Opinie o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Prąd S.A w Warszawa

fkkds

Jesteście śmieszni. Pracuje w PP 4 miesiące. Pierwszy był ciężki, zarobiłem tylko podstawę. W kolejnym prowizję 3000, w kolejnym 7000. Trzeba chcieć i się da. Mnie jakoś płacą, czemu Wam nie to nie wiem. Ale znam takich co wylecieli bo tankowali prywatny samochód służbową kartą flotową.

Orlen
@fkkds

bzdury piszesz - nie mogli tankować swoich prywatnych samochodów kartą flotową. Na Orlenie sprawdzają nr rej. samochodu z kartą jak się nie zgadza to niszczą kartę i mają za to extra premie 500 zł

@Orlen

Kolego bzdury to Ty piszesz.jak nie wiesz jak sprawy wygladaja to siedz cicho.karta zostala zatrzymana bo num.rej.sie nie zgadzaly.mogla byc proba, zaplaty ale juz po zatankowaniu.pracownik stacji konfiskuje karte za probe kradzierzy.za taki proceder w kazdej szanujacej sie firmie dziekuje sie pracownikowi.

ggg
@flotman

Kradzież pisze się przez "ż". Widać, że inteligentnych sprzymierzeńców ma PP :)

CPN
@flotman

tyle wiesz ile zjesz bzdury piszesz (usunięte przez administratora)

Orlen
@flotman

kolego flotoman to co napisałem wiem bezpośrednio od pracownika Orlen-u więc nie pisz bzdur i nie ośmieszaj się brakiem znajomości ortografi twoja wiedza o Orlenia jest taka sama jak znajomość ortografi

zarobiony
@Orlen

Przy takim poziomie kultury jaki reprezentujesz sobą też bym ci nie zapłacił i czym prędzej się ciebie pozbył.Nawet na forach należy zachować minimum kultury (chyba że tak jak ty nie wiesz co to jest).

@Orlen

ORLEN, odnośnie "ortografi" to pisz przez dwa i - widać, że język polski nie jest Twoją mocną stroną. "twoja wiedza o Orlenia" - świadczy o wystających metrach słomy z Twoich butów. Jesteś jak ta krowa która dużo ryczy.

@CPN

Twój poziom świadczy o tym, że normalny pracodawca zdecydowanie powinien omijać takich troglodytów szerokim łukiem. Czytając niektóre posty widać, że najwięksi krzykacze domagają się tego, na co faktycznie nie zasłużyli. Oceniam to neutralnie, bo jak to w życiu, prawda leży gdzieś pewnie po środku...

@CPN

pp
@Flotman

zaciełeś się bo się powtarzasz Czytam te bzdury co piszesz i wiem że jesteś sługusem PP mam nadzieję że ciebie też wydymają

@pp

Pisze się zaciąłeś.Sługusem może Ty jesteś, mi akurat do tego daleko. Nie będę zniżał się do Twojego plebejskiego poziomu, więc w dalszą prymitywną dyskusję się nie wdaje.

pp
@flotman

i tak trzymaj bo mi nóż w kieszeni otwiera (usunięte przez administratora)

@ggg

Ale zapunktowałeś!(usunięte przez administratora)Sprzedawałeś kiedyś coś na poważnie? czy jedynie kumpli jak było gorąco? Czy jesteś zwolennikiem podstaw i zwolnień lekarskich?(usunięte przez administratora)

zegar

pozostało 6000 sekund Zaczynamy odliczanie...........

he

Strachy na lachy

OSZUKANI
@he

POŻYJOM UWIDIOM

OSZUKANI

Panie Prezesie i Panie Dyrektorze Finansowy PP CZEKAMY DZIŚ DO GODZINY 12 ZA KASĄ NA KONTACH A POTEM WBIJAMY GWOŹDZIE. niewiele czasu Wam zostało bomba zegarowa już tyka

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie w kawiarni w Łodzi z prezesem PP

Pytania banalne dotyczace doswiadczenia. pytania dotyczace spraw osobistych kredyt i rodzina.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
xxx

Polski Prąd jak TITANIC już tonie a jeszcze nie uderzył w górę lodową Ewakuacja w pierwszej kolejności pasażerowie (czytaj pracownicy) potem szczury i kapitan (prezes) - jeszcze pobory za styczeń pobierze a jak ostatni schodzi

PROLETARIUSZ

ja też

marek6459

Zgadza się to jest skup długów. Z tego żyję. Jak jesteście zainteresowani to może lepiej pogadajmy na mailu: marek6459@gmail.com a potem podam Tobie lub Wam namiar do siebie na telefon jak będziecie zainteresowani. Pozdrawiam (usunięte przez administratora). Rzeczywiście zauważyłem że wpisy są mocno cenzurowane i szybko niektóre znikają.

marek6459

A tak w ogóle to wysłałem już maila do kaba7 w waszej wspólne sprawie i oczekuje na kontakt zwrotny.

Raf

pytanie mam .. czy Panowie którym firma zalega z zapłatą wyrabiali plan ? jaki był powód ich odejścia z firmy ? o jaki zaległe kwoty chodzi, jakiego rzędu ? 1 tysiąc 5 tys 20 tys ? przeczytałem wszystko co tutaj napisane ale żadnych szczegółów ...

kosa

za chwilę firma Polski Prąd będzie miała na karku od Skarbówki począwszy a na Urządzie Regulacji Energetyki skończywszy. Firma Polski Prąd jest już można powiedzieć bankrutem jutro po 12.00 nastąpi gwoźdź do trumny tej firmy

były i co z tego

POPIERAM TRZYMAJMY SIĘ RAZEM W JEDNOŚCI SIŁA JEŻELI NIE MOŻEMY ODZYSKAĆ CO NASZE WBIJMY IM TEN PRZYSŁOWIOWY GWÓŹDŹ DO TRUMNY (usunięte przez administratora)

marek6459

Gazeta jeżeli jesteś zainteresowany szerszą rozmową na temat zobowiązań PP to napisz na mojego maila(usunięte przez administratora) albo podaj mi swojego to ja się z Tobą skontaktuje. Jestem zainteresowany kupnem Waszych wierzytelności.

