Opinie o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Prąd S.A w Warszawa

muchomor

Żeby mieć taniej trzeba wiedzieć jak znaleźć oszczędność. Cena za EC. to nie wszystko, prąd to nie są tanie rzeczy. Nie można też obiecywać rzeczy, których nie ma, liczy się to gdzie najpierw chcesz być, a po miesiącu tam jesteś. Jeżeli tego nie robisz jak będzie dalej?

BIZON

Ponoc rotacja pracownikow spora ale nie wem czy polega to na tym ze wywalaja ludzi po podpisaniu umow zeby nie wyplacac im premii czy sami rezygnuja?Temat niby prosty skoro masz taniej to kazdy chetnie powinien w to chciec wejsc...Samograj tylko liczyc kase za targety.

Mariolka

Sprzedaż jest sprzedażą, nic się z tym nie poradzi, jeżeli nie wie się jak ? Pytanie ile zabrakło, Tym co próbowali. Ile w Tym prawdy, a ile marzeń ?

rozmowa kontrolowana

rozmowa kontrolowana rozmowa kontrolowana buhahahaha

uczciwy polak

Lc corp, Home Broker, Duda... ot cała prawda o tej firmie... radzę poczytać, podrążyć i wtedy zdecydować czy warto robić za(usunięte przez administratora)żeby im nabijać kasę...

nie murzyn
@uczciwy polak

i tego nie zablokowali?

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie w kawiarni w Łodzi z prezesem PP

Pytania banalne dotyczace doswiadczenia. pytania dotyczace spraw osobistych kredyt i rodzina.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
marian

na początku wszystko fajnie i różowo, miało być 2000 netto podstawy ale po tygodniu okazało się że 1000. Plany sprzedażowe wysokie raczej nie do zrobienia jeżeli wykonasz 99% planu to nie otrzymujesz żadnej premii zostajesz z 1000 zł na zus i otarcie łez a firma ma spisane prawie 600 Mwh i nie musi Ci zapłacić. Potem firma się z Tobą żegna i bierze następnego.Po każdym spotkaniu dzwonisz na infolinię i robisz darmową bazę klientów dla firmy i też ci nikt za to nie płaci ogólnie firma przekombinowała bo takich naiwnych ludzi ciężko znaleźć ale się zdaża. W firmie panuje atmosfera strachu i niepewności. Każdy się tam trzęsie. Odradzam współpracę z nimi bo delikatnie mówiąc źle na tym wyjdziecie. Tak jak kolega wspomniał ceny są wysokie a umowa na 3 lata - nie przebijecie się z tym, pozdro

marek

Konkretnie to praca polega na robieniu wyników, przynajmniej jeżeli chodzi o PH. Płacą na czas zgodnie z umową, paliwo, pensja, premia za wyniki.

zuza

Możecie konkretnie napisać czemu odradzacie pracę w tej firmie? Jestem własnie w trakcie procesu rekrutacyjnego i póki co odniosałm dobre wrażenie.

kamil

szczerze odradzam współpracę z tą firmą

Rolf

Auta to Panda albo Matiz pozniej niby Swift wszystko z wypozyczalni.Podstawa 1tys na poczatek 3 teoretycznie premii.Dziwna firma....

marcin

Pracuje w tej firmie na okresie próbnym i szczerze odradzam współpracę z nimi. to co w niej zobaczyłem przeszło moje najśmielsze oczekiwania oczywiście w sensie negatywnym. Jeżeli macie trochę szacunku do samego siebie nie jedzcie do Warszawy na szkolenie bo to strata czasu i pieniędzy. pzdr

Daga

Właśnie rozpoczęłam współprace i jestem zadowolona. Pracują tu tacy ludzie,że naprawdę można na nich polegać. Daja dobre warunki współpracy wiec jest oki.

Pracuje od miesiąca i szczerze polecam firmę. Fantastyczni ludzie, kasa dobra tylko trzeba sie nabiegać za klientami. Narzędzia mam i fajna ścieżka rozwoju. Pracodawca godny polecenia.

?

Całkiem spoko z prowizją nie narzekam do tego mam samochód laptopa komórkę . luz

justi

A jak u nich płacą?

Ja ostatnio sprzedaję u nich audyty idzie to coraz lepiej , zobaczymy jak bedzie dalej.

?

No I co z tego ze to młoda firma ważne zeby oferta była spoko. I zeby dobre ceny dawali klientom. Z tego co wiem oni dają jeszcze serwis I audit wiec jest co sprzedawać

?

A ja z Energi chce myknąć tylko nie wiem jeszcze gdzie. Dumam nad pp ale to dopiero niedawno powstało więc sie zastanawiam .

Emil

Czytam opinie o PP I powiem wam ze wyglada spoko sam zastanawiam się nad zmianą pracy. Od długiego czasu już zap…… dla EC I chce cos zmienic bo w robocie kwas.

?

A jak rekrutują ? jakie kryteria trzeba spełniać ?

Fakt atmosfera super w porownianiu z moją ostatnią robotą niebo.

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Prąd S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Prąd S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Prąd S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Prąd S.A?

Kandydaci do pracy w Polski Prąd S.A napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Prąd S.A