MM Conferences S.A.
2 108

Opinie o MM Conferences S.A.

Daniel

Niektórym to chyba tylko narzekanie wychodzi?

Karol

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

gość12345
@Karol 07.06.2018 16:15

tak, rekrutacja wciąż trwa

S

Samo wrażenie po rozmowie rekrutacyjnej - pozytywne. Jeśli chodzi natomiast o traktowanie potencjalnego pracownika - zdecydowanie odradzam. Firma jest niesłowna i traktuje kandydata bardzo nieprofesjonalnie i lekceważąco.

Nrgii
@S 22.02.2018 19:01

Zgadzam się. Firma jest nie rzetelna. To praca tylko dla studentów żaden profesjonalista ani ktoś ambitny tu nie przyjdzie.(usunięte przez administratora)

Co powinny wiedzieć osoby, które właśnie poszukują nowego miejsca zatrudnienia? Jakieś rady odnośnie rekrutacji w firmie MM Conferences S.A.?

Ania

Pracowałam w HCC jakiś czas i niestety jeśli chodzi o politykę firmy, to nie do końca może odpowiadać wielu osobom. Wypłata początkowo zaczyna się od (usunięte przez administratora)zł na rękę.. stosunkowo wzrasta o ok 200 zł lecz o awans musisz się mocno postarać i kilka rozmów ze swojej ingerencji przeprowadzić. (usunięte przez administratora) Godziny pracy są od 8.00 do 16:30. Oczywiście w ciągu pracy jest przewidziana pół godzinna przerwa, o wyznaczonych godzinach. Jeśli chodzi o pracowników, to osoby są świetne! Można nawiązać znajomości na dłużej! Podsumowując: Praca jest ok, jednak wynagrodzenie, rodzaj umowy i czas pracy raczej negatywnie odbieram.

Oportunista
@Ewa 22.02.2018 15:41

Hahahaha Ewka I Anna nawalily sie na Organizowanej Przemek MMC Gali I zostawilem zwolnione. Nie movie zen jest ideal nie ale SA proste zasady “dostarczasz” masz respekt I sreeniokresowej perspektywie atrakcyjne warunki. Sam pracuje 3 lata i zajelo mi 5 miesiecy zeby osiagnac oczekiwane wyniki. Teraz bardzo OK. Polecam dla dlugoterminowych - mam Jeszcze 2 Lara studiów I tu zostane zanim nie zaplace za studnia :)

Marta

@S jesteś nowym pracownikiem firmy MM Conferences S.A.? Czy Twoje wrażenia się od razu zmieniły podczas pierwszych dni pracy? Co spowodowało, że miałeś pozytywne wrażenia w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, a potem w trakcie pracy były te wrażenia negatywne? Chodzi tylko o traktowanie pracownika? Napisałeś, że firma jest niesłowna. Jakiej obietnicy nie dotrzymała?

Marta

@Mania niestety nie wiem nic o tej pracy i w ogłoszeniu firmy MM Conferences nie ma za wiele informacji. Dlatego proponuję zgłosić swoją kandydaturę i na spotkaniu rekrutacyjnym dopytać o szczegóły. Generalnie MM Conferences poszukuje teraz wiele osób do pracy. Zachęcam do zerknięcia na stronę firmy: http://mmcpolska.pl/kariera/.

Maciek
@Marta 24.08.2017 13:41

Zdecydowanie opinia wystawiona przez pracowników, zachęcająca do rozmów i aplikacji.

Gerdusia

Niedługo wybieram się na rozmowę rekrutacyjna na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Projektów.Czy jest tu ktoś kto pracował na tym stanowisku i może się wypowiedzieć na temat obowiązków, wynagrodzenia, umowy?

Mariola1543
@Gerdusia 18.01.2018 03:37

Zdecydowanie odradzam (usunięte przez administratora)

Mania

Czy może ktoś mi powiedzieć o pracy asystenta przy organizacji spotkań?

Iza

MM Conferences są fajną firmą , dobrym miejscem do pracy!!!

gość

Witam byłem na rozmowie wszystko fajnie ogólnie na początek pensja 1.500 zł + premia tylko jak się nie jest studentem to tylko i wyłącznie umowa o dzieło z racji polityki firmy nie skorzystałem z oferty

Marta

W zakładce "Oferty pracy" znajdziecie najbardziej aktualne propozycje współpracy od MM Conferences S.A.! :)

podjrzeam ze tak chociaż to od stanowiska tez zalezy

zainteresowana

Byłam ostatnio na rozmowie na stanowisko "Asystent do działy Marketingu". Wrażenia miałam bardzo pozytywne - samo miejsce jak i rozmowa na wysokim poziomie. Chętnie dowiem się czegoś więcej o tym stanowisku. :)

