Opinie o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Prąd S.A w Warszawa

xyz

Wszystkie ogloszenia do tej firmy na prace wczoraj zniknely hehe coz prawda jest prawda ostrzegam bardzo powaznie przed wspolpraca z ta firma

fiore

no właśnie plotki... plotki były, są i będą... Ale ile jest prawdy w tych plotkach?! Wie tylko ten kto tam pracuje i wie jak tam jest na prawdę. Rozżaleni Handlowcy wypisują tutaj na forum że w Polskim Prądzie jest tak źle, to po co czekali aż ich zwolnią? mogli się sami zwolnić skoro tam jest do d..y!! Na początku na pewno wiedzieli jakie mają plany do zrealizowania i się na to pisali a teraz wypisują że pracowali, że takie "nie realne" limity do zrobienia (które tak na prawdę da się zrobić skoro 8 osób wykonało plan). Idąc tam do pracy dobrze wiedzieli na co się piszą! poza tym jestem Ciekawa czy taki handlowiec rozkręcając interes chciałby mieć pracownika dzięki któremu zarobi czy pracownika dzięki któremu wychodzi na zero lub musi do niego dokładać?? a teraz do osób zastanawiających się nad pracą w Polski Prądzie czy nawet do innej firmy... nie zastanawiajcie się , jeśli sami się nie przekonacie jak tam jest to nigdy się nie dowiecie, na forach zawsze znajdzie się nie zadowolony pracownik który będzie chciał zmieszać byłego pracodawcę z błotem, próbujcie nic nie stracicie a możecie zyskać. Tak jest w każdej branży handlowej, tam zawsze są rotacje w przedstawicielach a i tak wszędzie przetrwają tylko najlepsi!!

Gabi

To ostali sie jacys doradcy w tej firmie?Ph wogole sa czy wszyscy na probnych po ktorych wyleca??

xyz

Dupa jas dzialu technicznego juz nie ma wiec jakie audyty czlowieku ppdobno kraza plotki ze prezesa tez jiz nie ma ot co...

mmm
@xyz

dział techniczny jest nadal. widzę ze nie jesteś do końca w temacie firmy

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie w kawiarni w Łodzi z prezesem PP

Pytania banalne dotyczace doswiadczenia. pytania dotyczace spraw osobistych kredyt i rodzina.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
wiktor

głupoty gadacie. firma ma kase. a ci co tu marudzą zostali zwolnieni bo nie robili nic. Firma nie może sobie pozwolić na utrzymywanie pracowników którzy nic nie robią. Firma ma kasę i płaci zawsze przed czasem. zawsze wszystko jest na czas. jako ph jak zrobisz plan masz 4000 jako doradca dostajesz 6000 plus prowizje dodatkowo dostaje się kasę za audyty, baterie do mocy biernej itp.jak ktoś pracuje to zrobi plany jak ktoś się obija to nie zrobi i wyleci z firmy. tyle w temacie

xpxp
@wiktor

Być albo nie być tej firmy to kwestia czasu, wszyscy dobrze wiedzą że już za moment to wszystko runie iii... tego im życzymy z całego serca, niech ich uczciwość kompetencja i organizacja wróci do nich z nawiązką. (usunięte przez administratora)

Ula

jedni pisza ze cudo inni ze wałek.wiec komu w koncu wierzyc??

Kaśka111111
@Ula

Najlepiej wierzyć w te najświeższe opinie porównując je z tymi początkowymi różnica jest ogromna jak widać firmie na początku nawet udało się wzbudzić zaufanie w ludziach którzy nawet wierzyli że będzie chociaż trochę tak różowo jak mówią. Cisną się na usta w stosunku do tej firmy same najgorsze epitety.. a wiadomo firma to ludzie którzy nią zarządzają..

Kaśka111111
@Ula

waldi

Odradzam w 100% pracę w tej firmie. Na początku wszystko cudnie. Zapewniają o swoim profesjonaliźmie oraz o "rodzinnym" podejściu do pracowników. Niestety realia są zupełnie inne. Panuje atmosfera strachu i niepewności. Ludzi wymieniają jak przysłowiowe rękawiczki - zarówno handlowców jak i menegerów ( albo sami odchodzą mając dość takiej pracy). TYlko jednostki są w stanie jakimś cudem wyrobić plan, a cała reszta tyra za grosze, a szefostwo i tak uważa, że ludzie sobie bimbają i naciągają firmę na tzw. podstawy. A fakty są takie , że mimo ciężkiej pracy trudno znaleźć klienta , który będzie chciał podpisać umowę z PP, a to z tej prostej przyczyny, że są drodzy na rynku.

