logo Polski Prąd S.A

Polski Prąd S.A

Opinie o Polski Prąd S.A

ladyinred 2016-05-16 14:29
praca jako przedstawiciel handlowy jest bardzo przyjemna , nie widze zadnych minusow w pracy w PP , spelniam sie , rozwijam, lubie to co robie i jeszcze mi za to placa :)
zapracowany 2016-05-16 15:56
PP daje auto, wszystkie potrzebne narzedzia pracy! Daja zwrot za paliwo, nie ma z tym problemu. Caly czas sie rozwija, stad nabor na rozne stanowiska, ja pracuje ponad rok i zarobki pozwalaja na godne zycie. Mam prowizje od sprzedazy, tyle ze trzeba sie najezdzic , ale cos za cos
luśka 2016-05-16 16:02
Jesli chcecie byc w ruchu , poznawac nowych ludzi , miec kontakt z klientem , dobrze zarabiac i miec satysfakcje z wykonywanej pracy to polecam Polski Prąd, zapraszam wszystkich , ktorzy chca sie przekonac , ze tutaj nie jest zle :):):)
przedstawiciel 2016-05-16 16:14
tak jak wyzej, nie jest zle , najwazniejsze ze kasa sie zgadza
nowyPH 2016-05-17 10:56
pracuje w Pp od miesiaca, jak narazie jest wszystko tak jak mi to obiecywano na rozmowie kwalifikacyjnej, z samych prowizji mozna uzbierac niezla sumke , nie zauwazylem nie wywiazywania sie z warunkow umowy, porownujac z innymi firmami , praca PH w Polskim Pradzie to sama przyjemnosc
Tomasz 2016-05-19 09:30
Firma daje mozliwosc podnoszenia kwalifikacji, rozwoju zawodowego a takze satysfakcjonujace wynagrodzenie, wiec nie sadze aby Polski prad nie inwestowal w swoich pracownikow. Maja tez system motywacyjny, prowizje od sprzedazy, ale oczywiscie jest tez podstawa .
ania 2016-08-28 17:30
Czy ktos sie orientuje ile może tam zarobić asystenta zarządu?
ania 2016-08-28 22:11
Czy ktoś się orientuje jakie zarobki mogą być na stanowisku asystentki zarządu?
PPSA 2016-09-12 22:17
Akcjonariusze PP poszli w końcu po rozum do głowy i wyrzucili Prezesa Owczarskiego. Kiedyś miał pakiet większościowy.
Nowa 1111 2016-09-21 18:25
A wypowie sie ktoś na temat kierownika do zespołu utrzymania widziałam na pracuj .pl ogłoszenie
Nowa 1111 2016-09-21 18:26
Kwitek 2016-09-27 01:26
O ile atmosfera w pracy jest super o tyle na kasie strasznie (usunięte przez administratora)
tomek 2016-10-17 08:09
To masz zapisane na umowie i to sobie z nimi negocjujesz na rozmowie rekrutacyjnej @szymek więc raczej nie poznasz tutaj konkretnej kwoty. Pytanie tylko na ile masz doświadczenie w tej branży żeby wywalczyć sobie jak najwięcej ile się z tego da tak w ogóle
Lui 2016-11-22 18:28
nie rekrutują ?
Jerry 2016-12-13 12:59
Ja pierniczę, ale spam od marketingowców . z góry do dołu.
Kwas 2017-01-02 23:14
Słyszałem że to dobra firma i mam aplikować na przedstawiciela handlowego. Czy ktoś wie jak przedstawiają się zarobki? Czy maja jakiś socjal? O co zawalczyć na rozmowie kwalifikacyjnej żeby nie mieć później problemów ?. Może ktoś mógłby podpowiedzieć.
LD 2017-01-18 15:12
Słyszałem od znajomych, że firma dba o pracowników. Oceniam pozytywnie.
Volt 2017-01-24 21:19
Chciałbym aplikować na przedstawiciela handlowego gdyż taka firma ma perspektywy, tylko mam kilka pytań. Jakie mogą być pytania na rozmowie kwalifikacyjnej? W jakich widełkach znajdują się zarobki i czy są dodatki?
