counter
2 115 83 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w MM Conferences S.A.?

Jakie są mocne strony pracodawcy MM Conferences S.A.?

Pracownik ;)
@Pytanie

-biuro w super lokalizacji -jeśli dobrze się zakręcisz możesz stworzyć fajną sieć kontaktów, która pomoże Ci przejść dalej -firma na początek spoko ale nie polecam siedzieć tam dłużej niż pół roku/rok

Nick Nowy wpis

Brak :)

Pracownik Nowy wpis

Za przeproszeniem szajs nie firma. Uciekać jak najdalej. Pracowałem przed/w trakcie pandemii i naprawdę nie opłaca się nawiązywać z nimi jakiejkolwiek współpracy, stawki są minimalne, podwyżki o 100/200 zł albo żadne, kultura (usunięte przez administratora), typowa januszowa firma. Uciekać

Julia Nowy wpis
@Pracownik

Czyli ile realnie wynosi stawka w MM Conferences S.A.? Dla każdego inna wysokość wynagrodzenia będzie zadowalająca dlatego chciałabym ustalić na ile konkretnie można liczyć w firmie. A jak oceniasz atmosferę pracy i relacje z innymi pracownikami?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 163 dni.

Czy w MM Conferences S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Czy pracownicy MM Conferences S.A. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Były Pracownik ;)
@Pytanie

Po zakończeniu sezonu odbywa się impreza integracyjno/celebracyjna. Jeśli jesteś w sprzedaży wychodzisz znacznie częściej, świętować wyniki

Nick

Niesamowite, że można godzić się na upomnienia z powodu kilku minutowego spóźnienia do pracy, przerwę od do i tylko w wyznaczonych godzinach, jakieś bezwartościowe mowy motywacyjne, śmieciówki, brak możliwości urlopu kiedy chcesz i na ile chcesz... Ludzie trochę szacunku do samych siebie... Odeszłam wiele lat temu, wtedy było jeszcze 15 min przerwy, teraz wzrosło do 30 min... sukces. Przepracowałam 3 tyg i podziękowałam.

Pracownik który uciekł

Serdecznie nie polecam, kultura firmy jest nastawiona na wyzysk, płace są grubo poniżej średniej w porównaniu do tych samych stanowisk w innych firmach. Biurokratyczne podejście do pracownika, przychodzisz 8:00 jeśli jesteś 8:01 masz wpisywane spóźnienia co później rzutuje na ewaluację Twojej pracy. Przerwy tak samo, o wyznaczonej godzinie (13:00-13:30) i ani minuty później, od biurka nie wstajemy między godziną 8:00-9:00, 12:00-13:00 ani 16:00-16:30. Zgadzam się z opinią, pseudokorporacja, polski biznes który chce wyglądać międzynarodowo ale nic sobą nie przedstawia. Zero benefitów, zero pracy zdalnej, w sezonie nie można brać wolnego, brak wystarczającej ilości ludzi do pracy, nieistniejąca komunikacja z zarządem, plus same śmieciówki zamiast prawdziwych umów.

Alfred

Pseudokorporacja. Odradzam ambitnym oraz specjalistom. Pracowałem tam pół roku gdy jeszcze studiowałem. Większość ludzi w porzadku ale jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się przez te pół roku aby mi pracy domowej nie dawano. Pracujesz w biurze 8 i pół godziny. Niby jest przerwa 30 min ale o wyznaczonej porze. Po tygodniu pracy zapraszają cię do salki gdzie omawiane zostaje co źle zrobiłeś, dlaczego nie otrzymasz premii. (usunięte przez administratora)

Rafał
@Alfred

Możliwość pracy podczas studiów to duży plus, bo można nabrać doświadczenia zawodowego. Czy to zatrudnienie było w formie stażu i mogłeś ułożyć grafik tak, żeby bez problemu łączyć pracę z nauką?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 516 dni.

Wiecie czy w MM Conferences S.A. szukają chętnych na staż?

Iwo

Firma z dobrymi opiniami ma swoje standardy i stara się je utrzymać stąd nie każdy może dostać tu pracę!