Proletariusz

Finansowy? (usunięte przez administratora)

Proktel
@Proletariusz

Zaproście jeszcze do dyskusji tą co wyżera słodycze wszystkim pracownikom, tak tą samą co jej nie chcieli w netii.

new

Po przeczytaniu opinii miałem małe obawy czy pójść na spotkanie rekrutacyjne..w sumie to nic nie kosztuje a chciałem zapoznać sie z ofertą PPSA. Pracuje od 2 miesięcy i tak: kase mam na koncie zawsze w terminie, wszystkie narzędzia, kontakt z każdym działem w razie problemów. Absolutnie nie załuje tej decyzji!

Rico
@new

postaraj sie bardziej bo tak to sztuczne ze nienaturalne..

@new

Gratulacje tak trzymaj. Powodzenia

zadowolony

Prawda jest taka że negatywne opinie wypisują jakieś 4 osoby, które są tak zrozpaczone własnym nieudacznictwem, że nie sprzedały nic i nie zarobiły ani grosza. No cóż firma jest sprzedażowa: sprzedajesz - zarabiasz. Jakoś dziwnym trafem są tacy co mogą dostać 15.000zł prowizji w 1 miesiąc. Oni nie piszą że nie dostali kasy... mają lepsze zajęcia niż siedzenie na tym forum. Tu siedzą i narzekają tylko Ci co wykazali się wyjątkowym lenistwem

farsa

Farsa straszna. Ludzie lepiej zacznijcie szukac roboty a nie cale dnie na forach. Zastanawialem sie czy isc na rekrutacje i mialem obawy natomiast widze ze jest kilku mega niezadowolonych bylych pracownikow i zamiast zalatwic sprawy w normalny sposob to robia tylko to co potrafia czyli siedza przed kompem. Wiec pojde na rozmowe i pozniej podejme decyzje

@farsa

a idz kto Ci zabrania?

a ja

a ja słyszałem, że jak nie mają kasy to wypłacą nam w formie ekwiwalentu wędliny i kiełbasę z Zakładów Mięsnych DUDA

Hans
@a ja

ocho to nareszcie się najem a częśc sprzedam znajomym to będę miał na czynsz

Żenada

Widzę, że na forum są aktywne ciągle te same osoby, więc zakładam, że opinie na pewno są obiektywne :) hahahah. Żenujące historie o dzieciach oraz (usunięte przez administratora) firmy, i personalne obrażanie osób, jest poniżej jakiegokolwiek poziomu podstawowej kultury osobistej. Nie jestem pracownikiem PP i nigdy nie byłem, zostałem zaproszony na rozmowę rekrutacyjną, i postanowiłem zapoznać się z opiniami. Natomiast to co tu jest napisane, i sposób w jaki jest to zrobione.... Szkoda słów.

@Żenada

idz tam do pracy to poczujesz dopiero żenadę

Poszkodowany

A fundusze na koncie Firmy na wypłaty dla nadal pracujących osób jakoś są.

Kaja
@Poszkodowany

To są fundusze na lizusów i limuzyny prezesa i innych "dyrektorów". Ani byli, ani część obecnych pracowników wypłat nie dostaje bo oficjalnie "firma nie ma kasy, a inwestor się wycofał"

Prezes Paweł
@Kaja

Kochani a z czego mam wam zapłacić jak jest pusto w kasie ostatnie pieniądze poszły na moje pobory za 12/2013 (50 tys zł)oraz finansowego (25 tys) razem 75.000 złotych i kasi już nie ma na koncie. Nie dziwcie się z tak wysokich kwot na moje i finansowego pobory ale Polski Prąd nie znalazł tańszych menadżerów. Pozdrawiam byłych i obecnych pracowników. (usunięte przez administratora)

Prezes Paweł
@Prezes Paweł

A propo mojego samochodu to tylko Peugeot a co Polonezem mam jeździć

Miła

Też tak zrobię.Punkt 12:00 Jutro!!!!

POPIERAM JA TAK ZROBIĘ

aa

Coś czuję że Paweł Prezes będzie miał nowy apartament mieszkaniowy - apartament ze szkocką firanką Ale prezesie tam podobno nie jest żle: odpowiednia dieta, pomieszczenie do spotkań imtymnych, spacerki i anielski spokój

Hans Kloss
@aa

.... i co to także za nasze? ............

Bruner
@Hans Kloss

Niestety Hans za nasze też ale pociesz się, że za wszystkich podatników

URE

Prezes proponował ostatnio ugodę wypłata 50% wynagrodzenia a reszta do umorzenia. Mam pytanie czy Prezes swoje wynagrodzenie obniżył tez o 50%. Panie prezesie czekamy na komentarz w tej sprawie P.S Dyrektora finansowego też to dotyczy

NIK
@URE

i Głównej księgowej także.... Czekamy na komentarze

neutralny

Od zalatwiana takicj spraw da sady a nie tutaj uzewnetrznianie sie. Neutralny komentarz

odezwa

Powinienes napisac odezwa do narodu haha

Miła. Popieram. Jestem z Tobą też tak zrobię- BÓG MI ŚWIADKIEM

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Prąd S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Prąd S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Prąd S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Prąd S.A?

Kandydaci do pracy w Polski Prąd S.A napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Prąd S.A