Tutejszy 2017-02-03 11:11
Chyba konkurencji zależy żeby dokopać. Jeśli komuś jest tak bardzo źle to przecież zawsze można zmienić firmę. Po co tak się męczyć? Ja tu pracuję i wiem, że wszędzie są kłopoty tylko trzeba je rozwiązywać.
Kwaszonka 2017-02-12 17:08
Świetna firma, pracuje tu i będę bronił miejsca pracy bo jest dobrze.
CHEMITRAILS 2017-02-21 14:39
Chlew i oszustwo.Zreszta miszczu ten pseudo prezes grubasek juz kilka firm polozyl.Piramida omijac.
Natalia 2017-03-11 12:05
Witam, może ktoś powiedzieć o Ofercie pracy dla regionalnego przedstawiciela handlowy B2B?
YYYYYYYYYYYYYY 2017-03-16 12:12
trzymać sie z daleka od tej firmy... NIE PŁACA NA CZAS .....
Iza 2017-03-18 11:41
Co nowego słychać w firmie? Ostatnio tak mało wpisów na tym forum? Czy Polski Prąd S.A ma jakieś nowe oferty pracy? Chciałabym tu pracować ale muszę dowiedzieć się coś więcej zanim zmienię pracę.Trochę to dziwne, że w sumie dobra firma a boryka się z hejtem.
yy 2017-03-22 10:18
oszuści nie wypłacaja pieniedzy
Natalia 2017-03-23 15:37
Polski Prąd S.A jak każda normalna firma ma problem z ludźmi którzy lubią oczerniać firmy. Nikt nie chce prowadzić korespondencji z hejtem. Jeśli nawet są w firmie trudności to powiedzcie mi gdzie ich nie ma? Trudny rynek wymusza pewne działania nie wszystkim odpowiadające.
Hhhh 2017-03-29 02:15
Firma hulala dopóki Panowie O. (ojciec i syn) nie przerobili założyciela firmy. potem jedno wielkie dno i oszustwa. zniszczyli wszystko i sprzedali.
Hhhh 2017-03-29 02:16
Lucek 2017-03-31 12:15
Czy na pewno jest tak źle, a może to zwykła złość do firmy Polski Prąd ?
Ex pracownik 2017-04-03 15:59
Obiecują złote góry. Nie wypłacają pieniędzy. Omijać szerokim lukiem.
Jolka 2017-04-18 20:05
Czy Polski Prąd S.A nie ma zupełnie zapotrzebowania na pracowników? Nie ma nigdzie ofert a chętnie bym spróbowała .
Adi 2017-04-25 13:04
Daj sobie spokój.... ta firma to porażka i strata czasu. Nie polecam najgorszemu wrogowi.
Srednik 2017-04-25 15:13
Czy o firmie z całą pewnością nie można powiedzieć coś dobrego? Można nie kocha firmy ale to jest miejsce, które pozwala zarabiać i daje środki na życie!
Plplp 2017-04-30 07:10
Ta firma to dno....nie placa pieniędzy na czas;oszukują ludzi i jeszcze Twoje dobre imię będzie narażone na obelgi, w sieci pełno informacji na temat jak działa pp. Firma nie daje zarobić a jeszcze Cię okradnie...brak szacunku do ludzi przez osobę PO - znany z tego że traktuje ludzi jak szmaty.
Kolos 2017-05-03 19:41
Najlepiej narzekać bo najłatwiej znaleźć coś do narzekania. Szkoda , że nikt nie chce płacić za leżenie!
uuuu 2017-06-20 10:01
Ta firma to dno i nic dobrego o niej nie można powiedzieć prędzej czy później każdy żałuje ,że pracował w tej firmie. Klienci również nie sa zadowoleni ze współpracy. Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi.
Kwas 2017-06-20 13:58
Widzę, że ktoś bardzo chce zdyskredytować firmę i już nawet nie zadał sobie trudu żeby zmienić nick jedynie kopiuje treść. To jest bardzo nieuczciwe, tak się nie robi. Jeśli ktoś jest niezadowolony z pracy najlepiej niech ją zmieni i wszyscy będą zadowoleni.
były handlowiec w PP 2017-07-12 16:45
Pracowałem tam 3 mies. od lipca do października. Robiliśmy super wyniki po 7 umów dziennie. Wypłata?