Zażenowana

Totalna żenada. Straszna niekompetencja na poziomie samej rozmowy rekrutacyjnej. Poważnym ludziom - odradzam.

Daniel

Niektórym to chyba tylko narzekanie wychodzi?

Karol

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

gość12345
@Karol

tak, rekrutacja wciąż trwa

S

Samo wrażenie po rozmowie rekrutacyjnej - pozytywne. Jeśli chodzi natomiast o traktowanie potencjalnego pracownika - zdecydowanie odradzam. Firma jest niesłowna i traktuje kandydata bardzo nieprofesjonalnie i lekceważąco.

Nrgii
@S

Zgadzam się. Firma jest nie rzetelna. To praca tylko dla studentów żaden profesjonalista ani ktoś ambitny tu nie przyjdzie.(usunięte przez administratora)

Co powinny wiedzieć osoby, które właśnie poszukują nowego miejsca zatrudnienia? Jakieś rady odnośnie rekrutacji w firmie MM Conferences S.A.?

Ania

Pracowałam w HCC jakiś czas i niestety jeśli chodzi o politykę firmy, to nie do końca może odpowiadać wielu osobom. Wypłata początkowo zaczyna się od (usunięte przez administratora)zł na rękę.. stosunkowo wzrasta o ok 200 zł lecz o awans musisz się mocno postarać i kilka rozmów ze swojej ingerencji przeprowadzić. (usunięte przez administratora) Godziny pracy są od 8.00 do 16:30. Oczywiście w ciągu pracy jest przewidziana pół godzinna przerwa, o wyznaczonych godzinach. Jeśli chodzi o pracowników, to osoby są świetne! Można nawiązać znajomości na dłużej! Podsumowując: Praca jest ok, jednak wynagrodzenie, rodzaj umowy i czas pracy raczej negatywnie odbieram.

Ewa
@Ania

Również odradzam!!

Oportunista
@Ewa

Hahahaha Ewka I Anna nawalily sie na Organizowanej Przemek MMC Gali I zostawilem zwolnione. Nie movie zen jest ideal nie ale SA proste zasady “dostarczasz” masz respekt I sreeniokresowej perspektywie atrakcyjne warunki. Sam pracuje 3 lata i zajelo mi 5 miesiecy zeby osiagnac oczekiwane wyniki. Teraz bardzo OK. Polecam dla dlugoterminowych - mam Jeszcze 2 Lara studiów I tu zostane zanim nie zaplace za studnia :)

Marta

@S jesteś nowym pracownikiem firmy MM Conferences S.A.? Czy Twoje wrażenia się od razu zmieniły podczas pierwszych dni pracy? Co spowodowało, że miałeś pozytywne wrażenia w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, a potem w trakcie pracy były te wrażenia negatywne? Chodzi tylko o traktowanie pracownika? Napisałeś, że firma jest niesłowna. Jakiej obietnicy nie dotrzymała?

Marta

@Mania niestety nie wiem nic o tej pracy i w ogłoszeniu firmy MM Conferences nie ma za wiele informacji. Dlatego proponuję zgłosić swoją kandydaturę i na spotkaniu rekrutacyjnym dopytać o szczegóły. Generalnie MM Conferences poszukuje teraz wiele osób do pracy. Zachęcam do zerknięcia na stronę firmy: http://mmcpolska.pl/kariera/.

Maciek
@Marta

Zdecydowanie opinia wystawiona przez pracowników, zachęcająca do rozmów i aplikacji.

Gerdusia

Niedługo wybieram się na rozmowę rekrutacyjna na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Projektów.Czy jest tu ktoś kto pracował na tym stanowisku i może się wypowiedzieć na temat obowiązków, wynagrodzenia, umowy?

Mariola1543
@Gerdusia

Zdecydowanie odradzam (usunięte przez administratora)

Mania

Czy może ktoś mi powiedzieć o pracy asystenta przy organizacji spotkań?

Zostaw merytoryczną opinię o MM Conferences S.A. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

MM Conferences S.A.
2/5 Na podstawie 115 ocen.