest taka że facet poukładał rynek pod Ramirent i Ramirent na Lubelszczyźnie to był On. Zobaczymy za jakiś czas jak się pokonczą projekty, które on flagował jak zajebiście sobie Ramirent na Lubelskim poradzi narazie idą utartym szlakiem wyznaczonym przez niego ale wszystko do czasu...

zocha

a w dodatku nikt nie zauważy jego nieobecności... tyle wnosił do firmy :)

Ramirentowiec
@zocha

Co prawda to prawda....

Brawo Ja

Ostatni gość ,nie wnoszący nic ciekawego do firmy a zarabiający duży hajs oddał fartucha .Nowy Prezes działa Brawo TY

bywalec

a może kolega już za długo pracował albo za dużo sobie wyobrażał i czas na niego już był. a co do pracy to jak się nie wie co to jest wynajem to się można zderzyć z ścianą. lekko nie jest, to nie sprzedaż.

Michal

Buba pracujesz w Ramirent ? Masz jakieś doświadczenie z ta firma ?

Zostaw merytoryczną opinię o Ramirent S.A. - Szczecin

• Jak się pracuje w Ramirent S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Ramirent S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ramirent S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ramirent S.A.?

Kandydaci do pracy w Ramirent S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ramirent S.A.