Na poziomie 2000. A obiecanki na poziomie 4 000. Jak cały team zrezygnował bo nie da się za to wyżyć, a pracowaliśmy od 09:00 do 20:00 to nie wypłacili nam ostatniej pensji. Do tej pory się z nimi sądzimy ( oczywiście bez rezultatu). Prezesa nie zastałem w firmie od stycznia. W lutym nawet sami nie mieli na prąd w firmie a pracownikom kazali siedzieć w biurze. DRAMAT a prezes ze swoim ojczulkiem (pożal się Boże biznesmeni) to słabi ludzie. Nawet nie potrafią w twarz powiedzieć Ci ze nie dostaniesz kasy tylko chowają się i uciekają z parkingu.
Feliks 2017-07-16 21:52
Może warto pomyśleć jak poprawić sytuację, szkoda miejsc pracy.
ihaha 2017-07-20 18:25
Trzy miesiące to gratuluję, pewnie się widzieliśmy, bo ja tam wytrzymałam dwa dni jakoś w tym okresie. Zabrałam papiery i zwiałam szybciej niż się pojawiłam. Pierwszy dzień atmosfera fajna i wszystko wydawało się w porządku. W terenie praca ciężka, bo akurat w ten dzień była w wiadomościach jakaś afera z multimedią czy kimś innym. Na drugi dzień już był dramat aż szkoda się rozpisywać ;p
Serce 2017-07-25 17:17
Nie ma co, chwalić się pracą dwa dni w firmie i mieć odwagę pisać opinię! To już na odległość widać, że bardzo komuś zależy na pisaniu o firmie źle.
Żenada 2017-07-26 11:42
W tej firmie nigdy nie będzie dobrze od samego początku firma zawsze miała kryzys pod każdym względem, problemy z płatnością i wiele innych , wszyscy, którzy choć trochę znają osoby zarządzające w tej firmie to wiedzą ze to jest POLSKI BŁĄD i lepiej omijać z daleka. Szanowni Państwo każdy z was kto szanuje siebie , swój cenny czas i ciężko zarobione pieniądze nie powinien pakować się w to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jakim jest PP.
Maska 2017-07-28 21:54
Polski Prąd to najnormalniejsza, spokojna firma w której pracuje sporo osób i raczej nie narzekają. Ale zawsze znajdzie się kilka osób, które nie potrafią inaczej żyć i pracować bez oskarżania oraz biadolenia.
Polski Błąd SA 2017-08-12 02:35
Mijać z daleka
Polski Błąd SA 2017-08-12 02:40
O patrzcie znowu można o nich pisać. Czyżby przestali płacić za usuwanie negatywnych opinii? Powtórzę jeszcze raz- mijać ich z daleka.
Kośka 2017-08-12 13:27
Dla mnie to normalna spokojna firma, nie dla krzykaczy!
Natalia 2017-08-12 16:10
Obecnie dostępne są nowe oferty pracy. Pracodawca oferuje wstępne wdrożenie w pracę. Jak wyglądają pierwsze dni na nowym stanowisku? W niektórych firmach nowemu pracownikowi zostaje przydzielony opiekun, czyli osoba, która pomaga sprawnie przejść przez pierwsze dni w pracy. Jak to wygląda w Polski Prąd S.A?
Polski Błąd SA 2017-08-12 21:35
To nie jest żadna normalna, spokojna firma. To nie jest pracodawca. Musieliby zatrudniać na umowę o pracę, a tam czegoś takiego nie ma. Działalność gospodarcza jest formą umowy śmieciowej. Pracownik ma sam ZUS zapłacić za siebie i za prowizję pracować, której mu nie zapłacą?
Janusz 2017-08-15 19:42
Nikt nie zmusza do podpisywania umowy z firmą Polski Prąd . Można szukać pracy w innym miejscu, każdy ma prawo stawiać swoje warunki i wymagania jeśli będzie za to płacił! Do rządzenia każdy pierwszy a do pracy na końcu, chyba komuś się pomyliła kolejność.
Polski Błąd SA 2017-08-15 22:48
Następny mądry. To dlaczego w tej firmie nie płacą za pracęi ciągle szukają nowych jeleni?
Zostaw swoją opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Prąd S.A