Monada

Trochę ponad rok temu pracowałam w MMC w dziale warsztatów i to co mogę powiedzieć: (usunięte przez administratora) tak jak ktoś już wspomniał - pracuje się zwykle od 8 do 17, krótka przerwa w trakcie dnia. Praca wymagająca (nie ma siedzenia na FB przez kilka godzin :P), ale dzięki temu dużo można się nauczyć. Zwykle zatrudniają na umowę zlecenie.

lalila

Na jaką pensję można liczyć na stanowisku 'asystent'?

mary

tyle tu opinii o MMC, a nikt nie pisze konkretnie ile zarabia... czasami naprawdę nie wiadomo od jakiej kwoty zaczynać negocjacje :/

w dziale produkcji warsztatów nie ma nadgodzin. były i są w tym dziale osoby studiujące zaocznie i bez problemu godzą to z pracą

w

Znalazłam ogłoszenie o poszukiwaniu pracownika do działu produkcji warsztatów. chciałabym zapytać czy możliwe jest pogodzenie tej pracy ze studiami zaocznymi? Czy robi się nadgodziny?

obecny pracownik

Jeżeli chodzi o opinie wieloletniego pracownika to mogę napisać kilka słów o pracy w MMC. Pracuję w tej firmie dobrych kilka lat i mogę szczerze napisać, że firma umożliwiła mi spory rozwój. nawet pokusiłabym się o stwierdzenie, że pomogła mi zaistnieć w biznesie. zaczynając pracę nie miałam żadnego doświadczenia i żadnych umiejętności. w MMC są jasno określone ścieżki rozwoju. Każdy pracownik ma możliwość zdobywania nowych umiejętności i dążenia do awansu. niezależnie od działu każdy dzień pracy w tej firmie dostarcza ciekawych zadań. dużym plusem tej pracy są możliwości współpracy z wieloma firmami i osobami z różnych branż, w różnych obszarach tematycznych. jeżeli komuś zależy na zdobywaniu nowych doświadczeń i umiejętności to jest to praca bardzo rozwijająca nas samych. praca na pewno wymaga dużego zaangażowania, ale też daje dużo satysfakcji. jeżeli ktoś szuka pracy mechanicznej, łatwej, nieangażującej i niekoniecznie przynoszącej jakieś efekty to nie ukrywajmy, że powinien poszukać zatrudnienia w administracji lub np. pracy fizycznej. biorąc pod uwagę, że jest tutaj sporo osób z wieloletnim stażem to już świadczy o tym, że firma zapewnia odpowiednie warunki, wywiązuje się ze swoich zobowiązań i daje sporo możliwości. myślę, że nikt nie pracowałby w miejscu w którym nie spełniane są podstawowe założenia w relacjach z pracownikami. podsumowując -> polecam.

Moje główne spostrzeżenia na temat pracy w MMC po 1.5 rocznym stażu pracy: świetna atmosfera - ludzie super, można na siebie liczyć w każdej sytuacji, jest dużo śmiechu zwłaszcza na wypadach integracyjnych :) bardzo dobra lokalizacja przy metrze, dla mnie to np 10 min drogi do domu :) jasno wytyczona ścieżka kariery - wiadomo co trzeba zrobić, czego się nauczyć aby móc iść dalej praca wymagająca dużego zaangażowania, ale też przynosząca dużą satysfakcję Nie każdy znajdzie tutaj miejsce dla siebie, ale jak już znajdzie to jest zadowolony.

Aga

A jak jest na stanowisku Grafika komputerowego? Jest teraz ogłoszenie i ciekawa jestem jakie są zarobki, czas pracy, sposób zatrudnienia?

Moi

Czesc, niedlugo mam rozmowe w tej firmie w dziale produkcji, czy ktos wie jakie sa tam warunki placowe?

Sofia

Przez trzy miesiące pracowałam w MMC Events. Zadaniem naszego team'u była organizacja konferencji w siedzibach wielu warszawskich hoteli. Praca nie była ciężka, polegała głównie na rozkładaniu materiałów, przechadzkach z pustą teczką i robieniu mądrej miny. Istnieją plotki jakoby podwykonawcy notorycznie oskarżali MMC o nieuczciwość. Nie rozumiem tego, przecież skoro firma zapłaciła hotelowi za 200 osób na konferencji to dodatkowe 70 nie zrobi większej różnicy, przynajmniej nie muszą po lunchu wyrzucać jedzenia do śmietnika, gdyż goście sprzątali zwykle bufety do czysta :) Pieniądze w terminie, przyzwoita pensja powyżej 1500 zł. Gdybym jako jedna z najmłodszych nie padła ofiarą cięć kadrowych być może pracowałabym tam do dzisiaj. Obecnie zdobywam doświadczenie innej firmie, lecz w przyszłości zamierzam znowu spróbować sił w MMC. Moim zdaniem jest to bardzo dobre miejsce to wspinania się po szczeblach korporacyjnej kariery.

