Opinie o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Prąd S.A w Warszawa

obecny pracownik

Zobaczymy. Narazie robie swoje i tyle. Jak placa to robie.

obecny pracownik

Ja pracuje od niedawna. Po przeczytaniu opini mialem wiele obaw ale sie w koncu zdecydowalem. Dzis jestem zadowolony z podjetej decyzji pomimo wielu obaw.

RAF

WITAM . Ja również zostałem zaproszony na rozmowę ,a po przeczytaniu tego mam mieszane uczucia. Zobaczymy jak będzie.... Przez 2 m-ce wysłałem około 120 cv i odezwało się około 8-9 pracodawców --- o co tu chodzi ? Posiadam duże doświadczenie w handlu , baze klientów podejmujących decyzje ,a tu taka lipa . chyba jestem już za stary hahahaha . mam 34 lata. poczekam jeszcze miesiąć i stawiam kebaba hahaha

xxx

hmmmm niektórzy byl zatrudnien na umowe zlecenie ciekawe czy wyślą pity o rozliczenia czy ktos juz cos dostał?

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie w kawiarni w Łodzi z prezesem PP

Pytania banalne dotyczace doswiadczenia. pytania dotyczace spraw osobistych kredyt i rodzina.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia

nowa

Dziś zostałam zaproszona na rozmowę w sprawie pracy przez PP, to co czytam teraz to mnie zdziwiło. Czyli odpuścić trzeba... a tak się cieszyłam ze ktoś w końcu się do mnie odezwał...

?????

a w jakich gazetach ? i kiedy?

dfg

Pewnie część osób przyjęła propozycję 50% wynagrodzenia. Żenujące podejście kierownictwa do uczciwie pracujących ludzi. Ta cisza to cisza przed burzą i lawiną pozwów, które poszły przeciwko nieuczciwym praktykom rządzących polskim syfem. Czekamy jeszcze na reportaże w gazetach, lada dzień.

gggg

Jaką cisza :)

hehe

Hehe dużą się pali ?

Polski swąd a nie prąd

Cisza się zrobiła bo nadal cisza i pustka na kontach.Zaległych zasłużonych Pensji jak nie było tak i nie ma i nie będzie!!!!!!!!!!!!!!hehe

H2O

jaka cisza się zrobiła????? No co jest Panowie, a może podpisaliście porozumienie z PP na 50% wynagrodzenia (skorzystaliście z oferty?

fb

Ja nie twierdze, że e-mail jest fałszywy. Biorąc jednak pod uwagę zachowania i metody zarządu i ludzi z pp nie zdziwiłbym się gdyby taki adres miał na celu tylko wyciągnięcie informacji kto na tym forum jest przeciwko - tzn 90% ludzi, którzy mieli z nimi styczność. Tacy ludzie jak z pp potrafią się odwdzięczyć nie wypłacając kasy czy obrażając publicznie na forum z nazwiska. Ludzie pokroju kierownictwa i zarządu pp idą po trupach do celu nie zważając na innych. Przekonała się o tym okazała większość pracowników, którzy do dziś nie otrzymali wypłat za jeszcze listopad, a wieczorem też zaczęto ich obrażać z nazwiska. Na pewno tacy ludzie nie są godni zaufania a tym bardziej powierzenia im własnej wiedzy, doświadczenia i ciężkiej pracy. Jeśli ktokolwiek jeszcze zastanawia się czy iść tam na rozmowę kwalifikacyjną poczytajcie komentarze powyżej i metody działania tej firmy. Kiedy zaczniecie i czy w ogóle zamierzacie rozliczyć się z pracownikami?(usunięte przez administratora)

odezwa

potwierdzam był najlepszym dyr. mam z Arturem kontakt i sam mu to wszystko przekaże adres kaba7@op.pl jest adresem kontaktowym dla Nas wszystkich pokrzywdzonych przez pp

quu

doładnie doniesienie i po ip dojdą kto to napisał zaden problem

PP

(usunięte przez administratora) Gratuluję. Ciekaw jestem czy jeszcze ktoś choć wyśle do nich CV, nie mówiąc już o jakiejkolwiek rozmowie. W zakładce rozmowy kwalifikacyjne możecie poczytać jak wyglądają "poważne" rozmowy o prace. W butiku, w MC Donaldzie, a pewnie zaraz na ulicy, na przystanku...bo taniej w takich miejscach pp organizuje spotkania na rekrutacje. Gratuluje, ten okręt tonie, a wszyscy co myślący już dawno wyskoczyli za burtę bo nawet łodzi ratunkowych tu nie ma.

zomo

na to są już paragrafy

kulturalny

Dla kandydatów do "pracy" w pp. Takim właśnie językiem posługują się rządzący tą firmą. Czy pan Clayton, którego prawdziwe nazwisko poznamy zaraz po doniesieniu nie ma nic do powiedzenia nam więcej? może o kimś jeszcze pan zapomniał? kogoś jeszcze pan chce obrazić? śmiało, zarówno byli, obecni jak i pana przyszli pracownicy czekają na kolejne obraźliwe wpisy.

prosze napisz jakie media? nie chcę tego przeoczyć

odezwa

dzieki kolego,nie skorzystamy - mamy swoich prawników oraz niespodziankę dla PP

kwoka

10 juz chyba wystarczy na zbiorowy?

odezwa

jest już nas ponad 10 - zgłaszajcie się dalej bądźmy solidarni. nasza siła w ilósći nas

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Prąd S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Prąd S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Prąd S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Prąd S.A?

Kandydaci do pracy w Polski Prąd S.A napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Prąd S.A