marcin

jest to praca dla naiwnych

Magda

Strasznie duzo tych slabych..Ew inne firmy zanizaja poziom nie zwalniajac pracowników co miesiac

Pomidor

Firma płaci jak do tej pory na czas i regularnie. Czy ludzie rotują tzn przychodzą czy odchodzą. Ci, którzy okazali się słabi, tak. Plany są w każdej firmie, jeżeli chodzi o sprzedaż. A i w sprzedaży chodzi o ich realizację inaczej to nie jest sprzedaż. Warunki umowy na jakich ludzie są zatrudniani, rozliczani są zawsze do ustalenia na początku. Przynajmniej tak było w moim przypadku oraz ludzi, których znam. Co do samej realizacji planów umową daje możliwość wypłaty $$$ przy realizacji 80% 90% 100% 120% 150% 200%, ale trzeba przekroczyć ten próg. Jest to tak samo logiczne co uzupełnienie np. braku w umowie sprzedaży nie znam firmy, która płaci za umowę bez odpowiednich dokumentów potrzebnych do jej zawarcia. Tyle

qw
@Pomidor

co za sciema jak zrobisz 80% to nic nie dostajesz musisz zrobić 100%

Ata

z tym zwalnianiem i zatrudnianiem nowych co miesiac to regula?takie sa zalozenia tej firmy?

ROMAN
@Ata

to chyba motto tej firmy. Chodzi im o to żebyś zrobił plan, jeżeli jakim cudem Ci się uda to oczywiście wzrośnie w następnym miesiącu i wtedy jak ci zabraknie to ci podziękują i oczywiście nie zapłacą bo plan niezrealizowany w 100%

marian

ponoć w firmie kończy się kasa a inwestor ciśnie coraz bardziej. prezes ciśnie łysego a łysy ciśnie kierowników a na samym dole MY:)

ada

przy zrobieniu 600 mwh firma płaci razem z prowizją 4500 netto (śmiech na sali) konkurencja płaci 12 000 netto

lisek
@ada

gdzie płacą 12000 za 600 Mwh?

do4love
@lisek

Choćby w RWE. Prowizja za klienta zużycie 45 meksów rocznie to ok. 900 zeta. Czyli za 600 dostaniesz niecałe 12.

marek
@do4love

prowizja wypłacana odrazu czy jak umowa wejdzie cztli np 2016? bo w Polski Pradzie jest podstawa (usunięte przez administratora) za plan 350 MWH 3000 premi i prowizja jak umowa wejdzie w życie.

do4love
@marek

Od razu płacą. Chyba, że jest to taryfa B, wtedy masz dopiero jak umowa wchodzi.

marcin

nie warto z nimi podejmować współpracy, szkoda czasu i tak tam nie zarobicie, plan sprzedażowy jest rozliczany 0/1 czyli albo jest 100% planu albo nie ma prowizji. czyli firma zarabia a wy nie

tomas

Trzymaj sie z dala od tych pracodawców. Slowo tu nic nie znaczy.

waldek

czyli się da zrobić plan skoro 8 zrobiło. czyli 32 nie nadawało się i zostali zwolnieli. PRAWDOPODOBNIE TY JESTEŚ W GRONIE TYCH 32?

Zuza

A czy ktoś wie jak jest w administracji? Jak płacą? Jakie godziny pracy?

Karolek
@Zuza

Daj sobie spokój, powaznie.

waldi
@Karolek

no to chyba niezbyt dobrze świadczy o szefostwie, że nie potrafi zrekrutować dobrych handlowców :) gdyby proporcje były odwrotne to rozumiem, ale w tej sytuacji, to albo mają wyjątkowego pecha, albo po prostu nie nadają się do zarządzania

Figo

Auta z wypozyczalni PH z outsourcingu ciekawe ciekawe

Burrito

Z tego co piszecie nie ma co isc na rozmowe? Dojazd do Warszawy na szkolenie na wlasny koszt podobko.. Wlascicielem firmy jest Tfi Opoka czylu Duda ten od miesa. Niby powazny gosc..

mariusz

a cena wysoka każdą konkurencja daje lepsza ofertę. masz szukać naiwnych i nie doinformowanych klientów

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Prąd S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Prąd S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Prąd S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Prąd S.A?

Kandydaci do pracy w Polski Prąd S.A napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Prąd S.A