justaboy

- praca ambitna - to fakt - praca ciekawa - jeśli ktoś lubi być na topie w tematach związanych z działalnością mmc - pracuje się długo, ale jeśli komuś to nie odpowiada to są firmy, w których pracuje się krótko. Spoko. Dla każdego coś się znajdzie. - MMC robi dobrą robotę, mają pomysł, kontakty i jest to esencja biznesu - założysz swoją firmę to niech ludzie pracują u Ciebie po 6 godzin. Wolna wola. - kilka osób jest tam na siłę ale generalnie to bardzo fajni ludzie i te godziny upływają dość szybko - praca jest idealna dla młodych ludzi/studentów, którzy szukają nowych doświadczeń zawodowych - a że trzeba pracować no to przykro mi, to nie komuna, chcieliście kapitalizmu? To macie. Nie musisz się zgadzać na te warunki. Umowa to jest dokument, na który zgadzają się obie strony. Tak dla przypomnienia i z nazwy. - efekt końcowy tej ciężkiej pracy jest powalający organizacyjnie, technicznie, a przede wszystkim merytorycznie. myślę, że to były punkty, które mnie motywowały w tejże krótkiej niestety karierze. - są miejsca gdzie zarobisz dużo więcej pracując dużo mniej, ale czy są to miejsca ciekawsze? Nie wiem. - dzięki i pozdrawiam

zainteresowna

napiszcie proszę, czego można spodziewać się na rozmowie kwalifikacyjnej? jak duży jest dział hr? jakie są zarobki?

bylypracownik

ale bajki piszecie, ze prowizje, ze fajnie... jest po prostu ponizej przecietnej... jak ktos pisze tyle dobrego o firmie bez skaz tzn ze to albo pracownik albo sam szef... personal branding sie klania i nie wierzcie tym wspanialym komentarzom

Nick

Wszystko na umowie.

Zbig

Rewelacyjna ekipa, spoko firma wysokie prowizje i zawsze na czas na koncie, zdecydowanie polecam

Zatrudniony

Sory, ale ja się ze złą opinia prezentowaną powyżej nie zgadzam. Pracuję już tu ponad 2 lata i zamierzam pracować dalej. Po pierwsze mam umowę o pracę i nie jestem wyjątkiem. Faktem jest, że musiałem przebrnąć przez trudny okres próbny. Jeśli idzie o szczegóły: - pensja, na start nie była powalająca, ale umówiłem się, że po okresie próbnym siadamy do rozmów - dotrzymane, a obecnie jestem bardzo zadowolony z ustaleń, a co ważne zawsze w terminie. - dodatkowe bonusy - ja się umawiam na konkretne bonusy i jak się wywiązuję to dostaję i to w złotówkach a nie "bananach" i słyszałem na przerwie od sprzedaży o konkursie w ostatnim tygodniu gdzie za sprzedane uczestnictwo było poza prowizją extra 100 PLN netto - co do prania mózgu - mamy spotkania z innymi działami - zazwyczaj produktowe i ze sprzedażą z kierownikami i z Dyrektorką a z Prezesem praktycznie nie rozmawiam jak i większość. Wiem, bo jak się chciałem umówić to termin 2 tyg. bo asystentka mi powiedziała, że jakieś Rady Programowe , spotkania klientów, Partnerów etc. Nie wspominając, że wszyscy biegają jak w ulu bo właśnie powiększyli firmę o kolejne skrzydło i idzie non stop rekrutacja. - zgadzam się w pełni co do pizzy często jest fundowana, ale załapałem się też na sałatki i raz na KFC :) i jak zrobią target to zdarzają się wyjścia, imprezki, kręgle, no i fajna była impreza w Panorama Barze na 40 piętrze mariot'cie - i to był wypas - co do projektów, nie znam się na tym, ale jak siedzi cały open na słuchawce i konferencje w najlepsaych hotelach i dostajemy wypłaty i wymiana sprętu i wszystko rośnie to chyba musi się sprzedaż bo ekipa sprzedażowa jak widzę od dawna się nie zmienia tzn. jakieś pojedyncze sztuki się wymieniają ale większość jest stabilna, a na konferencjach byłem i widziałem pełna sala i to ludzi często z pierwszych stron gazet. Więc, firma jak inne w których pracowałem, na ogromny PLUS fantastyczni ludzie i do tego zapaleni do działania i co ważne wszyscy chcą pomóc, żeby zrealizować zadanie i jak wszyscy powtarzają "dostarczyć" :) Branża sympatyczna bo dużo się dzieje i z pewnością można bardzo dużo tutaj się nauczyć, ale jedno jest pewne że na pewno nie ma miejsca dla leni, ale to mi się podoba w poprzedniej firmie miałem dość tego że każdy przerzucał się winą ale nic nie robił. Więc nie jest to firma dla każdego, ale jak już znajdziesz swoje miejsce to bardzo stabilnie, pieniądze na czas w lecie i na przełomie roku luz poza tym się zasuwa.

Xxx
@Zatrudniony 04.06.2014 16:09

Umowa o pracę? Czy na 1/3 etatu?

Zostaw opinię o MM Conferences S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MM Conferences S.A.